Strona 630 z 631 PierwszyPierwszy ... 130530580620626627628629630631 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 18,871 do 18,900 z 18908

Wątek: Oświadczenia

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
    Dlatego są ograniczenia, zakazy i nakazy, by zminimalizować możliwość zrobienie krzywdy przede wszystkim innym. Obsługa telefonu, w czasie jazdy jest najbardziej rozpraszającą kierowcę czynnością i tak jak np. jazda po alko, powinna być srogo karana.
    Nakazy, zakazy, tiaa blablabla. Rozsądek. Albo jesteś odpowiedzialny albo nie. Takim tropem to zakazane powinny być radia i inne nośniki muzyki w aucie. Bo przecież możesz się wkręcić i śpiewać/rapować wczuty w klimat zapominając o innych uczestnikach drogi.
    Jeżdżą, jedzą, komóra między szczeną a ramieniem. To stan umysłu. Zero racjonalnego myślenia. Żadne kary nie pomogą. Dopiero dzwon pomoże, gorzej jak komuś innemu krzywdę zrobi, wtedy za późno.

Rozumiem, że nasi foralni korwiniści żądają także depenalizacji usiłowania zabójstwa - przecież jeśli "ofiara nie doszła", to nic się nie stało...
    Rozumiem, że legalna powinna być jazda pod prąd i lądowanie na autostradzie, a policja ma wkraczać dopiero, gdy będą trupy...

Lodu na głowę w te nadchodzące (znów) upały

Edit:
    Jeszcze terroryści! Nie zapominajcie o terrorystach! Ci wstrętni Jankesi więżą niewinnych ludzi, którzy jeszcze nikogo nie zabili.
    Ostatnio edytowane przez EyeQueue ; 29-06-2019 o 15:12
    Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
    Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
    ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş

Mnie przyszedł do głowy inny przykład - rozumiem, że liberalny x w sytuacji, gdy w samolocie miejsce obok niego zajmuje y z kałachem, reklamówką pełną granatów i dodatkowo pasem szahida, poczęstowałby go mentolkiem i życzyłby miłego lotu.
    "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
    "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
    Up the Anchor!

Gintleman Awatar księciuniu
    Można jeszcze przeanalizować czy komórka trzymana policzkiem i ramieniem rozprasza dużo bardziej niż zestaw głośnomówiący... Szczególnie, że jezeli jest niewygodnie, to mówię szybko bo konieczne i kończę rozmowę; jak jest komfortowo to paplam aż do mety.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Wydaje mi się, że kiedyś widziałem takie badanie na Discovery lub czymś podobnym. Rozmawiając przez telefon człowiek spostrzega dużo mniej w swoim otoczeniu, niż gdy rozmawia bezpośrednio.
    Zestaw głośnomówiący przypomina bardziej rozmowę z pasażerem na tylnym siedzeniu, jednak nie rozproszenie uwagi jest najważniejsze, lecz zajęta ręka. Czyli albo kierownica, albo drążek skrzyni biegów. A co zatem z automatem? XD
    Natomiast trzymanie uchem i ramieniem to najgorsza rzecz, bo nie da się kręcić głową - i to rzeczywiście ogranicza percepcję.

Nie będzie linków, bom nie Fox, a pochodzenie danych jest nieoficjalne, ale wytwórców samodziałowych urządzeń wybuchowych wsadzają najczęściej nie za produkcję, tylko za stwarzanie zagrożenia.
    Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
    Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
    ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş

Legionista Awatar Alek
    A ja sobie oświadcze, że Energylandia w Zatorze to istny kosmos. Świetna inwestycja, która jest przykładem, że Polak potrafi zrobić coś co może być nasza chlubą na arenie międzynarodowej.
    W sumie to chyba najlepsza tego typu rozrywka w Europie ( nie trzeba jeździć dzięki temu do Berlina jakby chciał Trzaskowski vel Morin ).
    Nie byłem jeszcze w miejscu żeby spotkać tylu radosnych ludzi razem wziętych.
    Nie sposób wymienić wszystkich atrakcji tego miejsca. Ale jedno jest pewne, że na pewno tam wrócę, zaś hiperion będzie mi sie śnił po nocach

