Strona 474 z 474 PierwszyPierwszy ... 374424464470471472473474
Pokaż wyniki od 14,191 do 14,199 z 14199

Wątek: Liga Mistrzów i Europejska

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Zapewne będą się odwoływać.
    Tym razem nie mają powodu

Gintleman Awatar księciuniu
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Alek
    Patrzę sobie na APOEL. Wyeliminowali Karabach i już nie od wczoraj dzielnie sobie radzą w Europie. Ale to co mnie zdziwiło to obecność w I składzie Kevina Lafrance. Gość ma 29 lat, a ostatnio grał w Miedzi i Widzewie.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Natomiast Ajax, prawie finalista poprzedniej edycji, ledwo ledwo z PAOKiem.
    Ajax miał 3 karne(1 wybroniony).

E:
    Tak oglądam te karne na https://www.flashscore.pl/mecz/KCuq8Wds/#wideo i sam nie wiem. Mógł gwizdać, mógł nie gwizdać. Kontakty były w polu karnym, jakieś pociągnięcia oraz ręka w polu karnym. Nie wiem czy tu można mówić o wydrukowaniu. Dyskusyjne ale nie jednoznaczne.
    Ostatnio edytowane przez Raczej ; 14-08-2019 o 11:13

Legionista Awatar Jestem
    Może nie hardkorowa drukarnia a tylko słaby i amatorski sitodruk

p.s. Z sędziowaniem są coraz większe kłopoty albo mamy coraz większe wymagania - pewnikiem jedno i drugie ...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Z sedziowaniem coraz większe problemy, bo i piłka jest coraz szybsza. Obejrzyjcie sobie jakieś rozszerzone highlighty na TY, np
    Barcelone z czasów Ronaldinho. Nie do porównania, ostatnią nadzieją VAR.
    Cytat Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie reformy ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą – oczywiście patrząc tylko na konkretny miesiąc.

Legionista
    Sadio Mane !! Uwielbiam gościa !
    Sierpień = miesiąc trzeźwości.

Czechom się nie powiodło w tym roku.
    Mlada Boleslav odpadła ze Steauą
    Viktoria Pilzno z Royal Antwerp
    Sparta Praga z Trabzonsporem
    FK Jablonec z Pjunikiem Erywań

Została im już tylko Slavia w el. LM
    Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Liga MistrzĂłw i Europejska

Jeśli zagra Kane to wcale bym nie był taki pewny wygranej Liverpoolu, to co zrobili w Amsterdamie zasługuje na szacunek nie mniejszy niż dla Liverpoolu. Tak bardzo mi szkoda chłopaków z Ajaxu że reagowałem jakby to Borussia grała a nie Ajax, świetny zespół i pięknie się ich oglądało w tej edycji, niestety pewnie po sezonie większość gwiazd odejdzie i minie znowu kawał czasu zanim powtórzą takie osiągnięcie a szkoda bo słysząc Ajax w finale Ligi Mistrzów to jakby się cofnąć do lat 90 i widzieć tę piękną drużynę z Seedorfem czy Rijkardem na czele, ogólnie finał Liverpool - Ajax to konkretny powrót do przeszłości i oldskulowy pojedynek dwóch zasłużonych ekip w w Europie, no ale szkoda, jedyny pozytyw jest taki że teraz nie będzie dylematu komu kibicować bo 100 za Jurgenem jestem Minusem jest to że kibice angielskich drużyn znowu będą pieprzyć jaka to liga nie jest wspaniała i najlepsza na świecie...

Ogólnie ta edycja jest najlepsza i najbardziej emocjonująca od lat - też tak uważacie?

Uprawnienia umieszczania postów