Strona 441 z 442 PierwszyPierwszy ... 341391431437438439440441442 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,201 do 13,230 z 13258

Wątek: Liga Mistrzów i Europejska

Legionista
    Genialny mecz. Akcja za akcje.

Gintleman Awatar księciuniu
    No, w kategorii „modern football” to mecz pierwsza klasa.
    Wygra Bayern po bramce Wagnera - oglądałem to już kiedyś na video
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

niezrzeszony
    Eeee Bayern w dwumeczu wyglądał lepiej, no ale te dwa indywidualne babole i po awansie...

Legionista Awatar Raffels
    Ładnie Bayern skręcony znowu z Realem. W dwumeczu przynajmniej dwóch karnych nie dostali.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Przegrać półfinał LM po dwóch błędach rodem z A klasy .

Legionista
    Trzymam kciuki za Liverpool. Już na Real w finałach patrzeć nie mogę. Ulreich dziś elegancko sprezentował Realowi gola, a już wydawało się, że całkiem godnie zastępuje Neuera.

Legionista
    Śmiech tak przejebać. A Romy mi nie skreślajcie, trudno będzie ale będzie wesoło.
    TVP Historia włączcie.

Legionista
    Tolisso nie powinien był tak podawać, ale i tak było wystarczająco dużo czasu, by piłkę wykopać w kosmos. To co zrobił Ulreich... kryminał.

Karne nie karne - jak się robi takie błędy w defensywie jak Bayern w pierwszym i drugim meczu, to pretensje można mieć tylko do siebie

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez drops Zobacz posta
    Tolisso nie powinien był tak podawać, ale i tak było wystarczająco dużo czasu, by piłkę wykopać w kosmos. To co zrobił Ulreich... kryminał.

Karne nie karne - jak się robi takie błędy w defensywie jak Bayern w pierwszym i drugim meczu, to pretensje można mieć tylko do siebie

No tak, bo Bayern to poziom 3 klasy wyżej od Realu i w takim meczu błędy sędziego, czyli dwa ewidentne karne, to nie jest wypaczenie wyniku.
    A Melanż Trwa...

Jak widzę tą turecką mordę to już wiem że będą wałki . Trudno zapomnieć jego popisy z pamiętnego meczu MU z Realem czy spotkania Polski z Irlandią na Narodowym . To taki Frankowski z UEFA . Po meczu MU Anglicy sprawdzili jego Twittera i okazało się że pośród 38 obserwowanych stron jest ; Real , Ronaldo , FC Barcelona .

Legionista Awatar Jestem
    Po tym meczu ewidentnie widać jak na dłoni, że RL9 nie może, tylko MUSI odejść z Bayernu. Niekoniecznie do Realu ponieważ akcje Benzemy poszły radykalnie w górę, chyba Anglia jest tym kierunkiem co trzeba.
    Bayern przerypał dwumecz na własne życzenie z pomocą tureckiego sędziego, sędzia z poprzedniego meczu przynajmniej równo pierdzielił sędziowanie. Dlaczego UEFA daje takich "magików" sędziowania do najważniejszych meczów w sezonie?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Bonhart
    Brak VAR-u na tym poziomie rozgrywek to kompletny absurd.
    Mozna sie Lewandowskiego czepiac ze nic nie strzelil, ale prawda jest taka, ze w tym dwumeczu byly ze 2
    ewidentne karne po faulach na nim...

