Strona 22 z 33 PierwszyPierwszy ... 1218192021222324252632 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 631 do 660 z 962

Wątek: Formuła 1

Legionista
    Mamy w Polsce świetnych dziennikarzy, zaczynając od internetu, kończąc na specach polsatowskich - 'nie wydaje mi się, żeby obrażenia były duże, bo pilot wyszedł bez szwanku' - pozdrawiam pana Zientarskiego

Legionista Awatar Mini
    hmmmm ilu Polaków mądrych po szkodzie.... a któryż to już kierowca F1 co się w rajdach rozbił ? Powinni też zakazać jazdy na rowerze po tym jak sobie Webber rękę złamał ?
    na tvp info program w atmosferze jak po atakach na WTC

daimler
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez Esk Zobacz posta
    Ależ opowiedz.
    tu nie ma o czym opowiadać. widziałaś kiedyś Kubicę seniora na GP, jak Buttona, Hamiltona, Massę itp?

Wypowiedz Zientarskiego pewnie zaraz po wypadku, gdy nie mial za wiele informacji, wiec nie ma co łapać kogos za słowka, w tym momencie wszyscy gdybaja, zreszta kazdy woli tak gadac niz mówic, ze Robert juz skonczyl kariere i nie bedzie mial reki.

Tez jestem wkur.wiony na te jego starty w tych rajdach, ale tak naprawde jak mozna pisac "po co on startuje w tych rajdach?" odpowiedz jest prosta - bo tak chce i tyle. Każdy kto bierze udział w tego typu sportach musi wiedzieć jakie mogą byc konsekwencje i nie sadze zeby on tego nie wiedzial.

Wiślaczka Awatar Esk
    Cytat Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
    tu nie ma o czym opowiadać. widziałaś kiedyś Kubicę seniora na GP, jak Buttona, Hamiltona, Massę itp?
    Nie zwróciłam na to uwagi.
    Ale masz rację - nie widuję go na zawodach.

Być może jednak to kwestia innych czynników a nie decyzji Roberta.
    Nie zapominajmy - że do tej pory Robert nie miał najmocniejszej pozycji w BMW i może po prostu nie chciał walczyć z decydentami teamu.
    A być może samego Ojca nie bawiło "wieszanie się " przy synu.

Nie wiem. Jestem lakiem - Ty zapewne wiesz lepiej.
    Jednakże wyciąganie pochopnych wniosków jakoś mi nie leży.

Poszukałam teraz i znalazłam to zdjęcie :
    http://robertkubica.blog.onet.pl/Ojc...,ID226435981,n

Choć faktycznie podobnych zdjęć w necie nie ma dużo...
    Kraków jest jak pryzmat, przez który pięknieje Ojczyzna.

Legionista Awatar Huxley
    Mam nadzieję, że dadzą radę zatamować ten wewnętrzny krwotok....k... jestem w coraz większym szoku, z tego co widać po aucie to nie jest jakoś zmasakrowane, zastanawiam się, że pomimo tej całej klatki w środku, odpowiednich foteli Robert ma tyle obrażeń, a po kraksie w Kanadzie miał tylko niegroźny uraz stopy...wielki, wielki pech, bo po Walencji można było śmielej patrzeć na ten sezon....
    Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Huxley Zobacz posta
    Mam nadzieję, że dadzą radę zatamować ten wewnętrzny krwotok....k... jestem w coraz większym szoku, z tego co widać po aucie to nie jest jakoś zmasakrowane, zastanawiam się, że pomimo tej całej klatki w środku, odpowiednich foteli Robert ma tyle obrażeń, a po kraksie w Kanadzie miał tylko niegroźny uraz stopy...wielki, wielki pech, bo po Walencji można było śmielej patrzeć na ten sezon....
    Wszystko przez to, ze samochod uderyl w barierke, ktora sie zlamala i dostala do srodka...
    Najlepsze jest to, ze cala akcja rozegrala sie na dojazdowce.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Huxley
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Wszystko przez to, ze samochod uderyl w barierke, ktora sie zlamala i dostala do srodka...
    Najlepsze jest to, ze cala akcja rozegrala sie na dojazdowce.
    Gdzieś wyczytałem, że asfalt zdeformowany przez korzeń i to podbiło auto....ta barierka chyba dostała się przez boczną szybę, bo "główna" jest tylko pęknięta...w mordę, ale niefart!!!
    Mamy Kezmana z Serbii Tarana

karakan
    Guest
    Peszek! Tyle i aż tyle!

