Strona 471 z 474 PierwszyPierwszy ... 371421461467468469470471472473474 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,101 do 14,130 z 14200

Wątek: Liga Mistrzów i Europejska

Na co tym razem narzekał Probierz?. Lotnisko-ma, akademia-budowa. Wiatr?
    Jest jedno antidotum na te żenady. Wszyscy trenerzy w lidze muszą umówić się tzw ,, pakt społeczny" że od 1 kolejki ligowej gramy w piłkę. Nie uprawiamy zapasów, nie jesteśmy na siłowni, tylko gramy w piłkę. U nas ciągle pokutuje myślenie- nie stracić bramki. Natomiast Słowacy grali w piłkę, aż przyjemnie było popatrzeć.

Legionista
    Trzeba przyznać, że Cracovia odpadła przez najgłupszy przepis, jaki obecnie obowiązuje w nożnej. Bo nie wiem jak inaczej określić kretynizm, że w przypadku dogrywki, gole strzelone przez gości, wciąż mają większą wartość od tych gospodarza. Dlaczego jedna drużyna ma mniej czasu na strzelenie "więcej wartych" bramek od drugiej?
    Cytat Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie reformy ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą – oczywiście patrząc tylko na konkretny miesiąc.

Cytat Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    Trzeba przyznać, że Cracovia odpadła przez najgłupszy przepis, jaki obecnie obowiązuje w nożnej. Bo nie wiem jak inaczej określić kretynizm, że w przypadku dogrywki, gole strzelone przez gości, wciąż mają większą wartość od tych gospodarza. Dlaczego jedna drużyna ma mniej czasu na strzelenie "więcej wartych" bramek od drugiej?
    Cracovia odpadła przez to że nie wygrała. To jest proste, nie szukajmy usprawiedliwień. Przepisy dla wszystkich są takie same.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    A dlaczego jedną drużyna ma więcej czasu na grę u siebie, co jest przecież korzystniejsze?

Legionista
    W eliminacjach eliminacji na 6 meczów JEDNA wygrana

Legionista Awatar alfa
    Tym razem wg Probierza winni byli sędziowie

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    W eliminacjach eliminacji na 6 meczów JEDNA wygrana
    Ale za to z kim.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Cytat Zamieszczone przez legionistaeop Zobacz posta
    Jak ktoś doszukuje się ustawek to niech zobaczy co odjebał dzisiaj Hajduk Split i jaki był kurs na awans ich rywali przed dzisiejszym meczem

https://www.flashscore.pl/mecz/bXFA1...zczegoly-meczu
    No jeśli Maltańczycy tak strzelają...
    https://gfycat.com/magnificentthatbasenji

Legionista Awatar so(L)dier
    III runda el.LE

Lechia / Brondby - Braga
    Piast / Riga - Crvena zvezda / HJK

gdyby Lechia jakimś cudem przeszła Brondby to spotka się z Sa Pinto (o ile go nie wyrzucą z Bragi do tej pory)

ps.: Piast/Ryga zagra z przegranym z pary Crvena Zvezda/HJK (serbowie i finowie grają w el.LM).
    Ostatnio edytowane przez so(L)dier ; 22-07-2019 o 15:21 Powód: literówka

Legionista
    Czyli tradycyjnie polskie kluby zakończą granie w Europie zanim poważne kluby rozpoczną.

Legionista
    Piast to ma akurat autostradę do IV rundy eliminacji przynajmniej.

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
    Czyli tradycyjnie polskie kluby zakończą granie w Europie zanim poważne kluby rozpoczną.
    Nikogo nie bronię,ale te "poważne kluby" w większości mają fazę grupową "z urzędu". Więc jak słabo by nie wypadli,to odpaść wcześniej nie mogą.
    #MioduskiOut
    #VukovicOut

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Piast to ma akurat autostradę do IV rundy eliminacji przynajmniej.
    Crvena zvezda / HJK to ma być autostrada?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez L.. Zobacz posta
    Crvena zvezda / HJK to ma być autostrada?
    HJK na bank odpadnie z Crveną, liga finska jest bardzo slaba co zreszta zobaczysz w czwartek, Piast jest mistrzem Polski i takie druzyny jak HJK po prostu musi przechodzic inaczej bedzie to naprawde katastrofalnie swiadczyc o ekstraklasie

mają jeszcze wczesniej Ryge i to jeszcze wieksze slabeusze, ta sciezka dla mistrza w lidze europy jest tak slaba ze naprawde nie wiem jakim cudem tam dwa lata z rzedu odpadalismy...
    Ostatnio edytowane przez ra4319 ; 23-07-2019 o 10:44

