Strona 28 z 32 PierwszyPierwszy ... 18242526272829303132 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 811 do 840 z 958

Wątek: Formuła 1

Legionista Awatar Huxley
    Cytat Zamieszczone przez leh71 Zobacz posta
    Poszedłbym dalej, kto pamięta Mansella, Senne czy Prosta.
    Ktoś tam pewnie pamięta, ale zakładam, że niewielu w Polsce z powodów technicznych to oglądało (mi się udało dzięki TV SAT ).
    Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Legionista Awatar nevermind
    Cytat Zamieszczone przez leh71 Zobacz posta
    Poszedłbym dalej, kto pamięta Mansella, Senne czy Prosta.
    Mansella to ja pamietam z kultowej gry(przynajmniej dla mnie ) na Amige
    CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Wiślak Awatar leh71
    Miałem to szczęście że jeżdziłem do rodziny do Austri i tam się zajawiłem F1.Później już na RTL można było coś złapać i pooglądać.

Legionista Awatar Huxley
    To się dzisiaj Quick Nick podjarał ...no i dobrze tak Hamiltonowi

Legionista Awatar LOL3K
    I Vettel 4 wyścigi przed końcem zapewnił sobie majstra...

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Cytat Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
    I Vettel 4 wyścigi przed końcem zapewnił sobie majstra...
    To było niemal pewne. Teraz zostaje tylko walka pomiędzy Buttonem i Alonso o wicemistrza.
    Cieszmy się z małych rzeczy bo wzór na szczęście w nich zapisany jest

Legionista
    Dobre auto, dobry kierowca=Mistrz . Teraz walka o 2 i 3 miejsce będzie tak samo ciekawie.

Legionista Awatar SPQR
    Cytat Zamieszczone przez Ytong Zobacz posta
    Dobre auto, dobry kierowca=Mistrz . Teraz walka o 2 i 3 miejsce będzie tak samo ciekawie.
    Plus brak godnego rywala

UB, SB, FB - co następne?

Legionista Awatar b.
    Kubica nie wystartuje w przyszłym sezonie.
    ...nie bez powodu "drugi Paryż" mówili na Nią,
    nie bez powodu Nieśmiertelnej dostała miano...

Administrator Awatar arczi
    Żadne zaskoczenie. Mam nadzieję, że wreszcie skończy się ta żenująca gra medialna w stylu "kiedy powrót?", "Kubica w Ferrari?", "zobacz kiedy Kubica wróci do F1". Rzygać się od tego chciało. Kubica się już skończył i trzeba się z tym faktem pogodzić. Nawet jeśli jakimś cudem kiedyś wróci, to już nie osiągnie tego co przed wypadkiem.
    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
    Żadne zaskoczenie. Mam nadzieję, że wreszcie skończy się ta żenująca gra medialna w stylu "kiedy powrót?", "Kubica w Ferrari?", "zobacz kiedy Kubica wróci do F1". Rzygać się od tego chciało. Kubica się już skończył i trzeba się z tym faktem pogodzić. Nawet jeśli jakimś cudem kiedyś wróci, to już nie osiągnie tego co przed wypadkiem.
    Z pierwszą częścią się zgadzam , co do drugiej to mam nadzieję że się mylisz .

Legionista Awatar Mini
    w sumie przed wypadkiem osiągnął chyba jedno zwycięstwo i chyba jedno pole position więc dużo tego nie było...

Legionista Awatar Huxley
    Cytat Zamieszczone przez Mini Zobacz posta
    w sumie przed wypadkiem osiągnął chyba jedno zwycięstwo i chyba jedno pole position więc dużo tego nie było...
    Ale wyciskał z tych bolidów, które miał maksa, gdyby mu dali Red Bulla, albo McClarena...

Legionista
    Jak nie Kubica, to może Giermaziak coś tam po czaruje w F1.

GieKaeSiak Awatar Peace
    Cytat Zamieszczone przez Huxley Zobacz posta
    Ale wyciskał z tych bolidów, które miał maksa, gdyby mu dali Red Bulla, albo McClarena...
    Trudno nie dostrzec, ze w miarę dobrze spisywał się w formule 1. Problem polega na tym, że panowie z Polsatu razem z dziennikarzami robili z Kubicy niewiadoma kogo, przez co zobrzydzali fanom F1 zarówno postać Roberta jak i całą rywalizację na torze.
    "Mnie jest potrzebna prawda, nawet nie po to, żebym mógł kogoś potępić, tylko po prostu po to, żebym wiedział, z kim rozmawiam. Komu podaję rękę, z kim piję bruderszaft. To jest moje prawo człowieka i obywatela." Śp. Maciej Rybiński

-----------------

BEŁCHATOWSKI, BEŁCHATOWSKI GKS!

Legionista Awatar Huxley
    Z Renault 2 letni kontrakt podpisał Ice Man, drugim kierowcą zostaje nadal Pietrow, zatem Kubicy nie ujrzymy 2012 na torach F1. Spekuluje się, że to wszystko to rozgrywka o przejście Kubicy do Ferrari lub Red Bulla w 2013...no cóż zobaczymy.

Legionista Awatar SPQR
    Cytat Zamieszczone przez Huxley Zobacz posta
    Z Renault 2 letni kontrakt podpisał Ice Man, drugim kierowcą zostaje nadal Pietrow, zatem Kubicy nie ujrzymy 2012 na torach F1. Spekuluje się, że to wszystko to rozgrywka o przejście Kubicy do Ferrari lub Red Bulla w 2013...no cóż zobaczymy.
    Ciekawe czy w ogóle wróci.

