Strona 1 z 68 123451151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 2019

Wątek: MMA, K-1, ADCC i inne

daimler
    Guest

MMA, K-1, ADCC i inne

Pozwolę sobie założyć taki temat, przejrzałem kilka stron i nie było, a temat zacny.

Zbliża się KSW Extra w Dąbrowie Górniczej (13.09, transmisja chyba Polsat Sport). Niestety, nie dojdzie do zapowiadanego pojedynku Jana Błachowicza z Moisem Rimbon. Wielka szkoda, bo zdecydowanie byłoby to COŚ! Po cichu liczę, że organizatorze zdecydowali się zwyczajnie przenieść tę walkę na grudniowe KSW w Warszawie

http://sport.wp.pl/kat,60956,title,K...wiadomosc.html

http://sport.wp.pl/kat,60956,title,K...wiadomosc.html

Temat naprawdę zacny!

Juppi! Mamed będzie walczył!

Dark_Angel
    Guest
    a ja tam bede trzymac kciuki za Antka ) ostanio słabiej mu poszło..ale i tak jest the best

daimler
    Guest
    Pochwal się gdzie trenujesz Salut

Antek ma jeden problem - po długich wakacjach kondycja siadła straszliwie, co było widać na ostatnim turnieju w Warszawie.

Ile ja bym dał za walkę Khalidov - Materla i Kułak - Bedorf

Cytat Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
    Obecnie sam nauczam - wcześniej to tu to tam

Ile ja bym dał za walkę Khalidov - Materla
    Jedna już była i Mamed pokazał kto rządzi na tym podwórku ;]

Dark_Angel
    Guest

Antek ma jeden problem - po długich wakacjach kondycja siadła straszliwie, co było widać na ostatnim turnieju w Warszawie.

Ile ja bym dał za walkę Khalidov - Materla i Kułak - Bedorf
    dokladnie...ale jak troche popracuje to bedzie ok.... ja tam w niego wierze

daimler
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez Salut Zobacz posta
    Jedna już była i Mamed pokazał kto rządzi na tym podwórku ;]
    Na ADCC Polish Trials, wiem. Tylko nie zapominaj że Materla startował z kontuzją Poza tym wolałbym walkę w formule MMA.

Gdzie nauczasz?

W jeden ze szkół prowadzę z paroma osobami dodatkowe zajęcia pozalekcyjne

Ja bym z checią zobaczył Mameda w UFC. Ciekawe jakby dał radę ?!

Już jutro gala KSW EXTRA.
    czekam z niecierpliwością na pojedynek jedynego, niepowtarzlanego, metafizycznego Mameda z bardzo groźnym hiszpanem Danielem Taberą. Zapowiada się fantastyczny pojedynek.

A tak jeszcze z ciekawostek:

Chociaż plotki są szybsze od faktów, a portale internetowe już od kilku dni informują, że Mamed Khalidov wystąpi na gali "Elite XC", to my dopiero dzisiaj potwierdzamy tę informację. Dokładnie 10 października zawodnik "KSW Team" wyjedzie do Stanów Zjednoczonych, by tam stoczyć swój pojedynek.
    Właściciele federacji "KSW" w dniu dzisiejszym zaakceptowali propozycję organizatorów dotyczącą rywala dla Mameda. Będzie nim wojownik gospodarzy, uczestnik czwartej edycji "Konfrontacji Sztuk Walki" - Jason Guida .
    - Jason jest zupełnie innym zawodnikiem niż wtedy gdy startował na naszej imprezie. Wszyscy, którzy śledzą amerykański rynek MMA wiedzą, że zrobił duże postępy - wyznali Maciej Kawulski i Martin Lewandowski.

Zdjęcie przeciwnika Mameda na gali w USA:

daimler
    Guest
    Weekend przyniósł dwa wydarzenia:
    http://sport.wp.pl/kat,60960,title,K...wiadomosc.html

oraz

http://sport.wp.pl/kat,60960,title,P...wiadomosc.html

Drugiego żal komentować. Co do KSW Extra najkrócej jak potrafię: wielkie brawa dla Maćka Górskiego za olbrzymie postępy. Szczególnie jeśli chodzi o klincz i unikanie parteru w którym słabo się czuje.
    Przy całej mojej sympatii dla Jurasa, może się on uczyć od "Górala". Przez dwa ostatnie lata w kwestii walki w parterze Juras nie poczynił najmniejszego choćby postępu, a to co zrobił w sobotę przyznasz Salut że trudno nawet nazwać szkolnym błędem.
    Mam przyjemność oglądania treningów Górala i powiem tylko, że słowa komentatora "to jest tytan pracy" nie są ani trochę przesadzone. Chłop daje z siebie wszystko na każdym treningu i zasłużył na ten pas jak mało kto. Gdyby tylko Juras robił takie postępy...

Kolejne wielkie brawa dla Antka. Zmieniono mu rywala i dostał jednego z najlepszych zawodników w Czechach. Widać jak wiele pracy włożył w stójkę bokserską, i przyniosło to efekty. Powiem szczerze że z jego świętego występu ciesze się najbardziej. Brawo Antek, jesteś gość!

