Strona 1 z 35 1234511 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 18750

Wątek: Oświadczenia

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
    Legionista Awatar Kempes

Oświadczenia

Nadszedl Czas Napier.dalania !
    Ostatnio edytowane przez Kempes ; 06-02-2009 o 09:46
    Jesteś panem własnego losu.

Administrator Awatar arczi
    Przejdziesz do historii Kempi
    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Legionista Awatar Kempes
    Nie to nie to samo ... tak jak newGnR bez Slasha ..
    Jesteś panem własnego losu.

Myślę że nawet i Slash nie wiele by pomógł. Nowe GnR jest zwyczajnie bezjajeczna jak Gazjetka.

karakan
    Guest
    To czyli my tu oświadczamy czy jest freestyle?

Jak coś to :

Fura na 2 dni w ASO to HWDP.
    Koło pasowe do wymiany.Na szczęście na gwarancji.

Co oświadczam!

Legionista Awatar Markotny
    Korporacja czasami wkurwia. Człowiek bierze wolne,zeby odpoczac, miec czas dla siebie. A tu taki ****. Cały czas ktoś dzwoni, mailuje. *****!

Oświadczam, żeby nie było.
    Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

daimler
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
    Nowe GnR
    bo to nie jest GnR tylko jakieś popierdółki

Administrator Awatar CywiL
    No, no, no...widzę, że ktoś radykalnie chciał odciązyć bazę na serwerze.
    Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
    Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Legionista Awatar Jerzman
    Oświadczam, że kolejki do Centrum Nauki Kopernik to istny hard-core. Ale warto było stać po bilety 3 godziny. Młody zachwycony, ja również, tylko żarcie w bistro mogliby zmienić, bo strasznie syfiaste.
    Bóg z Nami, choj z Nimi.
    Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Cytat Zamieszczone przez Kempes Zobacz posta
    Nie to nie to samo ... tak jak newGnR bez Slasha ..
    Nie tylko bez slasha Izzy stradlin nadawał też bardzo dużo klimatu )

Legionista Awatar Lisek_S(L)G
    ***CENZURA***

yyy .. nie wiem czy to gdzies bylo wklejane.. jak tak to usuńcie : )
    "jeżeli nie wiesz po co żyjesz, znajdz coś, za co warto umrzeć"

https://www.youtube.com/user/artur17socho

Legionista
    Bez sensu

Możesz mi powiedzieć, co w tym takiego fajnego Lisek?

Legionista Awatar RadO
    Lisek i Shizuo jeżeli podoba się wam twórczość jakiegoś czarnucha to moze czas sie przenieść. A może zwyczajnie obejrzeć film 7 razy jak nie rozumiecie za pierwszym.

Ogrnijcie się. I myślcie. Wbrew pozorom to nie boli

Arczi, weź wyjeb ten link w pizdu, bo po co się ma ***** nad oglądalnością klepać...
    "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Legionista Awatar hmB.
    Wierzę, że post Shizuo był ironiczno...jeśli nie, to chyba typ nie potrafi czytać ze zrozumieniem...
    "Jest tej najlepszej firmy. Wart jest bardzo dużo. Ma ekran komputerowy i jak się kręci pedałami, to wyskakują cyfry"

yyy Ku*wa a czy ja go zrobilem czy cos?

idzcie po rozum.. pokazuje co znalazłem w necie na temat konfliktu a nie ze to jest fajne .. : |

zal mi niektórych

Cytat Zamieszczone przez RadO Zobacz posta
    Lisek i Shizuo jeżeli podoba się wam twórczość jakiegoś czarnucha to moze czas sie przenieść. A może zwyczajnie obejrzeć film 7 razy jak nie rozumiecie za pierwszym.

