Strona 613 z 632 PierwszyPierwszy ... 113513563603609610611612613614615616617623 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 18,361 do 18,390 z 18931

Wątek: Oświadczenia

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
    Oświadczam, że oc 2015-16 - 550zł. Rok później - 700. Propozycja na kolejny rok - 1150! Mówimy o jeździe bezszkodowej.
    Ma to kurva jakieś logiczne uzasadnienie?
    http://businessinsider.com.pl/finans...7-roku/z9kt8y7
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista Awatar LOL3K
    A ja oświadczam, że w tym roku mam mniejszą składkę na OC, jako jedyny delikwent u mojej babeczki od ubezpieczeń

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Legionista Awatar Benek
    Oświadczam, że po 10 latach pracy w korporacji, dziś składam wypowiedzenie Dobrze mi z tym
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

Legionista Awatar Człenio
    Oświadczam że wróciłem...
    ..."Ale wiedz o tym, że z naszej mogiły
    Nowa się Polska - zwycięska - narodzi
    I po tej ziemi ty nie będziesz chodzić,
    Czerwony władco rozbestwionej siły."

"Czerwona zaraza" - Józef Szczepański "Ziutek"

Gintleman Awatar księciuniu
    Święty Duch Pana Boga chwali

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Człenio
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

No Ciebie to wyjątkowo miło widzieć Morduchno 😀 Priv
    ..."Ale wiedz o tym, że z naszej mogiły
    Nowa się Polska - zwycięska - narodzi
    I po tej ziemi ty nie będziesz chodzić,
    Czerwony władco rozbestwionej siły."

"Czerwona zaraza" - Józef Szczepański "Ziutek"

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

Wszelki Duch Pana Boga chwali . Nosił wilk razy kilka .....

Gintleman Awatar księciuniu
    To z przejęcia ; )

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Wszelki Duch Pana Boga chwali . Nosił wilk razy kilka .....
    ...Ponieśli i myśliwego!

Wszelki duch Pana Boga chwali!
    Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
    Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
    ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş

Legionista Awatar Stout
    Oswiadczam,że raz na jakiś czas trzeba trafić na parkingowego debila który jest zwykłym hvjem.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Benek
    Oświadczam, że rzygać się chce jak się ogląda wystąpienia opozycji na dzisiejszej debacie o służbie zdrowia.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

Legionista
    A ja sobie oświadczę, że to co napisał Benek to czysta prawda ale niestety Radziwiła też się nie da.

Swoją drogę skandal, że to on jest nadal ministrem, fatalny typ. Pierwszy do załatwiania swoim kolesiom ostatni do załatwienia poprawy służby zdrowia. A rezydenci naprawdę zarabiają zbyt mało - nie można lekceważyć tego. Pracują jak normalni lekarze a zarabiają 3200 brutto czyli tyle co w Lidlu na start

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Roar Zobacz posta
    A ja sobie oświadczę, że to co napisał Benek to czysta prawda ale niestety Radziwiła też się nie da.

Swoją drogę skandal, że to on jest nadal ministrem, fatalny typ. Pierwszy do załatwiania swoim kolesiom ostatni do załatwienia poprawy służby zdrowia. A rezydenci naprawdę zarabiają zbyt mało - nie można lekceważyć tego. Pracują jak normalni lekarze a zarabiają 3200 brutto czyli tyle co w Lidlu na start
    Ale ja nie rozważam czy zarabiają dużo czy mało. Chodzi mi o sam fakt, że teraz najgłośniej drą mordę Ci co przez 8 lat gówno w tej sprawie zrobili
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

Oświadczam żę po wielu wyrzeczeniach i długim oczekiwaniu wczoraj wreszcie zaliczyłem ostatnią dziurkę ........ w pasku od spodni .

Legionista Awatar looking1916
    Oświadczam żę po wielu wyrzeczeniach i długim oczekiwaniu wczoraj wreszcie zaliczyłem ostatnią dziurkę ........ w pasku od spodni .
    Podaj przepis na to i ile Ci to czasu zajęło?