Legionista Awatar Seba.Kolos
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    A ja sobie oświadcze, że Energylandia w Zatorze to istny kosmos. Świetna inwestycja, która jest przykładem, że Polak potrafi zrobić coś co może być nasza chlubą na arenie międzynarodowej.
    W sumie to chyba najlepsza tego typu rozrywka w Europie ( nie trzeba jeździć dzięki temu do Berlina jakby chciał Trzaskowski vel Morin ).
    Nie byłem jeszcze w miejscu żeby spotkać tylu radosnych ludzi razem wziętych.
    Nie sposób wymienić wszystkich atrakcji tego miejsca. Ale jedno jest pewne, że na pewno tam wrócę, zaś hiperion będzie mi sie śnił po nocach
    Bylem jakis miesiac temu z rodzinka, pogode trafilismy ideal, ale nie dla mnie takie parki rozrywki, co rowniez oswiadcze
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob

Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    W sumie to chyba najlepsza tego typu rozrywka w Europie
    Oj to mało jeszcze widziałeś.
    Ale żeby nie było, Zator zawsze na propsie.
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    A dlaczego karać ludzi trzymających telefon, a nie po prostu powodujących kolizje/wypadki?
    Jeśli za wypadek ze skutkiem śmiertelnym z telefonem w łapie sebix byłby sądzony jak za morderstwo z premedytacją to w sumie spoko.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Jeśli za wypadek ze skutkiem śmiertelnym z telefonem w łapie sebix byłby sądzony jak za morderstwo z premedytacją to w sumie spoko.
    Tak z ciekawości, kto to jest ten sławny "sebix", Januszów kojarzę.

Legionista Awatar Stout
    Młodszy syn Grażyny i Janusza.
    Chrześniak Karyny.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionistka Awatar amanda
    Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Młodszy syn Grażyny i Janusza.
    Chrześniak Karyny.
    *chłopak Karyny
    Istnieją tylko dwie rzeczy, które można zrobić z czasem:
    spędzić go lub wykorzystać.
    James Arthur Ray

Legionista
    Karyny kiurwa

Legionista
    Oświadczam ,że ciężko na sercu ,chyba nic z tego nie będzie ,cóż tego kwiatu jest pół światu ....
    Sierpień = miesiąc trzeźwości.

Legionista Awatar Seba.Kolos

Uroczyscie oswiadczam, ze za 4 godziny z malym kawalkiem koncze prace w tym zasranym Wiedniu i wracam, gdzie moje miejsce Do Warszawy, Do Domu
    Nareszcie
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob

Legionista
    Oświadczam że nie że wszystkim się zgadzam ale mimo to świetny tekst Stanowskiego

Czy można uznać, że Kamil Durczok upadł jako człowiek w sposób straszny, a jako dziennikarz w sposób nieodwracalny i czekać na surową karę, ale jednocześnie nie dziwić się temu, że sąd nie zastosował aresztu tymczasowego i nie widzieć w tym spisku? Nie krzyczeć, że są równi i równiejsi? Czy można mieć dość nachalnej propagandy LGBT – na przykład wzdrygać się na wizytę Drag Queen w przedszkolu, ale jednocześnie nie mieć żadnej ochoty atakować uczestników marszów w sposób fizyczny czy werbalny? Czy można być przeciwko adopcji dzieci przez pary jednopłciowe, a jednocześnie być za prawem do zawierania związków?

Czy można stać po środku? Czasami przesunąć się trochę w jedną stronę, trochę w drugą, zależnie od sprawy, ale tylko po to by stać tam, gdzie nakazuje własne, a nie cudze sumienie?

Czy można uważać, że Powstańcy Warszawy ani nie walczyli o równouprawnienie i inne z ich perspektywy bzdety, lecz o wolność, o zwykłą zemstę także, o życie przede wszystkim? Czy można jednocześnie uznać, że idiotyzmy wygadywane przez Klepacką – mianowicie, że jej dziadek walczył o inną Warszawę niż tę otwartą na gejów – nie mieszczą w głowach ludzi rozumnych? Czy można szanować znak „PW” i uważać, że wypisywanie go na tęczowej fladze jest żałosną próbą zwrócenia na siebie uwagi przez upadłego polityka Misiłę, a jednocześnie nie mieć problemu z tęczową flagą bez tego symbolu? Czy można stawać co roku 1 sierpnia na baczność, a jednocześnie mieć po dziurki w nosie wytatuowanych patriotycznie młodzieńców, którym się wydaje, że są nauczycielami historii?