Ogrnijcie się. I myślcie. Wbrew pozorom to nie boli

Arczi, weź wyjeb ten link w pizdu, bo po co się ma ***** nad oglądalnością klepać...
    widac Ciebie myslenie boli jesli sądzisz ze zamiescilem go tu w sensie "patrzecie jaki wyjebany film"
    Ostatnio edytowane przez Lisek_S(L)G ; 16-01-2010 o 13:53

Legionista Awatar Baldwin
    Iras ma nową ksywę "łapa łapa dupa dupa"
    pozdrowienia od pershinga

lol miliard

Legionista Awatar Orzeł
    Iras ty patologu... to ty do mnie po 2 w nocy dzowniles?

Legionista Awatar pu(L)on
    Nie ma to jak trafić na wiejską przytupajke (piwo butelkowe 3zł ;o)
    Ostatnio edytowane przez pu(L)on ; 05-04-2010 o 09:34

Legionista Awatar Iras
    Cytat Zamieszczone przez Orzeł Zobacz posta
    Iras ty patologu... to ty do mnie po 2 w nocy dzowniles?

Chciałem o piłce poinformować

łapa łapa dupa dupa

Legionista
    Mam pytanie... Czy gdzieś w Warszawie jest miejsce poświęcone wydarzeniom w Stoczni Gdańskiej?

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez daimler Zobacz posta

bo mieliśmy tylko jeden... Tu nie chodzi o to że był to stary Tu. Bo mimo że stary - to te samoloty to są świetne maszyny.
    może nie powinienem się czepiać , ale z około tysiąca wyprodukowanych Tu 154 rozbiciu uległo 66 (czyli co 15!!), natomiast jesli idzie o porównywalną konstrukcję Boeinga, czyli 737 (też z 1968 roku!!) to na 6000 wyprodukowanych egzemplarzy utracono 140, co i tak jest b. złym wynikiem. 737-500 z początku lat 90 (czyli z tych co rozbity Tu 154) wyprodukowano w 390 egzemplarzach z których stracono tylko 5.
    Samoloty nowej generacji takie jak Boeing 767 (produkowany od 1981roku) są bez porównywania bezpieczniejsze na taką samą liczbę wyprodukowanych egzemplarzy co Tu 154- czyli~ 1000, rozbiciu uległo 11 sztuk, nie mówiąc już o Boeingu 777 których wyprodukowano ~800, a utracono tylko 1.
    To co tutaj napisałem może wydać się trochę nie na miejscu, ale sądzę, że jeśli dyskusja schodzi na przyczyny samej katastrofy, to warto operować na konkretnych danych, a te jasno wskazują, że sprzęt którym latają najważniejsze osoby w naszym państwie to niesłychane gówno, a osoby odpowiedzialne za ten stan rzeczy powinny w najlepszym razie dostać kopa w dupę, bo takie działanie podchodzi mi pod sabotaż...
    Lieber tot als rot!!

Czerwona kartka
    w gazecie ,,Detektyw,, w numerze marcowym jest artykuł o tajemnicach ochrony Prezydenta. Dla porównania w samolocie Prezydenta USA znajdują się 2 kuchnie, sala operacyjna , apteka, 2 sypialnie,łazienka, wanna z prysznicem, apartament Prezydenta, zapas żywności na 7 dni. Samolot jest też chroniony przed rakietami ziemia-powietrze, powietrze-powietrze

Morterator Awatar mort
    dyskusje ogólne o samolotach, ochronie poszukiwaniach róznych miejsc do "Oświadczeń"

