Strona 29 z 32 PierwszyPierwszy ... 192526272829303132 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 841 do 870 z 958

Wątek: Formuła 1

Legionista Awatar Tomereek
    Sam jest sobie winny. Poza tym, czy chciałbym zatrudniać na miejscu innych stajni aż tak niepoważnego kolesia?
    Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Legionista Awatar Raffels
    Niepowaznego bo?
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Tomereek
    Bo miał kontrakt w Formule 1, a ścigał się dodatkowo jeszcze w rajdach samochodowych. Niby miał zgodę swojego teamu, ale przed rozpoczęciem nowego sezonu powinien się skupić na przygotowaniach do nowego sezonu, a nie rozbijać się w Andorze. Tłumaczono to wszędzie jako jego pasję, hobby, a ja w tym widzę brak profesjonalnego podejścia do swojej roboty. Tyle.
    Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Legionista Awatar Danoo
    Pewnie chodzi mu o te rajdy.
    Chociaż mógł mieć na myśli picie ze Zdzisiem. Kto się porywa na takie coś po tak ciężkiej kontuzji

E: o

Legionista Awatar Stout
    Bo jak jesteś pianistą ,to nie napier.dalasz w MMA po koncercie.
    Skoro jest w F1,w poważnym teamie,w który tak samo ważny jest zespól i kierowca,to nie może sobie pozwolić na jakieś hobbystyczne ściganie w czasie urlopów.Skoro jest ponoć bardzo wymagający wobec zespołu,to powinien też wymagać od siebie.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Niepowaznego bo?
    Pierwsza okazja, to ten nieszczęsny rajd. Fakt kocha rajdy i jest od nich uzależniony, ale jechać tak trudny rajd we Włoszech, nowym autem do tego bardzo szybkim dla mnie przesada. No ale cóż...jego żywot, tylko sobie przekreślił bardzo dużo możliwości. A mało kierowców, jeździ w F1 i równocześnie w rajdach. Ostanio był taki jeden z Finlandii Raikkonen, ale nie szło mu w radach i wrócił do formuły pierwszej.

Rownie dobrze mogl polamac sie spadajac ze schodow.
    Naprawde ciezko przewidziec wypadek w rajdzie z takimi skutkami. Mial zgode teamu, sam jest zapewne mega zajarany rajdami, psychike pewnie tez ma nastawiona na adrenaline.
    Zreszta rownie dobrze mogla to byc forma treningu przed sezonem.
    Coz, oczywiscie jego wybor i jego koncekwencje. Ja tam takich osadow nie lubie stawiac.
    Inna sprawa, ze ocenianie go przez pryzmat wynoszenia go na piedestal polskiego sportu przez media jest megaslabe.

Legionista
    Rownie dobrze mogl polamac sie spadajac ze schodow.
    Naprawde ciezko przewidziec wypadek w rajdzie z takimi skutkami. Mial zgode teamu, sam jest zapewne mega zajarany rajdami, psychike pewnie tez ma nastawiona na adrenaline.
    Zreszta rownie dobrze mogla to byc forma treningu przed sezonem.
    Coz, oczywiscie jego wybor i jego koncekwencje. Ja tam takich osadow nie lubie stawiac.
    Inna sprawa, ze ocenianie go przez pryzmat wynoszenia go na piedestal polskiego sportu przez media jest megaslabe.
    Na rajdzie, bardzo łatwo jest przewidzieć wypadek i to jeszcze w tamtych rejonach, gdzie jest zakręt w zakręt. A co to porównywania ze schodami...wypadek na rajdzie, może winić tylko siebie, bo jechał na własną odpowiedzialność. Ale jedyny + jaki jest w startach w rajdach to ćwiczenie psychiki. Jest tak zajarany rajdami, że w garażu ma Skode Fabie WRC

Cytat Zamieszczone przez Ytong Zobacz posta
    Na rajdzie, bardzo łatwo jest przewidzieć wypadek i to jeszcze w tamtych rejonach, gdzie jest zakręt w zakręt. A co to porównywania ze schodami...wypadek na rajdzie, może winić tylko siebie, bo jechał na własną odpowiedzialność. Ale jedyny + jaki jest w startach w rajdach to ćwiczenie psychiki. Jest tak zajarany rajdami, że w garażu ma Skode Fabie WRC
    Wypadki z takimi skutkami w rajdach nie zdarzaja sie zbyt czesto...