Świnie z UFEA chyba zabroniły gwizdać karnych , dziś to tak ze trzy nie odgwizdane .
    Edyta : a jednak można .
    VAR jednak musi być , drugi półfinał i drugi przekręt .
    Ostatnio edytowane przez Ivan Drugi ; 02-05-2018 o 21:41

Legionista
    Dwa kluby, za którymi kulturalnie mówiąc nie przepadam, w finale. Oba przepchnięte przez sędziów. Nie wierzę. Bez VARu ten turniej nie ma sensu. Taka intensywność, nawet gdyby nie było wytycznych z góry kto ma zagrać w finale, to te pachołki z gwizdkami by nie odgwizdywały tego czego trzeba.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    Dwa kluby, za którymi kulturalnie mówiąc nie przepadam, w finale. Oba przepchnięte przez sędziów. Nie wierzę. Bez VARu ten turniej nie ma sensu. Taka intensywność, nawet gdyby nie było wytycznych z góry kto ma zagrać w finale, to te pachołki z gwizdkami by nie odgwizdywały tego czego trzeba.
    W którym momencie Liverpool został przepchnięty do finału przez sędziów ?
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    W którym momencie Liverpool został przepchnięty do finału przez sędziów ?
    Dwa karne dla Romy w drugiej połowie plus czerwona dla bramkarza , jeden karny dla The Reds w pierwszej połowie . Wynik 6:3 , plus gra w 10 przez 30 minut .

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Dwa karne dla Romy w drugiej połowie plus czerwona dla bramkarza , jeden karny dla The Reds w pierwszej połowie . Wynik 6:3 , plus gra w 10 .
    No, ale tam był spalony przecież.
    Zapomniałeś o stykowej na lini sytuacji, gdzie faulowany był Wijnaldum.
    Sędzia się mylił w dwie strony, ale bez przesady, że przepchnął Liverpool do finału.

GieKaeSiak Awatar Peace
    Nie było.
    "Mnie jest potrzebna prawda, nawet nie po to, żebym mógł kogoś potępić, tylko po prostu po to, żebym wiedział, z kim rozmawiam. Komu podaję rękę, z kim piję bruderszaft. To jest moje prawo człowieka i obywatela." Śp. Maciej Rybiński

-----------------

BEŁCHATOWSKI, BEŁCHATOWSKI GKS!

Zapomniałeś o stykowej na lini sytuacji, gdzie faulowany był Wijnaldum.
    Sędzia się mylił w dwie strony, ale bez przesady, że przepchnął Liverpool do finału.
    Obejrzyj jeszcze raz .

Legionista
    Może i emocje mnie poniosły(mieszkałem w Rzymie przez 5 lat), obejrzę sobie to na powtórce, ale teraz zwracam uwagę na fakt, że przy golu na 1-2 dla Lpoolu był faul Van Dijka.

Jestem mega dumny z postawy dzisiaj, zwłaszcza w drugiej połowie. Roma to pierwszy zespół, który powiózł Lpool w meczu LM, a mógł też powieźć w całym dwumeczu. No cóż, koniec przygody na ten sezon. Teraz utrzymać miejsce w lidze, dowalić Juventusowi na Olimpico i liczyć na mecz Legia - Roma w fazie grupowej LM. Zabrakło koncentracji na wyjeździe i sędziego z oczyma u siebie.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Obejrzyj jeszcze raz .
    1. Ręka Alexandra - Arnolda karny
    2. Faul Kariusa na Dzeko, faktycznie nie było spalonego
    3. Faul na Mane karny.
    4. Faul na Wijnaldumie chyba jednak przed polem karnym, ale sytuacja z rzutu wolnego z tej odległości jednak mogła by dać korzyść
    5. Ręka Klavana - w mojej ocenie błąd sędziego.

1. Ręka Alexandra - Arnolda karny
    2. Faul Kariusa na Dzeko, faktycznie nie było spalonego
    3. Faul na Mane karny.
    4. Faul na Wijnaldumie chyba jednak przed polem karnym, ale sytuacja z rzutu wolnego z tej odległości jednak mogła by dać korzyść
    5. Ręka Klavana - w mojej ocenie błąd sędziego.
    Alexander wylot z boiska , Karius też mógłby dostać czerwoną . Różnie się to wtedy mogło potoczyć . Gra jest coraz szybsza a sędziowie coraz słabsi , VAR chociaż morduje tempo widowiska a co za tym idzie emocje jest niestety niezbędny .