Zgadzam się z daimlerem.Dziwię się ,że Renault pozwoliło w ogóle na takie rajdziki.Druga sprawa to ta bariera.Dziwne, bo potrafią takie wytrzymać uderzenie TIRA(bokiem) przy 80km i sie położyć.Ta się chyba rozkreciła czy pękła i weszła w auto i potem Kubicę.Sam samochód w miarę ok.Peszek..

Gość się prawdopodobnie załatwił na amen.

Z dobrych źródeł wiem ,że Kubica lubi jeździć o 20km/h więcej niż "ustawa" przewiduję.
    Na torze F1 są trochę inne warunki.Nie ma drzew,skał i murów w odległości 2-3 metrów od auta które leci 130km na h.

Morterator Awatar mort
    Cytat Zamieszczone przez Esk Zobacz posta
    Mort, Rado - nie widzę na prawdę w całym tym wypadku nic śmiesznego.
    Również w tym, że go boli.

a ja Esk widzę bo chcąc nie chcąc od paru godzin widzę wszędzie info o Kubicy.

TVN 24 nadaje na żywo minuta po minucie.

Po Smoleńsku aż takiej histerii nie było jak jest teraz z wypadkiem jakiegoś typka co to nawet nie jest mistrzem w swoim sporcie. Pełno go do porzygania w mediach dziś.

A co on osiągnął? Kto to w ogóle jest?

Jakiś bohater narodowy?

żeby on chociaż jak Małysz wygrywał w swojej dyscyplinie i latami był topem oraz idolem dla mas. Ale to zwykły typek co to dobrze w miare fajerą umie kręcić a w swojej dyscyplinie zbiera po dupie non stop i jedyne jego osiągnięcie klasy światowej to płacze nad mechanikami, silnikami, bolidami - w tym jest faktycznie fachowy
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Wiślaczka Awatar Esk
    Cytat Zamieszczone przez mort Zobacz posta
    a ja Esk widzę bo chcąć nie chcąc od paru godzin widzę wszędzie info o Kubicy.

Po Smoleńsku aż takiej histerii nie było
    Już nie pamiętasz ?
    Po Smoleńsku - po spontanicznym wyjeździe pod pałac prezydencki - z godzinę po katastrofie - trafiłam akurat na moment gdy opuszczano flagę - przez praktycznie 24 godziny na dobę śledziłam w różnych mediach to co się dzieje.

Nie śledzę TVN24
    jak jest teraz z wypadkiem jakiegoś typka co to nawet nie jest mistrzem w swoim sporcie. Pełno go do porzygania w mediach dziś.

Jakiś bohater narodowy?

żeby on chociaż jak Małysz wygrywał w swojej dyscyplinie i latami był topem oraz jakimś idolem dla mas. Ale to zwykły typek co to dobrze w miare fajerą umie kręcić a w swojej dyscyplinie zbiera po dupie non stop i jedyne jego osiągnięcie klasy światowej to płacze nad mechanikami, silnikami, bolidami - w tym jest faktycznie fachowy
    Marcin, z całą sympatią i szacunkiem - ale tu chodzi o zdrowie człowieka.
    Kimkolwiek on jest.

Poza tym - to, że Polacy za dobro narodowe ( tak jak w przypadku Kubicy ) uznają człowieka, który jest dobry w pewnej prestiżowej dyscyplinie - ma potencjał mimo, że sukcesy jeszcze nie z najwyższej półki- to jest raczej przykre niż śmieszne.

Przeglądałam przed chwilą strony włoskie.
    Jest wiele wypowiedzi : " Życzymy szczęścia Robert, wracaj do zdrowia, potrzebujemy Cię w formule 1 ".

Szkoda, że w Polsce pojawiają się głosy wyśmiewające, że go boli...

