Strona 69 z 69 PierwszyPierwszy ... 19596566676869
Pokaż wyniki od 2,041 do 2,056 z 2056

Wątek: MMA, K-1, ADCC i inne

Legionista Awatar Bonhart
    Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Fakt polityka i wiara mają marginalne znaczenie na ludzkie życie...szczególnie w krajach muzułmańskich
    Dlatego wlasnie sa stworzone takie dwa najwspanialsze polityczne watki w hyde parku, zebys mogl w nich o tym dyskutowac.

Legionista Awatar Szawar
    Ujęcie awantury z różnych kamer:

https://www.youtube.com/watch?v=fBS-jmztEZY

Może być interesująca najbliższa gala UFC, gdzie Tukhugov ( to ten gość w czerwonej koszulce, który zaatakował Connora), zawalczy z Lobovem ( klubowym kolegą McGregora).
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Ujęcie awantury z różnych kamer:

https://www.youtube.com/watch?v=fBS-jmztEZY

Może być interesująca najbliższa gala UFC, gdzie Tukhugov ( to ten gość w czerwonej koszulce, który zaatakował Connora), zawalczy z Lobovem ( klubowym kolegą McGregora).
    Dana kilkukrotnie mówił, że nie zawalczy.
    Zwyciężąją tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Kasztan Zobacz posta
    Dana kilkukrotnie mówił, że nie zawalczy.
    https://mma.pl/awantura-po-ufc-229-dana-white/

Faktycznie, nie wiedziałem o tym wcześniej.

https://mma.pl/awantura-po-ufc-229-dana-white/

Faktycznie, nie wiedziałem o tym wcześniej.
    ciekaw jestem czy wszystko rozejdzie się po kościach czy będą grube kary i zawieszenia, no i jak to wszystko poukłada UFC. Będą chcieli zarobić na rewanżu, czy zestawią Khabiba z Fergusonem, a może Conor - Ferguson?
    Zwyciężąją tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

Gintleman Awatar księciuniu
    Nie oglądałem walki i nie siedzę w klimacie, ale czy wykluczacie opcję, że to wszystko jest tak "prawdziwe" jak przepychanki przy ważeniu itp. O walce głośno, jest ruch w mediach, nieoficjalne filmiki, zainteresowanie żądnej krwi publiki, kliki, polubienia i hejtowanie, budowanie imidżu krewkiego twardziela itp. itd. Dzień po walce rozważania o możliwych rewanżach, wendettach i starciu cywilizacji. Connor odmawia złożenia wniosku o ściganie napastników (nie żebym krytykował), wszyscy zadowoleni, kasa płynie, cyrk się kręci, a karawana jedzie dalej. Ewentualny rewanż lub pojedynek kogoś z poszczególnych „gangów” sprzeda się jak ciepłe bułeczki.
    Tak się tylko zastanawiam…
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Nie oglądałem walki i nie siedzę w klimacie, ale czy wykluczacie opcję, że to wszystko jest tak "prawdziwe" jak przepychanki przy ważeniu itp. O walce głośno, jest ruch w mediach, nieoficjalne filmiki, zainteresowanie żądnej krwi publiki, kliki, polubienia i hejtowanie, budowanie imidżu krewkiego twardziela itp. itd. Dzień po walce rozważania o możliwych rewanżach, wendettach i starciu cywilizacji. Connor odmawia złożenia wniosku o ściganie napastników (nie żebym krytykował), wszyscy zadowoleni, kasa płynie, cyrk się kręci, a karawana jedzie dalej. Ewentualny rewanż lub pojedynek kogoś z poszczególnych „gangów” sprzeda się jak ciepłe bułeczki.
    Tak się tylko zastanawiam…
    Wydaje mi się, że to by mogło przejść, ale nie z Khabibem. Nie z osobą z tego kręgu kulturowego tzn Kaukaz. Nie możesz takim ludziom cisnąc po relgii czy rodzinie i sie potem dziwić.
    Wkurwia mnie to, że ta ***** Dana teraz ******** że jest zaskoczony, a sam stał pomiędzy nimi, słuchał i cieszył ryja jak McGregor nazywał Khabiba dagestańskim szczurem i coś tam pierdolił że jego rodzina to terroryści. Z resztą, McGregor wiele nie lepszy, poleciał po którejś z walk do Aldo który siedział z rodziną i dzieckiem na widowni żeby sie do niego pruć. Tu przynajmniej Khabib wjechał w typa ze sztabu który był z kolegami.
    Z resztą, można zaobserwować, że awantura do octagonu przeniosła się dlatego bo McGregor zajebał komuś ze sztabu Khabiba gdy tamten chciał przeskoczyć przez siatkę by pomóc swojemu zawodnikowi. Potem jak zobaczyli, że jeden sie leje z Connorem to inni dołączyli co jest normalne.
    Patrząc na to wszystko obiektywnie (bądź próbując) to wkurwia mnei ta hipokryzja i podwójne standardy. Connor zajebał typowi który nawet nie był nim zainteresowany, a Dana płacze nad losem rudego.

