Strona 3 z 31 PierwszyPierwszy 123456713 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 923

Wątek: 1. liga (dawna druga)

Legionista Awatar trx.
    Oglądałem mecz Górnika ze Stalą i muszę powiedzieć, że ich gra mnie nie zachwyciła. Do momentu strzelenia 1 bramki (w dodatku dość szczęśliwej) mieli problemy z grą i to Stal miała chyba więcej sytuacji bramkowych. A nie muszę przypominać, że to najsłabsza drużyna ligi. Może mieli słabszy dzień, bo nie widziałem ich za dużo meczów, ale wydaje mi się, że ŁKS czy Sandecja mają jeszcze jakieś szanse... (trochę gorzej z Pogonią :/)

Widzew Łódź
    Cytat Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    Widzew wraca ,i wszystko na to wskazuje ,że Górnik dołączy do Ekstraklasy. Zostały 4 kolejki ,nie sądze aby ŁKS bądź Sandecja odrobiły stratę mimo ,że to tylko 3 pkt.
    Bardzo dużo zależy jakie wyniki Górnik osiągnie w Łodzi.

Legionista
    Sandecja biorą pod uwagę, że bez stadionu zostałą to raczej odpada.

Nie doszukałem się tematu o żużlu lub o niższych ligach piłkarskich, dlatego pozwoliłem sobie wrzucić tutaj fotki

Stadion w Krośnie.

Mokotów Awatar Zdzisiek
    Warta Poznań pokonała na stadionie przy ulicy Roosevelta Górnika Zabrze 3:2 i popsuła wielkie święto na Śląsku. Zabrzanom wystarczał remis, by już w środę świętować awans do Ekstraklasy, jednak na ich drodze stanął Piotr Reiss.
    Mecz ten miał być dla Górnika Zabrze formalnością, jednak to Warta nadawała rytm od pierwszej minuty. To ona wychodziła na prowadzenie, a gospodarze wyrównywali.Pierwsze dwa gole dla gości zaliczył były piłkarz Lecha Poznań - Piotr Reiss. Na jego efektowne trafienia odpowiadał Tomasz Zahorski i po 70 minutach było 2:2, mimo że Górnik miał zdecydowaną przewagę na boisku.W 73. minucie święto Górnika popsuł Kaźmierowski, ale bohaterem znów był Reiss, który zaliczył asystę. Zwycięstwo Warty oznacza, że zabrzanie awans będa mogli świętować najwcześniej po meczu z Dolcanem Ząbki. "Winni" temu są również piłkarze Sandecji, którzy w ostatniej minucie uratowali remis 2:2 z Wisłą Płock
    Górnik Zabrze, musi jeszcze raz wygrać, drugi mecz może przegrać, żeby awansować na 100%, do ekstraklasy.
    W Ząbkach z Dulcanem, lub z Widzewem w Łodzi.
    Sandecja która jest na 3 miejscu gra z Gieksą w Katowicach, i u siebie z Gorzowem Wielkopolskim.
    Jak Górnik przerypie dwa razy, a Sandecja dwa razy wygra, to Górnik zostaje w 1 lidze, a Nowy Sącz wchodzi.

Osobiście stawiałem w tym sezonie na Pogoń, i myślałem, że z braćmi zobaczymy się w ekstraklasie.
    Ale Portowcom brakuje 28 p. do lidera, czyli Widzewa, i ten sezon już jest stracony.
    Może następny.
    Co do czołówki, zdecydowanie wolałbym widzieć, Widzew i Górnik, co pewnie się stanie,
    niż Widzew i Sandecję.
    Chociaż kto wie, wszystko jest możliwe.
    Ostatnio edytowane przez Zdzisiek ; 26-05-2010 o 22:14
    "Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka. Bo im szerszą stroną mego ducha żyje życiem zbiorowym narodu, tym jest mi ono droższe, tym większą ma ono dla mnie cenę i tym silniejszą czuje potrzebę dbania o jego całość i rozwój".
    Roman Dmowski "Myśli nowoczesnego Polaka
    "
    Tylko pod Krzyżem, tylko pod tym znakiem Polska jest Polską, a Polak Polakiem.