Legionista Awatar RadO
    Sorry, nie wyśmiewam wypadku a debilizm i całkowity brak profesjonalizmu tego człowieka.

Możecie mówić, że "on to przecież kocha" ale przede wszystkim jest profesjonalnym sportowcem w przeddzień startu nowego sezonu i jego zasranym obowiązkiem jest się do niego przygotowywać, a nie bawić się w rajdy.
    "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Morterator Awatar mort
    żebyśmy się nie zrozumieli - moje wpisy to raczej efekt odreagowania i zirytowania tą medialną histerią.

Kubicy jako człowiekowi źle nie życzę bo i nie mam powodów niech mu tam wszystko się zagoi bez śladów - jako osobie prywatnej życzę mu zdrowia.

Po prostu ja raczej wyśmiewam produkt medialny pod nazwą "Robert Kubica - mistrz formuły".

a to,że dziś jego największym animatorem i podającym newsy na bieżąco jest niejaki Kuźniar Jarosław wcale nie poprawia sytuacji

Better Dead Than Red!!!

Kamil Stoch
    Guest
    Kuźniar to parówa z Bielawy. Adam też go nie lubi.

Wiślaczka Awatar Esk
    żebyśmy się nie zrozumieli - moje wpisy to raczej efekt odreagowania i zirytowania tą medialną histerią.

Kubicy jako człowiekowi źle nie życzę bo i nie mam powodów niech mu tam wszystko się zagoi bez śladów - jako osobie prywatnej życzę mu zdrowia.

Po prostu ja raczej wyśmiewam produkt medialny pod nazwą "Robert Kubica - mistrz formuły".

a to,że dziś jego największym animatorem i podającym newsy na bieżąco jest niejaki Kuźniar Jarosław wcale nie poprawia sytuacji
    No to jesteśmy w domu

Irytację medialną histerią rozumiem.
    Mam to samo jeśli chodzi o Barcelonę obecnie, wcześniej Real i Galacticos oraz Liverpool " Jerzego Dudka"

Jednakże te wszystkie Małyszomanie, fascynacje Justyną Kowalczyk cz Robertem Kubicą rozumiem.
    Jako naród potrzebujemy sukcesów a ludzie Ci sprawiają - dzięki swojej gigantycznej pracy - to , że o Polsce się mówi.

p.s.

Jak już cytujesz klasyka, to mówi się " Kim on k***a, jest ? "

Ostatnio edytowane przez Esk ; 06-02-2011 o 16:16

Legionista Awatar RG
    "From tg sky news Italy, direct from the hospital
    no fear for his life, no internal hemorragy, hand not to be amputated, trying to restore functions of the hand, surgery only in first phase, will end at approximately 20 CET, only after that the medical staff wille give official information in a press confernce"

Czyli dalej nic nie wiadomo oprócz tego, że kilka miesiecy ma z głowy. A reszta zależy od tego jak bardzo uszkodził dłoń/nadgarstek.

Czerwona kartka
    a ja Esk widzę bo chcąc nie chcąc od paru godzin widzę wszędzie info o Kubicy.

Po Smoleńsku aż takiej histerii nie było jak jest teraz z wypadkiem jakiegoś typka co to nawet nie jest mistrzem w swoim sporcie. Pełno go do porzygania w mediach dziś.

Jakiś bohater narodowy?

żeby on chociaż jak Małysz wygrywał w swojej dyscyplinie i latami był topem oraz idolem dla mas. Ale to zwykły typek co to dobrze w miare fajerą umie kręcić a w swojej dyscyplinie zbiera po dupie non stop i jedyne jego osiągnięcie klasy światowej to płacze nad mechanikami, silnikami, bolidami - w tym jest faktycznie fachowy
    .Pisanie o Kubicy że jest przeciętnym kierowcą wynika chyba z tego że ktoś nie ma pojęcia o tym sporcie.Chociaż ja też nie mam pojęcia to nigdy bym nie powiedział że zbiera po dupie w swojej dyscyplinie i że "Kubica jako tako kręci fajerą"

A jeżeli chodzi o otoczkę medialną wokół Kubicy, to Robert niejednokrotnie odnosił się negatywnie.On na tą Kubicomanię ma wyjebane.