Z mojej kibicowskiej perspektywy, gdyby ktoś mi cisnął po rodzinie, kraju, narodzie, tym w co wierze (klubie) to wyjebane bym miał w jakieś gesty szacunku, uścisk dłoni. Dojechać kurwe do spodu i jego koleżków.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    ciekaw jestem czy wszystko rozejdzie się po kościach czy będą grube kary i zawieszenia, no i jak to wszystko poukłada UFC. Będą chcieli zarobić na rewanżu, czy zestawią Khabiba z Fergusonem, a może Conor - Ferguson?
    Na zawieszeniach się nie zarabia. Wydaje mi się że rozejdzie się po kościach . Po ataku Conora na autobus też było dużo szumu, straszyli go nawet więzieniem a jak przyszło co do czego to wysłali go na terapię kontroli nad gniewem . Nurmagomedov też pewnie dostanie podobnie dotkliwą karę .

Legionista Awatar Somebody
    Jeśli pozbawią Khabiba walki z Fergusonem, to będzie to jeszcze większy skandal niż to co działo się z Aldo po walce z Conorem. Cała nadzieja w tym, że Ferguson jako Amerykanin będzie miał trochę więcej do gadania i może gościa nie wykiwają

Mnie najbardziej ciekawi co zrobi teraz Conor, bo szczerze mówiąc nie bardzo potrafię sobie go wyobrazić w starciu zarówno z Khabibem jak i Fergusonem. Na rewanż nie zasłużył na pewno, a przy pozycji którą sobie w ostatnich latach wyrobił, zestawianie go z jakimiś ogórkami nie ma większego sensu. Trzecia walka z Diazem, Poirier którego Conor już raz obił?

Cytat Zamieszczone przez somebody Zobacz posta
    mnie najbardziej ciekawi co zrobi teraz conor, bo szczerze mówiąc nie bardzo potrafię sobie go wyobrazić w starciu zarówno z khabibem jak i fergusonem.
    ksw .

Legionista Awatar Szawar
    OFICJALNIE!
    WALKA WIECZORU UFC 230!
    3 listopada, Madison Square Garden, Nowy Jork
    Daniel Cormier (21-1, 1 N/C) vs. Derrick Lewis (21-5, 1 N/C)
    o pas wagi ciężkiej

Lewis zasłużył na walke o pas, ale jednak to walka na dystansie 5 rundowym, a on ledwo wytrzymuje 3.

Valentina Shevchenko z Joanną Jędrzejczyk szykowana jest na UFC 231.

Valentina Shevchenko z Joanną Jędrzejczyk szykowana jest na UFC 231.
    Tak juz potwierdzone. Swoja droga niezly burdel ostatnio w UFC: nie bedzie walki Poiriera z Diazem, zamieszanie z JJ, rozpierducha po walce Conora z Khabibem...

Bones wraca!

Dlugo na to czekalem - na UFC 232 rewanz Jones - Gustafsson. Pierwsza ich walka z 2013 roku to dla mnie Top 5 w historii UFC, gdyby choc troche nawiazali do tego epickiego pojedynku byloby miodnie.

Bones musisz

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez El Peyote Asesino Zobacz posta
    Bones wraca!

Dlugo na to czekalem - na UFC 232 rewanz Jones - Gustafsson. Pierwsza ich walka z 2013 roku to dla mnie Top 5 w historii UFC, gdyby choc troche nawiazali do tego epickiego pojedynku byloby miodnie.

Bones musisz
    Szkoda, że Janek nie dostał w tym momencie szansy walki o pas, a Bonesowi nie dali na przetarcie np Latifiego.
    Ale wiadomo, walka z Jonesa z Gustafssonem będzie bardziej medialna i hajs musi się zgadzać.

https://sports.yahoo.com/khabib-nurm...151428958.html
    Nurmagomedov grozi odejściem z UFC .

Szkoda, że Janek nie dostał w tym momencie szansy walki o pas, a Bonesowi nie dali na przetarcie np Latifiego.
    Ale wiadomo, walka z Jonesa z Gustafssonem będzie bardziej medialna i hajs musi się zgadzać.

Tak jak piszesz, nie ten rozmiar medialnego kapelusza. Po cichu licze, ze Jano jezcze dostanie swoja szanse...

Uprawnienia umieszczania postów