Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 305

Wątek: Dieta, żywienie, etc.

Legionista Awatar dyha
    Cytat Zamieszczone przez Paluch Zobacz posta
    gułag mi taką karte dał...zdaje egzamin, fajna siłka jest w Millenium Plaza.
    Generalnie w Warszawie w wój obiektów do trenowania/ćwiczeń/odchudzania
    no mi wlaśnie też w robocie dali.

Kawa: po 3 dniach pracy przyjmę takie cos z pocałowaniem dłoni

coraz chudszy Awatar Kijek
    Mrozik zadal zajebiscie wazne pytanie !

odpowiadac

edyt: e, jednak kiełbasa.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 23-10-2008 o 19:51
    MIODUSKI Z LEGII WON!

"wykonamy gigantyczną pracę aby znaleźć nowego trenera"

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."... i zatrudnił Klafurica

#teamJedza

Legionista Awatar RadO
    wystarczy dorwać kogoś z działalnością gospodarczą i namówić go, żeby zakupił dla "firmy"...
    "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Legionista Awatar Beny
    Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    Strasznie duzo za nia płacisz ;P
    Zwłaszcza, że na przykład u mnie w fabryce jest gratis

Jakiś podatek ściągają tylko, za wrzesień 3 zł z jakimiś groszami.

Cytat Zamieszczone przez Mrozik Zobacz posta
    A to jest jakoś do zdobycia dla ludzi nie zatrudnionych w firmach objętych tym programem?
    Według mojej wiedzy nie. Tylko pracownicy i rodzina (odpłatnie).

Legionista Awatar Paluch
    Cytat Zamieszczone przez RadO Zobacz posta
    wystarczy dorwać kogoś z działalnością gospodarczą i namówić go, żeby zakupił dla "firmy"...

dokładnie tak, im wiecej osob tym tanszy karnet

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Beny Zobacz posta
    Według mojej wiedzy nie. Tylko pracownicy i rodzina (odpłatnie).
    U mnie mówili, że jest taka możliwość i kosztuje 100 zł na miesiąc, przy czym trzeba z góry za 6 miesięcy zapłacić.
    Dobrze, że mi dali za free
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar Mrozik
    Cytat Zamieszczone przez Paluch Zobacz posta
    dokładnie tak, im wiecej osob tym tanszy karnet
    Załatwiaj mi to i nie pierdziel :P

min. 15 osob

dobrze rozumiem, bo o tej porze to czytanie ze zrozumieniem nie idzie najlepiej. bezalen 65PLN i mam wszystko za frazjer co chce co jest u nich na liscie? jakies zapisy ? jak to wyglada?
    MIODUSKI Z LEGII WON!

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."... i zatrudnił Klafurica

#teamJedza

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    min. 15 osob

dobrze rozumiem, bo o tej porze to czytanie ze zrozumieniem nie idzie najlepiej. bezalen 65PLN i mam wszystko za frazjer co chce co jest u nich na liscie? jakies zapisy ? jak to wyglada?
    Wchodzisz do klubu/solary co tam chcesz dajesz karte i siedzisz ile chcesz.

Ja mam jeszcze taka drugą kartę, na nią są zniżki, na w hokus pokus na Bemowie 25% na kręgle.

Legionista Awatar yusta
    Cytat Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
    Śniadanie jest twoim największym posiłkiem. Nawet jeśli się bardzo spieszysz i na nic rano nie masz czasu, spróbuj wstawać trochę wcześniej.
    W tym miejscu zawsze kończy się moja próba zdrowego odżywiania
    Only You

Legionista Awatar Beny
    Dokładnie. Siłka, basen, fitness, tańce itd. itp. za free. Ile się chce, jak długo chce.

Też mam drugą kartę, ze zniżkami jakieś fryzjery, masaże, i inne chujemuje dla bab w większości.

Legionista Awatar Paluch
    mnie ciekawi opcja ze sztukami walki w cenie tego multisportu... jest tam pare obiektów gdzie mozna spokojnie na treningi uczęszczać. Możnaby zrobić kolejne podejście...tak dla lepszej kondychy

karte benefitsystems znizkowa tez posiadam ale nie uzywałem jeszcze, ewentualnie w tenisa bym chetnie ponaparzał...

Mrozik: nie da rady, ale w sumie na karte moze wejsc nie tylko osobnik ktorego imie i nazwisko jest na odwrocie wypisane, bo nie sprawdzają dokumentow tozsamosci zasadniczo...