Kułak się skończył. Walczył co tu dużo mówić - beznadziejnie.

Błachowicz pokazał jak bardzo wszechstronnym jest zawodnikiem. Brawa za przytomność umysłu. Przegrywałwyraźnie, ale wygrał. I to się liczy.

Piekielnie ciężka walka Mammeda, ale taki sprawdzian przed wyjazdem do USA był mu potrzebny. Mam nadzieję, że wyciągnie wnioski i w stanach pokaże "polskąszkołę MMA"
    Ostatnio edytowane przez daimler ; 14-09-2008 o 18:23

Antek jestes the best...!! liczyłam na parter ale coz....bokser sie z Ciebie robi super gala,w grudniu na Torwarze KSW 10

Witam all

Dopiero kurd jest czas zalogować się i podzielić sie wrażeniami.

Zacznę jak Daimler. Maciek Górski fenomenalnie! Weilkie brawa dla tego zawodnika! Pokazal swą wyższośc i zasłużenie wygrał KSW Extra.

I pojedynki pokazowe:

Juras - szkoda, szkoda, szkoda Bardzo sympatyczny gośc ale musi zdecydowanie więcej popracować nad walką w parterze.

Krzysztof Kułak - beznadzieja. Chyba jego czas minał!

Mariusz Slotta - beznadzieja.

Antek i Janek Błachowicz - naprawdę wielke brawa! Szczególnie dla Antka bo stoczyl super pojedynek i chyle mu czoła!

No i na koniec Mamed.
    Słabsza walka Czeczena. Fakt trafił na najlepszego przeciwnika w swojej karierze ale wydaje mi się, że stać go na o wiele więcej.

Krótkie podsumowanie:
    Nie wiem czy też to zauważyliście ale praiwe wszystkim naszym fighterom brakło sił. W czasie drugiej rundy wszyscy już dyszeli i słaniali się na nogach. Kułak w drugij rundzie to nie tradfił by już chyba nawet słonia, to samo Slotta. Mamed równiż w dogrywce na totlanych resztkach sił walczył.

I końcem końcvów bardzo słusznie zauważył Andrzej Janisz, że KSW Extra pokazało nam, że nie jesteśmy pępkiem świata w MMA i czeka nas ogroooom pracy!

Pozdro!

Legionista Awatar Pietia

Legionista Awatar Net
    Zamierzam zakupić bilety na X KSW tylko że tym razem chciałbym pocisnąć na bogato i zasiąść w środkowej części przed samym ringiem. Mam więc pytanie czy ktoś z Was siedział może w tej części i czy warto wydać troszkę więcej kasy ?

daimler
    Guest
    Powiem tak - siedząc na tych krzesełkach przy ringu głowę masz na wysokości ringu, więć widzisz tak "od dołu". W momenci gdy chłopaki się obalają i turlają, widzisz jużsłabo. Oczywiście przy każdym z sektorów są postawione conajmniej dwie średniej wielkość plazmy więc jakby co możesz przerzucić wzrok na TV. Poza tym że siedzisz bliżej ringu na widoczności jednak nie zyskujesz. No, chyba że siadasz w w pierwszym rzędzie Tylko jeśli już chcesz siedzieć tak blisko, to ogarnij się i nie kupuj od tej strony do której dostęp będą mieli fotoreporterzy. Oni są w pracy a siłą rzeczy będą nieco zasłaniać.

Ogólnie lepiej zakupić sobie bilety na trybunie na wysokości ringu w pierwszych rzędach. Tam widoczność jest najlepsza.

Legionista
    Z tych miejsc po 80-100zł będzie dobrze widać?

Legionista Awatar Net
    Czyli rozumiem Daimler, że mówiąc o biletach na wysokości ringu masz na myśli te po 80 zł ?

A tak przy okazji można by troszkę odgrzać ten temat bo myślę że warto.

daimler
    Guest
    Macie gdzieś mapkę z cenami? To będę mógł powiedzieć więcej.

Legionista Awatar Net
    Macie gdzieś mapkę z cenami? To będę mógł powiedzieć więcej.

http://konfrontacja.com/pl/archiwum/...orwar_plan.jpg

Administrator Awatar CywiL
    Kiedy i gdzie jest KSW ?

Ja teraz dorwałem z torrentów pierwsze dwadzieścia gal UFC, zajebiście się to ogląda po tylu latach.
    Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
    Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Legionista
    12 grudnia na Torwarze.

daimler
    Guest
    - Miejsca w pierwszy kilku rzędach Loży honorowej (80PLN) oraz sektora "T" oraz "G" (60PLN) powinny gwarantować wystarczającą widoczność. One są na wysokości ringu i nikt nie bedzie zasłaniał. Te bilety zawsze idą w pierwszej kolejnosci więc jak ktoś planuje to orient.

- miejsca za 100 i 200 pln do zapomnienia. Nie widac wiele poza tym że możesz się przylansować że siedzisz "na płaskim" przy ringu.