Legionista Awatar Tom Kruz
    Cytat Zamieszczone przez zdzisiekk Zobacz posta
    Chociaż kto wie, wszystko jest możliwe.
    Od dwóch kolejek jest już pozamiatane. Sandecja, jak swego czasu Znicz - w Nowym Sączu najwyraźniej wystraszyli się perspektywy awansu i od kilku kolejek zaciągnęli hamulec ręczny (ledwie 3 pkt w ostatnich 5 meczach). Awans Górnika uważam zatem za formalność.
    Rok temu życzyłem im spadku, obecny awans Górników również mnie nie cieszy (wiem, wiem tradycja, kibice etc., ale jakoś nie lubię i tyle).
    Miałem nadzieję na awans ŁKS lub Pogoni, ale te ekipy na wiosnę grają tragicznie.
    Za rok w I lidze pojawia się nowa potęga - LKS Nieciecza - aż 726 mieszkańców. Szykuje się powtórka zjawiska pt. ''Heko Czermno''.
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Legionista Awatar Bootleg
    Jeżeli, awansuje Górnik i Widzew, to Ekstraklasa na pewno na tym zyska... (więcej kibiców, kluby solidne finansowo, piłkarsko również powinny pokazać coś więcej, niż Piast czy Odra)... Cieszy, że do Ekstraklasy wracają uznane firmy... właściwie to brak mi jedynie Pogoni, Zagłębia, ŁKS, GKS Katowice.

Ponadto zdecydowanie uwidacznia się, syndrom małych miast/miasteczek, które na dłuższą metę, nie mają racji bytu na najwyższym szczeblu rozgrywek... Wydaje się, że przez dłuższy czas ekstraklasie nie grozi kolejny Groclin/Amica/tudzież inna firma z siedzibą w jakimś miasteczku.

Cytat Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
    Za rok w I lidze pojawia się nowa potęga - LKS Nieciecza - aż 726 mieszkańców. Szykuje się powtórka zjawiska pt. ''Heko Czermno''.
    Niestety w pierwszej lidze takie kwiatki się pojawiają... ale jest szansa na awans z grupy zachodniej (oprócz) Cidrów, Zawiszy czy też Zagłębia... Na wschodzie raczej posucha (jedynie Resovia, może jeszcze coś zdziałać z silnych ekip kibicowsko)...
    Ostatnio edytowane przez Bootleg ; 26-05-2010 o 22:44
    Always look on the bright side of life!

Legionista Awatar Tom Kruz
    Cytat Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
    Wydaje się, że przez dłuższy czas ekstraklasie nie grozi kolejny Groclin/Amica/tudzież inna firma z siedzibą w jakimś miasteczku.
    Uważaj, bo LKS Nieciecza szykuje transferową ofensywę, więc możesz ich za rok zobaczyć na Łazienkowskiej hehe (w Ekstraklasie oczywiście )
    Ostatnio edytowane przez Tom Kruz ; 26-05-2010 o 22:46
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Mokotów Awatar Zdzisiek
    Zdaje się, że "stadiony" tych klubików jak m/in. (Ludowy Klub Sportowy Bruk-Bet - Nieciecza), też powinny się mieścić w kryteriach I-wszo ligowych.
    Nawet jak wywalczą awans, to zostaje im budować nowy stadion lub wypożyczyć taki który się nadaje.
    Tym "estadio", (pojemność - 1.500 miejsc (1.200 siedzących) / oświetlenie - brak / boisko - 103 m x 64 m), mogą zapewnić sobie grę w II lidze, ale licencji na grę w pierwszej, mieć nie będą.
    "Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka. Bo im szerszą stroną mego ducha żyje życiem zbiorowym narodu, tym jest mi ono droższe, tym większą ma ono dla mnie cenę i tym silniejszą czuje potrzebę dbania o jego całość i rozwój".
    "

Legionista Awatar pablos
    Górnik w E-klasie.
    Dla mnie spora ulga, bo awansu Sandy bym nie zdzierżył.

Mokotów Awatar Zdzisiek
    Cytat Zamieszczone przez pablos Zobacz posta
    Górnik w E-klasie.
    Dla mnie spora ulga, bo awansu Sandy bym nie zdzierżył.
    Co prawda, to prawda. Górnika można nienawidzić, ale lepszy Górnik w ekstraklasie, niż Sandecja...
    Głupio odwróciła się sprawa dla kibiców Piasta Gliwice, którzy to, świętowali rok temu awans nad Górnikiem, i jego spadek. Były grafy, pieśni, szyderstwa, śmiech, a teraz, teraz to się los odwrócił....Górnik wchodzi, a Piast spada.

Sandecja wygrała w Katowicach z Gieksą, ale i tak po "ptokach", bez szans na awans...

