Strona 30 z 32 PierwszyPierwszy ... 2026272829303132 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 871 do 900 z 958

Wątek: Formuła 1

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Ja powiem tylko jedno: Vettel.
    Jak mi go bardzo nie szkoda.
    Vetel się popsuł i wielki szał na trybunach ;D

Legionista Awatar Raffels
    Jaki rozpierdol na starcie.
    Alonso centymetry od dostania bolidem Grosjean'a w glowe.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Buzz
    Tor Spa to dla każdego kierowcy jeden z najbardziej wyczekiwanych wyścigów w sezonie. Słynny zakręt Eau Rouge - bajka!

Co do kraksy na 1 zakręcie. To akurat mnie nie dziwi. Od wielu lat w tym miejscu działy się podobne rzeczy.

Legionista
    Vettel przesunięty po kwalifikacjach na ostatnie miejsce

Vettel.

Edit. A jednak uj.
    Ostatnio edytowane przez Raffels ; 25-11-2012 o 16:13

Legionista Awatar Buzz
    Szkoda, że Alonso nie został mistrzem. Nie ukrywam, że go lubię. Ale sam sobie jest winny, słabą miał końcówkę tego sezonu.

Legionista Awatar Luke
    A ja za Alonso nie przepadam i po stokroć wolałem, żeby mistrzem został Vettel. Takich emocji w F1, to nie było od kilku lat, a wyścigi oglądam regularnie.

Legionista
    Nowy bolid Lotusa

szybko zaprezentowali nowy bolid

Legionista
    Przesadzili dzisiaj sędziowie, nie było zbyt wielkich opadów...

Legionista Awatar Net
    W dniu dzisejszym Red Bull wycofał się z F1, powodem były zmiany konstrukcyjne w bolidach. Vettel podobno rozmawia z Ferrari

Legionista Awatar Mini
    paru gimnazjalistów może uwierzy

Legionista Awatar Huxley
    Inna sprawa, że teraz F1 bardzo ciężko się ogląda. Zamiast charakterystycznego ryku silników jest....szum i jakieś pojękiwania przechodzące w buczenie, co to k...ma być??!!
    Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez Huxley Zobacz posta
    Inna sprawa, że teraz F1 bardzo ciężko się ogląda. Zamiast charakterystycznego ryku silników jest....szum i jakieś pojękiwania przechodzące w buczenie, co to k...ma być??!!
    Eko Formuła . Dla mnie tragedia . Zamiast ryku potężnych silników o wielkiej mocy mamy wyścigi wypasionych Priusów ograniczonych jeszcze limitami paliwowymi . Dokąd ten świat zmierza .

Legionista Awatar caleb_king
    Może to i trochę OT, ale nie znalazłem żadnego wątku dotyczącego tego tematu: dzisiaj na torze w Monako w serii Porsche Supercup wygrał Kuba Giermaziak, który startował z Pole Position, odnosząc 3 zwycięstwo w karierze i zarazem pierwsze w tym sezonie.
    Kibicuję Legii z trzech powodów: była, jest i będzie wielka.

Legionista Awatar PeCe

www.nsa.net.pl Niezależne Stronnictwo Akademickie

Administrator Awatar arczi
    Schumacher jest z nimi w zmowie. Specjalnie się ocknął, żeby odciągnąć opinię publiczną od taśm.
    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Legionista Awatar Huxley
    Cytat Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
    Schumacher jest z nimi w zmowie. Specjalnie się ocknął, żeby odciągnąć opinię publiczną od taśm.
    Będzie jeszcze ciekawiej, jako powie co tam widział po drugiej stronie..

