Strona 466 z 468 PierwszyPierwszy ... 366416456462463464465466467468 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,951 do 13,980 z 14022

Wątek: Liga Mistrzów i Europejska

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta
    Jeśli poziom abstrakcji będzie w dalszym ciągu utrzymany to puchar LM pojedzie na White Hart Lane.
    Jeżeli jednak jest w tym wszystkim jakaś doza przewidywalności to na Anfield
    Dobra konstatacja w odniesieniu do tego co już się zdążyło wydarzyć w tegorocznej edycji.
    I tego się będę trzymał, tym bardziej, iż notowania u buków póki co atrakcyjne
    Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 09-05-2019 o 11:17

Legionista Awatar Huxley
    Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    W 2011 Barcelona-Manchester United.

Ostatni brytolski finał to United-Chelsea w 2008 w Moskwie
    Tfu, chodziło mi że to było 11 lat temu
    Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez emil83 Zobacz posta
    A gdzie tu pedalstwo?
    Zdziwiłbym się gdyby Rio po tylu latach w United płakał, że Liverpool dostaje wycisk.
    Jest już kolejny filmik jak reaguje po bramce Moury

https://mobile.twitter.com/TwaroTwar...248313345?s=09
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista Awatar Ivan Drugi
    To w finale LE będą derby Londynu 4,5 tysiąca kilometrów od stolicy Anglii . Trzy kluby z jednego miasta w finałach europejskich pucharów , tego jeszcze nie było .

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    To w finale LE będą derby Londynu 4,5 tysiąca kilometrów od stolicy Anglii . Trzy kluby z jednego miasta w finałach europejskich pucharów , tego jeszcze nie było .
    I jeszcze żaden z tych klubów nie był najlepszy na krajowym podwórku rok temu i z dużą dozą prawdopodobieństwa żaden z 4 angielskich finalistów nie będzie mistrzem i w tym (chyba że City podejmie rękawicę frajerstwa rzuconą przez FCB a zarazem Liverpool nie zmarnuje ew szansy)

Legionista
    No właśnie tak patrzę sobie na to zestawienie dwóch finałów i... sam nie wiem co myślę, jakaś taka pustka w bani, nienormalna sytuacja
    Już widzę ten jutrzejszy wyścig brytyjskich gazet na najbardziej pierdylniętą pierwszą stronę.

e:

Ostatnio edytowane przez Raczej ; 09-05-2019 o 23:59

Legionista Awatar Jestem
    Wygląda na to, że fala ruszyła... mam na myśli nadchodzące lata z dominacją klubów angielskich. Dwa angielskie finały to nie przypadek. No i te "rezerwy w szpitalach", za jednego Salaha przeżyłaby z rok cała nasza e-klapa
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Runi
    Przypadek to może złe słowo, ale tu nie ma mowy o żadnej dominacji.

Może niech najpierw potwierdzą dominacje bo może okazać się, że w przyszłym roku będzie po staremu i większość odpadnie już w fazie grupowej.

Legionista Awatar Runi
    O dokładnie.
    Liga Europy nie jest wyznacznikiem jakiekolwiek poziomu.
    I nie można zapominać, że czy to Liverpool czy Tottenham prześlizgnęły się przez grupę (szczególnie Ci drudzy), jak i w rundzie pucharowej miały delikatnie mówiąc troszkę szczęścia. A wystarczy , że Ajax i Barcelona nie sfrajerzyłyby swoich drugich meczów i wydźwięk "sukcesu" angielskiej piłki byłby całkiem inny, tzn. wpierdo** jak co roku.

Legionista
    Ja bym tak mimo wszystko nie mówiła. Wiadomo, że LE to puchar pocieszenia dla takich firm jak Chelsea czy Arsenal mimo wszystko daje on przepustkę do Ligi mistrzów. Liverpool zaprezentował się wyśmienicie i tak łatwo też nie miał, mierzył się z PSG, Napoli, Bayernem i Barcą z tych mocniejszych.

Oby Legia w następnym sezonie pograła dłużej niż w tym

Legionista
    Czy dobrze rozumiem, że w przypadku wygranej Chelsea, w nowym sezonie LM zwolnią się dwa rozstawione miejsca dla zwycięzców LM i LE i droga do pucharów dla nierozstawionych drużyn robi się ciut łatwiejsza?
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Legionista Awatar Runi
    Czy dobrze rozumiem, że w przypadku wygranej Chelsea, w nowym sezonie LM zwolnią się dwa rozstawione miejsca dla zwycięzców LM i LE i droga do pucharów dla nierozstawionych drużyn robi się ciut łatwiejsza?
    Tak. Pierwotnie udział w LM ma zagwarantowanie 11 najlepszych federacji (lub 10 lub 12 , nie pamietam ale mniejsza o to) + zwycięzcy LM i LE. Jeżeli jednak zwycięzcy maja awans z puli ligowej to te mniejsca gwarantowane przesuwają się odpowiednio o jedno czy dwa w dół , co może dać bezpośredni awans nawet klubowi z 13 federacji co w konsekwencji zmniejsza poziom drużyn w eliminacjach

