Strona 5 z 478 PierwszyPierwszy 1234567891555105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 150 z 14327

Wątek: Liga Mistrzów i Europejska

Legionista Awatar raff
    Przed chwilą BATE Borysów awansowało do Ligi Mistrzów.

Legionista Awatar M@+
    co za wstyd, żeby druzyna z Białorusi miała team w Lidze Mistrzow, a my co roku to samo...Tak czy inaczej klub finansowo się ustawi na pare ładnych lat
    mogłby mi ktos przypomniec jaka kasa wpływa do klubu za awans i za kazdy mecz grupowy?
    jutro losowanie, ciekaw jestem grup.
    Ostatnio edytowane przez M@+ ; 27-08-2008 o 20:46

Legionista Awatar pzk
    • Za awans do Ligi Mistrzów od UEFA 1,6 mln euro.
    • Za udział w sześciu spotkaniach - 2 mln euro.
    • Po remisie w meczu grupowym, na konto klubu może wpłynąć 162 tys. euro.
    • Zwycięstwo [w meczu grupowym] gwarantuje dwukrotnie większą kwotę niż remis.
    • Dostanie się do 1/8 finału, daje 1,6 mln euro,
    • Awans do ćwierćfinału to nagroda - 1,9 mln euro.
    • Półfinał premiowany jest na 2,6 mln.
    • Występ w finale rozgrywek 3,9 mln, zaś zwycięstwo w nim - aż 6,4 mln.

Tak było jak My walczyliśmy z Szachtarem, ale pewnie nie dużo się zmieniło.
    Do tego dochodzą premie z praw telewizyjnych, reklamy na koszulkach i wiele innych rzeczy.

Legionista Awatar M@+
    Cytat Zamieszczone przez p-i-o-t-r-e-k-p Zobacz posta
    • Za awans do Ligi Mistrzów od UEFA 1,6 mln euro.
    • Za udział w sześciu spotkaniach - 2 mln euro.
    • Po remisie w meczu grupowym, na konto klubu może wpłynąć 162 tys. euro.
    • Zwycięstwo [w meczu grupowym] gwarantuje dwukrotnie większą kwotę niż remis.
    • Dostanie się do 1/8 finału, daje 1,6 mln euro,
    • Awans do ćwierćfinału to nagroda - 1,9 mln euro.
    • Półfinał premiowany jest na 2,6 mln.
    • Występ w finale rozgrywek 3,9 mln, zaś zwycięstwo w nim - aż 6,4 mln.

Tak było jak My walczyliśmy z Szachtarem, ale pewnie nie dużo się zmieniło.
    Do tego dochodzą premie z praw telewizyjnych, reklamy na koszulkach i wiele innych rzeczy.
    dzięki wielkie

BiKTOP
    Guest
    Ciekawe jak to jest, że takie BATE potrafi ograć Rangers. BATE takie silne, czy Rangers kiepskie.

Zauważcie że to już drugi taki przypadek, że szkocki klub wpuszcza swoją postawą do LM teroretycznie dużo gorszy klub. 2 lub 3 sezony temu było podobnie z Celtikiem, który dostał baty 0:5 od Artmedii Bratysława. Też odpadł, a Artmedia awansowała do LM.

Legionista Awatar M@+
    na układy nie ma rady

Legionista Awatar raff
    Cytat Zamieszczone przez BiKTOP Zobacz posta
    Ciekawe jak to jest, że takie BATE potrafi ograć Rangers. BATE takie silne, czy Rangers kiepskie.
    O ile się nie mylę, to Rangersi dostali baty od litewskiego zespołu Kaunas. A dzisiaj Kaunas odpadło na rzecz Aallborg BK. Kolejna 'potęga' w LM.

edyta - w gronie 32 najlepszych drużyn Europy znalazło się miejsce dla dwóch zespółów z Rumunii - CFR Cluj oraz Steaua Bukareszt.. A za 10 minut najprawdopodobniej Anorthosis też będzie świętować awans..
    Ostatnio edytowane przez raff ; 27-08-2008 o 22:20

BiKTOP
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez raff Zobacz posta
    O ile się nie mylę, to Rangersi dostali baty od litewskiego zespołu Kaunas.
    Przepraszam, pomyliło mi się z Anderlechtem.

Legionista Awatar pzk

Zauważcie że to już drugi taki przypadek, że szkocki klub wpuszcza swoją postawą do LM teroretycznie dużo gorszy klub. 2 lub 3 sezony temu było podobnie z Celtikiem, który dostał baty 0:5 od Artmedii Bratysława. Też odpadł, a Artmedia awansowała do LM.
    Wtedy Artmedia weszła po wyeliminowaniu Partizanu Belgrad w III rundzie, a Celtic wyeliminowała w II.

BiKTOP
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez p-i-o-t-r-e-k-p Zobacz posta
    Wtedy Artmedia weszła po wyeliminowaniu Partizanu Belgrad w III rundzie, a Celtic wyeliminowała w II.
    Teraz też Rangersi w drugiej rundzie polegli, ale z FDK Kowno. Słusznie zwrócił mi tu raff uwagę że to Anderlecht odpadł z BATE.

