Strona 1 z 21 1234511 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 601

Wątek: Prawo Jazdy

Administrator Awatar CywiL

Prawo Jazdy

Oswiadczam, że wczoraj zdałęm egzamin na prawko i za dwa tygodnie odbieram lejce także .....RATUJ SIE KTO MOŻE !!!
    Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
    Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Legionista Awatar Czaruś
    Cytat Zamieszczone przez CywiL Zobacz posta
    Oswiadczam, że wczoraj zdałęm egzamin na prawko i za dwa tygodnie odbieram lejce także .....RATUJ SIE KTO MOŻE !!!
    Oświadczam iż te 2 tygodnie mogą się przedłużyć nieco ja zdałem 20.01 i jeszcze dokumentów chyba nie wysłali...
    edit: Gratulacje
    Ostatnio edytowane przez Czaruś ; 30-01-2009 o 16:33

Legionista Awatar Orzeł
    Cytat Zamieszczone przez Czaruś Zobacz posta
    Oświadczam iż te 2 tygodnie mogą się przedłużyć nieco ja zdałem 20.01 i jeszcze dokumentów chyba nie wysłali...
    edit: Gratulacje
    Czarus... moze sie myle, ale za moich czasow, prawko sie nie otrzymywalo lsitem, tylko jechalo sie odebrac Poza tym, tak jak Ci napisalem... prawko wydaja pratycznie zawsze dokladnie w 21 dniu (pisze na stronei na ktorej wpisujac pesel mozesz sprawdzic jaki jest stan wydania), ze mozna odebrac.

PS. Oswiadczam (zreszta, ktos prosil o info ) iz program ABBYY FineReader 9.0 ktorego zadaniem jest ze zeskanowanch dokumentow zrobic pliki worda - MEGAWYKU.... ZAJE... program KTos tam yptał jak skanuje i wrzuca do worda TEKST ANGIELSKI. Oznajmiam.... ze nie znalazlem zadnego bledu - ŻADNEGO ! A nawet tekst mala drobna czcionka wyłapało, choc pisalo zeby zmienic rozdziałke

Jedyny minus dema - mimo ze na poczatku wydaje sie ze mozna zeskanowac dowolna ilosc stron, to pod sam koniec mowi ze zeskanuje tylko jedna strone (w wersji demo mozecie jedoczesnie zeskanowac tylko jedna strone + wylaczyc + wlaczyc program + znowu druga strone zeskanowac). Natomiast dziala niesamowicie ! Super sprawa a angielski nad ktorym kolezanka pracowala 9 h, ja siedzialem lacznie niecale 2 h

A i oswiadczam rowniez ze dzisiejszy mecz jest pod wpływem % i piłki recznej !

Legionista Awatar Czaruś
    Cytat Zamieszczone przez Orzeł Zobacz posta
    Czarus... moze sie myle, ale za moich czasow, prawko sie nie otrzymywalo lsitem, tylko jechalo sie odebrac Poza tym, tak jak Ci napisalem... prawko wydaja pratycznie zawsze dokladnie w 21 dniu (pisze na stronei na ktorej wpisujac pesel mozesz sprawdzic jaki jest stan wydania), ze mozna odebrac.
    oświadczam iż mnie oszukali w takim razie a poważnie zajrzałem na tą stronkę ( https://www.kierowca.pwpw.pl/ ) ale cały czas jest komunikat iż brak spraw w toku a przecież już minęło 10 dni więc coś się ruszyć powinno
    edit: ta strona nie jest chyba uaktualniania codziennie, w poniedziałek zadzwonię do urzędu i się zapytam czy mają już dokumenty
    Ostatnio edytowane przez Czaruś ; 30-01-2009 o 17:26

Legionista
    ja 23.01 zdalem i tez zero info

Legionista Awatar bkt
    Tam info jest z kilkudniowym opoznieniem. Podobnie jak przy odbiorze prawka - pisalo ze jeszcze nie jest do odebrania ale ze dzwonilem prawie codziennie to pod 2 tyg (niecalych) od zdania mialem je w portfelu

