Strona 105 z 172 PierwszyPierwszy ... 55595101102103104105106107108109115155 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,121 do 3,150 z 5137

Wątek: Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Czerwona kartka
    Coraz więcej chłopaków ucieka od Czarka. Wolski, Krychowiak.
    Cóż - teraz na topie jest Piekarski. Przynajmniej weselej.

Legionista Awatar arni87
    Inaki Astiz właśnie został mistrzem Cypru.
    ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
    Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

Legionista Awatar Benek
    Szkoda chłopa...

fajny SEZON @CzeskiFutbol 18 min.18 minut temu
    Jutro przed meczem Sigma-Jablonec z karierą pożegna się były piłkarz obu klubów (i @LegiaWarszawa) Michal #Hubník (32). Przegrał z kontuzją.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Szkoda chłopa...
    Pamiętam jego pierwszy mecz w Legii - przecierałem oczy ze zdumienia, że takiego napastnika to u nas dawno nie widziałem. Potem niestety było już tylko gorzej, m.in. właśnie z powodu kontuzji.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Pamiętam jego pierwszy mecz w Legii - przecierałem oczy ze zdumienia, że takiego napastnika to u nas dawno nie widziałem. Potem niestety było już tylko gorzej, m.in. właśnie z powodu kontuzji.
    Dokładnie!! Chyba w sparingu z Widzem tak błyszczał. Ale w mojej domowej historii się zapisał, bo jego koszulka z Bydgoszczy wisi na ścianie
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Szamo gra w Waszych oldbojach...
    Ostatnio edytowane przez esaper ; 02-05-2016 o 08:20

Legionista Awatar Adin
    Z pewnością znacie tę zabawę. Rzućcie okiem na powyższą fotografię i zastanówcie się, gdzie znajduje się piłka, którą wymazał nasz utalentowany grafik. Macie trzy możliwości:
    a) w lewej ręce gracza z numerem 8
    b) pod pachą gracza z numerem 7
    c) została połknięta przez gracza z numerem 10
    Jeżeli zdarzyło wam się zastanawiać, co słychać u Miroslava Radovicia, to pewną odpowiedź już macie – w Ljubljanie Serb czuje się jak pączek w maśle. Niczego mu nie brakuje i ma wielki apetyt na gole.
    Jakkolwiek spojrzeć, powrócił stary dobry Radović. Taki, jakim kiedyś pozwolił się zapamiętać zdejmując koszulkę na basenie na jednym z obozów przygotowawczych w Legii. Co prawda od tamtej pory Serb nigdy już nie popełnił podobnego błędu i nie pokazał publicznie brzucha, ale w Słowenii jego brzuch postanowił pokazać się sam. Jeżeli więc Miro poprzez występy w Olimpiji przygotowuje się do powrotu do Legii i reżimu treningowego Stanisława Czerczesowa, to wróżymy tu pewne problemy. Właściwie nie mamy nawet pewności, czy w obecnym kształcie Serb wytrzymałby reżim treningowy Ewy Chodakowskiej.

Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista
    To Twoja twórczość? Jeśli nie, to wypadałoby podać źródło

Legionista Awatar Tomi
    Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    To Twoja twórczość? Jeśli nie, to wypadałoby podać źródło
    weszło.
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista Awatar Benek
    Zgadzam się z redakcją Kątem oka

Kątem oka
    7 min ·
    Dzień dobry. Od wczoraj szum, bo Radović ma bebzon. No ma. Jakbym pograł w Chinach za 2 mln euro, to też bym taki miał. Ponoć brzucho świadczy o tym, że Rado wypisał się z poważnego grania w piłkę. Mam jednak złe wieści. Jego Olimpija jest liderem słoweńskiej ligi, tej samej, której mistrz sezon temu grał w Lidze Mistrzów. Nie muszę przypominać, że jak w LM grał mistrz Polski, to pewnie części z Was nie było jeszcze na świecie, prezydentem był pół człowiek-pół litra, nie było gimnazjów i szerokopasmowego internetu, a Stadion Narodowy był najwspanialszym bazarem na świecie. Wracając jednak do tematu, zaraz może się okazać, że ten brzuchaty Radović zagra w Lidze Mistrzów, a Polskę będzie reprezentował Piast Gliwice. Tymczasem gracze Legii będą dalej łykać witaminki, pilnować diety i spać po 10 godzin dziennie. W piłkę albo się umie grać, albo się nie umie. Akurat Radović umie.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Chmielo
    Zgadzam się z redakcją Kątem oka
    A z czym konkretnie, jeśli mogę spytać?
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Stout
    Liczyć też umie.
    Dyskusje uważam za otwartą.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    A z czym konkretnie, jeśli mogę spytać?
    Że grać w piłkę umie
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Marcino
    Technika, umiejętności. To nieco inna półka.
    Kowal chlał pół nocy a potem wchodził na boisko i ładował gola za golem. Ljuboja też prowadził barwne życie nocne, a dawał tej drużynie to czego w tej chwili nie ma i ciężko stwierdzić kiedy będzie.

ps. Nie jestem wielkim fanem żadnego z nich.