Legionista
    No niby nie ale tak czy siak, jest to zajebiecie trudny sport

Legionista
    Pianista też może się bawić w stolarza, wypadki są rzadko, ale czy rozumna istota podejmuje takie ryzyko?
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    Pianista też może się bawić w stolarza, wypadki są rzadko, ale czy rozumna istota podejmuje takie ryzyko?
    Ale co to za porownanie w kontekscie niemal identycznego zakresu wykonywania czynnosci?

Legionista
    Ale co to za porownanie w kontekscie niemal identycznego zakresu wykonywania czynnosci?
    Taka, że jak Ci żryć dają to nie ryzykujesz gdzie indziej.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Najwiecej wypadkow zdarza sie w domu.
    Dobra lepiej zakonczyc ten temat bo widac kazdy ma swoj wlasny poglad.

Edit. Z tym zlamaniem ponoc przesadzone. Kosc prawdopodobnie "tylko" pekla.
    Ostatnio edytowane przez Raffels ; 11-01-2012 o 21:03

Morterator Awatar mort
    celebryta zasrany, osiągnął tyle co Dżoana Krupa ale widac w tym kraju to wystarczy*

* a sorry, dwa razy złamał nogę, w sumie jakieś osiągnięcie
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Cytat Zamieszczone przez mort Zobacz posta
    celebryta zasrany, osiągnął tyle co Dżoana Krupa ale widac w tym kraju to wystarczy*

Ave mort!

Legionista Awatar juby

coś tam niby zrobił, od nas nikt tam nie śmigał, poza nim. Podobno byle leszczy nie biorą ( no oczywiście jak mają ze sobą worki szmalu, to jakoś się wciśnie ).
    Co nie zmienia faktu że ja bym się bał z domu wychodzić na jego miejscu, bo go jeszcze liść spadający o wstrząśnienie mózgu przyprawi...

Legionista

Żeby każdy Polski sportowiec tak się wybijał jak Kubica, że jeździł w F1 (trudno tego nie uznać za osiągnięcie), to na IO mielibyśmy medali jak Niemcy czy Francuzi. Porównanie do jakiejś Dżoany jest nie na miejscu. To, że zrobił błąd i pojechał na rajd to już wewnętrzna sprawa Jego i teamu. Celebryta? Przecież nie pojechał na ten rajd tego żeby być na okładce ,,Życia na gorąco'' tylko dla własnej pasji i zapewne pieniędzy.

Morterator Awatar mort
    Cytat Zamieszczone przez Paweł92 Zobacz posta
    Żeby każdy Polski sportowiec tak się wybijał jak Kubica, że jeździł w F1 (trudno tego nie uznać za osiągnięcie), t
    no popatrz, a ja uważam,że bardzo łatwo

u mnie pod blokiem dzieci na hulajnogach wiosna jeżdżą, też sukces?

bo wygrały tyle samo zawodów co Kubica z tego co wiem

Cytat Zamieszczone przez Paweł92 Zobacz posta
    Celebryta? Przecież nie pojechał na ten rajd tego żeby być na okładce ,,Życia na gorąco'' tylko dla własnej pasji i zapewne pieniędzy.
    a co mnie jakiś rajd obchodzi nic nie osiągnął a morde do co drugiej gazety wpycha nieudacznik jeden.

PS. Dżoana też nic nie robi "dla okładek" tylko wszystko to "jej pasja".

Better Dead Than Red!!!

Legionista Awatar MaCieJeWski
    Nie ma co się oszukiwać robotę w F1 ma zapewnioną. Nawet jeśli nie będzie siedział za kółkiem.
    Z nogą czy bez.Oczywiście życzę mu jak najlepiej, ale niech siedzi w domu i mordy do gazet też niech nie pcha.Ten nos :szok:
    Dyplomacja - to powiedzieć komuś s*pierdalaj tak aby poczuł podniecenie na samą myśl o zbliżającej się podróży.