daimler
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez RadO Zobacz posta
    Możecie mówić, że "on to przecież kocha" ale przede wszystkim jest profesjonalnym sportowcem w przeddzień startu nowego sezonu i jego zasranym obowiązkiem jest się do niego przygotowywać, a nie bawić się w rajdy.
    dokładnie. w TVN24 jakiś starsdzy typ się wypowiadał (dziennikarz?) który zwrócił na to samo uwagę - on od jutra miał być w Walencji, ggdzie czekało na niego ok 100 osób, bolid ustawiony "pod niego", wszystkie ustawienia, części, mechanicy - to wszystko teraz idzie w pizdu, bo nie ma dwóch takich samych kierowców. Renault musi w pewnym sensie zaczynać od początku strojenie i ustawianie bolidu. W tym kontekście jego zachowania nie można określić jako profesjonalnego.

Morterator Awatar mort
    Cytat Zamieszczone przez karpen Zobacz posta
    .Pisanie o Kubicy że jest przeciętnym kierowcą wynika chyba z tego że ktoś nie ma pojęcia o tym sporcie.Chociaż ja też nie mam pojęcia to nigdy bym nie powiedział że zbiera po dupie w swojej dyscyplinie i że "Kubica jako tako kręci fajerą"

nie zmieniaj znaczenia moich słów.

jest przeciętnym kierowcą na poziomie formuły I.

nie zauważyłem,żeby miażdzył rywali i cyklicznie wygrywał GP oraz prowadził w klasyfikacji latami.

Better Dead Than Red!!!

Legionista Awatar Danoo
    Na wyniki w formule 1 nie wpływa tylko kierowca.
    Kto wie jakby sobie radził w lepszym bolidzie.

Legionista Awatar bkt
    Nie robcie z tego tematu w tej sytuacji komentarni z wp czy innych gówien... juz tam sie naczytalem popierdolonych tekstow w dodatku w wiekszosci o innych rzeczach niz artykul dotyczyl.

Samo startowanie w F1 to juz znaczy ze ktos jest ponadprzecietnym kierowca. Rajdy byc moze sa trudniejsze, bo wymagaja wiecej techniki wedlug mnie. I tyle.

A Kubice stawiam na rowni z Małyszem.

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Legionista Awatar Luke

Muszę przyznać, że mam takie same odczucia. Jak stanie na podium to wszyscy się spuszczają z radości, a to w sumie nic wielkiego. Nie życzę mu źle, broń Boże, ale ta cała otoczka wokół niego (nie mówię o dzisiaj) to przegięcie. Żeby wygrywał chociaż. Za kompletne przegięcie uważam przyznanie mu nagrody sportowca roku za rok 2008.

Morterator Awatar mort
    Cytat Zamieszczone przez Danoo Zobacz posta
    Na wyniki w formule 1 nie wpływa tylko kierowca.
    Kto wie jakby sobie radził w lepszym bolidzie.
    kto wie jakby grała Legia gdyby miała Messiego i Ronaldo....

Better Dead Than Red!!!

Czerwona kartka
    nie zmieniaj znaczenia moich słów.

jest przeciętnym kierowcą na poziomie formuły I.

nie zauważyłem,żeby miażdzył rywali i cyklicznie wygrywał GP oraz prowadził w klasyfikacji latami.
    Wcale nie jest przeciętnym kierowcą F1, nie znam się na tym sporcie ale wydaje mi się że jeżeli chodzi o kierowców to jest to ścisła czołowka F1.

Natomiast tobie nie chodzi o jego umiejętności tylko o to że jest go pełno w mediach.Jeszcze raz powtórze Kubica na to ma wyjebane.

Kamil Stoch
    Guest
    Tak samo. Obaj mieliby przewlekłe kontuzje.