Ładnie sobie Robert karierę złamał. Jakoś mi się w to Ferrari nie chce wierzyć mówić szczerze. Dlaczego mieli by go brać? Niewiadoma w jakiej jest formie, niewiadoma czy będzie jeździł na takim poziomie jak przed wypadkiem.

Legionista Awatar Huxley
    Cytat Zamieszczone przez LiTAK Zobacz posta
    Ciekawe czy w ogóle wróci.

Ładnie sobie Robert karierę złamał. Jakoś mi się w to Ferrari nie chce wierzyć mówić szczerze. Dlaczego mieli by go brać? Niewiadoma w jakiej jest formie, niewiadoma czy będzie jeździł na takim poziomie jak przed wypadkiem.
    Wydaje mi się, że właśnie w 2012 Kubica poświęci się ciągłym testom, jeżeli wypadną bardzo dobrze, to Ferrari lub Red Bull (do tego chyba zwolni się miejsce w Mercedesie być może Renówka włączy się do gry) będą mięli czarno na białym, że nie biorą kaleki i podpiszą z nim kontrakt na sezon 2013.

Legionista Awatar Luke
    IMO to całe gadanie o testach, Ferrari czy Red Bullu to śmieszność. Powrót, po takiej kontuzji, na najwyższy poziom wydaje mi się nierealny po prostu. A o tych "transferach" to już słychać w Polsce jakoś od 2006 roku, a nic z nich nie wyniknęło.

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Legionista Awatar klinton
    http://www.sport.pl/F1/1,96398,10949..._miejscu_.html

Ma pecha Robert... Znów operacja. Potem miesiące rehabilitacji... Szkoda chłopaka. Oby nie zakończyło sie to zakonczeniem kariery.
    Ostatnio edytowane przez klinton ; 11-01-2012 o 18:23

Czerwona kartka

Legionista Awatar Stout
    Jeśli to prawda,że pęknięcie jest w tym samym miejscu,to ciężka sprawa.Takie urazy chyba ciężej się goją.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Mi to się chce tylko z niego śmiać.

Legionista Awatar Stout
    Ponieważ?

Legionista Awatar SPQR
    Cytat Zamieszczone przez jamer Zobacz posta
    http://www.sport.pl/F1/1,96398,10949..._miejscu_.html

Ma pecha Robert... Znów operacja. Potem miesiące rehabilitacji... Szkoda chłopaka. Oby nie zakończyło sie to zakonczeniem kariery.
    Jak dla mnie, to jego kariera już jest skończona, a ploty o Ferrari to bąki puszczane przez jego menago, aby świat o Robercie nie zapomniał.

Obym się mylił.

Ponieważ stracił już w moich oczach swoją zajebistość, po prostu. A wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że już jest po jego wielkiej karierze w F1. Jakby nie patrzeć, na własne życzenie. Teraz lód, czyli kolejny sezon z głowy. Za rok zakrztusi się lizakiem i wypluje sobie płuca. Nawet niebiosa do niego mówią, żeby dał sobie już spokój. Oczywiście życzę mu jak najlepiej i będę się szczerze cieszył jeśli wróci do formy i pozycji jaką miał w F1 przed wypadkiem. Ale póki co, to tak. Zajebiście mnie śmieszy to ponowne złamanie przez niego nogi.

Legionista Awatar pablos
    Wróci

M. Sokół:
    Włoska agencja ANSA podała, że Robert Kubica doznał kontuzji prawej nogi. Polski kierowca poślizgnął się i upadł, w wyniku czego odnowiło się pęknięcie kości piszczelowej, którego doznał w rajdowym wypadku przed niespełna rokiem.
    Kubica trafił na badania do lokalnego szpitala, gdzie prześwietlenie wykazało, że doszło do ponownego pęknięcia kości w miejscu wcześniejszego złamania. Według nieoficjalnych informacji kontuzja nie jest poważna i kierowca wkrótce będzie mógł znów poruszać się o własnych siłach, ale wciąż trwająca rehabilitacja może się przeciągnąć o około trzy tygodnie.

Legionista Awatar wrc
    Przynajmniej winowajca już się przypucował, że pochlał z Robertem
    +=

Legionista Awatar Stout
    Nawet Kubice do szpitala wpędził.
    Wredny Zdzichu

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
    Ponieważ stracił już w moich oczach swoją zajebistość, po prostu. A wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że już jest po jego wielkiej karierze w F1. Jakby nie patrzeć, na własne życzenie. Teraz lód, czyli kolejny sezon z głowy. Za rok zakrztusi się lizakiem i wypluje sobie płuca. Nawet niebiosa do niego mówią, żeby dał sobie już spokój. Oczywiście życzę mu jak najlepiej i będę się szczerze cieszył jeśli wróci do formy i pozycji jaką miał w F1 przed wypadkiem. Ale póki co, to tak. Zajebiście mnie śmieszy to ponowne złamanie przez niego nogi.
    Mam takie same odczucia jak Ty. Szkoda, że zrobili z niego MEGA gwiazdę sportu. Wątpię, by jakiś team teraz chciał mu płacić, jak co chwila z nim jest. hmmm nie wiem jakoś jego gwiazda po prostu spadła....

Uprawnienia umieszczania postów