Legionista Awatar Herman
    siemano grubasy

ja generalnie jem jak dzika swinia -kebaby,pizze,kfc i inne szmaty i przy wzroscie 191 cm waze ok 80 kg. Jestem niestety człowiekem pająkiem - kiedy lekko przytyje widać to tylko i wyłącznie na brzuchu.

Ja mam taki system (oczywiscie sa przerwy i wyjatki) - 5 dni sportu w tygodniu. Nie zadne wielkie treningi silwoniane - jesli zalezy Ci na zrzuceniu wagi to siłka raczej Cię "nabije" - również w kilogramy .

ja mam taki plan:

pon - piłeczka (liga) 2 x 20 min. Jakas mala rozgrzewka i male rozciaganie po.
    wt - bieganie - 20-30 minut
    śr - basen 30-40min plływania non stop.
    czw - bieganie 20-30 minut
    ptk - free (kebaby,alkohol,narkotyki,dziwki,mafia,broń,sodoma &gomora)
    sob - patrz wyzej
    ndz - basen basen 30-40min plływania non stop.

I niech mi nikt nie pisze ze na to czasu nie ma. Ja studiuje dziennie i pracuje na 4/5 etatu.
    Tak, czasem jestem zajebiscie zmeczony ale przewaznie sie w sobie przemoge i ide walczyć.
    Jak nie to trzeba to nadrobić w domu - jakies hantelki chwile , kilka pompek. Ot zeby ciało wiedzialo ze nie lecisz w *****

kiedys chodziłem na siłke ale to było dla mnie strasznie nudne.
    Ostatnio edytowane przez Herman ; 23-10-2008 o 22:17
    LEGIA&FC DEN HAAG

EF
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez dyha Zobacz posta
    http://www.benefitsystems.pl/ za 60 zł miesiecznie to jest to!
    No właśnie ostatnio się dowiedziałem o tej karcie.
    Zajebista opcja.
    Jakby ktoś miał opcję załatwienia takiej lub nie korzystał ze swojej to chętnie odkupię

EF
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez dyha Zobacz posta
    http://www.benefitsystems.pl/ za 60 zł miesiecznie to jest to!
    No właśnie ostatnio się dowiedziałem o tej karcie.
    Zajebista opcja.
    Jakby ktoś miał opcję załatwienia takiej lub nie korzystał ze swojej to chętnie odkupię

Cytat Zamieszczone przez Herman Zobacz posta
    kiedys chodziłem na siłke ale to było dla mnie strasznie nudne.
    Wpadaj do nas na siłkę, tylko namów też Benego, żeby nudno nie było

Legionista Awatar Herman
    no way man ! moze jak sie za zimno zrobi na bieganie to pomyslimy nad taka opcja
    LEGIA&FC DEN HAAG

EF
    Guest
    Na siłce sobie pobiegasz na bieżni

jak baba

Legionista Awatar Herman
    wypad koksie
    LEGIA&FC DEN HAAG

Legionista
    EF a gdzie jest "Wasza" siłka? Może Herman mnie też zabierze

Legionista Awatar wrc
    Daimos dzięki za rady
    +=

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Herman Zobacz posta
    kiedy lekko przytyje widać to tylko i wyłącznie na brzuchu.
    Mam to samo z mordą.

Chetni na karty zgłaszac sie na priv w najblizszym czasie. O szczegołach poinformuje ale mysle ze juz w listopadzie ruszymy od grudnia na bank wiec badzcie gotowi i w blokach startowych.

Tylko przemyslcie kto chce bo jak ktos ma po miesiacu rezygnować to nawet nie chce mi sie kart dla was wozic

Ziom, osoba prowadzaca dzialalnosc gospodarcza wysyla liste na poczatku miesiaca robi sie przelew za dana ilosc osob oni wysylaja karty i jazda. W zaden sposob osoby nie sa weryfikowane wiec spoko.

Chuliganom z Wilna, dilerom z zylety, zołnierzom mafii, fanom Piróga mowie nie !
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 24-10-2008 o 23:08
    MIODUSKI Z LEGII WON!

