MMA, K-1, ADCC i inne

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • daimler

    #31
    Nie jest winą organizatorów, że Kułak się opierdala zamiast ciężko trenować.
    A jako członkowi KSW Team muszą mu organizować walki. Zobaczymy co pokaże 12 grudnia.

    Komentarz

    • Net
      Legionista
      • 03.2007
      • 1533

      #32
      Może to jest przyczyną słabej formy Kułaka :



      Powstał film o nim, może za bardzo był skupiony na aktorstwie A tak na poważnie to jestem ciekaw kiedy film bedzie dostępny. Pracował nad tym dokumentem reżyser i fan MMA Michał Tkaczyński.

      Daimler orientujesz się może czy gdzieś dostępne są gazety o MMA, byłem w Empiku i Traficu ale nic sensownego nie znalazłem.

      Komentarz

      • junglist
        Legionista
        • 10.2008
        • 70

        #33
        nie wiedziałem gdzie pisać,
        wiecie może gdzie można baczyć walkę Gołoty w internecie?

        i got five on it

        Komentarz

        • Flip
          Legionista
          • 12.2004
          • 6071

          #34
          na sopcascie. http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pozostale


          walka-15.30

          analiza walki-15.33

          a tak na powagę,to Andrzej musi mu na***ać porządnie
          "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

          Komentarz

          • daimler

            #35
            Zamieszczone przez Flip
            analiza walki-15.33
            zajebiście zabawne

            Komentarz

            • junglist
              Legionista
              • 10.2008
              • 70

              #36
              a jakieś inne źródło oprócz tego - siedze w robocie i nie moge zaistalowac żadnego programu - czyli najlepiej przez stronę bez pluginów da się tak??

              BTW. andrzej jak nie wygra dzisiaj to ja mu już nie wybaczę

              i got five on it

              Komentarz

              • Flip
                Legionista
                • 12.2004
                • 6071

                #37
                Wyluzuj Daimler

                już parę takich kwiatków nam wykręcił i to zawsze w środku nocy,więc nie mogłem się powstrzymać...eot
                "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

                Komentarz

                • daimler

                  #38
                  A ja i tak go uwielbiam.
                  Proponuję lekturę "wstępniaka" Marcina Kality w dzisiejszym "Magazynie sportowym".
                  Wkurwia mnie szydera z Andrzeja, bo żaden inny pięściarz nie osiągnął tyle co on. I nie niech nikt mi nie mówi o Michalczewskim, bo zbędę go pustym śmiechem.

                  Poza tym, kto byłw Katowicach na ostatniej walce Gołoty to widział, że nawet Adamek walczący o mistrzowski pas nie wpłynął na ludzi choćby w 20% tak, jak Gołota wychodzący do ringu.

                  Szyderę uskuteczniać jest najłatwiej, wkurwia mnie to niemiłosiernie.

                  Komentarz

                  • junglist
                    Legionista
                    • 10.2008
                    • 70

                    #39
                    dajcie jakiś namiar lepiej na streaming jakiś bez instalowania,
                    może do polsatu jest jakiś link czy coś,

                    wiadomo że gołota jest kocur ile to było nocy nieprzespanych przez niego a potem wkurw z rana że mozna było sobie powtórkę oglądać mimo to kazdy mu wybaczał i oglądał kolejne walki.

                    a co do adamka to muszę przyznać że ostatnia gala w spodku była całkiem zajebista i doping nie był najgorszy

                    i got five on it

                    Komentarz

                    • Flip
                      Legionista
                      • 12.2004
                      • 6071

                      #40
                      Ej,no ja to uwielbiam Andrzeja!A żarcik był niewinny...

                      Michalczewskiego nie można do niego porównać,nie ta klasa pięściarska.Osiągnął więcej ale mając lepszych doradców i tą "głowę",którą w oświadczeniach poruszyłeś...

                      A ja miałem okazję być we Wrocławiu,na walce z Wiherspoonem i ta jedyna poważna gala jaką widziałem w życiu sprawiła,że oglądałbym Gołotę nawet po 50-tce
                      "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

                      Komentarz

                      • daimler

                        #41
                        Zamieszczone przez Flip
                        Osiągnął więcej...
                        ...unikając walk z najlepszymi w swojej kategorii A jak już z nimi walczył, to zbierał wpierdol

                        Komentarz

                        • Flip
                          Legionista
                          • 12.2004
                          • 6071

                          #42
                          Owszem.Ale stoczył kilka fajnych pojedynków.np.z Hallem.

                          Jednak pytany o to ile walk stoczył w Stanach,z ludźmi z WBA czy WBC jakoś zawsze jest dziwnie milczący...
                          "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

                          Komentarz

                          • junglist
                            Legionista
                            • 10.2008
                            • 70

                            #43
                            dla mnie przezajebista walka była z Sandersem nie wiem czy ktoś pamięta te zakrwione spodenki jednego i drugiego.

                            BTW. udało się - obejrzę jednak z programu.

                            i got five on it

                            Komentarz

                            • Flip
                              Legionista
                              • 12.2004
                              • 6071

                              #44
                              Klasyk.

                              Do mnie,gdy oglądam tą walkę,zawsze najmocniej przemawia motyw zachlapanych kart sędziowskich.Hardkor.
                              "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

                              Komentarz

                              • junglist
                                Legionista
                                • 10.2008
                                • 70

                                #45
                                Ciekawy jestem walki z Wałujewem - a w zasadzie trochę się jej obawiam gdyby ten zwierzak z syberii nie był aż taki wielki to spoko ale nie dość że jest skubaniec zajebiscie silny to jeszcze wytrzymały jak koń. No nic zobaczymy dzisiaj co pokaże Endrju bo jak przegra to nie ma sie co martwić na zapas....

                                i got five on it

                                Komentarz

                                Pracuję...