Cytat Zamieszczone przez Luke Zobacz posta
    Muszę przyznać, że mam takie same odczucia. Jak stanie na podium to wszyscy się spuszczają z radości, a to w sumie nic wielkiego. Nie życzę mu źle, broń Boże, ale ta cała otoczka wokół niego (nie mówię o dzisiaj) to przegięcie. Żeby wygrywał chociaż. Za kompletne przegięcie uważam przyznanie mu nagrody sportowca roku za rok 2008.
    OCeniajacym umiejetnosci Kubicy przez pryzmat osiaganych wynikow radze chociaz troche zapoznac sie ze specyfika tego sportu. PRzede wszystkim z tym, ile zalezy od maszyny a ile od kierowcy. To, ze sami kierowcy, szefowie zespolow czy eksperci telewizyjni(mowie tu o dziennikarzach bbc czy autosportu a nie o Zientarskich itp) typuja Kubice w czolowce najlepszych obecnie kierowcow w stawce chyba musi o czyms wiadczyc.

Legionista Awatar SPQR
    Porównanie całkiem nie na miejscu, bo piłka nożna to całkiem inny sport

A robienie z Kubicy "mistrza formuły"... samo zaistnienie w F1 to już jest coś. Szczególnie, jeśli jest się z takiego rajdowego pierdziszewa jak Polska, gdzie nie ma ani jednego toru Formuły 1 jest olbrzymim sukcesem. Przypomnę, że kiedy samochód na to pozwalał, Kubica zajmował czołowe miejsca, przegrywając tylko z kierowcami McLarena i Ferrari.

Gdyby Polska srała na lewo i prawo wybitnymi sportowcami, to rozumiem, że jakiś tam Kubica, zajmujący miejsca 4-6 w F1 nie wzbudzał by zainteresowania. Ale u nas jeden Małysz potrafił osiągnąć sukces w jakimś normalnym sporcie i wobec takiego deficytu, wielkie zainteresowanie Kubicą nie dziwi.

UB, SB, FB - co następne?

Legionista Awatar Luke
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    OCeniajacym umiejetnosci Kubicy przez pryzmat osiaganych wynikow radze chociaz troche zapoznac sie ze specyfika tego sportu. PRzede wszystkim z tym, ile zalezy od maszyny a ile od kierowcy. To, ze sami kierowcy, szefowie zespolow czy eksperci telewizyjni(mowie tu o dziennikarzach bbc czy autosportu a nie o Zientarskich itp) typuja Kubice w czolowce najlepszych obecnie kierowcow w stawce chyba musi o czyms wiadczyc.
    Ja rozumiem, że jest dobry, a nawet bardzo, ale robienie z kogoś Mistrza zanim nic nie osiągnął to trochę dla mnie dziwne. Warto zauważyć ile razy Argentyńczycy "chrzcili" swoich piłkarzy "nowymi Maradonami",a nic z tego nie było. Najpierw niech coś osiągnie, a potem ocenimy.

Legionista Awatar b.
    Nie oglądam tv i wiadomości czerpię z neta - ale co do "medialnej histerii" - z ciekawości wszedłem na strony bbc czy cnn i info o Kubicy jest odpowiednio pierwszą i drugą wiadomością sportową, więc chyba nie tylko w Polsce jest to ważne wydarzenie...

Cytat Zamieszczone przez Luke Zobacz posta
    Ja rozumiem, że jest dobry, a nawet bardzo, ale robienie z kogoś Mistrza zanim nic nie osiągnął to trochę dla mnie dziwne. Warto zauważyć ile razy Argentyńczycy "chrzcili" swoich piłkarzy "nowymi Maradonami",a nic z tego nie było. Najpierw niech coś osiągnie, a potem ocenimy.
    Dla mnie wystarczajaco duzo osiagnal w bardzo srednich autach, bym mogl go oceniac jako jednego z lepszych kierowcow w stawce. Ile razy trzeba pisac, ze dzisiejsza formula to 20% umiejetnosci kierowcy a 80% to jakosc bolidu? Zobacz jak blisko podium byl w koncowej klasyfikacji w 2008 roku, ba - w pewnym momencie mial szanse na mistrzostwo w BMW(kto wie jakby sie to potoczylo, gdyby kierownictwo nie zaniechalo projektu rozwijania bolidu na rzecz konstrukcji samochodu na nowy sezon). Potrafil wygrywac z Ferrari i Maklarenami. Dlatego ciezko mi sie zgodzic ze stwierdzeniem, ze nic jeszcze w f1 nie osiagnal.

Uprawnienia umieszczania postów