Strona 445 z 448 PierwszyPierwszy ... 345395435441442443444445446447448 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,321 do 13,350 z 13418

Wątek: Liga Mistrzów i Europejska

http://www.90minut.pl/news/288/news2...ch-druzyn.html
    Potencjalni rywale polskich drużyn. Raczej nikt III rundy nie przejdzie.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    http://www.90minut.pl/news/288/news2...ch-druzyn.html
    Potencjalni rywale polskich drużyn. Raczej nikt III rundy nie przejdzie.
    Na moje oko to raczej nikt nie przejdzie 2.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Szawar
    No to by było na tyle:

Jagiellonia / Rio Ave - Gent
    Górnik / Trenčín - Feyenoord
    Genk / Fola - Szachtior / Lech
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    No to by było na tyle:

Jagiellonia / Rio Ave - Gent
    Górnik / Trenčín - Feyenoord
    Genk / Fola - Szachtior / Lech
    Nie bez szans. Liga belgijska to nie jakiś hegemon. Tam są Anderlecht, Club Brigge i Standard. Reszta to ogórki jak u nas.

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Na moje oko to raczej nikt nie przejdzie 2.
    Biorąc pod uwagę ich najnowsze plany podboju Polski i Świata, dziwne byłoby gdyby Lech jednak nie wymęczył awansu

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Nie bez szans. Liga belgijska to nie jakiś hegemon. Tam są Anderlecht, Club Brigge i Standard. Reszta to ogórki jak u nas.
    To tak średnio bym powiedział.

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Daj spokój..
    #teamMioduski

Legionista
    Pisanie, że Gent czy Genk to ogórki to ignorancja najwyższej próby.. Pytanie po co się nią chwalić?

Legionista Awatar Marcino
    Vadis się z nimi odpowiednio przywita
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Vadis się z nimi odpowiednio przywita
    Vadis został już w kwietniu odsunięty od zespołu Oly. I chyba nawet wtedy dało się słyszeć głosy o nie do końca dobrej dyspozycji fizycznej. Znając go to teraz on jest w formie zbliżonej do tej, jaką miał jak przychodził do Warszawy, więc nie oczekiwałbym go w tych meczach

Legionista
    Slovan Bratysława dostaje właśnie wpierdol do przerwy z Balzan FC (Malta). Slovan Bratysława to wicemistrz Słowacji, który strzelił w lidze 17 bramek więcej od Trnavy. Ja tak tylko...

Legionista Awatar capital
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Slovan Bratysława dostaje właśnie wpierdol do przerwy z Balzan FC (Malta). Slovan Bratysława to wicemistrz Słowacji, który strzelił w lidze 17 bramek więcej od Trnavy. Ja tak tylko...
    W 2008 roku Wisła wygrała z Barceloną 1:0, a kilka miesięcy wcześniej przegrała z Legią... To tak tylko, gdyby ktoś się zagalopował łącząc fakty i próbował wyciągać z nich wnioski.
    Na wieki wieków
    LEGIA!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez capital Zobacz posta
    W 2008 roku Wisła wygrała z Barceloną 1:0, a kilka miesięcy wcześniej przegrała z Legią... To tak tylko, gdyby ktoś się zagalopował łącząc fakty i próbował wyciągać z nich wnioski.
    To 1-0 mądralo to było po 4-0 dla Barcelony w pierwszym meczu i nie miało żadnego znaczenia. Tutaj był to pierwszy mecz i chciałem jedynie zwrócić uwagę na moc ligi słowackiej.

Legionista
    To 1-0 mądralo to było po 4-0 dla Barcelony w pierwszym meczu i nie miało żadnego znaczenia. Tutaj był to pierwszy mecz i chciałem jedynie zwrócić uwagę na moc ligi słowackiej.
    No kolejny potentat z ligi słowackiej właśnie ogrywa Górnika

Oczywiście, że nie miało. Podobnie jak nie ma sensu pisanie ile kto zdobył goli w jakiejś śmiesznej lidze i przykładanie do tego wyniku z połowy meczu pierwszego spotkania eliminacyjnego Ligi Europy mającego miejsce w drugiej połowie lipca. Mądralo.

Edit: Tak, dwie drużyny, z tej śmiesznej ligi ogrywają dwa polskie zespoły. Bo nasza liga jest równie śmieszna, tylko, że tamci przynajmniej chcą zapier..ć. I na tym poziomie, serduchem idzie przejść wielu rywali.
    Ostatnio edytowane przez capital ; 26-07-2018 o 20:09
    Na wieki wieków
    LEGIA!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez capital Zobacz posta
    Oczywiście, że nie miało. Podobnie jak nie ma sensu pisanie ile kto zdobył goli w jakiejś śmiesznej lidze i przykładanie do tego wyniku z połowy meczu pierwszego spotkania eliminacyjnego Ligi Europy mającego miejsce w drugiej połowie lipca. Mądralo.

Edit: Tak, dwie drużyny, z tej śmiesznej ligi ogrywają dwa polskie zespoły. Bo nasza liga jest równie śmieszna, tylko, że tamci przynajmniej chcą zapier..ć. I na tym poziomie, serduchem idzie przejść wielu rywali.
    To zapytam najprościej jak się da. Czy według Ciebie to, że drużyna z Malty ogrywa Slovana jest wyznacznikiem siły ligi słowackiej, czy też nie?

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    No kolejny potentat z ligi słowackiej właśnie ogrywa Górnika
    Ale Smuga nie trafiający z 3 metrów w pustą bramkę nabiegając prosto na piłkę to będzie akcja dzisiejszego dnia...

