Strona 473 z 474 PierwszyPierwszy ... 373423463469470471472473474 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,161 do 14,190 z 14200

Wątek: Liga Mistrzów i Europejska

Polska myśl szkoleniowa to maksyma: ,, nie strać, broń, walcz, zapier..." z przodu może coś wpadnie.

Legionista Awatar Szawar
    Na tym etapie już więcej druzyn mają Łotysze, Bułgarzy, Bośniacy, Cypryjczycy czy zawsze groźni Gruzini.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista
    Czy zdarzyło się kiedykolwiek by mistrz Polski pożegnał się z "pucharami" już 1 sierpnia?
    A my daliśmy się wyprzedzić tym miernotom

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez so(L)dier Zobacz posta
    Piast trafia w el.LM na pierwszego rywala - OUT, spada do el.LE, tam trafia na pierwszego rywala - OUT.
    Cracovia trafia na pierwszego rywala - OUT.
    Lechia trafia na pierwszego rywala - OUT.
    Dodajmy, że ich pogromcy, czyli potężne Streda i Bate także odpadli z pierwszym możliwym rywalem.

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Czy zdarzyło się kiedykolwiek by mistrz Polski pożegnał się z "pucharami" już 1 sierpnia?
    A my daliśmy się wyprzedzić tym miernotom
    Nie chce mi się szukać ale nie wiem czy przed reformą gdy odpadałeś wcześniej w LM i nie spadałeś do LE jakaś Wisła po Levadii nie skończyli wcześniej.

Legionista Awatar Moriarty
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Nie chce mi się szukać ale nie wiem czy przed reformą gdy odpadałeś wcześniej w LM i nie spadałeś do LE jakaś Wisła po Levadii nie skończyli wcześniej.
    Wisła odpadła z Levadią 22.07.2009 r.
    Bazinga!

Ciekawe jest tez to ze Lechia zmieniajac 10-ciu pilkarzy w ostatnim meczu postawila wszystkie sily na rewanz, nawet Arak w "PS" mowil o wiekszej swiezosci lechistow, jako o atucie po ich stronie, a w dogrywce to Dunczycy wygladali lepiej kondycyjnie, choc z Odense w lidze tylko 3 zmiany byly. Poczatek sezonu a tu trzeba wymieniac caly sklad, przeciez jakby oni do IV rundy doszli to mowiliby jak strasznie jest im ciezko i jak napiety maja terminarz, a potem do grudnia odzyskiwaliby "swiezosc".

Potem w cieplych wywiadzikach mowia: minimum co roku 2 polskie kluby powinni grac w grupach, albo, polska liga nie jest taka slaba jak sie wielu osobom wydaje.

Dla mnie czekac jeszcze ze 3 lata na to jakie beda rezultaty, a jak dalej bez zmian to reformowac lige na system wiosna-jesien, moze dalej pomyslec tez o zmiejszeniu ligi (co raczej na pewno przez bunt odplywu gotowki sie nie uda), no i zmniejszac te pensje o czym zreszta juz wspominaliscie. Jeszcze zrozumialbym jakby po awansach do rozgrywek na jesien zgarniali by solidna kase, ale wtedy mieliby za co i juz. Przeciez to bedzie zaraz staly trend, ze powazni wracaja z wakacji a nas juz nie ma.

Zanosi sie na to, ze "pocalunek smierci" bedzie coraz bardziej smierconosny

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Na tym etapie już więcej druzyn mają Bośniacy
    No trudno, żeby mieli mniej, skoro dostali wolny los...

Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    No trudno, żeby mieli mniej, skoro dostali wolny los...
    Zrinjski musiał wyeliminować Utrecht, dwóch miejsc za darmo nie dostali.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez eustachyrakieta Zobacz posta
    Zrinjski musiał wyeliminować Utrecht, dwóch miejsc za darmo nie dostali.
    Nie mówię, że dostali dwa miejsca za darmo. Dostali jedno, jedno sobie wywalczyli, czyli de facto nasz poziom

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez so(L)dier Zobacz posta
    Piast trafia w el.LM na pierwszego rywala - OUT, spada do el.LE, tam trafia na pierwszego rywala - OUT.
    Cracovia trafia na pierwszego rywala - OUT.
    Lechia trafia na pierwszego rywala - OUT.
    a jakieś kurwy dziennikarskie i tak będą wypisywać jak to Legia kompromituje Polską piłke w Europie
    gdyby odjąć punkty nabite przez Legię z polskiego rankingu to te wszystkie Piasty grałyby od rundy przedwstępnej z drużynami z San Marino i Kosowa

"DNO Ekstraklasa".