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Legionista Awatar siekan
    Nie ma reguły przy wydawaniu prawka. Np. Ja odebrałem prawko 1,5 roku temu i do mnie zadzwonili z wydziału komunikacji z dzielnicy i poinformowali mnie, że prawko jest już do odbioru. Minęło może ze dwa tygodnie, albo i nie. Nie ma co się ciśnieniować i sprawdzać po parę dziennie na stronie. Zdałeś, to w przeciągu dwóch tygodniu będziesz miał je do odbioru.
    "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Legionista Awatar yusta
    Cytat Zamieszczone przez CywiL Zobacz posta
    Oświadczam, że zazdroszczę
    Ja pierwsze podejście mam za trzy tygodnie
    Drżyjcie Skierniewice
    Only You

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Doktor Zobacz posta
    Za tydzień pijem, bombardujem. pamiętaj
    pamiętam

Cytat Zamieszczone przez yusta Zobacz posta
    Drżyjcie Skierniewice
    Trochę lipnie wybrałaś. Niby małe miasto i dużo osób tam zdawało o raz, ale właśnie, zdawało... Teraz jest dużo trudniej niż rok czy pół roku temu. Egzaminatorzy się pozmieniali, Ci ze Skierniewic poszli do Radomia i na odwrót. Tak czy siak życzę powodzenia, a raczej tego, żebyś trafiła dobrego egzaminatora, od nich zależy praktycznie wszystko.

Legionista Awatar Flip
    Ja za miesiąc zdaję,w Białej Podlaskiej... Ponoć łatwo a i samo miasto,bardzo przyjazne dla zdających
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Legionista Awatar Pers
    Cytat Zamieszczone przez Krzysiek Zobacz posta
    pamiętam

Trochę lipnie wybrałaś. Niby małe miasto i dużo osób tam zdawało o raz, ale właśnie, zdawało... Teraz jest dużo trudniej niż rok czy pół roku temu. Egzaminatorzy się pozmieniali, Ci ze Skierniewic poszli do Radomia i na odwrót. Tak czy siak życzę powodzenia, a raczej tego, żebyś trafiła dobrego egzaminatora, od nich zależy praktycznie wszystko.
    Wcale, że nieprawda. Jedynie w przypadku kobiet(w tym momencie Yusty) lepiej nie trafić na panią egzaminator(bardzo surowa dla swojej płci jest)
    Ja również zdawałem w Skierniewicach, dość przyjemne miasto, no może jedynie pod wzlędem kibicowskim w oczy kole ogromna ilość czerwonych napisów
    Jeśli mogę udzielić kilku rad, to należy uważać, bo egzaminatorzy od razu po wyjeździe z WORD-u zabierają egzaminowanego w małe osiedla i trzeba pamiętać o ustąpieniu pierwszeństwa samochodom znajdującym się z prawej strony (żadnych znaków tam nie ma)
    Egzaminatorzy strasznie są wrażliwi na rowerzystów i pieszych (znajomi najczęściej z tego powodu oblewali)
    Życzę powodzenia i Skierniewice wcale nie są takie straszne jak Krzysiek napisał

daimler
    Guest
    Eeeee tam słabiaki.
    Ja zdawałem na Warszawiance, i każdy komu mówi coś ksywa "Megafon" wie o co chodzi

Legionista
    A tam, ja zdawałem na Odlewniczej i żadne rondo Żaba mi nie straszne

Morterator Awatar mort
    Cytat Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
    Eeeee tam słabiaki.
    Ja zdawałem na Warszawiance, i każdy komu mówi coś ksywa "Megafon" wie o co chodzi

Arka przy okazji meczu z Warszawianką Ci wjechała na egzamin?
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

daimler
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez mort Zobacz posta
    Arka przy okazji meczu z Warszawianką Ci wjechała na egzamin?
    Tak. I przez nich oblałem. Tej wersji się trzymam.