Legionista Awatar grodzisk1
    Rado po całej nocy w KFC jest lepszy od każdego z naszych obecnych piłkarzy

Że grać w piłkę umie
    Dlatego go już Chinole nie chcieli i poszedł grać do słabszej ligi, niż nasza Ekstraklapa?
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Mistarz
    Pączek 2 No cóż każdy ustala sobie własne priorytety. A że czasami robi sobie tym z mordy cholewę ... życie.

Legionista Awatar Benek
    Dlatego go już Chinole nie chcieli i poszedł grać do słabszej ligi, niż nasza Ekstraklapa?
    A przypomnieć Ci piłkarzy jakich obecnie jego była drużyna ma w składzie? A co do "wyższości" naszej ligi nad słoweńską niech świadczy opisany przez Kątem oka fakt gry a raczej nie gry w LM
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

A przypomnieć Ci piłkarzy jakich obecnie jego była drużyna ma w składzie? A co do "wyższości" naszej ligi nad słoweńską niech świadczy opisany przez Kątem oka fakt gry a raczej nie gry w LM
    BATE też gra w Lidze Mistrzów... czy to oznacza, że liga białoruska jest lepsza od naszej?
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Benek
    BATE też gra w Lidze Mistrzów... czy to oznacza, że liga białoruska jest lepsza od naszej?
    Nie ale oznacza to, że grając w BATE piłkarz ma większe szanse na awans sportowy aniżeli grając w Polsce

A tak swoją drogą to co chcesz udowodnić ?
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Nie ale oznacza to, że grając w BATE piłkarz ma większe szanse na awans sportowy aniżeli grając w Polsce

A tak swoją drogą to co chcesz udowodnić ?
    W sumie nic. Po prostu uważam, że do obecnej Legii by nie pasował pod kątem sportowy, a także mentalnym.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Benek
    W sumie nic. Po prostu uważam, że do obecnej Legii by nie pasował pod kątem sportowy, a także mentalnym.
    I pewnie masz rację ale ja o tym nie pisałem
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Tymczasem gracze Legii będą dalej łykać witaminki, pilnować diety i spać po 10 godzin dziennie. W piłkę albo się umie grać, albo się nie umie. Akurat Radović umie.
    Że grać w piłkę umie
    I pewnie masz rację ale ja o tym nie pisałem
    Z tego kontekstu zrozumiałem, że chodzi Ci o poziom sportowy Radovicą vs obecni zawodnicy w Legii. Ale nie ma tematu.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Benek
    Chodziło mi bardziej o fakt, że po prostu albo się grać w piłkę umie albo nie Oczywiście wierzę, że tak się nie stanie ale jest taka ewentualność, że zapuszczony Rado zdobędzie mistrza i może zagrać w LM a nasi zadbani chłopcy mogą się wyjebać na ostatniej prostej
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Kucharz
    Chodziło mi bardziej o fakt, że po prostu albo się grać w piłkę umie albo nie Oczywiście wierzę, że tak się nie stanie ale jest taka ewentualność, że zapuszczony Rado zdobędzie mistrza i może zagrać w LM a nasi zadbani chłopcy mogą się wyjebać na ostatniej prostej
    Oj tam, jeden z drugim wstawi na twicie naprężone muskuły i zaciśnięte pięści oraz napisze "za rok wrócimy silniejsi", po czym uda się na zasłużone wakacje na Bora Bora zresetować przeciążoną mózgownicę. A kibice wybaczą, wszak każdemu może się nie udać.

Smutne jest to o czym piszecie. Nie wiem czy Stasiek realizuje swoje założenia odnośnie transferów, ale mam cichą nadzieję, że po zdobytym MP nastąpi dalszy odsiew zawodników nic nie wnoszących do drużyny.

Legionista Awatar KRA
    A jaką to niby mentalność ma obecna ekipa Legii, że nie pasowałby do niej Radović? W mojej ocenie od jego odejścia za bardzo się ona nie zmieniła. Wciąż gramy, jak nam się zachce, a chce się przeważnie tylko w ważnych meczach (i tu upatruję jednak szansy w niedzielę). Na wyjazdach większa spinka jest z reguły tylko w Poznaniu. Ciągle gubimy punkty na jakichś wioskach. Sportowo? Jakby trochę potrenował z Czerczesowem to gorszy od Ondreja "Kółeczko" Dudy i fińskiego alergika gorszy na pewno by nie był. Chyba, że chodziło Ci o intensywność treningów, tu mógłby się faktycznie buntować.

Legionista Awatar beka
    akurat spierdolenie sezonu na ostatniej prostej to juz Rado w Legii zaliczył

Wszedłem na tabelę ligi słoweńskiej, potem na tabelę strzelców. W czubie trzech zawodników z klubu Rado, potem z Maribora. Jaką rolę spełnia tam Miro ? Pytam poważnie i bez jakiś szyder. Zagrał tam zaledwie 100 min.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    akurat spierdolenie sezonu na ostatniej prostej to juz Rado w Legii zaliczył
    Wtedy był zadbany
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Uprawnienia umieszczania postów