Strona 631 z 631 PierwszyPierwszy ... 131531581621627628629630631
Pokaż wyniki od 18,901 do 18,915 z 18915

Wątek: Oświadczenia

Legionista Awatar Tomi
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Mam tak samo jak Ty, co oświadczam.
    + jeszcze Bundesliga.
    Też mi szkoda, ale rozumiem że w dzisiejszym świecie ciężko z wolnym czasem .
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista Awatar Alek
    Typerki swoją drogą odchodzą w niepamięć. Ale i ogółem coraz mniej ludzi się udziela.
    Tematy meczowe, dotyczące działań klubu cieszą się jeszcze popularnością. Ale na hydeparku pisze się od święta, za wyjątkiem polityki.
    Szkoda, że dla niektórych forumka poszła w odstawkę na rzecz Twittera albo innego fejsbuka.

Gintleman Awatar księciuniu
    Ostatni gasi światło.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Szkoda, że dla niektórych forumka poszła w odstawkę na rzecz Twittera albo innego fejsbuka.
    A to nie wynika bardziej z wymiany pokoleniowej? Ten sam trend można zaobserwować na naszych meczach (czy to dom czy wyjazd). Główna niegdyś siła napędową, czyli szeroko pojętą młodzież ma dziś inne rozrywki, niż kibicowanie. Tak samo jest i z forumka, od kilku lat nie było użytkownika, który by się zarejestrowal i cokolwiek wniósł do życia forumki. Ostatni to chyba St.Maro, bez którego padły by już w ogóle wszystkie typerki

Legionista Awatar Mat
    daimler, karakan, archi, morterator, tuzin, jasin, mini, legart - miło było czytać

kiedyś to było...
    podpis under construction

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Mat Zobacz posta
    daimler, karakan, archi, morterator, tuzin, jasin, mini, legart - miło było czytać

kiedyś to było...
    zapomniałeś o Panu Artyście

Legionista Awatar Mat
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    zapomniałeś o Panu Artyście
    PanArtysta mało pisał....więcej działał
    podpis under construction

Legionista Awatar Stout
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Ostatni gasi światło.
    Kijek lubi to.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    A to nie wynika bardziej z wymiany pokoleniowej? Ten sam trend można zaobserwować na naszych meczach (czy to dom czy wyjazd). Główna niegdyś siła napędową, czyli szeroko pojętą młodzież ma dziś inne rozrywki, niż kibicowanie. Tak samo jest i z forumka, od kilku lat nie było użytkownika, który by się zarejestrowal i cokolwiek wniósł do życia forumki. Ostatni to chyba St.Maro, bez którego padły by już w ogóle wszystkie typerki
    Poniekąd tak. Ale bardziej bym tu zwalił na tt, fb. Są młodzi którzy czerpią wiedzę z tego co się dzieje w klubie / światku kibicowskim z portali społecznościowych. Jak są jakieś zapisy, informacje to tam pojawiają się informacje. Kiedyś 10 lat temu było info np. tylko na legioniści.com i link do forumki żeby się zapisać np po koszulkę i taka osoba też zaczynała się wtedy udzielać.
    Po prostu takie forumki miały monopol jako źródło wiedzy. Teraz wszystko jest na FB.
    Niestety wszystko się zmienia na minus.
    Jedyna postać, która się nie zmienia to Księciuniu i jego żarty

Legionista
    Na tym forum i tak ruch nie jest najgorszy. Znam dwa takie fora, gdzie np. w najbardziej popularnych działach pojawiało się 1.5 strony dziennie nowych tematów, a teraz by zapełnić jedną potrzeba co najmniej tygodnia. Liczba odwiedzin spadła o co najmniej 95%. wszystko przez fejsa...
    Mioduski won
    Cytat Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Legionista Awatar wklepack
    Oświadczam, że nie kumam jak można przepierdalac kasę w kasynie. Nawet będąc najebanym widzę, że statystycznie wygrać z kasynem nie ma się szans.

A największym mistrzostwem są automaty. Liczenie na zwycięstwo tam to jest jakiś głupi żart.

P.S. najciekawsze że moja kochana żona wychodzi z tego przybytku rozkoszy na plus i tego ***** kompletnie nie jestem w stanie pojąć.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Legionista
    Oświadczam, że zmiana czasu i oldskulowe telefony nie idą w parze. Zamiast wstać o 4 to się okazało po pół h, że wstałem o 3. Uświadomił mnie dopiero zegarek ścienny w kuchni bo ten się raczej sam nie przestawia hehe. No ale drugi raz człowiek nie zaśnie. Szykuje się dłuuuuugi dzień. Darzbór.

Gintleman Awatar księciuniu
    Nie wiem gdzie napisać, więc napisze tutaj: ciekawy łikend za granicą: Bayern w plecy 1-5, Barca 1-3, PSG 1-2, do tego bezbramkowy remis Realu – a żaden z tych meczów, to nie był jakiś mecz na szczycie.

Więc oświadczam, że mnie to zdziwiło

P.S. I tylko Legia tradycyjnie wygrywa
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

niezrzeszony Awatar jednopostowiec
    Oświadczam, że Bayern bez Lewandowskiego jest tak samo cinki jak Milan be Donnarumy w bramce, czy przesadzam?

Legionista
    A ja oświadczam lekkie wqrwienie na siebie w fantasy(kapitan Niezgoda zamiast Wszołek). Ale dobrze jest, nie trza psuć, już dobijam prawie podium

Uprawnienia umieszczania postów