Legionista Awatar yusta
    Cytat Zamieszczone przez Pers Zobacz posta
    Wcale, że nieprawda. Jedynie w przypadku kobiet(w tym momencie Yusty) lepiej nie trafić na panią egzaminator(bardzo surowa dla swojej płci jest)
    Ja również zdawałem w Skierniewicach, dość przyjemne miasto, no może jedynie pod wzlędem kibicowskim w oczy kole ogromna ilość czerwonych napisów
    Jeśli mogę udzielić kilku rad, to należy uważać, bo egzaminatorzy od razu po wyjeździe z WORD-u zabierają egzaminowanego w małe osiedla i trzeba pamiętać o ustąpieniu pierwszeństwa samochodom znajdującym się z prawej strony (żadnych znaków tam nie ma)
    Egzaminatorzy strasznie są wrażliwi na rowerzystów i pieszych (znajomi najczęściej z tego powodu oblewali)
    Życzę powodzenia i Skierniewice wcale nie są takie straszne jak Krzysiek napisał
    Nie dziękuję , a pierwszeństwa to ja mogę na egzaminie ustępować wszystkim Krzysiek mnie nie wystraszył. Nie wybierałam Skierniewic z tego powodu, że łatwiej. Po prostu łatwiej było mi się tam zapisać na egzamin niż w Warszawie. Daimos jakby nie zlikwidowali egzaminów na Warszawiance w momencie gdy kończyłam kurs, to pewnie nie zeszłoby mi się 9 lat z tym Nie chciało mi się śmigać na drugi koniec miasta. Teraz dałam komuś papiery + hajs i mnie zapisano. Tyle.
    Plus jest taki, że krótki termin oczekiwania - trzy tygodnie. No i kolejny, że koleżankę odwiedzę
    Only You

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Pers Zobacz posta
    Jak Ty zdawałeś to jeszcze chyba nie było zmiany egzaminatorów , ale uj tam. My jesteśmy Legia Warszawa i zdajemy zawsze i wszędzie! A co do terminów to wybór chyba najlepszy. Nigdzie nie ma krótszych niż w Skierkach. Nadal teoria i praktyka są tego samego dnia?
    Ostatnio edytowane przez Andrzej ; 31-01-2009 o 17:43

Legionista Awatar Pers
    Cytat Zamieszczone przez Krzysiek Zobacz posta
    Jak Ty zdawałeś to jeszcze chyba nie było zmiany egzaminatorów , ale uj tam. My jesteśmy Legia Warszawa i zdajemy zawsze i wszędzie! A co do terminów to wybór chyba najlepszy. Nigdzie nie ma krótszych niż w Skierkach. Nadal teoria i praktyka są tego samego dnia?
    Tak.

Legionista Awatar jasin
    Cytat Zamieszczone przez Cypis Zobacz posta
    Ciunek bo glowne budynki sa w samym centrum przy pksie.

a co do prawka to zdalem jeszcze na Jagiellonskiej
    proste, to był ośrodek. Ja jeszcze na trapezie zdawałem

swoją drogą też lubili kierować w okolice pl. Hallera, gdzie sporo jest równorzędnych..
    Mortui sunt, ut liberi vivamus

Fuks.
    Guest
    o własnie,prawko.
    wypadałoby zrobić wkońcu

Legionista Awatar bkt
    oświadczam, ze powinniście sobie założyć temat dot. pułapek na egzaminach na prawko . Takie coś się czasami przydaje. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć jak na odlewniczej chamsko oblali kiedyś chłopaczka. Jak wyjeżdżacie z samego WORDU w prawo, przejeżdżacie tory tramwajowe i dajecie w prawo na krzyżówce, po jakiś 100-200 metrach macie zakręt w prawo (z glównej, przed wjazdem na wiadukt) który również przechodzi przez tory tramwajowe i taką dosyć długą, szeroką drogę prowadzącą na zaplecze WORDU. Jest ona na tyle szeroka, że zestresowany młody człowiek słysząc polecenie żeby zawrócic (to jest ślepa droga;>) wykorzystał sobie jakiś tam zakręt w prawo (po prostu najwygodniej zrobić delikatne kółeczko zahaczając o tą pustą drogę (prawdopodobnie jakiś drugi wjazd do wordu od tyłu) i wychodząc na prostą już z powrotem) i zawrócił. A tak według egzaminatora NIE WOLNO zrobić. Powinno się albo wykorzystać tą drogę całkowicie tzn wjechać w nią przodem lub tyłem i wyjechać albo za tym zakrętem wrzucić kierunek w lewo i zawrócić, uważając na inne pojazdy. To tak jakby ktoś zdawał... jak już miałem prawko i tam jechałem to zrobiłem tak samo jak ten typek co oblał bo w praktyce dużo wygodniej jest to po prostu zrobić.

