Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 106

Wątek: Legia - Lech

Legionista

Legia - Lech

Lech na Legii- to są mecze warte oglądania...

Legionista
    Mecz z Lechem zapowiada sie bardzo ciekawie - Legia dzisiaj wygrala Lech wygral wczoraj, wiec zapowiada sie wspaniale widowisko

Świerczewski jest przecietnym pilkarzem jak narazie ale brak mu formy
    a co do naszych srodkowych to nie ma co on sie rowanac wczoraj zagrali spanialy mecz

Legionista
    Od strony sportowej zdecydowanym faworytem jestesmy MY!, bez problemu osiagniemy rezultat jak na wiosne w zeszlym sezonie(2:0), Lechowi kiepsko bedzie sie gralo na Lazienkowskiej, poza tym nasza druzyna wyraznie odbudowywuje forme!!! Widac to bylo wczoraj. Jesli wiec akcja transparentowa wypali, oprawa jak zwykle na Lechu bedzie ekstra i pilkarze Legii pokaza na co ich stac bedziemy swiadkami wspanialego widowiska!!!!
    Imielin zawsze z Legią!!!

Legionista
    Legia i Lech się wrescie przełamały więc zapowiada się ciekawy mecz zwłaszcza ze kadrowo Lech jest silniejszy niz jego dotychczasowe wyniki

stawiam na 2:0 dwie bramki Sagana

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez [marcin
    ]Świerczewski jest przecietnym pilkarzem jak narazie ale brak mu formy
    a co do naszych srodkowych to nie ma co on sie rowanac wczoraj zagrali spanialy mecz

Oj nie wydaje mi sie... w ostatnim meczu z Wisla P. pokazal kilka ciekawych zagran. W Lech bedzie mial okazje rozwinac skrzydla. No ale Vuko i Surma w piatek zaprezentuja mu swoj nieprzecietny kunszt! Kto z tego pojedynku wyjdzie zwyciesko? Smiem twierdzic, ze nas panowie legionisci
    Chociaż ciężki jest czas, PZPN gnębi nas
    Będą będą kibice za Legia szli,
    Nie pokona nas już nikt.

Legionista
    Wspaniały jak wspaniały.moim zdaniem był to przeciętny mecz naszych dwóch rozgrywających.ale fakt Vuko trzeba pochwalić wyszedł mu stzrał zycia
    Legiunia

Legionista Awatar MaxyM
    Mam nadzieję, że zwycięstwo nad Polonią doda im skrzydeł, bo w przeciwnym razie marnie widzę konfrontacje Legii z Lechem pod względem sportowym.
    Oby Vukovic wziął się w końcu do roboty jak zza dawnych czasów, bo jak on jest bez formy i pomysłu, to cała druga linia gra beznadziejnie, a co za tym idzie przód, który nas w ostatnim czasie nie rozpieszcza, nie wspominając o obronie.

Legionista Awatar Mini
    na szczescie lech błyszczy tak samo jak Legia więc tak bardzo bym sie ich nie obawiał.zastanawia mnie tylko co potem? kiedy przyjadą do nas wisła groclin które nie będą murować bramki jak łęczna i kurwy.

Legionista Awatar Mazi
    Ja powiem tak : będzie ciężko ( a nawet i bardzo ),ale wierzę ,że przy wspaniałym dopingu - który doda naszym kopaczom skrzydeł , Legia wygra z Lechem 3:1 , po dramatycznym meczu ... .
    Trzeciego gola strzeli Stanko ...
    you may try - (L) - but it won't die!
    ITI GO HOME!!!

Legionista Awatar Kempes
    hm teoretycznie Lech jest mocniejszy od Polonii kadrowo , jak wiadomo z czarnymi łatwo nie było ,tak wiec szczerze obawiam sie bardzo remisu i spodziewam sie kolejnego meczu z niewielką iloscią bramek.

Oby co było podkreslone wyzej wygrana w derbach dodała pilkarzom skrzydeł no i nasz doping był na maksymalnym poziomie co pozwoli ''naszym'' zrobić pogrzeb poznańskim '8

moj optymizm jak zwykle narasta w miare zblizania sie meczu
    Jesteś panem własnego losu.

Legionista Awatar MaxxxiM
    ja mysle ze chlopaki sie powoli rozkrecaja (jak zwykle) i wygrają z Lechem. potezny doping dla Legionistwo i bedzie dobrze. Zwyciestwo musi byc, po prostu musi !!!
    22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kempes
    hm teoretycznie Lech jest mocniejszy od Polonii kadrowo , jak wiadomo z czarnymi łatwo nie było ,tak wiec szczerze obawiam sie bardzo remisu i spodziewam sie kolejnego meczu z niewielką iloscią bramek.
    To może nawet nie być dla nas takie złe.
    Siła Lecha leży w jego grze ofensywnej. To oznacza, że Lech się bardziej otworzy niż Odra (grająca 1 napastnikiem), Łęczna, czy Polonia. O bramki dla nas będzie łatwiej.
    Z drugiej strony trochę strach, że nasza obrona nie wytrzyma, ale skoro Jóźwiak pauzuje, to może będzie mocniejsza niż dotąd.
    koko koko Skorza spoko...

