Strona 470 z 474 PierwszyPierwszy ... 370420460466467468469470471472473474 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,071 do 14,100 z 14198

Wątek: Liga Mistrzów i Europejska

Trochę szkoda, bo byli lepsi na przestrzeni tego dwumeczu. Gdyby nie ten ręcznik w bramce, to może by awansowali.

Frajersko. czytaj: jak zawsze
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez 6xir Zobacz posta
    @(L)ukas: i co, zagrałeś u buka? Jak tak, to miłego imprezowania

Mnie tam jest ich trochę żal, ale cóż - BATE miało to, czym i my swego czasu wygrywaliśmy mecze w Europie, czyli doświadczenie, wyrachowanie.
    Ale oni nie wygrali doświadczeniem czy wyrachowaniem.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Niesłychane, jakiego farta te ruskie rok w rok mają. Jak śledzę te eliminacje od około 10 lat, to oni co runda się tak ślizgają nic nie grając.

Legionista Awatar (L)ukas
    Cytat Zamieszczone przez 6xir Zobacz posta
    @(L)ukas: i co, zagrałeś u buka? Jak tak, to miłego imprezowania
    Co z tego jak inne nie weszły
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Legionista
    Taka ciekawostka: Dudelange przeebao dwumecz z mistrzem... Malty.
    A Smokowski przed chwilą powiedział że Piast gra z Rygą, no ciekawe skoro Dundalk wygrało w karnych. Taka sama bzdura jest na sport.pl

Cytat Zamieszczone przez rogaL Zobacz posta
    A Smokowski przed chwilą powiedział że Piast gra z Rygą, no ciekawe skoro Dundalk wygrało w karnych. Taka sama bzdura jest na sport.pl
    Dundalk wygrał w karnych i gra dalej w el. LM a Ryga gra w el. LE z Piastem. Co w tym głupiego ?

Legionista
    Fakt, mój błąd.
    Chyba do tej pory nie mogę ogarnąć jak Piast mógł to przegrać...

Legionista
    Sport jest czysty
    Zachowanie bramkarza mega. Mając dwumecz pod kontrolą 175 minut przewalić to trzeba mieć wtajemniczonego faceta w bramce, vide zrobienie karnego, zachowanie przy obronie karnego i przy dośrodkowaniu
    Ten cały cyrk przestaje mnie bawić.

Legionista Awatar Numer

Cytat Zamieszczone przez rogaL Zobacz posta
    Dunelang - mistrz Luxemburga
    Dundalk - mistrz Irlandii

ci z Irlandi wyeliminowali łotyszy z Rygi którzy będą teraz grali z Piastem. wszystko się zgadza

Legionista Awatar R.
    Niech giną chujozy. A tak wysoko główkę nosili.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Numer Zobacz posta

Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 17-07-2019 o 22:29

Legionista
    W przerwie było @18 na win BATE. Palec swędział, ale dostałem złą podpowiedź od współtowarzysza, że Waldek dobrze ich poustawiał i nie poszło

Legionista
    A taki ładny był. Czechosłowacki.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
    A taki ładny był. Czechosłowacki.

Pniemy się w górę we wszelakich rankingach nie ma co. Rok w rok każdy z trenerów widzi że najważniejsze miesiące w całym roku to lipiec i sierpień. I rok do roku dajemy du....y. Dalej poklepujmy się po plecach, szlifujmy formę na ligę, podniecajmy się bramkami strzelanymi w naszym ogórkowie. A cała reszta europy odjeżdża.

Legionista Awatar klinton
    Przeyebali to koncertowo mając rywala na widelcu. Teraz jeszcze baty w eliminacjach LE, wyprzedaż czołowych piłkarzy przed zamknięciem okna i można się bić o utrzymanie

Legionista Awatar OLIUSTKA
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Pniemy się w górę we wszelakich rankingach nie ma co. Rok w rok każdy z trenerów widzi że najważniejsze miesiące w całym roku to lipiec i sierpień. I rok do roku dajemy du....y. Dalej poklepujmy się po plecach, szlifujmy formę na ligę, podniecajmy się bramkami strzelanymi w naszym ogórkowie. A cała reszta europy odjeżdża.
    dokładnie, nic dodać nic ująć

