Strona 33 z 33 PierwszyPierwszy ... 232930313233
Pokaż wyniki od 961 do 972 z 972

Wątek: Formuła 1

Legionista Awatar Seba.Kolos

Ja chętnie słucham tego pana
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob

Legionista Awatar bkt
    Wiesz, sa też zdjęcia Ocona ze Strollem)

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Formuła 1 to coś pięknego, mnóstwo emocji i wrażeń. Podczas pomocy dla cudzoziemców poznałem mężczyznę, który miał okazję uczestniczyć w wyścigu. Zaraził mnie również, kto chciałby oglądać na żywo?

Legionista Awatar Benek
    O co chodzi z Kubica i Morawieckim? Coś premier zrobił nie tak albo powiedział?
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Tak w skrocie:
    "Mateusz Morawiecki jako prezes BZ WBK uznał dramatyczny wypadek Roberta Kubicy za zdarzenie pozytywne z punktu widzenia swojego banku - wynika z nagrania z restauracji "Sowa i Przyjaciele". Gdyby bowiem do wypadku nie doszło, bank BZ WBK prawdopodobnie musiałby zostać sponsorem polskiego kierowcy. - Na szczęście złamał rękę, raz, drugi - mówił Morawiecki. - Ja nie chcę, k...a, co roku pięć dych płacić - tłumaczył się."

niezrzeszony Awatar jednopostowiec
    Chodziło mniej więcej o ewentualne sponsorowanie Kubicy, gdyby ten wtedy przeszedł do Ferrari. Ferrari było sponsorowane przez bank Santander, który to wykupił BZWBK. Z nagrania można wydedukować, że Morawieckiemu nie kalkulowało by się łożenie na kontrakt Kubicy, około 50mln rocznie. "Nie chcę, ku**a, pięć dych co roku płacić. Spi**laj" No i niefortunnie wypalił o wypadku Kubicy "Na szczęście złamał rękę, raz, drugi"

Czyt. Kubica miał wypadek > nie podpisał (podobno) dogadanego kontraktu z Ferrari > Morawieckiemu jest to na rękę, bo BZWBK nie będzie bulić jako sponsor

Legionista Awatar Benek
    Dzięki Panowie
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Stout
    Podobno w temacie Kubicy Orlen wszedł do gry.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Gintleman Awatar księciuniu
    Podobno 40 baniek za przyjęcie przeprosin / na wspieranie polskiego sportowca*

* - niepotrzebne skreślić
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Podobno 40 baniek za przyjęcie przeprosin / na wspieranie polskiego sportowca*

* - niepotrzebne skreślić
    za przyjęcie przeprosin

Legionista Awatar Seba.Kolos
    Odcinając się od polityki, bo tej nie trawię, bardzo fajny wywiad z Robertem.
    https://noizz.pl/sport/po-13-latach-...kubica/6z3shc8
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob

Kubica prowadzi rozmowy z PKN Orlen, który może go wesprzeć kwotą 40 mln złotych. W zamian PKN Orlen mógłby liczyć na reklamę na kombinezonie Roberta. Możliwe ,że logo firmy znalazłoby się także na bolidach Williamsa.
    Najpierw chcieli 15 milionów dolarów za podpisanie umowy z Kubicą, czyli 55,5 mln złotych.

Biuro prasowe Orlenu wydało komunikat: "W związku z publikacjami mówiącymi o zaangażowaniu PKN Orlen w sponsoring Roberta Kubicy informujemy, że na tym etapie jest zbyt wcześnie, by mówić o potencjalnej współpracy lub jakichkolwiek jej szczegółach"
    Ostatnio edytowane przez Marcinho ; 17-10-2018 o 23:43

Uprawnienia umieszczania postów