Jak teraz nie będziemy wygrywać to znowu wiosną zabraknie punktów.

Legionista
    Bedzie bardzo bardzo ciezko! Lech ma naprawde fajny sklad. remis bedzie naszym sukcesem. No cóz trzeba wierzyc do konca ze jednak Legia wygra!!
    "Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero ipse cavebo"

Legionista
    Vuković wkońcu gra trochę lepiej, wysokie noty za mecz z Tłokami a i z polonusami źle nie zagrał. No i ta bramka - cycuś malina!
    Vuko porowadzi nas do zwycięstwa! A my dajmy z siebie wszystko!!!
    Groclinie drżyj, City nadchodzi!!!
    http://www.denhaagfc.nl/games/ajaxspel.swf

Legionista
    HAHA! Udalo mi sie kupic ostatnie bilety na mecz z Lechem! Oprawa bedzie ekstra, doping bedzie ekstra, to i wynik bedzie ekstra. A jako ze sie zawsze spisujemy, to bedzie 2-1.
    Spansz The Legionista

Godzina do rozpoczęcia meczu. Żyleta jest już zapełniona a w jej centrum zawisła flaga Cyberf@nów. Na płocie pojawił się portret Dragomira Okuki a także flaga z podobizną Jacka Zielińskiego wykonana przez Legia LIVE!

zapowiada sie wielkie swieto. i teraz tylko trzymac kciuki za Legie. [/b]

57 min. Choto ukarany drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartką za faul na Grzelaku! Legia gra w dziesiątkę!
    60 min. GGGOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL dla Legii !!! Saganowski z 14 metrów lobuje wysuniętego Piątka! 1-0 prowadzi Legia!!!
    62 min. GGGOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL dla Legii !!! Podanie Surmy trafia do wbiegającego w pole karne Kiełbowicza a ten trafia w prawy róg bramki Piątka!!! 2-0 prowadzi Legia!!!

kilka minut ktore wstrzasnely Lazienkowska. 2 bramki w 2 minuty. NIE-PRAW-DO-PO-DO-BNE :+: i znowu w "10". moze w nastepnym meczu powinni zaczac w "10".

Jezu jak sie ciesze, z tych krociutkich wskrzeszen, z tego kiedy Legia pieknie gra

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez MaxxxiM
    Jezu jak sie ciesze, z tyk krociutkich wskrzeszen, z tego kiedy Legia pieknie gra
    Wyjales mi to doslownie z klawiatury.
    Nastepny mecz gramy w 10, 3 obroncow.

Najpierw Beret potem Choto.

Brawo Legia!
    Legionista

Legionista
    no i prosze jak sie druzynka rozkręca

to juz 3 czerwień w 4 meczach fair play to napewno nie wygramy

Legionista Awatar crolick
    ktos kto widzial, moze powiedziec czy czeriwen dla choto sprawiedliwa?!

i jakim cudem boruc strzelil samoboja??? 8-

Legionista
    Nasza LEGIA najlepsza w Polsce jest !!!!!!!!!

nio wiec 2 : 1 z meczu na mecz Legia gra coraz lepiej oby tak dalej ...

Udało się dowieść aż strach pomyśleć co będzie na poważnych wyjazdach.Prawda jest taka Legunia nie istnieje, niech się Kubicki nie podnieca.Dwa fartowne mecze z kelnerami mieliśmy.

Legionista
    Wszystkie trzy bramki po błędach bramkarzy. Nie zgadzam się z Juniorem - dominacja Legii bezdyskusyjna. Dwa gole w osłabieniu !!! - tego się nie widzi co dzień.

Mój pierwszy mecz na Legii w sezonie 2003/2004
    (stukam z kafejki - kto chce iśc na browar , niech się żwawo zgłasza)

SAGANOWSKI :+: :+: :+: :+: :+: :+:
    bana mu , temu pestu

Cytat Zamieszczone przez Pesto
    Dwa gole w osłabieniu !!! - tego się nie widzi co dzień.
    dwa moze rzeczywiscie nie, ale dwa zwyciestwa pod rzad w oslabieniu to juz wynik niezly. jest bardzo dobrze, dzis jest bardzo dobrze. wazne e drugi mecz wygrany i kolejne 3 punkty na koncie. oby tak dalej.

No pewnie braci że nie widzisz dwóch goli w osłabieniu co dzień.A widzisz 4 mecz z 3 czerwoną kartką.
    Z takim Lechem legia o jakiej myślę do przerwy prowadziłaby 3:0,może za dużo wymagam ale ja mam swoje lata/jak to junior/i pamiętam.

ja tez pamietam Legie ktora walczyla z powodzeniem w europejskich pucharach i w lidze. ale jest jak jest i trzeba sie cieszyc z tego co jest, a nie z tego co moze byc.

Legionista
    Choto bohaterem spotkania Pobudził zespół do walki
    Jest dobrze, będzie lepiej !

Legionista Awatar Keleborn
    Hmm. MAm pytanie do tych co oglądali C+ - jak to było z Dicksonem?
    I czy przy golu dla Lecha nie było spalonego?
    For those about to rock,
    I salut you!!!

Uprawnienia umieszczania postów