Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 362

Wątek: Igrzyska Olimpijskie - Pekin 2008

Legionista Awatar Jastrząb
    Ech kierwa :/

Smutne tak Igrzyska jak przechuj.
    jedyne co w ostatnim półwieczu zrobiono dla dobra polskiej piłki to zbudowano 209

Legionista Awatar Mistrzunio
    Pierwszy se był, nie powiem, całkiem niezły, ale potem już tylko równia pochyła... Coś czuje że w Pekinie zdobędziemy mniej medali niż w Atenach
    ,,Kto chce rządzić ludźmi, nie powinien ich gnać przed sobą, lecz sprawić, by podążali za nim.''

Legionista
    Niestety, jak nasza wystawiająca, co chwila musiała dogrywać piłki sposobem dolnym, to nie ma co liczyć na wygraną, mimo tego, że Chinki też nic wielkiego nie pokazały, idę odespać, bo może wreszcie będzie warto obejrzeć nocne finały w pływaniu, choć znając życie to Korzeniowski skończy na 4 miejscu.

Właśnie widziałem jak chińskie ciecie nie pozwoliły Azerowi wziąć swojej flagi z trybun, po wygranym finale w Judo. Rzucili się na niego w pięciu. :/
    jedyne co w ostatnim półwieczu zrobiono dla dobra polskiej piłki to zbudowano 209

Siatkarki przegrały na własne życzenie, popełniając tyle błędów niedziwne, że przegrały.

Co do ilości medali to na więcej niż 7 bym nie liczył

Legionista Awatar nevermind
    tak jak z Arrukadabra, mysle ze z 5 to my nie wyjdziemy... a o złotym to ja nie mysle... no moze.. Leszek Blanik i chyba bylo by na tyle

daimler
    Guest
    Kołecki i Dołęga, zobaczycie

I to będzie na tyle

codziennie komplet wynikow na mocnyblog.pl

oj chyba wypadniemy medalowo najslabiej od niewiem juz keidy...
    porady prv w sprawie suplementów diety

Nie rozumiem, jak można było przegrać wygrany mecz z Hiszpanią

Dzisiaj piłkarze ręczni, wczoraj siatkarki, pojebać te igrzyska

Legionista Awatar Flip
    Koszmar to co się dzieje... Kajakarz górski,super 3 miejsce po pierwszym przejeździe...Widzieliście co nawyprawiał w drugim?

Piłkarze ręczni się kładą w ostatnich minutach,brakuje goli Bieleckiego a siatkarzami się nie ma co podniecać bo grali z Egiptem i Niemcami,pojutrze Serbia,zakład że przegrają??
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Legionista Awatar Jaco
    Właśnie medal zdobył reprezentant Togo.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar Flip
    Ale wyszkolony we Francji

edit:wydarzeniem IO dla mnie póki co finał 4x100dow. z wczoraj :O Kosmos!
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Legionista Awatar Jaco
    Teraz medal zdobył Kirgiz. Ciekawe, gdzie był szkolony.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar Flip
    Do naszych "osiągnięć" jeszcze warto dodać porażkę Radwańskiej i Krawczyka.

Legionista Awatar Tomereek
    No i Krawczyk tez polegl...
    Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

daimler
    Guest
    No i Robert "nie chcę zdobyć medalu" Krawczyk po raz kolejny dał ciała.

Ja pierdolę, po kiego wafla tylu ich tam pojechało? Te kilkadziesiąt milionów PLNów powinno być wydanych na budowę boisk/sal gimnastycznych/pływalni/etc, a nie sponsorować bandzie nieudaczników wycieczkę na drugi konieć świata.
    Też chętnie bym tam pojechał. Jak patrzę na niektórych to mogę zapewnić, że gorszego wyniku bym nie osiągnął.

Wstyd!