- miejsca za 250 i 300 już lepiej, ale tutaj uwaga: podczas ostatniej imprezy bok "front" był przeznaczony dla fotoreporterów, więc te miejsca siłą rzeczy były mniej atrakcyjne. Fotoreportezy wstają a nawet jak układają się na ringu to w trakcie walki w parterze skutecznie zasłaniają.

- miejsca z boku "ring" są lepsze, na tym boku na 100% będzie stolik sedziowski więc nikt nie będzie wstawał i zasłaniał w czasie walki. Jesli ktoś chce wydac więcej na bilet to polecam właśnie ten bok.

- wzdłuż boku "scena" będzie podest na którym zawodnicy będą wychodzić do walki, więć pewnie też zejdą się przedstawiciele FOTO.

Zaznaczam, że pisze na podstawie KSW 9. Ustawienie stolika sędziowskiego na 100% się nie zmieni, przed sektorem VIP fotoreporteży też z pewnością stać nie będą. Jak ktoś tylko ma zbędne 350-400 od osoby

Mam nadzieję, że pomogłem
    Ostatnio edytowane przez daimler ; 10-10-2008 o 14:40

Administrator Awatar CywiL
    Zajebiście, musze kupić bilecik bo z poprzedniej edycji sam się wykolegowałem.

Zamiast iść na KSW to kupiłem bilet na Nastulę.
    Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
    Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Legionista Awatar Net
    Daimler wielkie dzięki za info. Jutro ogarniam bilety.

daimler
    Guest
    Mamed Khalidov vs Jason Guida

http://pl.youtube.com/watch?v=kJtX77yYPQI
    http://pl.youtube.com/watch?v=pO58vvvXfKo

dodam, że walka według mnie przerwana zdecydowanie za wcześnie. W tej ostatniej serii czyste były może dwa ciosy.
    Co nie zmienia faktu, że Mammed był zdecydowanie lepszy.

ps. KSW mogłoby pomyśleć o takim okrągłym ringu

Legionista Awatar Net
    Jestem jak najbardziej za okrągłym ringiem. Tym bardziej że jeżeli się nie mylę początki tego rodzaju sportu miały zalażek właśnie w okrąglaku. Przeglądam właśnie sobie zdjęcia z poprzednich edycji KSW i staram się porównać z galą UFC i zaryzykuję stwierdzenie że KSW jest jak dla mnie zbyt komercyjne.

daimler
    Guest
    Co znaczy "komercyjne"? B jeśli mówisz o kasie, to największa kasa jest właśnie w UFC.

A taki okrągły ring ma jedną zaletę - już nie raz widziałem jak przy próbie obalenia goście lecieli przez linę na kolana sędziów. Ze względu bezpieczeństwa jest to rozwiązanie dużo lepsze niż klasyczny ring.
    Ostatnio edytowane przez daimler ; 13-10-2008 o 09:38

Legionista Awatar Net
    Może źle sprecyzowałem chodzi mi dokładnie o to że KSW jest jak dla mnie trochę sztuczne, w zasadzie ostatnie kilka gal wogóle od siebie się nie różniły. Niema że tak powiem takiego luzu, polotu i spontaniczności. Większość zawodników reprezentuje ten sam poziom albo za każdym razem dostają przeciwnika z tej samej półki. Ja ze swojej strony oczekuję czegoś więcej dlatego za każdym razem pojawiam się na gali i wychodze z niej w 70 % zadowolony. No ale cóż to są moje luźnie przemyśnia i ktoś może się z nimi nie zgodzić.

daimler
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez Net Zobacz posta
    Niema że tak powiem takiego luzu, polotu i spontaniczności.
    http://pl.youtube.com/watch?v=e65k3eAZP1I

Cytat Zamieszczone przez Net Zobacz posta
    Większość zawodników reprezentuje ten sam poziom
    oj nie zgodzę się. poziom jest różny i z imprezy na imprezę coraz lepszy. Chociażby na ostatnim KSW Extra rywal Mammeda, Hiszpan Daniel Tabera - to absolutna europejska czołówka., czy chociażby Moise Rimbon wcześniej.
    Jasne, że fajnie byłoby zobaczyć najlepszych zawodników świata, ale wtedy za bilet przy ringu nie zapłaciłbyś 400pln, tylko jedno zero więcej. Na to potrzeba niewyobrażalnej kasy. uważam, że chłopaki rozkręcili zajebistą imprezę i jak na budżet jakim dysponują robią to doskonale.

O tym, jak trudno jest zorganizować taką imprezę przekonało sie niedawno kilku gości, co to myśleli że wystarczy ściągnąć Nastulę i się samo zrobi

Legionista Awatar Net
    Samo jak wszyscy wiemy nic się nie zrobi. Oczywiście wielkie brawa dla organizatorów za to co robią. Tutaj się z Tobą zgodzę. Jednak sam przyznasz że ostatnie walki Kułaka i Slotty dają im dużo do myślenia.

Odnośnie polotu to może faktycznie przesadziłem albo może im brakuje gestów rękami

Uprawnienia umieszczania postów