W sobotę 5 czerwca, Górnik - Widzew, dla jednych i drugich "szczęśliwa gra o pietruchę" i festyn....
    "

Legionista Awatar siekan
    Festyn, który zakłóca PZPN, który chce zamknąć stadion.
    "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Mokotów Awatar Zdzisiek
    Cytat Zamieszczone przez siekan Zobacz posta
    Festyn, który zakłóca PZPN, który chce zamknąć stadion.
    Cytat Zamieszczone przez SPORT
    Wydział Dyscypliny PZPN zamknął na jeden mecz sektory B i D na stadionie łódzkiego Widzewa. To efekt, jak twierdzi PZPN, braku porządku podczas meczu z MKS Kluczbork. Działacze Widzewa złożyli odwołanie od tej decyzji.
    Sektory A i C będą otwarte...

Dla członków WD podstawą do ukarania klubu z al. Piłsudskiego był raport delegata PZPN Dariusza Kępy, który podczas meczu Widzewa z MKS Kluczbork (22 maja) zanotował m.in. odpalenie dziewięciu rac świetlnych na sektorze B, odpalenie sześciu petard hukowych w sektorze D i wrzucenie serpentyn na płytę boiska, co doprowadziło do przerwania meczu na dwie minuty
    Ło laboga, toż to koniec świata !!! "2 minuty"
    pzpn, pzpn, jeb....jeb.... pzpn !!!
    Ostatnio edytowane przez Zdzisiek ; 01-06-2010 o 19:06
    "

Legionista Awatar pzk
    Trener Floty zbulwersowany postawą piłkarzy
    Trener pierwszoligowych piłkarzy Floty Świnoujście Petr Nemec był wściekły po sobotnim meczu z broniącym się przed spadkiem Podbeskidziem Bielsko-Biała. Jego drużyna przegrała na własnym boisku 0-3. - Nie mam komu podać ręki - przyznał Czech.

- Nic się nie zmieniło w polskiej piłce, jeśli dochodzi do takich meczów. Rok pracy z tym zespołem poszedł na nic. Zawodnicy zakpili ze mnie, z kibiców, z miasta. To co widzieliśmy, to nie była Flota. Piłkarze, którzy przez całą wiosnę nie popełniali błędów, dziś robili jeden za drugim. Zastanawiam się, czy zostać w Świnoujściu na kolejny sezon - grzmiał Nemec.

Trener Floty nie powiedział tego oficjalnie na konferencji, ale w kuluarach nie ukrywał, że jego piłkarze "przeszli obok meczu".
    czytaj dalej

- Udowodnić się tego nikomu nie da, nawet prawnie nie można obniżyć wypłat piłkarzom, np. za drastyczny spadek dyspozycji - przyznał prezes Floty Edward Rozwałka. - Jednak będziemy podejmować szybkie decyzje. W poniedziałek mieliśmy usiąść do rozmów z zawodnikami w sprawie przedłużenia kontraktów. Już wiemy, że niektórych nie zaprosimy na te rozmowy. Mam tu na myśli choćby obu stoperów (w meczu z Podbeskidziem role te pełnili Bartłomiej Piszczek i Sławomir Mazurkiewicz - PAP).

O godz. 21.30 zaplanowano w jednej ze świnoujskich restauracji przyjęcie kończące sezon. Trener Petr Nemec zapowiedział, że nie pójdzie na nie.

- Jeśli miałbym tam iść, musiałbym im podziękować za sezon i podać rękę. A ja po tym meczu nie mam komu podać ręki. Oni na to nie zasługują - stwierdził czeski szkoleniowiec, który zespół ze Świnoujścia prowadzi od trzech lat.

Dwa lata temu Flota jako beniaminek zdecydowanie wygrała rozgrywki ówczesnej III ligi i uzyskała awans na zaplecze ekstraklasy. Czech jest w gronie kandydatów do objęcia stanowiska szkoleniowca innego pierwszoligowca - Pogoni Szczecin.
    Chętnie widziałbym go u nas, ale pewnie długo by nie wytrzymał jakby zobaczył jak panienki przechodzą obok meczu co tydzień.

Legionista Awatar pablos
    Z grupy wschodniej 2 ligi awansowały dwie wsie: Nieciecza (700 mieszkańców) i Stróże (2500).

Resovii jednego punktu zabrakło. Najważniejsze, że Olimpia się utrzymała
    Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Administrator Awatar Raffi
    W weekend zaczynaja się rozgrywki I ligi. Mazowsze reprezentować będzie tym razem tylko Dolcan.

