Strona 573 z 625 PierwszyPierwszy ... 73473523563569570571572573574575576577583623 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 17,161 do 17,190 z 18748

Wątek: Oświadczenia

coraz chudszy Awatar Kijek
    jebac warszawskie kanary!

dostałem sądowe wezwanie do zapłaty za brak biletu z listopada 2013 r. 224 PLN + 90 koszty rozprawy sądowej. Mam 2 tygodnie na zapłatę i teraz pytanie co jak nie zapłacę w tym terminie? Ktoś miał podobne przypadki?
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar LOL3K
    Oświadczam, że ztm się nie pi.erdoli i lepiej zapłacić

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Legionista Awatar BAU
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    jebac warszawskie kanary!

dostałem sądowe wezwanie do zapłaty za brak biletu z listopada 2013 r. 224 PLN + 90 koszty rozprawy sądowej. Mam 2 tygodnie na zapłatę i teraz pytanie co jak nie zapłacę w tym terminie? Ktoś miał podobne przypadki?
    Jak wezwanie do zapłaty to raczej kosztów nie trzeba płacić a kosztami straszą, doczytaj. Walnij pismo z prośbą o rozłożenie na raty, zawsze to jakieś rozwiązanie, bo konieczności spłaty nie unikniesz raczej.

Legionista Awatar Ścibek
    Jeszcze sprawa z mandatem PKP sie nie skonczyla ale Oswiadczam ze Bau jest kozakiem i takie pisemko mi zmajstrowal ze sprawa moim zdaniem jest wygrana Bau dzieki wielkie.

Legijne Bródno

Cytat Zamieszczone przez BAU Zobacz posta
    Jak wezwanie do zapłaty to raczej kosztów nie trzeba płacić a kosztami straszą, doczytaj. Walnij pismo z prośbą o rozłożenie na raty, zawsze to jakieś rozwiązanie, bo konieczności spłaty nie unikniesz raczej.
    Nie no jest jak byk:

Miasto stołeczne Warszawa Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie nakazuje pozwanemu......... w ciągu dwóch tygodni od doręczenia nakazu zapłacic powodowi kwotę 224,40 PLN z odsetkami ustawowymi oraz kwotę 90 PLN tytułem kosztów procesu albo w tym terminie wnieśc sprzeciw do tutejszego sądu
    Dobra rozmawiałem z ZTM faktycznie można rozłozyc na raty. Dzięki
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 04-09-2014 o 10:18
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Gintleman Awatar księciuniu
    To Miasto nakazuje, a nie sąd?? (szczególnie, że w dalszej części jest mowa o sprzeciwie do tutejszego sądu ).
    Sprawdź dokładnie kto jest nadawca pisma na kopercie. I czy to „wezwanie” jest zatytułowane „wezwanie” czy „nakaz zapłaty” ?
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar berserk
    oświadczam, że ostatnimi czasy to mamy tu jakiś wysyp odnośnie prawa karnego, państwo policyjno-sądowe nam się robi i jeszcze w tym temacie to nasze sądownictwo to istny burdel, dostałem wezwanie do kuratora, a że nie bardzo chciało mi się jechać to postanowiłem zadzwonić, ściema już przygotowana (kilka wersji na jakby co) i co usłyszałem?pani P jest na urlopie, pytam jakim cudem skoro miałem dzisiaj się do niej zgłosić, w słuchawce usłyszałem tylko tępe "yyyyyyyyy, zapewne jakieś niedopatrzenie", wole nie myśleć co bym powiedział tam na miejscu gdybym jednak pojechał te kilkadziesiąt kilometrów tracąc jednocześnie dniówkę w robocie, a jedyne co by mnie spotkało to pocałowanie klamki...
    #MuremZaBonusem

Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    To Miasto nakazuje, a nie sąd?? (szczególnie, że w dalszej części jest mowa o sprzeciwie do tutejszego sądu ).
    Sprawdź dokładnie kto jest nadawca pisma na kopercie. I czy to „wezwanie” jest zatytułowane „wezwanie” czy „nakaz zapłaty” ?
    "Nakaz Zapłaty w postępowaniu upominowaczym"
    "Sąd Rejonowy Lublin Zachód w Lublinie VI Wydział Cywilny" (nie wiem czemu akurat tak skoro mandat z Waszawy).
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Bo to nakaz w tzw. elektronicznym postępowaniu upominawczym, które dla całej Polski obsługuje sąd w Lublinie.

Jeżeli nie wniesiesz sprzeciwu, to musisz płacić zasądzoną kwotę plus zasądzone koszty postępowania.
    Lublinem się nie martw, gdybyś wnosił sprzeciw (gdybyś miał jakieś podstawy do podważania nakazu), to sprawa trafi do sądu właściwego miejscowo, czyli dla Twojego miejsca zamieszkania.

Ewentualny wniosek o rozłożenie na raty kieruj do ZTM, a nie do sądu.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Ok dzięki! Już gadałem z ZTM. Baba powiedziała, że wystarczy mail do ZTMu z prośba o rozłożenie na raty i jako, że to jest jeden mandat to powinni wyrazic zgodę na rozłożenie na raty.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Legionista Awatar rudy
    To jak jesteśmy przy mandatach, dostałem stówkę za picie w miejscu publicznym.
    W sumie to chyba pierwszy mój tego typu mandat, więc spytam: ściągają to jakoś szybko?
    Płacić czy olać?