Legionista
    To było do przewidzenia niestety, jesteśmy jedynym zespołem tej śmiesznej lig który zdołał przejść jakąkolwiek rundę eliminacji, chyba więcej nie trzeba pisać.
    Osobiście myślałem jednak że Piast da radę, gdy zobaczyłem kogo dostali w el. LE, ale sami są sobie winni, tragedia i w zasadzie dobrze szmaciarzom, za cyrki z Kirkesovem. Dlatego w.kur.wia mnie gdy czytam dzisiaj że Legia wypożycza do rezerw Piasta, naszego zawodnika z CLJ Preussa, powinno być całkowite zerwanie wszelkich kontaktów transferowych z tymi szmaciarzami (to taka dygresja). Lechia no cóż w pierwszym meczu powinni załatwić sprawę, a tak padli, najgorsze że mimo że chyba nikt nie zagrał w lidze przed meczem ze składu na puchary w dogrywce wyglądali jakby już jechali na oparach, rywale podobno przed tym meczem tylko oszczędzili 3 graczy, a mimo to wyglądali fizycznie dużo lepiej. Więc o czym my mówimy, nie potrafimy umiejętnościami piłkarskimi wygrywać, więc powinniśmy starać się fizycznie od rywali nie odstawać. No ale tak to jest jak się gra całymi latami raz w tygodniu, jedyny klub który grał ostatnimi laty co trzy dni to nasza Legia.

Dlatego śmieszy mnie nagonka na nas, fakt gramy dramatycznie, ale jako jedyni póki co łączymy jakoś grę w lidze z pucharach. Wystarczy popatrzeć na ilość punktów po dwóch kolejkach, wystarczy popatrzeć kto jeszcze został w pucharach. Tak mamy dramatycznie słabych rywali, ale sami sobie na to zapracowaliśmy przez ostatnie lata, gdyby nie my nasz mistrz zaczynał by od eliminacji do eliminacji, a i pewnie pozostałe kluby również. Więc kibice innych klubów po tych popisach w pucharach powinni zamknąć mordy i się nie odzywać w temacie Legii, bo ich kluby albo nie grają w pucharach od lat lub nigdy, a jak już to odpadają zazwyczaj z pierwszym rywalem jaki im się napatoczy.
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 02-08-2019 o 20:04

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
    To było do przewidzenia niestety, jesteśmy jedynym zespołem tej śmiesznej lig który zdołał przejść jakąkolwiek rundę eliminacji, chyba więcej nie trzeba pisać.
    Osobiście myślałem jednak że Piast da radę, gdy zobaczyłem kogo dostali w el. LE, ale sami są sobie winni, tragedia i w zasadzie dobrze szmaciarzom, za cyrki z Kirkesovem. Dlatego w.kur.wia mnie gdy czytam dzisiaj że Legia wypożycza do rezerw Piasta, naszego zawodnika z CLJ Preussa, powinno być całkowite zerwanie wszelkich kontaktów transferowych z tymi szmaciarzami (to taka dygresja). Lechia no cóż w pierwszym meczu powinni załatwić sprawę, a tak padli, najgorsze że mimo że chyba nikt nie zagrał w lidze przed meczem ze składu na puchary w dogrywce wyglądali jakby już jechali na oparach, rywale podobno przed tym meczem tylko oszczędzili 3 graczy, a mimo to wyglądali fizycznie dużo lepiej. Więc o czym my mówimy, nie potrafimy umiejętnościami piłkarskimi wygrywać, więc powinniśmy starać się fizycznie od rywali nie odstawać. No ale tak to jest jak się gra całymi latami raz w tygodniu, jedyny klub który grał ostatnimi laty co trzy dni to nasza Legia.

Dlatego śmieszy mnie nagonka na nas, fakt gramy dramatycznie, ale jako jedyni póki co łączymy jakoś grę w lidze z pucharach. Wystarczy popatrzeć na ilość punktów po dwóch kolejkach, wystarczy popatrzeć kto jeszcze został w pucharach. Tak mamy dramatycznie słabych rywali, ale sami sobie na to zapracowaliśmy przez ostatnie lata, gdyby nie my nasz mistrz zaczynał by od eliminacji do eliminacji, a i pewnie pozostałe kluby również. Więc kibice innych klubów po tych popisach w pucharach powinni zamknąć mordy i się nie odzywać w temacie Legii, bo ich kluby albo nie grają w pucharach od lat lub nigdy, a jak już to odpadają zazwyczaj z pierwszym rywalem jaki im się napatoczy.
    Dobre podsumowanie....nic dodać, nic ująć.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez ra4319 Zobacz posta
    a jakieś kurwy dziennikarskie i tak będą wypisywać jak to Legia kompromituje Polską piłke w Europie
    gdyby odjąć punkty nabite przez Legię z polskiego rankingu to te wszystkie Piasty grałyby od rundy przedwstępnej z drużynami z San Marino i Kosowa
    Nie bronię "wyczynów" tych drużyn ale takie Skonto Ryga czy Broendby to nie to samo co amatorzy z Gibraltaru czy skoczkowie z Kuopio