Legionista Awatar je_martin
    Potwierdzone: Kubica złamał piszczel

Robert Kubica, który w środę przewrócił się przed swoim domem w Pietrasanta w Toskanii, złamał piszczel prawej nogi - poinformował PAP rzecznik kierowcy w Polsce Marcin Czachorski.

O rodzaju kontuzji Kubicy pojawiały się w mediach sprzeczne informacje. Czwartkowe gazety pisały zarówno o złamaniu kości piszczelowej, jak i kostki.

"Prawdopodobnie jutro Robert Kubica znajdzie się w szpitalu, gdzie podda się operacji złamanej piszczeli. Jaki to będzie szpital - jeszcze nie zostało ustalone. Według wstępnej opinii lekarzy, złamany piszczel nie opóźni w znacznym stopniu trwającego nadal procesu rehabilitacji po wypadku na rajdzie" - powiedział PAP Czachorski.

Rzecznik Kubicy sądzi, że kierowca nie będzie miał nogi usztywnionej w gipsie, a prawdopodobnie zostanie założony tylko zewnętrzny opatrunek usztywniający lub szyna.

"Prawa noga nie jest najważniejsza w procesie rehabilitacji. O wiele ważniejsza jest dłoń, która nie uległa żadnej kolejnej kontuzji" - dodał.

Kubica wciąż przechodzi rehabilitację po poważnym wypadku w rajdzie samochodowym 6 lutego zeszłego roku w Ligurii na północy Włoch. Doznał wówczas m.in. ciężkiego urazu prawej nogi. 
    źródło: PS

Kubicy należy się nagroda marvina zarówno za rok 2011 jak i 2012 za Kretynizm Roku

Polski kierowca Formuły 1 poślizgnął się w ogrodzie swego domu w Pietrasanta w Toskanii. Bezpośrednio po upadku udał się do szpitala w miejscowości Versilia; tam zrobiono prześwietlenie potwierdzające uszkodzenie kości.

W sobotnim wydaniu "La Gazzetta dello Sport" napisała także, że pęknięcie kości piszczelowej nie było bezpośrednią konsekwencją upadku kierowcy. Powodem jest - jak twierdzi włoski dziennik sportowy - odwapnienie kości, które od czasu wypadku nie zostało całkowicie zatrzymane.

Gazeta pisze, że ostatnia kontuzja znacznie spowolni proces rehabilitacji Kubicy i to w chwili, gdy już jeździł on na rowerze.

Legionista
    Na kości są dobre Actimelki

Morterator Awatar mort
    tak sobie pomyślałem,że odkopię ten temat bo wielu na tym forum było jego "fanów na śmierć i życie" co to "nie oglądali go pod wpływem mody na Kubicę"

Better Dead Than Red!!!

Legionista Awatar Paluch
    wlasnie skonczylo sie jedno z najlepszych gp na przelomie ostatnich 5 lat. Alonso i Grosjean perfejcyjnie. ten drugi mial sporo pecha na koniec. a i jebac czarnego

Legionista
    Masakra z 11 pozycji wskoczyć na 1 to coś niesamowitego ! Fajnie, że mudzin nie skończył. Paluch dokładnie jedno z lepszych GP

Morterator Awatar mort
    Cytat Zamieszczone przez Paluch Zobacz posta
    wlasnie skonczylo sie jedno z najlepszych gp na przelomie ostatnich 5 lat. Alonso i Grosjean perfejcyjnie. ten drugi mial sporo pecha na koniec. a i jebac czarnego
    nie mądraluj sezonowcu

Better Dead Than Red!!!

Wieczny Łowca Awatar Pan Artysta
    Cytat Zamieszczone przez Paluch Zobacz posta
    dawno nie było sytuacji że o miejsca 3-10 walczą ze sobą zderzak w zderzak
    i to na tym wydawało się chujowym torze
    klasa dziś GP
    Czas kończyć z baranami na forumce

Morterator Awatar mort
    no ilu jeszcze po przeczytaniu sportowych newsów w neciku bedzie udawać,ze oglądało?

Better Dead Than Red!!!

Ja powiem tylko jedno: Vettel.
    Jak mi go bardzo nie szkoda.

Uprawnienia umieszczania postów