Legionista Awatar Z.
    Radwańska
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista Awatar Tomereek
    Na twoje pytanie jest proste wytlumaczenie. Oni sie po prostu nie spodziewali az tak wysokiego poziomu. W konkurencjach olimpijskich zdobyli bodajze 30 medali Mistrzostw Swiata w ostatnim roku i mysleli, ze jedynie wystarczy utrzymac taki poziom. Jednak Igrzyska rzadza sie swoimi prawami. My zostalismy w miejscu, a swiat poszedl do przodu. Po Igrzyskach nastapi jednak mocne wyhamowanie i wtedy znowu staniemy sie potega sportowa

Sorry za brak polskich liter, ale cos mi sie spieprzylo w komputerze...
    Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Legionista Awatar raff
    Ale dobry meczyk w basket teraz był. Chinole cały mecz prowadzili z Hiszpanią, by w ostatnich minutach zremisować i przegrać w dogrywce. Brawo Espania!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Flip Zobacz posta
    edit:wydarzeniem IO dla mnie póki co finał 4x100dow. z wczoraj :O Kosmos!
    Dawno coś takiego widziałem, finisz Lizaka kozak!

Cytat Zamieszczone przez raff Zobacz posta
    Ale dobry meczyk w basket teraz był. Chinole cały mecz prowadzili z Hiszpanią, by w ostatnich minutach zremisować i przegrać w dogrywce. Brawo Espania!
    Gdzie oglądałeś?

Wiecie może czy w TV będzie transmitowany mecz USA - Angola?

Legionista
    sprawdź na pekin.tvp.pl TVP 1/2, TVPsport+ pięć kanałów tylko internetowych.
    http://www.itvp.pl/event/pekin/?page=plan_transmisji
    Ostatnio edytowane przez mkr ; 12-08-2008 o 12:30

Legionista Awatar raff
    Cytat Zamieszczone przez kaktus Zobacz posta
    Gdzie oglądałeś?

Wiecie może czy w TV będzie transmitowany mecz USA - Angola?
    http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=koszykowka tutaj masz wykaz transmisji z linkami.

A ponadto słyszałem, że wszystkie mecze mają byc pokazywane na StoogeTV [tam zazwyczaj NBA leci].

Legionista
    To łucznictwo jest jakieś pechowe, dzisiaj dwie porażki jednym oczkiem. Dobrze, że chociaż badminton i pływanie na plus.

Masz rację Daimler, takie "gwiazdy" jak Mazurek,Kaczor,Knapik,Gąsior, połowa szermierzy, pojechała tam na wycieczkę. Myśle, że do końca igrzysk naliczymy ze 100 sportowców, na których zostały zmarnowane grube pieniądze, jeśli ktoś nie jest w stanie powalczyć o 10 to nie ma czego szukać na olimpiadzie, a już najbardziej denerwują mnie Ci "fachowcy" w studio, jak ta florecistka która twierdziła, że nasza jest faworytką w pojdynku z Chinką a zaczeło się od 0-8, a Chinka była 4 miejsca wyżej w rankingu, przynajmniej powiedzmy uczciwie, że jesteśmy surowi i, że ktoś wypadł marnie, a nie, że walczył tylko coś tam nie wyszło

Legionista Awatar BAU
    Cytat Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
    Kołecki i Dołęga, zobaczycie

I to będzie na tyle
    Twardowski w jedynce i bodajze w czworce. Daj Boze. Wielki sportowiec z mojego miasta. Nalezy mu sie. Mam nadzieje ze zdobedzie nawet dwa medale, a naprawde stac go na to. Do tego Dzieniszewska, rowniez kajakarka z Augustowa. Mysle panowie, ze wlasnie kajaki moga uratowac honor naszego panstwa

A na marginesie, dzis sie pytalem Slowaka ode mnie z roboty, czy maja juz medal, maja, w takim strzelaniu jak leci dysk i spluwa go stracasz (nie wiem jak to sie nazywa fachowo), no ale w czym by nie byl, jest... U nas dalej cisza. Sie nie oszukujmy, zawodza plywacy, to reprezentacja na igrzyskach lezy.