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez ra4319 Zobacz posta
    Ale przecież grają
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez L.. Zobacz posta
    Nie bronię "wyczynów" tych drużyn ale takie Skonto Ryga czy Broendby to nie to samo co amatorzy z Gibraltaru czy skoczkowie z Kuopio
    Skąd wniosek że FC Ryga to Skonto Ryga ?
    Skonto upadło w 2016, FC Ryga to klub który powstał w 2014 roku jako Caramba Ryga , czyli wtedy Skonto istniało. Jedyne co ich łączy ze Skonto to stadion.
    Pisząc krótko, Piast dostał BATY od Caramby
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 02-08-2019 o 22:39

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
    Skąd wniosek że FC Ryga to Skonto Ryga ?
    Skonto upadło w 2016, FC Ryga to klub który powstał w 2014 roku jako Caramba Ryga , czyli wtedy Skonto istniało. Jedyne co ich łączy ze Skonto to stadion.
    Pisząc krótko, Piast dostał BATY od Caramby
    Faktycznie.Coś mi się ubzdurało że to Skonto...

Ale Braga złomotała Broendby na wyjeździe....4-2.

Legionista Awatar R.
    Oglądam to FCM - Rangers... Kopanina gorsza niż w Ekstraklasie. Duńczycy opierają swoje ataki na... wyrzutach z autu.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Miedziana
    cojones potrzeba, oczy bolą

Ciekawe, że Dudelange po zwycięstwie 3-1 w pierwszym meczu jutro może przypieczętować w Estonii awans do ostatniej rundy eliminacji do LE. Gdyby im się udało wejść do fazy grupowej, to byłby kosmos - klub z Luksemburga dwa razy z rzędu tak daleko w Europucharach...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Cziczeko Zobacz posta
    Ciekawe, że Dudelange po zwycięstwie 3-1 w pierwszym meczu jutro może przypieczętować w Estonii awans do ostatniej rundy eliminacji do LE. Gdyby im się udało wejść do fazy grupowej, to byłby kosmos - klub z Luksemburga dwa razy z rzędu tak daleko w Europucharach...
    Dowód na to że amatorom nawet może się udać.Wystarczy chcieć

Nie powiem, ciekawe i trochę zaskakujące rozstrzygnięcia dzisiaj w ELM.
    Pierwsze z brzegu np. to, że Celtic i Porto poza burtą.
    Qarabag również nie obronił zaliczki z pierwszego meczu.
    Natomiast Ajax, prawie finalista poprzedniej edycji, ledwo ledwo z PAOKiem.

Legionista
    W Kopenhadze też wesoło, Crvena przechodzi po 12 serii karnych(6:7)

https://www.flashscore.pl/mecz/YsUm9...zczegoly-meczu

Cluj z trenerem D.Petrescu eliminuje Celtic. Ciekawe gdzie by była teraz Wisła, jakby zamiast zwalniać Petrescu by wyrzucili swoje pseudo gwiazdki, którym nie chciało się trenować.

Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    W Kopenhadze też wesoło, Crvena przechodzi po 12 serii karnych(6:7)

https://www.flashscore.pl/mecz/YsUm9...zczegoly-meczu
    Czerwona Gwiazda prawie nie istniała, ale przeszła.

Posiadanie piłki
    76%
    FC Kopenhaga
    24%
    Crvena Zvezda
    Strzałów
    22
    6
    Strzałów celnych
    5
    1
    Strzałów niecelnych
    12
    4
    Strzałów zablokowanych
    5
    1
    Ataków
    165
    80
    Groźnych ataków
    120
    34
    Rzutów rożnych
    12
    1
    Fauli
    15
    18
    Kartek
    5
    8
    Rzutów wolnych
    21
    18
    Spalonych
    3
    3

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Viper_86 Zobacz posta
    Cluj z trenerem D.Petrescu eliminuje Celtic. Ciekawe gdzie by była teraz Wisła, jakby zamiast zwalniać Petrescu by wyrzucili swoje pseudo gwiazdki, którym nie chciało się trenować.
    Ja tylko nadmienię, że w zeszłym roku Cluj rundę po nas dostał w cymbał od dobrze znanego Dudelange. Oni wnioski wyciągnęli, zatrudnili trenera, my nie, i efekty widać.

A jeśli już o Dudelange mowa, to w ostatniej rundzie eliminacji LE grają ze zwycięzcą pary Saburtalo Tbilisi / Ararat-Armenia, więc ich ponowny udział w fazie grupowej LE jest w tym momencie więcej, niż prawodpodobny. Złotousty Mioduski coś mówił o tym, że zdobycie mistrzostwa kraju nic nie daje?

Legionista Awatar Szawar
    Cluj z trenerem D.Petrescu eliminuje Celtic.
    Zapewne będą się odwoływać.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Po co się męczyć i przepacać koszulkę. Żel się zmyje.

Uprawnienia umieszczania postów