Legionista Awatar W.
    A pracujesz?Podatek odprowadzasz? Bo jak nie to nie mają z czego Ci ściągnąć i sprawa po 3 latach chyba sie przedawni.Jeśli pracujesz to mogą ściągnąć ze zwrotu podatku bądź z pensji.Ale może się też sprawa "zawieruszyć" i dadzą Ci spokój. Więc płacić nie trzeba

Legionista
    dokładnie, olać.
    dostałem trochę takich mandatów i za niektóre nigdy się nie przyczepili.
    Ewentualnie doliczą Ci z 2zł i za jakiś rok dostaniesz wezwanie na Kredytową żeby zapłacić, jak to olejesz to dopiero będą wjeżdżać na konto.

Legionista Awatar rudy
    OK, Dzięki.
    Tak myślałem.

Legionista Awatar ZdziCHu
    Dzisiaj wracając z meczu z Bielska, wyrąbałem się na rowerze, a jechałem dosyć szybko. I nawet żadnego zadrapania nie mam, (nie miałem żadnych zabezpieczeń). Opatrzność Boża czuwa! co oświadczam!
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

Legionista Awatar startowiec55
    Znalazłem pracę ! I dzięki temu spełniło się jedno z moich marzeń, praca w wyjątkowym miejscu, dla wyjątkowego, ukochanego kLubu!
    Tym samym, dzięki wszystkim tym, którzy przynajmniej mieli chęci pomocy, jak człowiek był w potrzebie. Takich braci się nie traci!
    Czas normalnie zacząć pracować, zarabiać i móc jeździć za ukochaną drużyną - co oświadczam z bananem na ryju !
    "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Legionistka Awatar MałaMi
    02-09 złożyłam wniosek o paszport dziś 09-09 paszport do odbioru. Lubię to co oświadczam, rada dla innych robcie jak musicie na pl . Starynkiewicza bo rejonizacja juz nie obowiązuje
    "Przede wszystkim młodzież musi zdać sobie sprawę z tego, że kibicowanie to nie jest darcie japy przez 90 minut raz na dwa tygodnie, tylko, że kibicem się jest na co dzień, ze wszelkimi tego konsekwencjami… Trzeba być blisko tych wszystkich dzieciaków, stale wpajać im pewne zasady i wartości."

Legionista Awatar Saska(L)Kępa
    Cytat Zamieszczone przez MałaMi Zobacz posta
    02-09 złożyłam wniosek o paszport dziś 09-09 paszport do odbioru. Lubię to co oświadczam, rada dla innych robcie jak musicie na pl . Starynkiewicza bo rejonizacja juz nie obowiązuje
    Tak się składa, że załatwiałem tą sprawę w tym samym terminie tylko że na Grochowskiej i również teraz sprawdziłem już mogę odebrać

Legionista Awatar CW(L)KS
    Oświadczam że za 12 dni wjeżdżam na miasto. W końcu, po prawie roku urlop i dwa tygodnie rozpusty Drżyj Polsko, drżyj Stolico!
    Bo śnieg...

Legionista Awatar berserk
    Oświadczam, że jest to mój ostatni post który piszę jako kawaler, tak więc żegnajcie Ci z którymi już nigdy więcej się nie zobaczę i do zobsczenia tym z którymi jutro wypiję ostatni kielon w moim życiu
    #MuremZaBonusem

Legionistka Awatar MałaMi
    Cytat Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
    Oświadczam, że jest to mój ostatni post który piszę jako kawaler, tak więc żegnajcie Ci z którymi już nigdy więcej się nie zobaczę i do zobsczenia tym z którymi jutro wypiję ostatni kielon w moim życiu
    przeżyjesz!
    "Przede wszystkim młodzież musi zdać sobie sprawę z tego, że kibicowanie to nie jest darcie japy przez 90 minut raz na dwa tygodnie, tylko, że kibicem się jest na co dzień, ze wszelkimi tego konsekwencjami… Trzeba być blisko tych wszystkich dzieciaków, stale wpajać im pewne zasady i wartości."

Legionista Awatar Sosen
    Gdzie są śledzie i dlaczego nie ma już wódki się pytam ? I co najważniejsze,
    Tu w Piasecznie jest kultura,
    cała Polska o tym wie,
    że polonia stara kvrwa,
    tutaj Legię Kocha się !!

Legionista Awatar Ljubo-jad
    Kryminalna na chacie... tego kurva jeszcze nie grali co oświadczam

Czerwona kartka
    Z nudów polatałem po starych forumowych tematach i mnie z butów wy.jeb.bało

Polecam ten http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=4412

Legionista Awatar (L)ipton
    Oświadczam, że miły prezent na urodziny dostałem a 21 imieniny . Czyżby powtórka z rozrywki?

...To miasto ma bogatą kulturę i historię
    Ja chcę tylko tutaj żyć spokojnie...

Legionista Awatar Sosen
    Nicpoń łycha wyborna ale trochę mało. Poszła w mgnieniu oka. Wyjazd na Mazury na trzeźwo. Wszystko wypite zostało w nocy co oświadczam

E: Jest źle
    Ostatnio edytowane przez Sosen ; 20-09-2014 o 17:55

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Oświadczam że drugie 3:0 w dniu dzisiejszym mile widziane .

Legionista Awatar (L)ipton
    Oświadczam, że po prezencie na urodziny dostałem jeszcze lepszy prezent na imieniny

...To miasto ma bogatą kulturę i historię
    Ja chcę tylko tutaj żyć spokojnie...

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Oświadczam że drugie 3:0 w dniu dzisiejszym mile widziane .
    3:1 też spoko .

Uprawnienia umieszczania postów