Poza tym oświadczam, że jakby ktoś zdający szukał ciekawej lektury nt. egzaminów itp to jest fajne forum w necie www.prawojazdy.com.pl

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

BiKTOP
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez bkt Zobacz posta
    oświadczam, ze powinniście sobie założyć temat dot. pułapek na egzaminach na prawko . Takie coś się czasami przydaje. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć jak na odlewniczej chamsko oblali kiedyś chłopaczka. Jak wyjeżdżacie z samego WORDU w prawo, przejeżdżacie tory tramwajowe i dajecie w prawo na krzyżówce, po jakiś 100-200 metrach macie zakręt w prawo (z glównej, przed wjazdem na wiadukt) który również przechodzi przez tory tramwajowe i taką dosyć długą, szeroką drogę prowadzącą na zaplecze WORDU. Jest ona na tyle szeroka, że zestresowany młody człowiek słysząc polecenie żeby zawrócic (to jest ślepa droga;>) wykorzystał sobie jakiś tam zakręt w prawo (po prostu najwygodniej zrobić delikatne kółeczko zahaczając o tą pustą drogę (prawdopodobnie jakiś drugi wjazd do wordu od tyłu) i wychodząc na prostą już z powrotem) i zawrócił. A tak według egzaminatora NIE WOLNO zrobić. Powinno się albo wykorzystać tą drogę całkowicie tzn wjechać w nią przodem lub tyłem i wyjechać albo za tym zakrętem wrzucić kierunek w lewo i zawrócić, uważając na inne pojazdy. To tak jakby ktoś zdawał... jak już miałem prawko i tam jechałem to zrobiłem tak samo jak ten typek co oblał bo w praktyce dużo wygodniej jest to po prostu zrobić.

Poza tym oświadczam, że jakby ktoś zdający szukał ciekawej lektury nt. egzaminów itp to jest fajne forum w necie www.prawojazdy.com.pl
    Ale wiadomo, że egzaminatorzy to są skur**** i jak nie masz farta to nie zdasz. Jeśli trafi ci się dupek, to choćbyś jeździł perfekcyjnie, to i tak coś znajedzie, aby cię uwalić. Mnie też uwalił w taki sposób, że żal dupe ściska.

Otóż skręcałem na zielonej strzałce, tuż za skrętem było przejście dla pieszych. Przy przejściu stała staruszka. Stoi to i patrzy. Na sygnalizatorze dla pieszych, światło CZERWONE. Przychamowałem, popatrzyłem na babcię i ruszyłem. W tym momencie co mi mówi ***** egzaminator?? Że babcia jest stara, moze mieć nasrane we łbie i powinienem czekać aż przejdzie, bo mogła wejść pod samochód!!! Myslałem że kurwica trzaśnie... . jak w Misiu k****, co by było gdyby... .

Emigrant Awatar hea
    Zdawalem kiedys na Warszawiance.
    koles po parkowaniach i kopertach, "zaprosil" mnie na jazde po miescie.
    ***** podciagnol hamulec reczny tylko o jeden zabek, tak ze nic nie bylo
    na kontrolce i wzrokowo dzwignia byla na dole.
    kazal mi zgadywac i sprawdzac wszystko w samochodzie.
    Po czym powiedzial co bylo nie tak, i zebym mu "posmarowal" to zdam egzamin.
    A ja mu na to zeby sie pierdolil i prawko zdalem dopiero
    po roku.

karakan
    Guest
    Ludzie o czym Wy piszecie?

Przecież to są firmy , które mają na siebie zarobić i to właśnie robią.

Jakby każdy zdawał prawko za pierwszym razem(oczywiście umiejąc jeździć) , to oni by zarabiali o jakieś 80% mniej.
    To jest absurd oczywiście , ale w takim kraju żyjemy.