Legionista Awatar (L)ukas
    Cytat Zamieszczone przez R. Zobacz posta
    Niech giną chujozy. A tak wysoko główkę nosili.
    W końcu normalny post pośród tych wszystkich ochów i achów nt moralnego zwycięstwa
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Świerczokowi zachciało się strzelać karnego a'la Panenka. Zjebał, trener sie wkurwił i out w przerwie. Taka ciekawostka.
    Jest i ciąg dalszy. Świerczok nie był wyznaczony do karnego, trener zapowiada jakieś sankcje he.
    - Chciałem wszystkich przeprosić, myślałem, że podejmę dobrą decyzję w sprawie strzału, że bramkarz w takim meczu z pewnością nie zostanie na środku. Zawsze daję z siebie sto procent, teraz będę potrzebował więcej, aby odzyskać w zespole wiarę we mnie i pewność siebie. Nie chcę mówić nic więcej - wyraził skruchę po meczu polski napastnik. Świerczok nie wykorzystał karnego.

Jak się później okazało, to nie 26-latek miał podchodzić do jedenastki, lecz jego kolega, Rumun Cosmin Moti. - Krzyknąłem do niego, aby wziął piłkę, ale odpowiedział, że Świerczok chce strzelać. Wszyscy jednak powinni znać swoje obowiązki i uszanować to, co postanowiłem. Na pewno będą sankcje, ale jest za wcześnie, by o tym mówić. Na pewno to pierwszy raz, gdy ma miejsce taka sytuacja - komentował trener Stojczo Stojew.

Cytat Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
    Sport jest czysty
    Zachowanie bramkarza mega. Mając dwumecz pod kontrolą 175 minut przewalić to trzeba mieć wtajemniczonego faceta w bramce, vide zrobienie karnego, zachowanie przy obronie karnego i przy dośrodkowaniu
    Ten cały cyrk przestaje mnie bawić.
    Też miałem wizję zakapturzonego szwagra Placha w przeciwsłonecznych aviatorach za trzy dychy odwiedzającego punkt STS czy tam innej Fortuny.
    "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
    "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
    Up the Anchor!

Legionista
    Może teraz mają taki klimat w tych Gliwicach. To co Sedlar odwalał w końcówce poprzedniego sezonu to prokurator od razu.

A nasz wynik z pięknego Gibraltaru na pewno nie ma nic wspólnego z tym, że sponsorem jest Fortuna.

Legionista Awatar Tadek
    Może teraz mają taki klimat w tych Gliwicach. To co Sedlar odwalał w końcówce poprzedniego sezonu to prokurator od razu.

A nasz wynik z pięknego Gibraltaru na pewno nie ma nic wspólnego z tym, że sponsorem jest Fortuna.
    to dzisiaj i w weekend jakie wyniki??

Gintleman Awatar księciuniu
    A możesz wyjaśnić na czym ten związek polega i jak na kupienie/sprzedanie/obstawienie meczu przez piłkarzy wpływa fakt, że sponsorem jest Fortuna, a nie Suzuki? Remis wynikał z postanowień umowy sponsorskiej czy Fortuna nieoficjalnymi kanałami zaleciła podłożenie się? (pod rygorem, jak rozumiem, zerwania umow sponsorskiej, bo w innym wypadku fakt bycia sponsorem nie miałby znaczenia i jej pozycja byłaby taka sama jak STS-u czy innego Totolotka).
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Jeżeli do ekstraklapy przychodzą grajki z 3 ligi hiszpańskiej i są gwiazdami, to później się nie dziwcie, że w eliminacjach taki Gibraltar remisuje z Legią. W końcu to drużyna złożona z większości z Hiszpanów

Legionista Awatar R.
    Probierz tak płacze o to szkolenie w Polsce a nasprowadzał jakiś drwali, co to zamiast pograć piłką wszystko lagują do przodu. A to dAC potrafi ładnie pograć, coś poklepać itd. Śmiech.

Jak ktoś doszukuje się ustawek to niech zobaczy co odjebał dzisiaj Hajduk Split i jaki był kurs na awans ich rywali przed dzisiejszym meczem

https://www.flashscore.pl/mecz/bXFA1...zczegoly-meczu

Legionista Awatar R.
    Tymczasem Hajduk Split właśnie odpadł z drużyną z Malty.

Polskiego Guardiolę kolejny raz zweryfikowały europuchary.
    Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Uprawnienia umieszczania postów