A ja oświadczam, że 2 tygodnie bez alkoholu, słodyczy oraz napojów gazowanych i jedna dziurka mniej w pasie

Legionista Awatar Benek
    Oświadczam, że hasło tegorocznego Marszu Niepodległość jest piękne
    Ostatnio edytowane przez Benek ; 16-10-2017 o 16:43
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

Legionista Awatar berserk
    Oświadczam, że bardzo dobrze dogadujące się między sobą wlasna matka i jej synowa, czyli małżonka to jedna z najgorszych komityw jaka może powstać, człowiek wypije parę piwek i już jedna dzwoni do drugiej kręcąc aferę jakby to było jakieś wielkie halo, a argument w postaci "widziały gały..." jakoś nie przemawia
    Ostatnio edytowane przez berserk ; 16-10-2017 o 17:23
    #MuremZaBonusem

Cytat Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
    Oświadczam, że bardzo dobrze dogadujące się między sobą wlasna matka i jej synowa, czyli małżonka to jedna z najgorszych komityw jaka może powstać, człowiek wypije parę piwek i już jedna dzwoni do drugiej kręcąc aferę jakby to było jakieś wielkie halo, a argument w postaci "widziały gały..." jakoś nie przemawia
    Żonkę musisz pewnych Legijnych wartości nauczyć
    LEGIA TO MY
    Freedom for Mary Wagner!!!

Legionista
    Oświadczam, że ludzka bezczelność nie zna granic. Kupiłem mieszkanie, ociągałem się dość mocno z remontem i z pewnością jestem ostatnią niewprowadzoną jeszcze osobą w bloku. Ostatnio zajrzałem do piwnicy by zamontować zamek w komórce, którą posiadam. I co się okazało? Ktoś sobie włożył tam swój zamek i przywłaszczył moją komórkę. Jakieś kreatywne pomysły na zaistniałą sytuację?
    Administracja radzi wywiesić kartkę (bo sytuacje takie już się na tym osiedlu zdarzały(!)). Jednak w ten sposób nie zidentyfikuje prawdopodobnie nigdy gnojka.

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Oświadczam, że ludzka bezczelność nie zna granic. Kupiłem mieszkanie, ociągałem się dość mocno z remontem i z pewnością jestem ostatnią niewprowadzoną jeszcze osobą w bloku. Ostatnio zajrzałem do piwnicy by zamontować zamek w komórce, którą posiadam. I co się okazało? Ktoś sobie włożył tam swój zamek i przywłaszczył moją komórkę. Jakieś kreatywne pomysły na zaistniałą sytuację?
    Administracja radzi wywiesić kartkę (bo sytuacje takie już się na tym osiedlu zdarzały(!)). Jednak w ten sposób nie zidentyfikuje prawdopodobnie nigdy gnojka.
    skoro to Twoja komórka to rozwierć zamek i tyle. najpewniej po fantach które ktoś w niej trzyma będziesz w stanie zidentyfikować bezczela, a wtedy to rób co Ci wyobraźnia podpowiada
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar beka
    wyłamać zamek, a na drzwiach komórki zostawić kartkę z informacją gdzie fanty do odbioru?

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    skoro to Twoja komórka to rozwierć zamek i tyle. najpewniej po fantach które ktoś w niej trzyma będziesz w stanie zidentyfikować bezczela, a wtedy to rób co Ci wyobraźnia podpowiada
    A tam rozwiercać, jak to nie jest jakas antywlamaniowa kłódka, to wystarczą dwa płaskie klucze (a własciwie zestaw, bo te 2 trzeba dopasowac w zaleznosci od wielkosci kłodki) i uzyc trochę siły

Legionista
    Można, wiadomo. Tylko podejrzewam, że nic ciekawego poza jakimś żelastwem nie znajdę. Koleś nigdy do mnie przecież nie przyjdzie się przyznać i przeprosić (skoro to tego pokroju osobnik), a pewnego dnia może mi się "odwdzięczyć" np. porysowaniem samochodu (bo uzna, że jak tak mogłem zabrać jego rzeczy). Każdy chyba doskonale zna ten typ. I dalej nie będę mieć pojęcia który to, bo po fantach mogę go prędko nie zidentyfikować, wszak kilkadziesiąt mieszkań a ja prawie nikogo tam jeszcze nie znam.

Cytat Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
    Podaj przepis na to i ile Ci to czasu zajęło?

A ja oświadczam, że 2 tygodnie bez alkoholu, słodyczy oraz napojów gazowanych i jedna dziurka mniej w pasie
    Tak ze dwa lata ale to nie jest pierwszy pasek . Z 40 w pasie do 32 , a przepis prosty ; bieg , ćwiczenia i zero browarów . Jak widać koszty są wysokie .

