Strona 32 z 33 PierwszyPierwszy ... 22282930313233 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 931 do 960 z 970

Wątek: Walentynki

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez pan_nikt Zobacz posta
    A co tu jest nie tak, że aż się poddałeś?
    Kubeczek z napisem proszę Cie.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

pod obserwacją Awatar pan_nikt
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Kubeczek z napisem proszę Cie.

Restauracja i jako dodatek do tego kubek to Twoim zdaniem źle/mało?

To ja nie chce wiedzieć co swojej sprawiasz na walentynki...
    (L)

Legionista Awatar Szawar

Spoko dawaj kubeczki.

- "Co do stałaś od chłopaka/męża na Walentynki"
    - Kubeczek
    - Yeah !!!
    Ostatnio edytowane przez Szawar ; 14-02-2018 o 15:52
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

pod obserwacją Awatar pan_nikt
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Spoko dawaj kubeczki.

- "Co do stałaś od chłopaka/męża na Walentynki"
    - Kubeczek
    - Yeah !!!

No tak. Zapomniałem, że tu nie chodzi o zwykły gest tylko o szpan przed znajomymi.
    (L)

Legionista

No dajecie chłopy, dajecie, temat rozwojowy widzę

Legionista Awatar Alek

Może Szawarowi chodziło o to, że kupno kubka z serduszkiem na 14.02 to tak trochę na odpierdol. Nie trzeba nie wiadomo ile $ wydać, że sprawić kobiecie radość. Ale fajnie jak jest to coś pomysłowego bądź przydatnego

Dla mnie 14.02 mogłoby i nie być, a niespodzianki / upominki bez okazji mają o wiele lepszy smak.

Legionista Awatar Jaszcz
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Dla mnie 14.02 mogłoby i nie być, a niespodzianki / upominki bez okazji mają o wiele lepszy smak.
    "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

Legionista Awatar Byku
    Co do walentynek można je przeżyć w ciekawszy sposób:

Bieg Zombi cz.1

Legionista Awatar Byku
    Zombi w natarciu cz.2

Sory za post pod postem ale nie można w jednym dwóch filmików.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    To już za tydzień .
    Ostatnio edytowane przez Ivan Drugi ; 07-02-2019 o 22:47

Legionista Awatar Stout
    Yebać.
    Jak co roku.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Kusza
    Mało hejtu na Owsiaka w tym roku to może temat walentynkowy chociaż odżyje?

Cytat Zamieszczone przez ku(L)fon
    czekolada + dupcenie. bez historii
    ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
    Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
    O dziecko polskie, za Twojego dziada,
    Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
    O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
    I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
    Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
    Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Gintleman Awatar księciuniu
    Klasyk.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

A ja tam lubię walentynki i sprawiać swojej dziewczynie przyjemność. Na wiele sposobów :P
    W tym roku mam voucher do gabinetu kosmetycznego http://www.dermedik.pl/, będzie szczęśliwa i zrelaksowana - if you know what i mean
    Ostatnio edytowane przez Fatyna ; 13-02-2019 o 14:00

Gintleman Awatar księciuniu
    To już pojutrze...

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Jaka niespodzianka, taki wieczór:

Legionista
    LOT oferuję promocję na zakup biletów do 15.02, hasło "LOT na Walentynki" czy coś takiego.

W szałowo niskich cenach m.in. Astana za 799zł tylko że miesiąc temu ten bilet na ten sam termin kosztował 630zł nie wiedziałem gdzie wrzucić to zacne info, ale na pewno TNTP już kupuję bilety
    BTW strona im padła chyba od nadmiaru gości

Legionista Awatar Kacperek
    Cytat Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
    LOT oferuję promocję na zakup biletów do 15.02, hasło "LOT na Walentynki" czy coś takiego.

W szałowo niskich cenach m.in. Astana za 799zł tylko że miesiąc temu ten bilet na ten sam termin kosztował 630zł nie wiedziałem gdzie wrzucić to zacne info, ale na pewno TNTP już kupuję bilety
    Normalnie szok i niedowierzanie. Ceny biletów lotniczych się zmieniają. Teraz powinno być pewnie po 400.