Nie muszę być zawsze za, ani zawsze przeciwko. Mogę sobie frywolnie skakać z kwiatka na kwiatek, na pięć minut zapisując się do jednych i na kolejne pięć – do drugich. Mogę wybierać sobie to, co mi pasuje i jest zgodne z moimi przekonaniami. Nie pasuje mi Matka Boska ozdobiona kolorami tęczy, bo wiem, że te skądinąd piękne kolory naniesione zostały jedynie po to, by antagonizować ludzi. Ale nie pasują mi też lekcje religii w szkołach, bo uważam, że nie od tego jest szkoła. Podoba mi się film Sekielskiego o pedofilii w kościele, ale nie podoba mi się, gdy ten sam Sekielski sprzedaje koszulki o tej tematyce. Uważam wielu księży za ludzi mądrych, ale wielu z kolei – za zwykłym zaściankowych tępaków. Czy mogę czuć się osaczony przez eko-terrorystów, a jednocześnie nie kwestionować niebezpiecznego ocieplenia klimatu? Czy mogę śmiać się z ludzi, którym przeszkadza przekop mierzei wiślanej, bo serce im pęka na widok ściętego drzewa, a jednocześnie uważać, że powinniśmy dbać o środowisko naturalne? Czy mogę dobrze życzyć nauczycielom i pragnąć, by zarabiali więcej, a zarazem mieć odruchy wymiotne na widok sejmowych opozycjonistów, którzy obiecują im te podwyżki załatwić? Czy mogę nie podziwiać równocześnie posłanek Scheuring Wielgus oraz Pawłowicz?

Media karmią mnie skrajnościami. Kolorowo ufarbowanym dziewczynom, które profanują cmentarz przeciwstawiają Kaję Godek, której mniejszości seksualne kojarzą się z bolszewikami sprzed 99 lat. Jedna grupa za nic ma wrażliwość drugiej na symbole religijne, druga za nic ma wrażliwość pierwszej na własne „ja”. Dziennikarze stawiają naprzeciwko siebie wariatów i każą mi wybierać, którego wolę.

A ja nikogo nie wolę. Żyję sobie swoim życiem. Chadzam ulicami. Wolę sam niż w tłumie. Takich jak ja jest więcej. Jesteśmy większością. Rozproszoną, niezorganizowaną, ale większością. To z naszych podatków buduje się ulice, którymi w tę czy drugą stronę maszeruje jedna czy druga grupa. My nie mamy czasu na głupoty. Nie maszerujemy i nie rzucamy w maszerujących kamieniami. W weekendy idziemy z dziećmi na spacer, a w tygodniu pracujemy na jeszcze więcej dróg.
    Ostatnio edytowane przez L.. ; 29-07-2019 o 22:54

Legionista Awatar TNTP
    pseudosymetrysta czyli typowy człowiek bez właściwości
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar Stout
    Oświadczam,że minął miesiąc bez piwa.

Chyba czas zmienić swój podpis......

Legionista Awatar krzysiek1916
    Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Oświadczam,że minął miesiąc bez piwa.

Chyba czas zmienić swój podpis......
    Gratulacje

A ja z kolei oświadczam, że nie rozumiem w jaki sposób przegazowywanie motocykli ma upamiętniać Godzinę W.

Legionista
    Oświadczam, że żałuję, że kocham zwierzęta i nie mam wiatrówki. Kładziesz się spać o 5:30 rano w niedzielę zadowolony po Kownackim a tu jakiś kundel popierrdala o 7ej drze piizdę, że stopery nawet nie pomagają. I tak 30minut pod oknami. Wychodze na balkon a tu gdzieś zza drzew wyłania się stary dziadek z tym szczekaczem. Nagle się zatrzymują i se stoją pod samymi oknami, dziadek kontempluje a ten sierściuch ujada bez chwili przerwy do powietrza bo żadnego innego psa w okolicy nie widać. Drę się w miarę kulturalnie żeby sobie poszli a tu zero reakcji. Pomyślałem, że dziadek głuchy i dałem sobie spokój z nimi ze spaniem.
    Także czuję, że ta niedziela może dobrze się nie skończyć, niewyspany=zło, zło, agresja, co oświadczam.

