Strona 632 z 633 PierwszyPierwszy ... 132532582622628629630631632633 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 18,931 do 18,960 z 18971

Wątek: Oświadczenia

GieKaeSiak
    Cytat Zamieszczone przez e(L)si Zobacz posta
    a żużel - chociaż niszowy - swoich wiernych fanów ma. Co oświadczam.
    Wydaje mi się, że najlepszym określeniem na żużel jest "regionalny". Tak jak piłka jest ogólnopolska, tak żużel jest tylko w części kraju, ale tam gdzie jest potrafi być sportem numer 1. Co oświadczam.

Legionista Awatar Mieczysław
    Oświadczam iż picie browaru z butelki z zatkanym nosem nie jest łatwe, lekkie ani przyjemne ale co zrobić jak człowiek może się napić tylko piwem ?
    „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Mieczysław Zobacz posta
    Oświadczam iż picie browaru z butelki z zatkanym nosem nie jest łatwe, lekkie ani przyjemne ale co zrobić jak człowiek może się napić tylko piwem ?
    Z piwem to jest trochę taka tajemnica życia.
    Nawet jak wieczorem nawodni się człowiek tym szlachetnym napitkiem na maksa, to i tak z rana chce mu się chłeptać wodę, jak zwierzęciu.
    Nie ogarniam tego

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez szaka Zobacz posta
    Z piwem to jest trochę taka tajemnica życia.
    Nawet jak wieczorem nawodni się człowiek tym szlachetnym napitkiem na maksa, to i tak z rana chce mu się chłeptać wodę, jak zwierzęciu.
    Nie ogarniam tego
    Spróbuj kiedyś na odwrót.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Spróbuj kiedyś na odwrót.
    Kiedyś spróbowałem.
    Wieczorem woda na maksa.
    Rano- bez żadnej potrzeby, czyli zmiana.
    Wieczorem - zachciało się piwa. Czyli też inaczej, w porównaniu do matrycy eksperymentu.
    Kolejnego ranka - po staremu, znów chce się wody.
    Tego nie da się złamać systemowo. Po prostu nie da

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez szaka Zobacz posta
    Kiedyś spróbowałem.
    Wieczorem woda na maksa.
    Rano- bez żadnej potrzeby, czyli zmiana.:
    To znaczy, że tej wody nie było na maksa, jak rano nie potrzebowałeś za potrzebą. Musisz powtórzyć eksperyment.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    To znaczy, że tej wody nie było na maksa, jak rano nie potrzebowałeś za potrzebą. Musisz powtórzyć eksperyment.
    Młodyś jeszcze, z potencjałem ale nie do końca opierzony, kiedyś zrozumiesz, że stare wygi podczas eksperymentu jedzą łyżką, nie chochlą

Legionista Awatar jarecki_
    Oświadczam, że niestety ale spora część użytkowników zapomniała do czego służy forum dyskusyjne.
    Wśród swoich kolegów po szalu powinniśmy mieć prawo wyrazić swoje opinie i o nich dyskutować.
    Bez przekonywania, że moje jest lepsze, mojsze a Twoje jest kretyńskie itp... bez wycieczek osobistych i wyśmiewania.

Oświadczam, że kibicom Legii nie wypada prezentować tak żenującego poziomu dyskusji.
    Ostatnio edytowane przez jarecki_ ; 07-02-2020 o 13:54

Legionista
    Podpisuję się pod poniższym postem

Legionista Awatar Moriarty
    Cytat Zamieszczone przez jarecki_ Zobacz posta
    Oświadczam, że niestety ale spora część użytkowników zapomniała do czego służy forum dyskusyjne.
    Wśród swoich kolegów po szalu powinniśmy mieć prawo wyrazić swoje opinie i o nich dyskutować.
    Bez przekonywania, że moje jest lepsze, mojsze a Twoje jest kretyńskie itp... bez wycieczek osobistych i wyśmiewania.

Oświadczam, że kibicom Legii nie wypada prezentować tak żenującego poziomu dyskusji.
    Nic dodać, nic ująć
    Bazinga!
    Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Legionista
    Oświadczam że propagandziści z tvp przechodzą samych siebie
    Debata w Strasburgu o praworządności w Polsce a partyj... znaczy się publiczna telewizja nie nadaje na żywo...

Legionista Awatar b.
    Zawsze mozesz w ramach protestu dokonac samospalenia z okrzykiem "wolnosc, rownosc, demokracja!