#teamJedza

Legionista Awatar DobryChłopak
    http://www.youtube.com/watch?v=y_swvt0CLsc
    Może dieta wysokobiałkowa
    Niesłusznie Skazani

Legionista Awatar Czaruś
    ja teraz ważę 80kg przy wzroście 170cm jest z czego budować i co zrzucać, swego czasu ważyłem już 85 ale udało się zrzucić przy pomocy supli treningu oraz diety, przestałem pić napoje gazowane jeść fastfoody, jadłem średnio co 3 godziny oraz piłem dużo wody niegazowanej (ok 2-3l dziennie) schudłem 7kg ale odpuściłem systematyczne jedzenie i przybyło teraz 2 najgorzej z brzuchem, spedł trochę ale jeśli chodzi o rzeźbę to jej nei ma a boczki to nie mam pojęcia co z tym zrobić:/

Legionista Awatar TZD
    herman jeśli odżywiasz się w ten sposób to co się dziwisz że tyjesz jedynie na brzuchu? jest to miejsce w którym najszybciej odkłada się tłuszcz, jesz bardzo tłuste i naładowane węglowodanami posiłki, jeśli miałbyś dietę z dodatnim bilansem kalorycznym, dorosły mężczyzna potrzebuje ok 2500 kcal dziennie, w tym traci ok 20 g białka, jeśli miałbyś dietę nie opierającą się kfc itd a np częste ale małe posiłki np 4-5 dziennie i w dodatku zdrowe, tuńczyk, jakieś nabiały, kurczak, ryż możliwe że w pare miesięcy mogłbyś zdobyć czystą masę mięśniową a nie tzw. oponkę. Każdy ma inna genetyke, jednemu latwiej drugiemu trudniej ale nikt nie jest przekreślony jeśli chodzi o tycie, wystarczy chcieć

Edyta: czaruś na boczki polecam dużo skrętoskłonów, unoszenie nóg w zwisie na drążku, martwy ciąg, ogółem trochę pochodzić na siłownię, jeśli nie chce Ci sie wystarczy trochę basenu lub bieganie, ale musi być to ok tętno 160-180 uderzeń na minutę, wtedy organizm najlepiej absorbuje do spalania tłuszcz a nie tkankę mięśniową
    Ostatnio edytowane przez TZD ; 25-10-2008 o 09:16

Legionista Awatar e(L)egion
    Cytat Zamieszczone przez Czaruś(L) Zobacz posta
    ja teraz ważę 80kg przy wzroście 170cm jest z czego budować i co zrzucać, swego czasu ważyłem już 85 ale udało się zrzucić przy pomocy supli treningu oraz diety, przestałem pić napoje gazowane jeść fastfoody, jadłem średnio co 3 godziny oraz piłem dużo wody niegazowanej (ok 2-3l dziennie) schudłem 7kg ale odpuściłem systematyczne jedzenie i przybyło teraz 2 najgorzej z brzuchem, spedł trochę ale jeśli chodzi o rzeźbę to jej nei ma a boczki to nie mam pojęcia co z tym zrobić:/
    Kurde mnie zastanawia jak można tyle pić(z wyjątkiem dni kiedy sie ma kaca). Nigdy nie wypiłem więcej niż 1,5 litra wody( a i to mi się nie za często zdarza), a jak próbowałem więcej(bo raz mi tak zalecił lekarz) to rzygałem ta wodą.

Legionista Awatar kiubz
    No stary, ja na samą siłownię idę to 1,5 litra idzie co najmniej, reszta w ciągu dnia, ale litrami nie piję, tu szklanka-dwie przed obiadem, tam popije coś, przecież 3 litry wody to to nie jest tragedia, chociaż jeśli siedzisz na dupie cały dzień i nie masz wysiłku to wlewanie w siebie wody tak po prostu bo myślisz, że schudniesz, też sensu nie ma.

Legionista Awatar e(L)egion
    Nie musiałem pić żeby schudnąć bo nie mam problemów z wagą( zresztą co to za sposób?). Lekarz mi po prostu zlecił na pewną dolegliwość i tyle. Ja tam nie chodze regularnie na siłkę wiec wypijanie dziennie dwóch butli wody, bo tak trzeba, jest z deka kosmiczne.

Legionista Awatar Herman
    Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    EF a gdzie jest "Wasza" siłka? Może Herman mnie też zabierze
    A co ? Przemo Cie wygnał z Waszej ?
    LEGIA&FC DEN HAAG

Legionista Awatar żyła
    dobra, a czy da się przytyć bez ćwiczenia? Siła odpada zupełnie, ewentualnie maks. to pompki. Bo nawet ten link od Daimosa wymaga siłki
    Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
    Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
    Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
    ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
    A jeśli znajdziesz tę chwilę...
    będzie ona trwała wiecznie.

Uprawnienia umieszczania postów