Legionista Awatar Benek
    Taka ciekawostka

Jeśli Piast będzie MP to potencjalnymi rywalami w I r el LM będą: Celtic,BATE,Astana,Garabag, Maribor,Crvena Zvezda,Sheriff,Rosnborg,HJK Helsinki,Dundalk,Dudelange,Shkendija,TNS,Slovan (i dwóch rywali jeszcze nieznanych)
    Jeśli Legia będzie MP to potwncjalnymi rywalami w I r el LM będą: Valetta,CFR Cluj,Ferencvaros,Nomme Kalju,Sutjeska,Partizani Tirana,Valur,Linfield,Torshavn,FC Riga,Saburtalo Tbilisi,zwycięzca preeliminacji (i czterech rywali jeszcze nieznanych)
    Wojciech Frączek na tt
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista
    I to uczucie kiedy wiesz że MP odpadnie w 1 rundzie rozgrywek.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    I to uczucie kiedy wiesz że MP odpadnie w 1 rundzie rozgrywek.
    Przezabawne w kontekście naszych ostatnich europejskich podbojów

Na to wychodzi.

Maksymalnie cztery drużyny.

Przyjęto zasadę, że w Champions League nie może wystąpić więcej niż pięć klubów z jednego kraju. Dlatego w przypadku, gdy zwycięzca Ligi Mistrzów uzyska awans poprzez rozgrywki ligowe, jego miejsce zajmie mistrz z ligi sklasyfikowanej na pozycji 11. (Czechy), a gdy w takiej sytuacji znajdzie się triumfator Ligi Europy, na jego miejsce wskoczy trzecia drużyna z ligi sklasyfikowanej na pozycji 5 (Francja).

https://eurosport.tvn24.pl/pilka-noz...py,818628.html
    Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 18-05-2019 o 16:03

Losowanie I rundy eliminacji Ligi Mistrzów 18 czerwca.

Potencjalni rywale Piasta:
    Celtic
    BATE
    Astana
    Łudogorec (jeszcze bez tytułu)
    Qarabag
    Maribor
    Crvena Zvezda
    Rosenborg
    Sheriff
    HJK
    Dundalk
    Dudelange
    Shkëndija
    TNS FC
    Slovan
    AIK

Legionista
    Dziś finał Ligi Europejskiej Chelsea -Arsenal o 21 na TVP Sport i zakodowanym Polsacie.
    Mój dom Łazienkowska 3

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    Dziś finał Ligi Europejskiej Chelsea -Arsenal o 21 na TVP Sport i zakodowanym Polsacie.
    Mafia znowu dała radę . Finaliści dostali po 6 tysięcy biletów ze względu na przepustowość lotniska . Mchitarjan nie będzie mógł zagrać z powodu konfliktu Azersko - Armeńskiego, a to wszystko 6 tysięcy kilometrów od kraju finalistów .

Legionista
    O co chodziło z tym Mychitarianem i całym pomysłem finału w Baku, kibicami obu drużyn(w sensie, że daleko itd)? Ktoś coś? Jakiś link? Jak wrócę do domu to chętnie poczytam.

Legionista Awatar Jestem
    Baku kupiło sobie finał zanim znani byli finaliści.
    Mchitarjan dostał "gwarancje" bezpieczeństwa z Baku ale w Armenii by jego rodzinę chyba ukatrupili za występ w Baku, ergo "sam" zrezygnował ze wględu na rodzinę.

Skandalem jest organizowanie finału w miejscach zagrożonym wojną. Następne proponowane miejsca to Krym, Jerozolima, jakiś fajny stadion na pograniczu Turcji i Syrii, gdzieś nad Wołgą - będzie ciekawiej i bardziej emocjonująco!
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Neg
    Pod względem otoczki i trybun to najgorszy finał jakiegokolwiek Pucharu jaki widziałem w życiu. To, że tam odbywał się finał takiej imprezy to pierdolony skandal.
    Fanatyczny Tarchomin

Legionista
    Za rok powtórka, tyle że podczas meczów Euro.

Legionista Awatar Ćwirek
    Plus kibice tylko po 6K biletów na drużynę bo zbyt mała przepustowość lotniska, to serio była żenada organizacyjna.

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Baku kupiło sobie finał zanim znani byli finaliści.
    Mchitarjan dostał "gwarancje" bezpieczeństwa z Baku ale w Armenii by jego rodzinę chyba ukatrupili za występ w Baku, ergo "sam" zrezygnował ze wględu na rodzinę.

Skandalem jest organizowanie finału w miejscach zagrożonym wojną. Następne proponowane miejsca to Krym, Jerozolima, jakiś fajny stadion na pograniczu Turcji i Syrii, gdzieś nad Wołgą - będzie ciekawiej i bardziej emocjonująco!
    Spokojnie, za rok finał Ligi Europy w Gdańsku

Legionista
    Dziś mecz wagi ciężkiej start o 21 ,trzymam kciuki za The Reds.
    Mój dom Łazienkowska 3

Cytat Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    Dziś mecz wagi ciężkiej start o 21 ,trzymam kciuki za The Reds.
    W sumie też, bo postawiłem na Liv z handicapem

Legionista Awatar Bootleg
    Ale wał sędzia z varu wyszedł chyba do kibla... albo w ogóle nie zdążył tam dojść
    Always look on the bright side of life!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
    Ale wał sędzia z varu wyszedł chyba do kibla... albo w ogóle nie zdążył tam dojść
    Nie wiem, czy wał. Od dzisiaj obowiązują nowe przepisy dotyczące zagrania ręką.

Uprawnienia umieszczania postów