Motorowiec
    Cytat Zamieszczone przez L.. Zobacz posta
    Oświadczam że propagandziści z tvp przechodzą samych siebie
    Debata w Strasburgu o praworządności w Polsce a partyj... znaczy się publiczna telewizja nie nadaje na żywo...
    Jakakolwiek tv to transmituje? Jest taka możliwość? A po drugie to kto tam debatuje? Biedroń vs Kempa i praktycznie cała sala pusta jak bywało cały czas do tej pory? Czy coś zmieniło w tej kwestii? Bo jak do tej pory to debatowali między sobą europarlamentarzyści z Polski a reszta przychodziła na samo głosowanie nie słuchając żadnych argumentów i ślepo głosując aby nam doyebać. Niech się opozycja cieszy, że ich nie pokazują. Jutro zapewne będzie pełno filmików na TT z wypowiedziami HehenstenVonCośtam i innych Sikorskich z Biedroniem srającymi na Polskę.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Jakakolwiek tv to transmituje?
    Tvn24.Dużo osób narzeka na tą stację ale gdyby nie oni to o wielu rzeczach byśmy nie wiedzieli co oświadczam

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez L.. Zobacz posta
    Tvn24.Dużo osób narzeka na tą stację ale gdyby nie oni to o wielu rzeczach byśmy nie wiedzieli co oświadczam
    **** im do dupy, niech sobie podebatuja o praworządności we Francji i zawodach w napierdalaniu strażaków. Co oświadczam.
    Mioduski won
    Cytat Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Legionista Awatar TNTP
    widzę że naszej forumowej parce ciśnienie skoczyło podczas wystąpienia Biedronia. bolą was czy to trybuny polskich stadionów, czy to wyniki wyborów i bardzo dobrze obyście się męczyli z tym jak najdłużej
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar VBS
    Oświadczam, że kolej to nieporozumienie. Ledwo powiało, a opóźnienia od 15 minut wzwyż.

Legionista Awatar berserk
    Oświadczam, że kupno biletu w komunikacji miejskiej w Trójmieście to wyższa szkoła jazdy...
    #MuremZaBonusem

Legionista Awatar VBS
    Cytat Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
    Oświadczam, że kupno biletu w komunikacji miejskiej w Trójmieście to wyższa szkoła jazdy...
    I jeszcze te ich śmieszne kasowniki.

Za to w Krakowie okazało się, że wsiąść do tramwaju wyposażonego w biletomat, do tego drzwiami oznaczonymi "biletomat", to za mało. Trzeba jeszcze posiadać drobniaki, bo kart nie czyta i to nie jest awaria...
    Skarbonki se q...a poinstalowali...
    Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
    Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
    ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş

Legionista Awatar AGZI
    W Warszawie też jest nieźle. W tramwajach są dwa rodzaje biletomatów,z których jeden przyjmuje tylko kartę(częściej),a drugi tylko gotówkę.I weź tu zgadnij,na jaki trafisz.
    #MioduskiOut

Serio?
    Rzadko (bardzo) jeżdżę, ale jeszcze nie widziałem...
    Ktoś potwierdzi, bo w razie "W", chciałbym być przygotowany.
    Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
    ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez EyeQueue Zobacz posta
    Serio?
    Rzadko (bardzo) jeżdżę, ale jeszcze nie widziałem...
    Ktoś potwierdzi, bo w razie "W", chciałbym być przygotowany.
    Potwierdzam. dobrą opcją jest też że bilety z tych biletomatów nie pasują do bramek w metrze, więc musisz jeszcze szukać gdzieś "wejściówek na peron"
    Cała Polska widziała Warszawa nie zapomniała!

Czyli bezpieczniej obstawiać biletomaty stacjonarne. Czyli jak w Krakowie. Trochę obciach. Co oświadczam.
    ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş

Do tej pory zastanawiam się czy jechałem SKM-ką do Gdańska na legalu czy na przypale
    Bilet kupiłem w biletomacie, oczywiście dopiero jak wybrałem jeden z 15 różnych, nie wsiadłem od razu do pociągu, bo odjechał 10 sekund po tym jak kupiłem bilet, a podobno trzeba jechać pierwszym który podjedzie, nic nie kasowałem, bo bilet z biletomatu nie mieścił się do kasownika, kabaret
    #MuremZaBonusem

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
    W Warszawie też jest nieźle. W tramwajach są dwa rodzaje biletomatów,z których jeden przyjmuje tylko kartę(częściej),a drugi tylko gotówkę.I weź tu zgadnij,na jaki trafisz.
    We wspomnianym Krakowie to samo.
    Mioduski won
    Cytat Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Polecam moBilet, od ponad roku mam święty spokój z kupowaniem w biletomatach czy kioskach
    #MuremZaBonusem

Legionista Awatar Jaszcz
    Skycash i tyle w temacie
    "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

Legionista Awatar rey
    Ja kupuję przez aplikację banku (Millenium, ale inne też chyba mają) Super sprawa, sprawdzone u nas, w trójmieście i aktualnie w Krakowie.
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Legionistka Awatar Angela
    Oświadczam, że ciekawe uczucie wrócić tutaj po czterech latach

Uprawnienia umieszczania postów