Strona 1 z 32 1234511 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 13280

Wątek: Liga Mistrzów i Europejska

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post

Liga Mistrzów i Europejska

Dziś odbywaja sie pierwsze losowania. Wisła własnie wylosowała w drugiej rundzie kwali Beitar Jerozolima

Legionista Awatar Numer
    Długo nie potrwa ich przygoda z ligą mistrzów. Trudne losowanie.
    Ostatnio edytowane przez Numer ; 01-07-2008 o 12:33

Administrator Awatar arczi
    Będą międzynarodowe skandale. Wybiórcza już zaciera ręce. Krakusy wystarczy że głośniej kichną na trybunach a podniesie się skomasowany antysemicki lament
    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Legionista Awatar Fizi
    dokładnie - niech tylko zarzucą cos "judeologicznego" o sąsiadach zza miedzy i będzie niezła jatka w gazowni
    "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

karakan
    Guest
    Przyjadą z Lechią

Edit:

Coś zamulają z tym losowaniem
    Ostatnio edytowane przez karakan ; 01-07-2008 o 12:34

Legionista
    jest losowanie gdzieś w TV?

Legionista Awatar mizal
    kawał grajka z tego Ilieva, umie przytrzymac, ładnie się zastawia, mocny strzał, podoba mi sie, szkoda że to nie beret go wypatrzył.

Czerwona kartka
    Złotą piłkę powinien zgarnąć Ronaldo i jeden nie trafiony karny mojej oceny nie zmieni. Chociaż w tej sytuacji znowu pewnie zatryumfuje Messi, bo jego po prostu lubią dziennikarze.
    Co do wczorajszego meczu jeszcze, to nie wiem czy rozsądniejszym pomysłem niż seria karnych nie byłoby granie w dogrywce do skutku, czyli do złotej bramki. Nawet nie chodzi tu o to, że odpadła wczoraj drużyna, którą wolałem, ale o samą niesprawiedliwość jedenastek. Zarzut, że przy rozwiązaniu polegającym na kategorycznym przesądzeniu o wyniku meczu w dogrywce może prowadzić do nieskończenie długich spotkań, można, moim zdaniem odłożyć na półkę, bo wraz ze wzrostem zmęczenia rośnie liczba błędów. Taka dogrywka nie trwała by dłużej niż 45 minut. Ale takie wyjście to raczej tylko moje mrzonki
    PS. Na tę chwilę Athletic w finale. TV4 ich non stop pokazuje w tej LE. Chyba chcą im w Polsce narobić kibiców.

Czerwona kartka
    Do 70 min Bayern będzie prowadził 1-0, wejdzie Torres, strzeli 2 bramki i 3 finał Bawarczyków w dupę Wolę żeby wygrała Chelsea, ale to Bayern jest faworytem, jeszcze podrażnionym po zeszłotygodniowym upokorzeniu. Może skoro mamy niespodziewany skład finału, to i mecz będzie przedni i w końcu finał z 2005 roku przestanie być uważany z najlepszy w historii

Lechita
    Awans, fajnie w sumie. I całe szczęście, że nam nie kibicujecie. Trochę normalności w świecie tandetnej tolerancji.
    Cytat Zamieszczone przez Kiemol Zobacz posta
    ...tj.mnie interesuje by Lech dokopal Legii na boisku,a to co dzieje sie poza stadionem mnie nie interesuje!Ja chcialbym by po meczu np.Legia-Lech kazdy kibic Lecha mogl sobie pojsc w szalu na stare miasto do pubow i wsrod obojetnych na to wydarzenie kibicow Legii mogl pic i hulac za smutki,lub z radosci-nie obawiajac sie agresji i to bije takze w druga strone.
    Ma ktoś miskę!?!
    Kiemol, idź i nie rób wiochy, szukaj swojej utopii. Mówię ci to ja, kibic Lecha i mnie tu nie wku*wiaj.
    Ostatnio edytowane przez tej ; 03-12-2010 o 13:41

Legionista
    Buffon już zapowiedział ,że wybiera się na MŚ do Rosji i to wcale nie na wakacje.Chciałbym ,aby wreszcie Juventus wygrał LM ,Real tego nie zrobi ,gdyż jeszcze nikt nie obronił LM ,coś czuję ,że w tym roku Atletico będą się cieszyć.
    Mój dom Łazienkowska 3

Pewnie jakoś tak się prześlizgniemy do tej 3. rundy, ale z taką grą to powiem nawet, że nie jestem stuprocentowo pewien awansu do Fazy Grupowej (to była ironia, gdyby się ktoś nie orientował...). Wkurzony jestem głównie na działaczy (w tym waszą wtykę Bednarza, Jop jego mać...). Jak można było doprowadzić do sytuacji, gdzie w pierwszym składzie musi występować Łobodziński? I do tego na prawej obronie?
    Żal że frajersko tracimy punkty do rankingu UEFA, bo dzięki nam i Polonii w trzech meczach z kelnerami zdobyliśmy jedynie połowę z możliwych do zdobycia 0.750 punkta. Mam nadzieję, że nie będziecie się razem z Polonią wygłupiali i wygracie po dwa mecze.

Kirm, jeśli nie zwolni tempa, to na luzie stanie się pierwszej wielkości gwiazdą tej ligi i za rok go już pewnie w Polsce nie będzie. Umiejętności ma jak na Ekstraklasę ogromne i do tego jako jedynemu wczoraj chciało mu się walczyć.