Legionista
    ***** mać, Liverpool mi ******** kupon, najmniejszy kurs na całym kuponie 8 spotkań, ogólny kurs 16.78 i jak spieprzy kurs 1.18 to się mocno wkurwię

Legionista Awatar raff
    Cytat Zamieszczone przez Krzysiek Zobacz posta
    ***** mać, Liverpool mi ******** kupon, najmniejszy kurs na całym kuponie 8 spotkań, ogólny kurs 16.78 i jak spieprzy kurs 1.18 to się mocno wkurwię
    ta, mam tak samo jak Ty. Tyle, że to ostatni mecz i kurs ogólny 51.48.

Dokładnie Krzysiek - mam nadzieję, że Standard w tym wypadku awansuje.
    Ostatnio edytowane przez raff ; 27-08-2008 o 22:57

Administrator Awatar arczi
    UEFA może odsapnąć. W LM zabraknie dzikich hord z dzikiego wschodu i południa. Olympiakos, Partizan, Dinamo, Galatasaray, Spartak... Honoru dzikich plemion Europy będą bronić Rumuni
    Prywatnie cieszy mnie wreszcie wtopa czeskich teamów. W ostatnich latach zawsze jakimś psim swędem a to Slavia, a to Sparta awansowały do fazy grupowej. Teraz obie poległy. I dobrze
    Poza tym faktycznie... pora umierać. Cypr i Białoruś w LM hehe...
    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Legionista
    Pierdolony Liverpool! Oby wszedł Standard chociaż i tak angole pewnie awansują

edit: wiedziałem, że te kurwy strzelą
    Ostatnio edytowane przez Andrzej ; 27-08-2008 o 23:34

Legionista Awatar nevermind
    Szkoda mi najbardziej z tych wszytskich Partizana Belgrad bardzo liczylem na nich ze wejda... nie dosyc ze raz na 2-3 lata Mistrza Serbii (Crvena Zvezda ) zdobeda to znów nie awansuja od lat im kibicuje i znów bede sie emocjonował Pucharem UEFA Partizana

BiKTOP
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
    UEFA może odsapnąć. W LM zabraknie dzikich hord z dzikiego wschodu i południa. Olympiakos, Partizan, Dinamo, Galatasaray, Spartak... Honoru dzikich plemion Europy będą bronić Rumuni
    Prywatnie cieszy mnie wreszcie wtopa czeskich teamów. W ostatnich latach zawsze jakimś psim swędem a to Slavia, a to Sparta awansowały do fazy grupowej. Teraz obie poległy. I dobrze
    Poza tym faktycznie... pora umierać. Cypr i Białoruś w LM hehe...
    O czymś zapomniałeś Arczi.Honoru Słowian będą bronić Dynamo Kijów i Szachtar Donieck (Zenit chyba wszedł do LM bez eliminacji jako mistrz Rosji).

Legionista

Kilka sensacji może być.

Jak myślicie, Anorthosis Famagusta jest tak silny, czy Olympiakos tak beznadziejny.
    No i będzie komu kibicować w LM
    U nas każą nam cieszyc sie ponieważ Wiśle udało sie wygrac mecz o pietruszkę a tu proszę Cypryjczycy w LM ciekawe jak to skomentuje Maciej Szczęsny

Legionista
    O czymś zapomniałeś Arczi.Honoru Słowian będą bronić Dynamo Kijów i Szachtar Donieck (Zenit chyba wszedł do LM bez eliminacji jako mistrz Rosji).
    Z południa też są, Panathinaikos i Fenerbahce, więc Uefa musi mieć się na baczności

Ciekaw jestem czy chociaż jeden z tych trzech klubów (Aalborg,Anorthosis,Bate) będzie w stanie powalczyć o awans, bo w sumie taka Petrzalka liczyła się aż do ostatniej kolejki Ciekawi mnie też co pokaże CFR Cluj, niby mistrz Rumunii, ale może to jednorazowy wyskok jak u nas Lubin. Teoretycznie tylu "słabeuszy" nie było w LM już dawno, ale osobiście się cieszę, bo wyznaję zasadę, że w lidze mistrzów powinni grać mistrzowie a nie druzyny z 3-4 miejsca.

Legionista Awatar M@+
    Liverpool tez awansował, Kuyt w 117 minucie, i dobrze... troche za duzo tych przypadkowych druzyn w CL.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Krawczol Zobacz posta
    Ciekawi mnie też co pokaże CFR Cluj, niby mistrz Rumunii, ale może to jednorazowy wyskok jak u nas Lubin.
    swego czasu wojowali coś w intertoto jak jeszcze 3 finały na końcu były...

(a, i jeszcze puchar Rumunii z tego roku mają, a połowa składu to Portugalczycy )
    Ostatnio edytowane przez przybysz ; 28-08-2008 o 00:29

Legionista Awatar Orzelek
    Przejrzałem archiwa statystyk z poprzednich sezonów i można zauważyć, że od ostatniego występu Widzewa w fazie grupowej przez kolejne lata awansowały do niej takie "potęgi" jak np. Molde (Norwegia), FC Koszyce, AIK Sztokholm, HJK Helsinki, Artmedia Bratysława czy teraz Anorthosis czy Borysow.