Legionista Awatar Chmielo
    Kolejny mecz i znów wałek. Żenada.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Tak czy inaczej ta edycja jest kapitalna. Już w zasadzie skład ćwierćfinałów najlepszy z możliwych (no, może zamieniłbym Sevillę na Koguty), a półfinały kapitalne. Aczkolwiek sędziowie niestety nie dostosowali się do poziomu.

Legionista Awatar LegiaCoin
    Kto zagra w finale Ligi Europejskiej? W meczu Red Bull Salzburg - Olympique Marsylia Austriacy mogą powtórzyć wyczyn z ćwierćfinałowego meczu z Lazio, w którym wygrali 4-1 odrabiając trzy bramki z pierwszej potyczki w Rzymie, gdzie przegrali 2-4. Olympique słabo gra na wyjazdach i to może zadecydować, że Austriacy zagrają w finale.
    W drugiej parze Atletico Madryt zmierzy się z Arsenalem. Hiszpanom wystarczy remis, jednak na pewno nie zagrają asekuracyjnie. Natomiast Arsenal, jeżeli myśli o zagraniu w finale musi zaatakować i strzelić przynajmniej jedną bramkę, co przy ewentualnym golu Atletico dawałoby dogrywkę lub rzuty karne.
    W obu meczach emocji na pewno nie zabraknie. Pozostaje mieć nadzieję, że sędziowie (drukarze) nie wypaczą wyniku w kolejnych meczach o najwyższą stawkę.
    Zagraj już dzisiaj i wytypuj finalistów Ligi Europy. Dla zwycięzców czeka nagroda w postaci 30 mln LEGIA (LegiaCoin.eu), nowej kryptowaluty opartej na platformie Waves.
    Udział w typowaniu pary finalistów Ligi Europy mogą brać udział użytkownicy forum, którzy zamieszczą wpis do godziny 21:05 03.05.2018.

Legionista Awatar CW(L)KS
    Ten Salzburg to takie troche Dnipro z 2015. Za 3 lata słuch o nich zaginie 😉

Legionista Awatar crolick
    Klasyczny Arsenal, ehhh

Legionista
    Tragiczny sedzia meczu w Salzburgu, po kolei:
    -Uznaje gola ze spalonego
    -nie dyktuje oczywistego karnego
    -każe rozegrać rożnego którego nie powinno być, pada po nim gol dla Marsylii
    Dodając do tego uznanie gola strzelonego ręką sprzed tygodnia dla Marsylii i nie podyktowanie karnego, wychodzi na to, że to Salzburg został w półfinałach przekręcony najbardziej.

Szkoda, bo gol Marsylli z rożnego, którego przypominam, być nie powinno, był ich jedynym celnym strzałem w meczu i dogrywce. Żenujące.

Co do Arsenalu.... to było doprawdy żenujące. Oni nawet nie próbowali nic zrobić.

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    Tragiczny sedzia meczu w Salzburgu, po kolei:
    -Uznaje gola ze spalonego
    -nie dyktuje oczywistego karnego
    -każe rozegrać rożnego którego nie powinno być, pada po nim gol dla Marsylii
    Dodając do tego uznanie gola strzelonego ręką sprzed tygodnia dla Marsylii i nie podyktowanie karnego, wychodzi na to, że to Salzburg został w półfinałach przekręcony najbardziej.

Szkoda, bo gol Marsylli z rożnego, którego przypominam, być nie powinno, był ich jedynym celnym strzałem w meczu i dogrywce. Żenujące.

Co do Arsenalu.... to było doprawdy żenujące. Oni nawet nie próbowali nic zrobić.
    Szkoda ci tego tworu z Salzburga? Bardzo dobrze, że ich przekręcili.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Niech giną. Mnie nurtuje sytuacja z tym nieprawidłowo przyznanym kornerem. Czy VAR mógłby cofnąć tę decyzję czy jednak nic się nie dało z tym zrobić?

Uprawnienia umieszczania postów