Mam wrażenie, że ta nasza taktyka na dzidy przy tak wysoko ustawionej obronie Trencina byłaby ok.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar grodzisk1
    To zapytam najprościej jak się da. Czy według Ciebie to, że drużyna z Malty ogrywa Slovana jest wyznacznikiem siły ligi słowackiej, czy też nie?
    Te ligi i nasza to jeden poziom.

Legionista Awatar SzydeL
    Cytat Zamieszczone przez grodzisk1 Zobacz posta
    Te ligi i nasza to jeden poziom.
    Piłkarsko tak.
    Szkoda, że finansowo to dwa różne światy.
    Legia Warszawa - to coś więcej niż bramki i trofea.To przede wszystkim Barwy, Honor i Zasady.

To naprawdę duża sztuka€“ być czterokrotnie lepszym i ani razu nie wygrać. Gdyby piłkarze Śląska w ogóle nie wychodzili na boisko na mecze z Legią, efekt byłby dokładnie ten sam. Zero punktów i brak awansu.Tak naprawdę piłkarze i trenerzy Śląska po starciach z Legią zawsze mówią to samo. Pytanie tylko, jak długo będą się na to nabierać wrocławscy kibice.

Legionista Awatar grodzisk1
    To, że przepłacamy to wina naszych prezesów, scoutingu klubowego, pionów sportowych i idiotycznego przepisu o dwóch obcokrajowcach spoza unii.

Nie, według mnie, jeden mecz rozgrywany na tym etapie sezonu (w wielu ligach często przed jego rozpoczęciem), nie jest wyznacznikiem siły ligi. Chociażby dlatego, że liga to więcej niż jeden zespół i na jej siłę składa się jakość wszystkich drużyn.

Wczorajszy mecz Slovana czy wtorkowy Legii jest wyznacznikiem tego, że piłkarze nie posiadający dużo wyższych umiejętności od swoich rywali, ale zarabiający od nich xx-razy więcej, po prostu ich lekceważą. A wiele rzeczy da się zniwelować ciężką pracą na boisku i to pokazała we wtorek Trnawa, pokazała to Islandia na mundialu, ale niejednokrotnie pokazywala też to Legia z silniejszymi rywalami. Taki jest sport, nie zawsze lepszy na papierze wygrywa (wiem, że banał).

Czy wiadomo coś na temat dat meczow wyjazdowych Legii w następnej rundzie LM/LE? Pierwszy u nich czy u nas? Bo w sumie to tej informacji tutaj szukałem.

Legionista
    Tylko, że ten jeden mecz (a w zasadzie dwumecz, gdzie każdy z dwóch meczów jest mega ważny) może decydować o finansowym być albo nie być drużyn na tym poziomie. Wiec to nie jest jakiś sobie lipcowy mecz. Zresztą, w wątku Legia w Pucharach też ktoś zwrócił uwagę na potknięcie Slovana, więc nie jestem w takim myśleniu odosobniony
    Oczywiście morał z tego taki, że naszym psim obowiązkiem jest wsadzić tym polamatorom trójkę w rewanżu i zmazać te plamę z wtorku.

Cytat Zamieszczone przez SzydeL Zobacz posta
    Piłkarsko tak.
    Szkoda, że finansowo to dwa różne światy.
    Piłkarsko i finansowo to dwa różne światy. Przypomnę, że oprócz Spartaka i Legii, w lidze grają jeszcze inne zespoły. Dobitnie pokazał to wczorajszy mecz Górnika, który pomimo, że odeszli od niego prawie wszyscy kluczowi piłkarze, wcale nie odstawał od Trenczyna i grał jak równy z równym. Co więcej, miał swoje sytuacje. Wierzę w Legię, jeszcze zobaczycie, że zagramy świetny mecz i powieziemy ich 0-3.

Czasami mam wrażenie, że mamy tendencje do bezgranicznego uwielbiania, albo do bezgranicznego tragizmu i hejtu. Prawda często leży pośrodku.
    Ostatnio edytowane przez michal_kowalik19 ; 27-07-2018 o 16:09

Legionista
    Warto wiedzieć co u rywali wiec Trecin Górnik 17.30 na Polsacie Sport , Lech gra u siebie o 20.45 również Polsat Sport ,a Jagiellonia o 21 w Rio Ave tu brak transmisji.
    Mój dom Łazienkowska 3

Legionista
    Jeśli awansuje ktoś więcej niż Lech (czyt. Jaga, bo Górnik nie ma szans) to będę zdziwiony.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
    Jeśli awansuje ktoś więcej niż Lech (czyt. Jaga, bo Górnik nie ma szans) to będę zdziwiony.
    Ja bym nie był zdziwiony, gdyby cała trójka pożegnała się dziś z rozgrywkami. Lech nawet jeśli przejdzie to w pojedynku z Genk bardzo marnie widzę ich szanse.

Legionista
    Chyba dobry temat. Dzięki fantastycznemu gwizdaniu w LM i w Rosji, Marciniak będzie sędziował w Superpucharze Europy pomiędzy Realem, a Atletico.
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
    A czemu Górnik nie ma szans? Oglądałem pierwszy mecz, nie byli gorsi, gdyby nie sędzia, najprawdopodobniej skończyłoby się 1-1.

Legionista
    Górnik pięknie zaczął. 10 minuta i 0-1 w plecy. Bez Kurzawy, Wieteski i Kądziora to o wiele słabszy zespół niż rok temu i widać to w każdym ich meczu.

Legionista
    Ale Trenczyn to też nie jest żaden potentat. Ja tam bym ich nie skreślał.

Uprawnienia umieszczania postów