Można, wiadomo. Tylko podejrzewam, że nic ciekawego poza jakimś żelastwem nie znajdę. Koleś nigdy do mnie przecież nie przyjdzie się przyznać i przeprosić (skoro to tego pokroju osobnik), a pewnego dnia może mi się "odwdzięczyć" np. porysowaniem samochodu (bo uzna, że jak tak mogłem zabrać jego rzeczy). Każdy chyba doskonale zna ten typ. I dalej nie będę mieć pojęcia który to, bo po fantach mogę go prędko nie zidentyfikować, wszak kilkadziesiąt mieszkań a ja prawie nikogo tam jeszcze nie znam.
    Zostaw kartkę że bardzo chętnie podnajmiesz tą komórkę za dobre pieniądze , na pewno jest pazerny .

Legionista Awatar looking1916
    Tak ze dwa lata ale to nie jest pierwszy pasek . Z 40 w pasie do 32 , a przepis prosty ; bieg , ćwiczenia i zero browarów . Jak widać koszty są wysokie .
    Browary... z tym będzie najgorzej jak odstawić ten złocisty napój?

Legionista Awatar berserk
    Substytut w postaci 100 ml Lubelskiej
    #MuremZaBonusem

Administracja radzi wywiesić kartkę
    Mają doświadczenie więc warto ich posłuchać.

Jednak w ten sposób nie zidentyfikuje prawdopodobnie nigdy gnojka.
    No i tu dochodzimy do meritum. Wybierz, co jest dla Ciebie najważniejsze:
    1. Odzyskać własność (piwnicę).
    2. Dowiedzieć się, kto to zrobił.
    3. Dać typkowi nauczkę.

Jeśli wybierasz bramkę nr 1, to reszta ma znaczenie drugorzędne.
    Jednocześnie obawiasz się jakiejś formy zemsty, a bramki nr 2 i 3 takie ryzyko zwiększają.
    Czy Twoja strata jest tak duża, że chcesz iść przez to na wojnę, czy po prostu wkruw Cię wziął i chcesz się odegrać?

Ja bym napisał na początek karteczkę w stylu:
    "Droga sąsiadko lub sąsiedzie!
    Z pewnością jest to efekt nieporozumienia, ale drzwi, na których ta kartka wisi należą do mojej piwnicy i chciałbym z niej w niedługim czasie skorzystać. Proszę udać się do administracji, by wyjaśnić, którą piwnicę powinna droga sąsiadka lub sąsiad zająć i przełożyć tam swój zamek.
    Z sąsiedzkim pozdrowieniem
    Właściciel"

Nie ważne, czy jesteś przekonany, że to nie jest pomyłka (co zresztą nie jest wykluczone, ale łatwe do weryfikacji - powinna zostać inna wolna piwnica). Ważne, że palisz głupa i dajesz typkowi pozory honorowego wyjścia z sytuacji. Nie robisz sobie wroga, co gorsza nieznanego, i odzyskujesz własność. Nie ujawniasz też od razu swoich danych, co jest dodatkowym bonusem.

A jak nie zadziała?
    Wtedy ponowisz prośbę trochę mniej grzecznie lub rozwiercisz zamek. W tym drugim przypadku jednak radziłbym zapewnić sobie asystę jakiegoś psa, pracownika administracji lub chociaż świadków, którzy podpiszą się pod spisaną listą rzeczy, które znajdziesz w środku. Wydaje się to lekką paranoją, ale jestem sobie w stanie wyobrazić, że po kilku tygodniach znajdziesz wezwanie w charakterze podejrzanego, bo typek zezna, że w komórce (którą zajął w dobrej wierze, oczywiście przez pomyłkę i nie zaglądał do niej długo, więc nie widział żadnej kartki), miał drogocenną chińską wazę, złoto w sztabkach i 30 tys. $ po wujku z Ameryki. Oczywiście będzie miał na to świadków, a Ty będziesz miał kłopoty.

Niestety nasze prawo nie chroni własności tak, jak choćby w USA, chroni za to przestępców i dlatego warto się zabezpieczyć. Idealnie byłoby przekazać zawartość piwnicy wraz z podpisaną listą (można dać jej dumny tytuł: "protokół") do administracji lub gdziekolwiek indziej, pozbywając się kłopotu.
    Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
    Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
    ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş

Cytat Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
    Substytut w postaci 100 ml Lubelskiej
    Oprócz tak zacnego trunku jak Lubelska jest jeszcze białe wino , czerwone wino , whisky , gin ,miód pitny , koniak , cydr , czysta ......

Legionista
    @EyeQueue

No właśnie przemyślawszy na chłodno i mnie się podobne wnioski nasunęły. Wczoraj wywiesiłem kartkę, dziś piwnica zwolniona. Szkoda życia na użeranie się. Prędzej czy później i tak się dowiem kto taki mundry, wystarczy dobrze żyć z sąsiadami

Uprawnienia umieszczania postów