Legionista Awatar Kusza

Trzeba było kupować to byś zarobił 169 PLN. A jakbyś jeszcze pobiegł za taksówką na lotnisko zamiast do niej wsiadać to kolejny zarobek

Moja luba znów mnie gnębi i wywiera presję. Bronię się jak mogę, nie bacząc na konsekwencje. Jednak szturm jest coraz silniejszy, a zdrowy rozsądek podpowiada: kup jej te kwiaty, niech się cieszy, nie bądź takim **ujem, walka trwa.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Legionista
    Zarobisz jak znajdziesz kogoś kto będzie gotów za to zapłacić, nie wiem ile wynoszą w LOT koszty zmiany danych ale nie sądzę by taki zakup był opłacalny. Co do taksówki na lotnisko uznam to jako kiepski żarcik.
    Śmieszki hiszki z Media Marktów czy innych Saturnów co na Black Friday robią ludzi w ch.. manipulując cenami i promocjami- ok. Wskazanie tej samej manipulacji największej państwowej spółce lotniczej - nie ok. Wot logika.

Legionista Awatar Stout
    Cytat Zamieszczone przez Kujawiak Zobacz posta
    Moja luba znów mnie gnębi i wywiera presję. Bronię się jak mogę, nie bacząc na konsekwencje. Jednak szturm jest coraz silniejszy, a zdrowy rozsądek podpowiada: kup jej te kwiaty, niech się cieszy, nie bądź takim **ujem, walka trwa.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
    Kwiatki ??
    Mnie wczoraj zaprowadziła do jubilera.Niestety ,została tam sama ,a ja poszedłem z dzieciakami na lody.
    Na sztywno.
    Yebać.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista
    Jak się dba o kobietę przez cały rok, to w walentynki spokój co każdemu polecam.
    A jak nie ma spokoju to znaczy, że z kobietą coś nie tak

Legionista Awatar Kusza
    Zarobisz jak znajdziesz kogoś kto będzie gotów za to zapłacić, nie wiem ile wynoszą w LOT koszty zmiany danych ale nie sądzę by taki zakup był opłacalny. Co do taksówki na lotnisko uznam to jako kiepski żarcik.
    Śmieszki hiszki z Media Marktów czy innych Saturnów co na Black Friday robią ludzi w ch.. manipulując cenami i promocjami- ok. Wskazanie tej samej manipulacji największej państwowej spółce lotniczej - nie ok. Wot logika.
    Mrugs, ja wiem ze odkąd ten wstrętny PiS rządzi państwowymi spółkami a złowrogi Jarosław prowadzi kraj ku upadkowi każda rzecz która Ci się nie podoba w "największej państwowej spółce lotniczej", jak postanowiłeś to podkreślić jest dla Ciebie niezwykle interesująca (Dolary przeciwko orzechom że gdyby taki przypadek był w Lufthansie nie fatygowałbyś się pisaniem tego postu), ale serio nie ma co się egzaltować tym zę zmieniła się cena biletu lotniczego.

Ewentualnie idź z tym do Wyborczej, oni łykają takie kapiszony jak lewa, austriacka faktura z niezapłaconym VAT-em, to pewnie Astańska Afera też znajdzie się na stronie tytułowej

Legionista
    Na okoliczność komplikacji wynikających ze specyfiki atmosfery związanej z nadchodzącym dniem 14 lutego - niniejszym, w razie sytuacji bez wyjścia, zaleca się wdrożenie dyrektywy:

ZABIERZ ŚWINIĘ NA MECZ!

OLD FASHION MAN CLUB

Legionista

GieKaeSiak
    Muszę przyznać, że z zażenowaniem czytam posty Kacperka czy Kuszy. Mrugs wytknął pewne malutkie oszustwo (tak zakładam, nie sprawdzałem), a wy się na niego rzucacie jakby obraził kochaną partię ostrym atakiem z kałacha.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kusza Zobacz posta
    Mrugs, ja wiem ze odkąd ten wstrętny PiS rządzi państwowymi spółkami a złowrogi Jarosław prowadzi kraj ku upadkowi każda rzecz która Ci się nie podoba w "największej państwowej spółce lotniczej", jak postanowiłeś to podkreślić jest dla Ciebie niezwykle interesująca (Dolary przeciwko orzechom że gdyby taki przypadek był w Lufthansie nie fatygowałbyś się pisaniem tego postu), ale serio nie ma co się egzaltować tym zę zmieniła się cena biletu lotniczego.

