Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Benek
    Legionista
    • 09.2011
    • 16124

    Zamieszczone przez Chmielo
    Juventus ma Dybalę, Pjanića, Costę i Mandziukića.

    Fakt, że Młoty mają bardzo fajnych, kreatywnych zawodników w ataku, ale obrona nie wygląda już tak okazale. Generalnie nie są dla mnie jeszcze zespołem kompletnym. Juventus jest teraz w nieco słabszym okresie, wielu zawodników znajduje się w przeciętnej formie, jednak z całym szacunkiem, ale Tottenham jest do przejścia, nawet w obecnej formie. Nie chciałbym dyskredytować ich grupowych osiągnięć, ale Realowi czasem zdarzają się takie mecze jak w Londynie, a BVB jest w wyraźnym kryzysie, więc ja bym aż tak nie przeceniał ich całościowego potencjału. Dobry atak, nieszablonowi piłkarze drugiej linii, ale duże braki w obronie i brak ogrania.

    PS e(L)egion chyba z nimi sympatyzuje. Ciekaw jestem jego zdania o losowaniu.
    Ta niezbyt okazała obrona w zeszłym sezonie straciła najmniej bramek w lidze

    Czekam z niecierpliwością na tej pojedynek
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

    jest tylko jeden King!!!!

    *dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

    Komentarz

    • martinus88
      Legionista
      • 08.2012
      • 173

      A Nasi starzy znajomi - Astana i Sporting Lizbona razem w LE. Super sprawa dla wyjazdowiczów - "tylko" 6200 km
      Liga Europy jak nic
      Ostatnio edytowany przez martinus88; 59743. Powód: Korekta odległości

      Komentarz

      • Chmielo
        Legionista
        • 08.2010
        • 10144

        Zamieszczone przez Benek
        Ta niezbyt okazała obrona w zeszłym sezonie straciła najmniej bramek w lidze

        Czekam z niecierpliwością na tej pojedynek
        Juventus strzelił mniej bramek niż Roma i Napoli, a mimo to został mistrzem i nikt nie powie, że mają słaby atak. Higuain świetnie radzi sobie w Serie A, zaś w europejskich pucharach jest cieniem zawodnika i często zawodzi w kluczowych momentach.

        Dlatego osiągnięcia ligowe mają niewiele wspólnego z tym, co dzieje się na arenie międzynarodowej. Zwłaszcza, że weszliśmy w fazę pucharową i tutaj będzie decydował dwumecz.

        Moim zdaniem, na tym etapie, gorzej byłoby trafić na City, United, czy Liverpool.
        A Melanż Trwa...

        Komentarz

        • Alek
          Legionista
          • 10.2011
          • 7776

          Zamieszczone przez Chmielo
          Juventus strzelił mniej bramek niż Roma i Napoli, a mimo to został mistrzem i nikt nie powie, że mają słaby atak. Higuain świetnie radzi sobie w Serie A, zaś w europejskich pucharach jest cieniem zawodnika i często zawodzi w kluczowych momentach.

          Dlatego osiągnięcia ligowe mają niewiele wspólnego z tym, co dzieje się na arenie międzynarodowej. Zwłaszcza, że weszliśmy w fazę pucharową i tutaj będzie decydował dwumecz.

          Moim zdaniem, na tym etapie, gorzej byłoby trafić na City, United, czy Liverpool.
          No nie powiedziałbym, bo Tottenham ich rozniósł 4-1. Atak owszem mają przedni, ale Coutinho za to jest jedną nogą w Barcelonie a ich obrona dupy nie urywa.

          Komentarz

          • Ivan Drugi
            Legionista
            • 02.2013
            • 5275

            Emery pod ścianą , jeżeli odpadnie na tym etapie to pewnie pożegna się z pracą . Z najdroższym piłkarzem świata w składzie nie wypada kończyć przygody z LM na 1/8. Po upokarzającej porażce z Barceloną margines błędu w LM ma niewielki .

            Komentarz

            • Szawar
              Legionista
              • 10.2003
              • 11334

              Dwóch przedstawicieli portugalskiego futbolu odpadło z LM, czas pożegnać ostatniego.
              Ogólnie to szczęście w losowaniu miał Liverpool, lepiej nie można było trafić. (raz na Basel się przejechali).
              04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

              Komentarz

              • Hermit
                Legionista
                • 09.2015
                • 1119

                Taka ciekawostka: https://www.tuwroclaw.com/wiadomosci...270-37937.html

                Komentarz

                • lukasz9209
                  Legionista
                  • 05.2008
                  • 1208

                  Czemu Zvezda grała dzisiaj z CKSA, liga Europy (chyba) zawsze była w czwartki?
                  LEGIA TO MY
                  Freedom for Mary Wagner!!!

                  Komentarz

                  • Majkisek
                    Legionista
                    • 11.2009
                    • 8891

                    Zamieszczone przez lukasz9209
                    Czemu Zvezda grała dzisiaj z CKSA, liga Europy (chyba) zawsze była w czwartki?
                    Pewnego info nie mam, ale tak na logikę to obie drużyny z Belgradu wylosowały pierwszy mecz u siebie i pewnie dlatego.

                    Komentarz

                    • St.Maro
                      Legionista
                      • 04.2014
                      • 5711

                      Zamieszczone przez lukasz9209
                      Czemu Zvezda grała dzisiaj z CKSA, liga Europy (chyba) zawsze była w czwartki?
                      Bo w czwartek gra Partizan z Viktorią Pilzno również w Belgradzie i UEFA jeden z tych meczów przeniosła dwa dni wcześniej.

                      Komentarz

                      • Chmielo
                        Legionista
                        • 08.2010
                        • 10144

                        Zamieszczone przez Benek
                        A skąd takie zadowolenie z rywala dal Juve ?
                        A Melanż Trwa...

                        Komentarz

                        • Meazza
                          Olimpia Elbląg
                          • 06.2014
                          • 2169

                          Juventus już 2-0 Higuain (dwa trafienia).

                          Komentarz

                          • Alek
                            Legionista
                            • 10.2011
                            • 7776

                            link do meczu gdzie nie tnie poproszę

                            na sports 365 przerywa

                            ps: Chmielo mecz sie jeszcze nie skończył

                            Komentarz

                            • lukasz9209
                              Legionista
                              • 05.2008
                              • 1208

                              Zamieszczone przez Majkisek
                              Pewnego info nie mam, ale tak na logikę to obie drużyny z Belgradu wylosowały pierwszy mecz u siebie i pewnie dlatego.
                              Szpecem od tego typu zdarzeń nie jestem, zrozumiałbym na logikę, gdyby Zvezda i Partizan grały na jednym/wspólnym stadionie (jak Milan i Inter), a tak nie jest. Ale dzięki za wyjaśnienie, co było przyczyną meczu LE w dni LM Jeśli już jesteśmy przy LM to Juve i MC mogą już dzisiaj przypieczętować awansik.
                              LEGIA TO MY
                              Freedom for Mary Wagner!!!

                              Komentarz

                              • b.
                                Legionista
                                • 03.2009
                                • 6840

                                Zamieszczone przez lukasz9209
                                Szpecem od tego typu zdarzeń nie jestem, zrozumiałbym na logikę, gdyby Zvezda i Partizan grały na jednym/wspólnym stadionie (jak Milan i Inter), a tak nie jest.
                                Stadiony Zvezdy i Partizana są obok siebie. Maks 1km.

                                Nie sądzę, żeby psy ogarnęły dwa mecze w Belgradzie o tej samej porze

                                Komentarz

                                Pracuję...