Legionista Awatar RG
    Tak na świeżo po GP w Spielberg:
    ograniczenia co do pojemności silników zabiły przyjemność zesłuchania F1. Samochody brzmią jak podrasowane piły elektryczne (nawet niespalinowe). Może to dobre dla przemysłu samochodowego ale zabiera radość z oglądania na żywo F1.
    Dominacja Mercedesa w tym roku jest jeszcze większa niż RedBula w ostatnich latach i spowodowała że walka o mistrzostwo w połowie sezonujest już praktycznie skończona.
    Cieszyła dobra postawa Williamsa podczas wyścigowego weekendu. Zdziwiła mnie porcja gwizdów (oczywiście umiarkowana) jaką zebrał Vettelw Austrii. Wydawało się, ze miejscowi bardziej kibicują Riccardo.
    Wrażenia z weekendu poprawiła szczęśliwa wygrana Giermaziaka. Widać zebrane w poprzednich sezonach doświadczenie. Polski kierowca w polskim zespole i polski hymn J. Możliwe tylko z tego względu, że dosłownie kilka dużych przedsiębiorstw zostałow polskich państwowych rękach. Dzięki temu coś tam jeszcze sponsorują. Nie zabardzo wyobrażam sobie poważny zespół stworzony dla Polaków przez Shell, BP czyLukoil.
    Wśród kibiców F1 coraz więcej widać ruskich. Ale mają i swojego kierowcę, swój zespól i kasę więc to normalne.
    Inne serie jak GP2 i GP3 pełne walki. Do tego stare silniki F1 używane w GP2 powodowały, że o dziwo bardzo miło się tego oglądało. Głośniejsze podczas wchodzenia no obroty, charakterystyczne wybuchy spalanego paliwa podczas hamowania, głośna skrzynia biegów, to to czego brakuje już w F1. Gdyby jeszcze jeździły nieco szybciej … J
    Bardzo przyjemna dla fanów F1 była parada starych samochodów F1. Kilka modeli różnych bolidów (m.in. Ferrari, Benetton, Sauber) z lat70-2005 dość szybko jeździło po torze kierowanych przez znanych kierowców(Berger, Lauda, Wurtz itd…). Niesamowitym wrażeniem, zwłaszcza dla mnie było zobaczenie na żywo i posłuchanie samochodów z lat 70/80 takich jakie pierwszy raz widziałem podczas pojedynczych wyścigów pokazywanych przez telewizję, w czasach gdy nawet niemożna było marzyć by zobaczyć je na żywo.
    Ostatnio edytowane przez RG ; 24-06-2014 o 18:01

niezrzeszony
    Ktoś coś na temat transmisji w telewizji F1 2015?

Legionista Awatar trzeci
    F1 w Polsacie - jest potwierdzenie: http://www.polsatsport.pl/Wiadomosc/...atu/index.html

Królowa sportów motorowych znów będzie gościć na antenach Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra. Po rewolucji Formuła 1 jest nieprzewidywalna, jak zwykle intrygująca zarówno na torze, jak i poza nim. Dwadzieścia wyścigów, na końcu jeden zwycięzca. Kto nim będzie, przekonacie się państwo tylko u nas.

Legionista Awatar Huxley
    Robert Kubica w gronie kultowych bohaterów F1

Lista kultowych bohaterów Formuły 1 jest przygotowywana wspólnie z kibicami tej dyscypliny. Kolejnej nazwiska pojawiają się na liście od stycznia. Kubica znalazł się w gronie niesamowitych postaci. Już teraz na liście "kultowych bohaterów F1" są m.in. legendy sprzed lat jak Jean Alesi, Gerhard Berger, Gilles Villeneuve czy Bruce McLaren, a także kierowcy ścigający się w czasach Kubicy jak Kimi Raikkonen czy Juan Pablo Montoya.