Cytat Zamieszczone przez 90minut
    Dolcan pozyskał kolejnych piłkarzy

Przed inauguracją nowego sezonu pierwszej ligi z Dolcanem Ząbki związało się ośmiu nowych piłkarzy.
    Wśród nich są Piotr Bazler (brak klubu), Tomasz Ciesielski (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Patryk Koziara (Legia Warszawa (ME)), Maciej Osłowski (Lechia Gdańsk), Grzegorz Piesio (Znicz Pruszków), Arkadiusz Sojka (Chrobry Głogów), Łukasz Wróbel (Pogoń Szczecin), Patryk Kubicki (Znicz II Pruszków).

- Z niecierpliwością czekamy na początek nowych rozgrywek, bo sam jestem ciekaw jak ten zespół będzie funkcjonował. Nowi zawodnicy powinni zagwarantować lepszą jakość gry. Na pewno musimy być zdecydowanie bardziej skuteczni niż wiosną - powiedział trener Dariusz Kubicki.

źródło: PAP
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Legionista Awatar pablos
    Łożesz k u r w a, co się dziś w Szczecinie stało.
    Do 85 min Pogoń prowadziła z GKS-em 3:1, a przegrała 3:4.
    Symboliczne podsumowanie dramatycznej rundy...
    Ostatnio edytowane przez pablos ; 18-11-2010 o 18:02

Portowiec Awatar Bugi B.
    Cytat Zamieszczone przez pablos Zobacz posta
    Łożesz k u r w a, co się dziś w Szczecinie stało.
    Do 85 min Pogoń prowadziła z GKS-em 3:1, a przegrała 3:4.
    Symboliczne podsumowanie dramatycznej rundy...
    w sumie chyba i lepiej, nowy trener zobaczy, że bez wypierdzielenia kilku zawodników to nic nie ugra. Wolałbym, aby juniorzy śmigali po boisku niż te pajace. Strzelec karnego też dobry, z tego co kojarzę to nigdy się za to nie brał, przyszła ostra krytyka to w sumie najłatwiej z karnego władować, by pokazać jak kozakiem się jest.

7 porażek w ostatnich 9 kolejkach mówi wszystko. Piwko, balety i nie ma formy niestety!
    "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
    hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Legionista Awatar lsk_ziom
    Pogoń gra tragedie ale cóż może przez okres zimowy trochę się zmieni w tym klubie. W szczególności paru piłkarzy powinno pójść w piz.... I właśnie jak napisał Bugi lepiej żeby paru juniorów pograło bo dadzą z siebie o wiele więcej niż większość podstawowych graczy

Legionista
    http://epoznan.pl/sport-news-22851-B...iekla_do_nieba.

ktos wie o jakiego inwestora chodzi? Swoja droga rodowity klub Poznania

Legionista Awatar Ardiano

"Stewardessa szepnęła 'Boże...' nim stanęło jej serce, a kapitan wciąż powtarzał, że to zwykłe turbulencje..."

Legionista Awatar Z.
    Cyrk. Zawisza miał mieć pewny awans i... przegrywa z Czarnymi u siebie. GKS Tychy w związku z tym nie miał zbyt wielkich szans na awans i... wygrywa w Zielonej Górze. Tym sposobem Zetka może nie wejść, a wejdą Tychy.

A we wschodniej jeszcze lepiej. Lider i wicelider (Olimpia i Okocimski) przegrywają, a trzecia i czwarta drużyna (Wisła i Świt) wygrywają, więc na ten moment wchodzi Olimpia i Wisła, ale wszystko się bedzie zmieniać pewnie jeszcze.

Generalnie chyba niektórzy nie chcą wejść
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Portowiec Awatar Bugi B.
    No mają jeszcze 15 minut, ale jak Zawisza nie awansuje, to normalnie niezłe jaja będą. Z drugiej grupy dobrze, że na tę chwilę wchodzi Wisła, a nie Okocimski
    "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
    hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
    Tym sposobem Zetka może nie wejść, a wejdą Tychy.
    Zetka już prowadzi

Legionista Awatar LOL3K
    Już Zetka wygrywa

A Brzeska pewnie nie stać na awans i grę w 1 lidze

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Legionista Awatar Z.
    Cytat Zamieszczone przez baciek Zobacz posta
    Zetka już prowadzi
    No i prawidłowo, ponoć 6500 ludzi. Będzie z 10 lat bez Bydgoszczy w ogólnopolskiej lidze, najwyższa pora.
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista Awatar b.
    Dokładnie, kibolsko zdecydowanie zasługują.

Legionista Awatar LOL3K
    Olimpia 1:1

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Uprawnienia umieszczania postów