Dyskusje o polityce tak jak zrobił Daimos do "Polityki"
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Legionista
    To ja dodam jeszcze jedno bardzo smutne oświadczenie dotyczące wydarzeń wiadomych. Byłem wczoraj przy Pałacu Prezydenckim i zastanawia mnie po co niektórzy tam przyszli.
    -babeczka kładąca znicz jednocześnie rozmawiając przez telefon o planach na wieczór
    -jakiś chyba chory człowiek, który zaczął bluzgać na prezydenta i grupa idiotów, którzy zaczęli z nim o tym dyskutować w żartobliwej atmosferze. całe zdarzenie jakieś 7 metrów od linii zniczy
    -3 młodocianych chłopaczków głośno śmiejących się i idących podczas Hymnu Narodowego (na Mszy na Placu Zamkowym)
    -nie wspominam już o wytapetowanych gówniarach w miniówach, które wypatrywały kamer i radośnie do nich wymachiwały
    -wycieczka nastoletnich turystów z USA, którzy delikatnie mówiąc nie szanowali podniosłej atmosfery i skupiali się na wyrywaniu darmowych gazet i robiniem sobie fotek z czarno- białym zdjęciem pary prezydenckiej
    Rozumiem, że nie wszyscy lubili Lecha Kaczyńskiego.Rozumiem, że nie wszyscy chcą uszanować jego śmierć, a dla wielu ten dzień był tragiczny bo zamknięte były kluby. Ale jeżeli ktoś ma to kompletnie w dupie to niech nie przychodzi pod Pałac w tych dniach.

Morterator Awatar mort
    dla tych, którzy może mają wątpliwości dlaczego Legia ZAWSZE PO PRAWEJ stronie:

Zabawa miała się odbyć w sobotę wieczorem w poznańskim skłocie Rozbrat. Przedstawiciele Rozbratu przyznali w niedzielę, że impreza nie doszła do skutku.

Zaproszenia na "Stypa Party" - imprezę pod hasłem "nie lękajcie się przyjdą następni" i z wizerunkiem prezydenckiego samolotu, który rozbił się w sobotę w Smoleńsku - pojawiły się w sobotę w internecie.

Niewykluczone, że sprawą zajmie się prokurator.

Zabawa miała się odbyć w sobotę wieczorem w poznańskim skłocie Rozbrat. Przedstawiciele Rozbratu przyznali w niedzielę, że impreza nie doszła do skutku. Strona internetowa Rozbratu została wyłączona.

Na stronie, obok informacji o imprezie, widniało zdanie: "Żegnamy jednych, zastanawiamy się, co zrobić z innymi".

Jak powiedziała PAP w niedzielę Magdalena Mazur-Prus, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu, w tym przypadku mogło dojść do demonstracyjnego okazania lekceważenia Narodowi Polskiemu Rzeczypospolitej Polskiej lub jej konstytucyjnym organom.

- Jest to wykroczenie, za które grozi kara aresztu lub grzywny. Prokuratura może podjąć działania w tej sprawie z urzędu jak również w przypadku złożenia zawiadomienia - powiedziała.

Różowe plakaty - zaproszenia na "Stypa Party" pojawiły się też na wielu forach internetowych. Na jednym z nich, pod zapowiedzią imprezy zamieszczono informację: "W planie orgie, palenie krzyży, lżenie funkcjonariuszy publicznych a dla zrozpaczonych możliwość zagrania w rosyjską ruletkę!"

- Całkiem możliwe, że taka informacja się pojawiła, ale imprezy nie było - mówi Tomasz Matysiak, członek kolektywu Rozbrat. - Widocznie kogoś za bardzo poniosło. Te rzeczy nie były ustalane przez cały kolektyw Rozbrat. Działaniem kolektywu było to, że ta impreza nie doszła do skutku. Jeżeli na Rozbracie są przygotowywane jakiekolwiek imprezy, to trudno powiedzieć, że wszystkie są robione pod egidą Rozbratu. Niektóre są po prostu organizowane w tym miejscu - powiedział Matysiak.

Skłot Rozbrat powstał w 1994 roku. Teren opuszczonych hurtowni w centrum miasta zajęła grupa osób związanych z poznańskim środowiskiem kontrkultury.
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Legionista Awatar b.
    Rolnik, Ty chyba jeszcze wczorajszy jesteś, bo ja nie mam żadnych rzutów do zrobienia

edit: i jeszcze mnie podpszcza, a później posta usuwa

Uprawnienia umieszczania postów