Cytat Zamieszczone przez krajak1 Zobacz posta
    Twardowski w jedynce i bodajze w czworce. Daj Boze. Wielki sportowiec z mojego miasta. Nalezy mu sie. Mam nadzieje ze zdobedzie nawet dwa medale, a naprawde stac go na to. Do tego Dzieniszewska, rowniez kajakarka z Augustowa. Mysle panowie, ze wlasnie kajaki moga uratowac honor naszego panstwa

A na marginesie, dzis sie pytalem Slowaka ode mnie z roboty, czy maja juz medal, maja, w takim strzelaniu jak leci dysk i spluwa go stracasz (nie wiem jak to sie nazywa fachowo), no ale w czym by nie byl, jest... U nas dalej cisza. Sie nie oszukujmy, zawodza plywacy, to reprezentacja na igrzyskach lezy.

To się "Trap" nazywa, a Słowacja dołożyła dzisiaj złoto w kajakach górskich.

Ogólnie to bida i rozczarowanie. A Chińczycy utłukli już 13 złotych

Legionista Awatar BAU
    Powod moim zdaniem jest jeden. Jeszcze te 10-15 lat temu jako taki poziom reprezentowalismy, a to z tego wzgledu ze braki w bazie treningowej, w nowych technologiach i metodach treningu nadrabialismy ciezkim treningiem, charyzma, checia walki. Dzis niestety swiat sportu poszedl tak do przodu, ze wygrywaja bardzo czesto ci, ktorzy maja po prostu najnowsze metody treningowe, i nie pomoze tu nawet pomoc dobrych duchow. Dopoki bedziemy nadal trenowac na pilkach lekarskich, podstawa treningu bedzie bieganie po lesie, a silownie i magazyny beda w szopach (jak chociazby w przypadku wspomnianych przeze mnie wczesniej augustowskich kajakarzy) to nadal bedziemy zbierac ogony, albo i nic. Inwestowac w sport, a nie wydawac pieniadze na wyslanie ponad 200 olimpijczykow na wycieczke, gdzie od poczatku bylo wiadomo, ze po medal tak naprawde pojechalo maksymalnie 20, z czego daj Boze niech sie chociaz 5 uzbiera...

daimler
    Guest
    Tia, jasne. "baza treningowa".
    To powiedz mi czego potrzeba judodze/zapaśnikowi/pięściarzowi poza trenerem i tatami/matą/ringiem?
    Czego potrzeba żeglarzowi poza deską/żaglem/łodzią, akwenem i wiatrem?
    Czego potrzeba łucznikowi/strzelcowi poza łukiem, strzałami i tarczą?
    Czego takiego kosmicznego w "bazie" potrzeba szermierzom, jeźdźcom itd?

Praca, praca, praca i jeszcze raz ciężka praca. "Samo się ***** nie zrobi" jak mawiał klasyk.

Nasi olimpijczycy w większości mają możliwosć trenowania w dowolnym miejscu na świecie. I co? Najlepsze wyniki osiągają ci, którzy trenująw obskurnych salach przy przeciekającym dachu i braku ogrzewania w zimie. Bo to nie o bazę chodzi, tylko o serce, o charakter! Dla 95% naszych nieudaczników sam wyjazd do Pekinu to już przygoda życia. I tu jest problem.

Legionista Awatar nevermind
    tak dla humoru zeby Wam poprawic nastroje lista bardzo egzotycznych panstw ktore juz maja chociazby jeden medal:

Azerbejdzan - 1 0 0
    Indie - 1 0 0
    Korea Północna - 0 1 3
    Kuba - 0 1 1
    Wietnam - 0 1 0
    Zimbabwe - 0 1 0
    Indonezja - 0 0 2

a teraz najlepsze

Tadżykistan - 0 0 1
    Tajwan - 0 0 1
    Uzbekistan - 0 0 1
    Polska - 0 0 0