Dla każdej postaci przygotowano krótkie uzasadnienie. O Kubicy piszą tak:

"W pojedynkę sprawił, że Formuła 1 stała się jednym z najważniejszych sportów w jego kraju. Wielu widziało w nim przyszłego mistrza świata, talent, który rywalizował z takimi jak Alonso, Hamilton czy Vettel. Piekielnie szybki, niesamowicie zaangażowany. Kubica nigdy nie miał szansy osiągnąć tego, co wielu mu przepowiadało. Do jazdy dla "topowego" zespołu nigdy nie doszło - był łączony z teamem Ferrari, ale jeszcze przed ewentualnym przejściem potworny wypadek w rajdach przerwał przedwcześnie jego karierę w Grand Prix. Przez wiele lat w zespołach BMW-Sauber i Renault często był w stanie wycisnąć więcej z samochodu niż to było logicznie możliwe, dostarczając takie wyniki, które dały mu miejsce w elicie tego sportu. Zwycięstwo w Kanadzie w 2008 roku - rok po przerażającym wypadku na torze w Montrealu - pozostaje jego jedyną wygraną, to zdecydowanie za mało jak na kogoś, kto to szedł łeb w łeb z mistrzami swojej ery".

Jako potwierdzenie niesamowitych umiejętności, niesamowitej prędkości i jazdy na limicie bolidu zamieszczono na Twitterze nagranie przejazdu okrążenia kwalifikacyjnego z GP Monaco z 2010 roku. Kubica jeździł wtedy w zespole Renault.

https://twitter.com/F1/status/695703973848715264

źr. sport.pl

ehhh łezka się kręci, gdyby nie ten koszmarny wypadek na pewno byśmy mieli Polaka - Mistrza F1....

Legionista Awatar Tomi
    Pewnie tak, ale spieprzył sobie karierę trochę na własne życzenie...

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista Awatar Net
    F1 już nie w Polsacie. Wyścigi będą pokazywane w kanałach sportowych Eleven Sports Network. Umowa na 4 lata

Legionista Awatar Szejdi
    https://twitter.com/RenaultSportF1/s...14612577161216

It's true. It really is Robert #Kubica. Back in one of our cars after six years.

Legionista Awatar trzeci
    To jeszcze takie info

Niezwykle ciekawy tekst dotyczący ewentualnego powrotu Roberta Kubicy opublikował Mark Hughes na łamach motorsportmagazine.com. Dziennikarz zdradził w nim nieco ciekawych faktów dotyczących poprzednich testów Roberta Kubicy w bolidzie GP3.

Jak pisze Hughes: "Tym, co było znaczące w tych testach jest fakt, że Kubica mógł ocenić, czy ograniczona ruchomość jego kontuzjowanej prawej ręki nadal uniemożliwia mu pewną jazdę w kokpicie bolidu. Tor Franciacorta został wybrany dlatego, że ma dwa ciasne nawroty, które wymagają dużego skrętu kierownicy. Według doniesień, Kubica był zachwycony odkryciem, że jego ramie pozwala mu już na jazdę w tak ciasnym kokpicie, która wcześniej nie była możliwa" - pisze Hughes.

Stwierdza on, że "jeżeli zobaczymy Kubicę testującego hybrydowy bolid Renault, to będzie to wystarczające potwierdzenie, że Kubica jest na drodze do powrotu".
    http://powrotroberta.blogspot.com/20...a-juz.html?m=1

Wzruszające obrazki. Oby wrócił.

Legionista Awatar ormo
    Robert complained about grip, understeer, downforce and had the biggest smile on after his 115 laps!
    O ja pierdole, on chyba serio wraca
    A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

I wykręcał lepsze czasy niż ich rezerwowy kierowca Sirotkin. Fajnie byłoby go znowu zobaczyć w wyścigu ale raczej będzie o to ciężko. Z tą ręką nie na każdym torze mógłby startować. Ciekawe jak to się rozwinie.

Legionista Awatar Huxley
    Myślę, że w zespole nienastawionym na mega wynik mógłby spokojnie jeździć. Na kilku torach byłby mocno konkurencyjny, a na innych po prostu by jechał...to byłaby świetna sprawa

Legionista Awatar Jaco
    Oby sobie tylko jakiejś krzywdy nie zrobił.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Uprawnienia umieszczania postów