Ale w przyszłości ma ponoć nastąpić reforma europucharów, co ma dać łatwiejszą drogę awansu. Tylko czy dopiero zmiany regulaminów mają spowodować że w końcu polska drużyna dostanie się do pilkarskiego raju? A nie w drodze przechodzenia tych wszystkich szczebli?

Legionista Awatar Kempes
    Przy formie i składzie Wisły z czasów ''Schalke, Lazio, Parmy'' to i w obecnej formule pewnie już by ze 2 razy awansowali. Z teraźniejszym poziomem naszych drużyn, wśród których wyróżnia sie Wisła - nawet po reformie widzę nikłe szansę.

No bo co ona ma dać ?
    Że rozstawieni ? Że zamiast Barcelon i Manchesterów będą Werdery czy Fiorentiny ?
    Jesteś panem własnego losu.

Legionista Awatar Z.
    Raczej zamiast Werderów i Fiorentin Sparty Praga, BATE Borysowy czy Partizan.
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista Awatar nevermind
    No własnie, w eliminacjach juz nie bedzie druzyn z tych najsilniejszych panstw. ale i tak pokonac wlasnie taka Sparte Prage czy ew Partizan lub Szachtar bedzie mega trudno.

to jest Mega zalosne co sie dzieje z naszymi druzynami. kiedys jeszcze 3-4lata temu to do 3 rundy Uefa dochodzilismy Marzac o grze w CL a teraz to nasze druzyny marza zeby zagrac w fazie grupowej ale UEFA

Legionista Awatar M@+
    najgorsze jest to, ze nie widac postepów, zamiast być lepiej z roku na rok... stoimy w miejsu... albo nawet się cofamy.Własnie to mnie najbardziej martwi.

Ejj..wcale nie jest tak zle..dawniej, jak mielismy jedną drużynę w I rundzie PUEFA to wszyscy skakali z radosci jaką my mamy wspaniala pilke a teraz jest realna szansa na 3 duzyny(tylko musicie się postarac) A jak beda 3 druzyny, to ktoras musi wejsc do grupy, chyba ze bedzie tak francowate losowanie ze ja pierdole, np. my Milan, Lech Sevilla a Legia Tottenham...

Legionista
    No, bez przesady, jedną drużynę w I rundzie to mieliśmy jedynie rok temu i to też tylko dlatego, że mistrz Polski wział się z przypadku, nasz standartowy poziom, to 2 drużyny w I rundzie Uefa i zapewne tak zostanie. Nie wrócą prędko te czasy, gdy mieliśmy 3 drużyny w I rundzie Uefa i to w dodatku wszystkie były rozstawione, a przecież było to tak niedawno (04/05)

Legionista Awatar kiubz
    Cytat Zamieszczone przez kądzikowski Zobacz posta
    Ejj..wcale nie jest tak zle..dawniej, jak mielismy jedną drużynę w I rundzie PUEFA to wszyscy skakali z radosci jaką my mamy wspaniala pilke a teraz jest realna szansa na 3 duzyny(tylko musicie się postarac) A jak beda 3 druzyny, to ktoras musi wejsc do grupy, chyba ze bedzie tak francowate losowanie ze ja pierdole, np. my Milan, Lech Sevilla a Legia Tottenham...
    Doceniam kurtuazję , ale obydwaj dobrze wiemy, że dzisiaj Legia solidnie dostanie w dupę i na tym przygoda w pucharach się skończy.

A swoją drogą ten rok to niejako test naszych możliwości, bo chyba jest to najsilniejsza trójka w pucharach od obrych kilku lat. Lepiej nie będzie.

Cytat Zamieszczone przez kiubz Zobacz posta
    Doceniam kurtuazję , ale obydwaj dobrze wiemy, że dzisiaj Legia solidnie dostanie w dupę i na tym przygoda w pucharach się skończy.

A swoją drogą ten rok to niejako test naszych możliwości, bo chyba jest to najsilniejsza trójka w pucharach od obrych kilku lat. Lepiej nie będzie.
    Ale FK Moskwa w lidze u siebie na 9 meczy wygral tylko 1!! Więc jeżeli nie zesrają się wasi pilkarze w szatni i atmosferą na stadionie(bo przyjazna to to ona nie będzie) to naprawdę możecie władować te 2 bramy.

A tak jeszcze z innej beczki...zauważyliście jakie francowate szczescie ma Wisła w losowaniach..jak jest w dobrej formie, to rywal z takiej polki, ze nawet nie mozna snic o przejsciu, a jak jest w slabej, to i tak za mocny, zeby przejsc, ale jakby byla w dobrej, to by go przeszle..ehh.jak nie Real, to Barca, mam nadzieję, że teraz nie będzie Milan albo cos pokroju tego

Legionista Awatar raff
    Chyba nie widziałeś, jak nasi grają.

A co do losowania - Wisła chyba będzie teraz rozstawiona w I rundzie UEFA?

Uprawnienia umieszczania postów