Z tego co wiem , to na każdą grupe zdających zdać może tylko pare osób.
    Tak jak kiedyś było mówione, że jak trafisz w grupie kogoś kto ma kupione prawko , to reszta oblewa , no może z małym wyjątkiem.

To w ich interesie leży ,żeby 80% nie zdawało i ponownie wpłacało becel za egzamin.

To jest cała banda cwaniaczków.
    Zresztą WORDY i ITS to jedna banda.
    Pod nich sa robione ustawy i generalnie chodzi o to ,żeby pewna grupa ludzi miała dobrze.Układ jest taki , a nie inny.

Legionista Awatar yusta
    Teraz są kamery i można się kłócić w razie czego

Podobno od pierwszego lutego weszła jakas zmiana dotycząca świateł i zbiorników na rożne płyny. Teraz ponoć nie trzeba już wszystkiego pokazywać tylko dwa losowo wybrane elementy. I skrócili czas egzaminu. Jeżeli wszystkie elementy egzaminu zostały wykonane poprawnie (jazda, parkowanie) to egzaminator może zakończyć go po 25 minutach.
    Only You

Legionista
    Skrócenie egzaminu miało wejść od marca z tego co tam czytałem gdzieś, no ale głowy nie dam

Legionista Awatar Snoopy
    Cytat Zamieszczone przez yusta Zobacz posta
    Jeżeli wszystkie elementy egzaminu zostały wykonane poprawnie (jazda, parkowanie) to egzaminator może zakończyć go po 25 minutach.
    ale nie musi

Jak dla mnie to najważniejszy jest spokój ducha i pewność swoich umiejętności Mówię poważnie. Zdałem za 3 razem, bo dopiero za 3 byłem spokojny i skoncentrowany. Pierwsze dwa podejścia były na zasadzie 'jakoś to będzie', nie wiedziałem za bardzo po co i dlaczego ale jechałem. Za 3 wychodziło mi wszystko i nie był to fart. No dobra, jednego znaku ograniczenia nie zauważyłem ale egzaminator chyba też Próbował mnie pod koniec wkurwić, że nie jestem autobusem żeby skręcać po takim łuku ale mnie tego dnia się nie dało pokonać Także trzeba być spokojnym i cwańszym od egzaminatora - jak każe zawrócić, to jechać do usranej śmierci aż się na pewno da zawrócić, jak babcia się czai na pasach - czekać do usranej śmierci aż przejdzie a jak ktoś Ci ustępuje pierwszeństwa to... niespodzianka - czekać do usranej śmierci aż sobie w końcu pojedzie. Aha no i przyda się podstawowa znajomość miejsc, na których udupiają. Aż się chce tam wtedy jechać.

Jak ktoś zdaje na Bemowie to mogę udzielić paru wskazówek, jakie są trasy i na co uważać.
    Proszę tu nie jeździć bo hałas jak na produkcyjnej hali
    ONI MAJĄ PARAGRAFY A MY MAMY GRANATY W GĘBIE KTÓRE MOGĄ NAM WYPALIĆ
    Szemrane typy co chcą czyścić nam morale, znowu wmawiać, że kolorowe znacze szare
    Dzielić nas jak nigdy dotąd, leczyć swe kompleksy - ja mam tego potąd!

Legionista Awatar MTP
    Cytat Zamieszczone przez Fuks. Zobacz posta
    o własnie,prawko.
    wypadałoby zrobić wkońcu
    I byś do pracy się nie spóżniał.

Legionista Awatar Asiek
    Ja zdawałam prawie 3 lata temu na Bemowie, i jeździłam po mieście niecałe 30 minut i też miałam pokazać jakieś 2 rzeczy pod maską i pomigać różnymi światełkami.
    Ogromnym plusem Bemowa jest to, że traci się mnóstwo czasu na światłach no i praktycznie wszędzie tramwaje mają swoje światła a samochody swoje, nie trzeba nawet za dużo myśleć...

Legionista Awatar Maniek
    a ja serdecznie chciałem pozdrowić leśnego dziadka z ośrodka na Bemowie, który 3 lata temu uczynił mnie posiadaczem prawa jazdy... równiacha z niego był... koszula w palemki, słomkowy kapelusz i zero przypierdalania się...
    Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Uprawnienia umieszczania postów