Legionista Awatar Michu
    Cytat Zamieszczone przez krzysiek1916 Zobacz posta
    Gratulacje

A ja z kolei oświadczam, że nie rozumiem w jaki sposób przegazowywanie motocykli ma upamiętniać Godzinę W.
    A w jaki sposób race mają upamiętnić, jakby spojrzeć na to wszystko dosłownie?

Legionista Awatar krzysiek1916
    Cytat Zamieszczone przez Michu Zobacz posta
    A w jaki sposób race mają upamiętnić, jakby spojrzeć na to wszystko dosłownie?

Dla mnie w tym roku było ich zbyt dużo (przynajmniej w centrum). Zresztą nie rozumiem sensu ich odpalania w dzień, bo poza zadymieniem (znacznym w czwartek) niewiele dają. Aczkolwiek mnie (jako "przyzwyczajonego" do ich dymu i zapachu) dużo mniej one rażą niż wycie silników motocykli w chwili zadumy i refleksji. Co więcej, zagłuszają one nawet syrenę, która jednak powinna być najważniejszym dźwiękiem w tej chwili.

Legionista Awatar jarecki_
    100% zgody - dźwięk syreny powinnien być tym jedynym słyszalnym w danym momencie.
    Race osobiście, jeśli potrzebujemy piro, zastąpiłbym świecami dymnymi. Nie dość, że lepiej wyglądają w dzień to nie ma efektu wybuchu.

Oświadczam, że takie mam spostrzeżenia po zeszłej godzinie W.

Legionista
    Mi tam race nigdy nie przeszkadzały ale w tym roku tak jak krzysiek napisał chyba za dużo. Mam też takie wrażenie, że większość osób odpalających przyszło własnie tylko po to by odpalić(święto racy) zapominając po co tak na prawdę przyszli. I zamiast stanąć, uchwycić chwilę w zadumie w godzinie "W" jedni zajęci są odpalaniem rac, inni fotografowaniem/nagrywaniem tego, inni uciekają spod tych rac co by się nie podpalić i ubrudzić, do tego jeszcze te motocykle. Mam coraz bardziej mieszane uczucia.

Legionista Awatar Stout
    Dlatego bez urazy ,bo każdy obchodzi na swój sposób tą szczególną rocznicę ,ale ja wolę swoje lokalne obchody.Przychodzi kilkadziesiąt osób (pamiętam ,jak zaczynaliśmy w 6-,jest minuta ciszy ,Hymn.Nie ma z nami żadnych oficjeli politycznych ,bo oni z plebsem nie chodzą i mają swoje "uroczystości " w innej części miasta.
    Są ci ,którzy wiedzą po co tam są .
    Choć nie ukrywam ,że marzy mi się przeżyć choć raz obchody "Godziny W" w Warszawie.
    Pjona.

Legionista Awatar jarecki_
    Zgadzam się z przedmówcami. Skala wydarzenia, rozgłos, popularność - udało się. Czas na JAKOŚĆ.

Legionista Awatar Krzych65
    Oświadczam że spłynięcie kajakiem Wisły, z Goczałkowic do Gdańska 1000 km. co uczyniłem daje ogromną satysfakcje

Cytat Zamieszczone przez Krzych65 Zobacz posta
    Oświadczam że spłynięcie kajakiem Wisły, z Goczałkowic do Gdańska 1000 km. co uczyniłem daje ogromną satysfakcje
    jaki czas takiego spływu?
    LEGIA TO MY
    Freedom for Mary Wagner!
    Janusz Waluś czekaMY!

"niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
    dla szpiclów katów tchórzy"

Legionista Awatar Krzych65
    Cytat Zamieszczone przez lukasz9209 Zobacz posta
    jaki czas takiego spływu?
    15 dni

Legionista Awatar Benek
    Oświadczam,że żadna polityczna morda tak bardzo mnie nie wkur wia jak ten buc Arłukowicz. Chętnie splunalbym mu w ryj co oswiadczam
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Uprawnienia umieszczania postów