Legionista Awatar e(L)egion
    Cytat Zamieszczone przez ra4319 Zobacz posta
    HJK na bank odpadnie z Crveną, liga finska jest bardzo slaba co zreszta zobaczysz w czwartek, Piast jest mistrzem Polski i takie druzyny jak HJK po prostu musi przechodzic inaczej bedzie to naprawde katastrofalnie swiadczyc o ekstraklasie
    Nasza ekstraklasa już ma fatalną opinię. Rok i dwa lata temu dołożyliśmy do tego ogromną cegłę. Mistrz Polski to teraz tylko pusta nazwa. Mnie nie zdziwi żaden wynik z mistrzem Finlandii.
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Legionista
    Zwracam honor
    Myślałem ze Piast zagra ze zwycięzcą tej pary a nie z przegranym...

Legionista Awatar Benek
    Piast to musi chyba najpierw przejść 2 rundę, czy nie ?
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista Awatar Runi
    To czy przejdzie to się okaże , ale rywale na poziomie Rygi i Helsinek to Autostrada bardzo zbliżona do naszej sprzed roku.

Legionista
    HJK na bank odpadnie z Crveną
    Odważnie. Postawiłbyś chałupę ?

Legionista
    19.00 Lechia Broendy na tvp Sport ,20.00 Piast gra na Polsacie Sport .
    Sierpień = miesiąc trzeźwości.

Legionista
    Nie wiedziałem, że Broendby to aż tak amatorski zespół.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Nie wiedziałem, że Broendby to aż tak amatorski zespół.
    Takich prezentów to nawet nasze ananaski nie robią.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Stout
    Już 1:1
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar R.
    Lechia i Piast( w poprzedniej rundzie tyle co sytuacji namarnowały to głowa mała. A potem zdziwienie, że zabrakło jednego gola.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    No właśnie - chyba pierwszy raz od lat wszystkie polskie druzyny wygrały jak jeden mąż, a tak naprawdę przed rewanżami wcale nie można być dobrej myśli, bo może się skończyć, że żadna nie przejdzie...

Swoją drogą ciekawe są narzekania piłkarzy Piasta na autobus postawiony przez Łotyszy - jakby mało razy grali tą "taktyką" w naszej ekstraklapie.
    Ostatnio edytowane przez Barto(L)d ; 26-07-2019 o 09:01

Legionista
    w biurze mam tylko naziemną więc cały dzień leci TVP Sport zerkam na mecz Lechii z wczoraj i trzeba przyznać, że grali bardzo, bardzo dobrze. Chyba, że z Brendby już tylko koszulki zostały

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
    No właśnie - chyba pierwszy raz od lat wszystkie polskie druzyny wygrały jak jeden mąż, a tak naprawdę przed rewanżami wcale nie można być dobrej myśli, bo może się skończyć, że żadna nie przejdzie...

Swoją drogą ciekawe są narzekania piłkarzy Piasta na autobus postawiony przez Łotyszy - jakby mało razy grali tą "taktyką" w naszej ekstraklapie.
    Zamiast narzekać to mogliby w końcu przestać dawać takie prezenty rywalom,bo jeśli odpadną będą znowu sami sobie winni...

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
    w biurze mam tylko naziemną więc cały dzień leci TVP Sport zerkam na mecz Lechii z wczoraj i trzeba przyznać, że grali bardzo, bardzo dobrze. Chyba, że z Brendby już tylko koszulki zostały
    NO ponoć w poprzedniej rundzie też gówno grali.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista
    Brondby to nie jest żadna potęga, w minionym sezonie 30 punktów straty do Kopenhagi, zwykly przecietniak z ligi niewiele lepszej od ekstraklasy

To jakie Piast traci, wróć, strzela sobie bramki jest NIEMOŻLIWE
    Ostatnio edytowane przez ra4319 ; 26-07-2019 o 11:05

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
    Chyba, że z Brendby już tylko koszulki zostały
    Koszulki zostały? A kiedy oni byli mocni? W ostatnich latach polskie zespoły mierzyły się kilkukrotnie z duńskimi i mimo że odpadały z powodu własnego frajerstwa (jak my w 2009 i Arka ostatnio), to po prostu lepiej wyglądały. Chyba liga duńska jest oceniania przez pryzmat ich zawsze solidnej reprezentacji, no i tego że to bogaty kraj, ładna trawka, niezła frekwencja itd. Ale piłkarsko to raczej taka Ekstraklasa.
    Więc nie dziwne, że taka Lechia stoczy z Brondby dosyć wyrównany dwumecz.

Uprawnienia umieszczania postów