Ewentualnie idź z tym do Wyborczej, oni łykają takie kapiszony jak lewa, austriacka faktura z niezapłaconym VAT-em, to pewnie Astańska Afera też znajdzie się na stronie tytułowej
    Krytykowałem LOT i jego "promocje" zanim PiS w ogóle pomyślał, że dojdzie do władzy. Odkąd siedzę trochę w temacie lotnictwa robię to regularnie, także za czasów PO, więc nie rozumiem na ch.. łączysz to z polityką.
    Lufa ma to do siebie że jak robi promocję to jest to promocja z prawdziwego zdarzenia i nie zdarza się by bilet był droższy niż poza okresem promocyjnym. A jesli chodzi o promocje to LOT powinien się uczyć od KLM/AF jak była na początku roku to chciałem rzucić wszystko i lecieć do Argentyny.

Co do tematu to dziś mecze LE, więc warto pokazać że "zobacz jak się poświęcam, odpuszczam"

Legionista Awatar Kusza
    Cytat Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
    Muszę przyznać, że z zażenowaniem czytam posty Kacperka czy Kuszy. Mrugs wytknął pewne malutkie oszustwo (tak zakładam, nie sprawdzałem), a wy się na niego rzucacie jakby obraził kochaną partię ostrym atakiem z kałacha.
    1. To nie jest oszustwo. Nie w liniach lotniczych, gdzie z założenia cena biletu jest płynna i ma na nią wpływ wiele czynników.
    Może się komuś nie podobać taka praktyka ale bilet lotniczy to nie jest pralka w Media Markcie. Jak ktoś polował na bilety lotnicze zaraz po losowaniu europucharów to będzie to znał z doświadczenia.

2. Czy Kacperek wspomniał o polityce? Może coś przeoczyłem. A Mrugsa znam prywatnie i wiem jakie ma poglądy polityczne, dlatego podtrzymuję wszystkie tezy ze swojego posta.

3. Bardzo mi przykro z powodu Twojego zażenowania, postaram się wziąć to pod uwagę przy pisaniu następnych postów

Krytykowałem LOT i jego "promocje" zanim PiS w ogóle pomyślał, że dojdzie do władzy. Odkąd siedzę trochę w temacie lotnictwa robię to regularnie, także za czasów PO, więc nie rozumiem na ch.. łączysz to z polityką.
    Lufa ma to do siebie że jak robi promocję to jest to promocja z prawdziwego zdarzenia i nie zdarza się by bilet był droższy niż poza okresem promocyjnym. A jesli chodzi o promocje to LOT powinien się uczyć od KLM/AF jak była na początku roku to chciałem rzucić wszystko i lecieć do Argentyny.

Co do tematu to dziś mecze LE, więc warto pokazać że "zobacz jak się poświęcam, odpuszczam"
    Mimo wszystko uważam że jebanie LOT-u (średnio słuszne moim zdaniem) nie pasuje do tematu jebania walentynek.

Legionista
    Cena biletu zależy od wielu czynników pewnie że tak i zgadzam się w 100% - jednak jeśli walisz szyld promocja z okazji Walentynek to oczekujesz ceny niższej niż była jeszcze 2 tygodnie wcześniej na ten sam lot. Nawet jeśli najtańsza taryfa się sprzedała to jako przewoźnik kalkulujesz, kombinujesz, jak się nie udaję to szukasz innego kierunku ze swojej oferty na który możesz zaoferować faktyczne promocyjne ceny niższe od taryf regularnych. Bo jednak umówmy sie Walentynkowy promocyjny lot do Astany to jednak nie jest szczyt marzeń każdej kobiety owszem są różne gusta i pewnie znajdzie się kilka takich co byłoby zachwyconych.
    Po prostu nie podoba mi się robienie w ch.. pasażera twierdząc że oferowane ceny są promocyjne, pewnie wiele osób się natnie i kupi.

Skoro jebiemy walentynki to można poyebać też Walentynkowe Promocje.

Uprawnienia umieszczania postów