Legionista
    Polonia żwawo jedzie z zawodowcami z San Marino, całe 1-0. No lepiej żebyście się załapali do tej III rundy, bo czegoś takiego w historii to jeszcze chyba nie było, żeby mistrz Polski odpadł w tej fazie będąc rozstawioną drużyną, jak wam dobrze dolosują III rundę to może być od razu faza grupowa LE. A co do naszych Legionistów, to jutro należy się modlić o wylosowanie kogoś z pary Brondby/Flora, Duńczycy przegrali u siebie 0-1, więc któraś z tych drużyn wydaje się być najlepsza do trafienia
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Legionista Awatar Nazgul
    Cytat Zamieszczone przez Krawczol Zobacz posta
    Polonia żwawo jedzie z zawodowcami z San Marino, całe 1-0. No lepiej żebyście się załapali do tej III rundy, bo czegoś takiego w historii to jeszcze chyba nie było, żeby mistrz Polski odpadł w tej fazie będąc rozstawioną drużyną, jak wam dobrze dolosują III rundę to może być od razu faza grupowa LE. A co do naszych Legionistów, to jutro należy się modlić o wylosowanie kogoś z pary Brondby/Flora, Duńczycy przegrali u siebie 0-1, więc któraś z tych drużyn wydaje się być najlepsza do trafienia
    No no, bez napinek. Jak duńska drużyna uwala u siebie z Estończykami to znaczy że ogóriada to to nie jest.

Legionista Awatar e(L)egion
    Ze sportowego punktu widzenia, to wydaje mi się że najlepszy byłby ktoś z pary Dynamo-Tromso. Broendby bym nie skreślał, a i ta Flora Tallin jakas kiepawa widać nie jest. Z resztą potencjalnych rywali(Steaua, Austria, CSKA) raczej w dupe, choć nprzyznam ze nie wiem co prezentuje to CSKA Sofia.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
    No no, bez napinek. Jak duńska drużyna uwala u siebie z Estończykami to znaczy że ogóriada to to nie jest.
    Flora jest 3 w lidze Estońskiej, traci 12 punktów do vice i 15 do lidera, a nad piątą drużyną ma punkt przewagi, więc dla mnie jest to pełna ogóriada! A miejsca Brondby w 3 ostatnich latach ligi Duńskiej to trzecie,szóste i ósme, więc jak dla mnie któraś z tych drużyn to wymarzony rywal, para Tromso/Dynamo, rzecz jasna również mile widziana.
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Legionista Awatar deszcz
    Wisła, jeśli wygra z Estończykami trafi na kogoś z pary Debrecen/Kalmar. W pierwszym meczu 2-0 dla Węgrów.
    Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
    Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
    Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
    Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

Legionista Awatar nevermind
    Mistrz Polski
    Vice Mistrz Polski

Niech im jebna druga i bedzie pieknie...
    Ostatnio edytowane przez nevermind ; 29-07-2010 o 20:40
    CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Legionista Awatar nevermind
    "Coscie tak cicho..." A ten Czimbamba to jednak przekocur
    CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Legionista Awatar vit
    szykuje nam sie fajny wyjazd do Poznania
    Moja jedyna Miłość...

no to jedziemy wspomóc zgode

Czerwona kartka
    elegancko ;] a ogólnie to raczej nie wyjdą z grupy, ManCity, Juve i Salzburg ... czarno to widzę

O i Lige Europejską sobie 'obejrzymy'
    Kawał byka.

Barcelona na wyjazdach tragedia...

Wisła przeważała do 70 minuty. Mieli w pierwszej połowie kilka sytuacji z których bramki muszą padać, bo w przeciwnym razie to się może zemścić. Mimo wszystko uważam, że Wisła miała szczęście, bo w ostatnich 20 minutach Łotysze mogli ze 2 bramki strzelić. Teraz jak Skonto zagra od pierwszych minut agresywnie i wyrówna, to będzie smród w rewanżu.

Legionista Awatar Huxley
    Kwintesencją tego meczu był komentarz - po jednej z akcji Wisły - tego pseudo Kołtonia: "Jeszcze się nie znają, ale już się czują"....
    Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Legionista
    Można jakieś linki do meczu Den Haag? Będzie gdzie to w ogóle?
    Jeśli ktoś ma pod ręką najlepsze zbiory linków do regularnych transmisji meczyków w necie to może wkleić, po formacie mi zaginęły.

pzdr

Legionista Awatar capital
    Cytat Zamieszczone przez lukasz_l Zobacz posta
    Można jakieś linki do meczu Den Haag? Będzie gdzie to w ogóle?
    Jeśli ktoś ma pod ręką najlepsze zbiory linków do regularnych transmisji meczyków w necie to może wkleić, po formacie mi zaginęły.

pzdr
    Ja korzystam z tego: http://myp2p.eu/index.php?part=sports

Edit: Link do transmisji z meczu Den Haag: http://myp2p.eu/broadcast.php?matchi...40&part=sports
    Na wieki wieków
    LEGIA!

Cytat Zamieszczone przez pshepyoor Zobacz posta
    Komicznie wyglądało jak trzymał się za tego palucha i zwijał się, turlał i tupał nóżkami jakby mu co najmniej do samego łokcia łapę urwało
    Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Uprawnienia umieszczania postów