Strona 37 z 38 PierwszyPierwszy ... 27333435363738 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,081 do 1,110 z 1130

Wątek: Formuła 1

Legionista Awatar Tomi
    W Q2, Leclerc właśnie zalicza dzwon w tym samym miejscu co Robert.
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Zmarł Niki Lauda.

Edytuje, nie zauważyłem że info zamieszczono w innyn temacie.
    Ostatnio edytowane przez PogonFF ; 21-05-2019 o 19:16

Legionista Awatar Marcino
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista Awatar R.
    Tymczasem po szalonym wyścigu GP Niemiec(deszcz, wypadki itp.) oraz karze dla kierowców Haasa, 1 pkt. zdobył Robert Kubica!
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Seba.Kolos
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob

Legionista Awatar Somebody

Legionista Awatar Huxley
    Super wyścig. Co drugi powinien odbywać się w deszczu 😎
    Co do punktu dla Kubicy to poczekajmy, bo AR złożyło odwołanie...ale i tak cieszy, że Robert pokazał kunszt i po tak długiej przerwie dowiózł ten pseudobolid do mety w takich warunkach przed ewidentnie faworyzowanym kolegą z zespołu.
    Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Netflix puścił mega produkcję o Formule 1. Polecam wszystkim a zwłaszcza takim jak ja, którzy interesują się tym sportem tylko jak jeździ Kubica
    Rewelacja! jestem na 7 odcinku. Mega wciągający.

Legionista Awatar Huxley
    No i Kubica leci z Williamsa. W sumie się nie dziwię, że robi taki ruch, bo był tam permanentnie dymany, jak nie w dostarczaniu poprawek to w strategii wyścigowej na faworyzowaniu Rusella kończąc. Ma być podobno trzecim kierowcą Racing Point i czekać na nowe rozdanie za dwa lata...
    Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Legionista Awatar Tomereek
    Jedna z największych kompromitacji polskiego sportu dobiegła końca.
    Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

GieKaeSiak
    Cytat Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta
    Orlen szuka mu nowego zespołu na przyszły sezon.

Legionista Awatar R.
    Kompromitacji pod jakim względem?

Cytat Zamieszczone przez R. Zobacz posta
    Kompromitacji pod jakim względem?
    Pod względem jeżdżenia w wyścigach w roli turysty. Jest jednak jeden plus! Dawno nie oglądałem F1 i ze dwa razy zerknąłem na wyścigi i strasznie polubiłem Leclerca! Zostanę znowu na dłużej z F1

Legionista Awatar Stout
    Ale zdajesz sprawę z tego ,co tak naprawdę sprawiało , że Robert był "turystą" w tym sezonie ?
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Ale zdajesz sprawę z tego ,co tak naprawdę sprawiało , że Robert był "turystą" w tym sezonie ?
    A ktoś kazał mu wsiadać do tego samochodu? Nie wiedział z jakim gównem ma do czynienia?

Legionista Awatar R.
    A ktoś kazał mu wsiadać do tego samochodu? Nie wiedział z jakim gównem ma do czynienia?
    Każdy kierowca spoza F1 marzyłby, żeby tym gównem pojeździć. Po za tym sam powrót po takim wypadku i to, jak potrafił objeżdżać Russela na starcie, gdy tylko stali obok siebie pokazuje, na jakim poziomie mimo tych kontuzji jest. A to, że jeździł gorszym bolidem bo dla Williamsa ważniejsze było wypromowanie rodzimego młodego kierowcy to inna bajka.

Dlatego jak widzę tekst o największej kompromitacji Polskiego sportu, to ręce mi opadają.

No chwalić nie ma za bardzo czego. Wielki powrót Kubicy skończył się tak, że komentatorzy wspominali o nim na sam koniec wyścigu, podając ile okrążeń stracił do zwycięzcy

Legionista Awatar Bootleg
    Nie żeby coś ale bolidem którym jeździ nie da się wykręcić nic ponadto co on... wsadź w Williamsa Hamiltona i on też nie nastuka tym padłem punktów. Tak jak maluch nie przegoni merca tak Kubica innych kierowców w stawce...
    Always look on the bright side of life!

Cytat Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
    Nie żeby coś ale bolidem którym jeździ nie da się wykręcić nic ponadto co on... wsadź w Williamsa Hamiltona i on też nie nastuka tym padłem punktów. Tak jak maluch nie przegoni merca tak Kubica innych kierowców w stawce...
    Ale ja nie przeczę, że Kubica miał marny samochód. Po prostu wielki powrót Kubicy do F1 skończył się spektakularną klapą, a Orlen wyłożył hajs na to, żeby gość sobie pozwiedzał tory. Z tego co kojarzę, to od razu po ogłoszeniu Kubicy drugim kierowcą Williamsa wielu ekspertów studziło emocje twierdząc, że Robercik będzie jeździł kupą złomu. Po co więc to wszystko było? Po to żeby zostać pośmiewiskiem? Nawet jak zaliczył dzwona, to fani Roberta krzyczeli: "Ale Leclerc też!!!". Komedia

Legionista Awatar Stout
    Kod:
    Po co więc to wszystko było? Po to żeby zostać pośmiewiskiem?
    Bo taki jest sport.
    Bo po to się zostaje sportowcem.
    Żeby rywalizować .Podjąć rękawice i walczyć.

Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Kod:
    Po co więc to wszystko było? Po to żeby zostać pośmiewiskiem?
    Bo taki jest sport.
    Bo po to się zostaje sportowcem.
    Żeby rywalizować .Podjąć rękawice i walczyć.
    Uuu sprowadziliśmy Roberta do Kenijczyka w narciarstwie alpejskim Bo po to się zostaje sportowcem No nic, sądząc nawet po zainteresowaniu mediów dzisiejszym newsem, nikt prawie nie zauważył, że Kubica jeździł w jakichś wyścigach... Podsumowując, szkoda, że tak to się kończy. Najpiękniejsze lata uciekły Kubicy bezpowrotnie i maks, na co mógł się załapać to turystyka. Bo nie żartujmy że to była jakaś rywalizacja. Niech mu się wiedzie

Legionista Awatar R.
    Skomentuję to tak:

Legionista Awatar Stout
    Szkoda komentować.

Wracając do poważnej dyskusji.
    Formę Kubicy można obiektywnie ocenić tylko wtedy ,kiedy dostanie bolid umożliwiający mu nawiązanie równorzędnej walki z czołówką.

Legionista Awatar Seba.Kolos
    Czasem trzeba zrobić krok do tyłu, żeby później mieć możliwość zrobić dwa do przodu.
    Robert Kubica:
    "Patrzymy na przyszły rok i inne możliwości, lecz aby się ziściły, musiałem podjąć decyzję, że nie będę kontynuował współpracy z Williamsem po tym sezonie. To moja decyzja i otwiera ona różne scenariusze na przyszłość. Zawsze mówiłem, że poświęciłem dużo energii i czasu, aby tu wrócić i skoro się udało, chciałbym zostać. Taki był cel, ale nie chcę zostawać za wszelką cenę. Przede wszystkim muszę robić coś, co da mi radość ze ścigania. To był trudny sezon, a starty w Formule 1 po takie przerwie nie są łatwe. Chciałbym podziękować ekipie za tę szansę i zobaczymy, co przyniesie przyszłość."
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob

Legionista
    Uuu sprowadziliśmy Roberta do Kenijczyka w narciarstwie alpejskim Bo po to się zostaje sportowcem
    #Jprdl
    Daj temu Kenijczykowi najlepsze narty, najlepsze smary, najlepszych serwismenów, wszystko co najlepsze. Ma szanse wygrać puchar świata, dojechać z raz w ogóle do mety?
    Daj Robertowi najlepszy bolid, team, wszystko co najlepsze. Ma szanse wygrać puchar świata, dojechać nie raz do mety jako pierwszy?
    Teraz przeczytaj sobie jeszcze raz swoje porównanie sytuacji RK z Kenijczykiem.

Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    #Jprdl
    Daj temu Kenijczykowi najlepsze narty, najlepsze smary, najlepszych serwismenów, wszystko co najlepsze. Ma szanse wygrać puchar świata, dojechać z raz w ogóle do mety?
    Daj Robertowi najlepszy bolid, team, wszystko co najlepsze. Ma szanse wygrać puchar świata, dojechać nie raz do mety jako pierwszy?
    Teraz przeczytaj sobie jeszcze raz swoje porównanie sytuacji RK z Kenijczykiem.
    Ale ja odnosiłem się do konkretnego stwierdzenia, o tym, że taki jest sport. W tym porównaniu chodziło mi o to, że obaj zostali sprowadzeni do roli maskotek, pod tytułem "Fajnie, że dobiegł/dojechał". Rywalizacji w tym nie było za grosz.

Legionista Awatar rey
    obaj zostali sprowadzeni do roli maskotek, pod tytułem "Fajnie, że dobiegł/dojechał".
    Dalej nie rozumiesz różnicy, że Kenijczyk - choćby mu dali najlepszy sprzęt - byłby ostatni, a Kubica gdyby miał bolid porównywalny z czołówką, walczyłby o czołowe pozycje?
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Cytat Zamieszczone przez rey Zobacz posta
    Dalej nie rozumiesz różnicy, że Kenijczyk - choćby mu dali najlepszy sprzęt - byłby ostatni, a Kubica gdyby miał bolid porównywalny z czołówką, walczyłby o czołowe pozycje?
    Rozumiem. Ale ja w swoim poście odnosiłem się do idei"rywalizacji". Obaj nie mieli na nią szans. Jeden, bo urodził się tam, gdzie się urodził, a drugi bo wsiadł do takiego bolidu a nie innego.

Legionista Awatar Tom Kruz
    Cytat Zamieszczone przez rey Zobacz posta
    a Kubica gdyby miał bolid porównywalny z czołówką, walczyłby o czołowe pozycje?
    Jak chyba każdy w F1, co potwierdzają tytuły takich tuzów, jak Damon Hill czy Jacques Villenevue. Po prostu zbyt duże znaczenie w relacji do umiejętności kierowców ma w tej dyscyplinie sprzęt.
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Legionista Awatar R.
    Cytat Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
    Jak chyba każdy w F1, co potwierdzają tytuły takich tuzów, jak Damon Hill czy Jacques Villenevue. Po prostu zbyt duże znaczenie w relacji do umiejętności kierowców ma w tej dyscyplinie sprzęt.
    Nie do końca. Umiejętność opanowania danego bolidu i ustawienia parametrów po treningach są równie ważne, jak talent do samej jazdy. W ostatnich latach przeciętni kierowcy nie radzili sobie np. w bolidzie Ferrari (nie pamiętam nazwiska ale ok. 10 lat temu na końcowych kilka wyścigów do bolidu wszedł kierowca ze środka stawki-nazwisko może ktoś przypomni- i jeździł słabiutko). Albo przykład z obecnych czasów - bolid Red Bulla, kierowcy Verstappen i Gasly. Proponuję porównać wyniki. A Gasly rok temu dobrze wyglądał w Toro Rosso.

Uprawnienia umieszczania postów