Strona 441 z 450 PierwszyPierwszy ... 341391431437438439440441442443444445 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,201 do 13,230 z 13495

Wątek: Liga Mistrzów i Europejska

Legionista
    Genialny mecz. Akcja za akcje.

Gintleman Awatar księciuniu
    No, w kategorii „modern football” to mecz pierwsza klasa.
    Wygra Bayern po bramce Wagnera - oglądałem to już kiedyś na video
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

niezrzeszony Awatar jednopostowiec
    Eeee Bayern w dwumeczu wyglądał lepiej, no ale te dwa indywidualne babole i po awansie...

Legionista Awatar Raffels
    Ładnie Bayern skręcony znowu z Realem. W dwumeczu przynajmniej dwóch karnych nie dostali.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Przegrać półfinał LM po dwóch błędach rodem z A klasy .

Legionista
    Trzymam kciuki za Liverpool. Już na Real w finałach patrzeć nie mogę. Ulreich dziś elegancko sprezentował Realowi gola, a już wydawało się, że całkiem godnie zastępuje Neuera.

Legionista
    Śmiech tak przejebać. A Romy mi nie skreślajcie, trudno będzie ale będzie wesoło.
    TVP Historia włączcie.

Legionista
    Tolisso nie powinien był tak podawać, ale i tak było wystarczająco dużo czasu, by piłkę wykopać w kosmos. To co zrobił Ulreich... kryminał.

Karne nie karne - jak się robi takie błędy w defensywie jak Bayern w pierwszym i drugim meczu, to pretensje można mieć tylko do siebie

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez drops Zobacz posta
    Tolisso nie powinien był tak podawać, ale i tak było wystarczająco dużo czasu, by piłkę wykopać w kosmos. To co zrobił Ulreich... kryminał.

Karne nie karne - jak się robi takie błędy w defensywie jak Bayern w pierwszym i drugim meczu, to pretensje można mieć tylko do siebie

No tak, bo Bayern to poziom 3 klasy wyżej od Realu i w takim meczu błędy sędziego, czyli dwa ewidentne karne, to nie jest wypaczenie wyniku.
    A Melanż Trwa...

Jak widzę tą turecką mordę to już wiem że będą wałki . Trudno zapomnieć jego popisy z pamiętnego meczu MU z Realem czy spotkania Polski z Irlandią na Narodowym . To taki Frankowski z UEFA . Po meczu MU Anglicy sprawdzili jego Twittera i okazało się że pośród 38 obserwowanych stron jest ; Real , Ronaldo , FC Barcelona .

Legionista Awatar Jestem
    Po tym meczu ewidentnie widać jak na dłoni, że RL9 nie może, tylko MUSI odejść z Bayernu. Niekoniecznie do Realu ponieważ akcje Benzemy poszły radykalnie w górę, chyba Anglia jest tym kierunkiem co trzeba.
    Bayern przerypał dwumecz na własne życzenie z pomocą tureckiego sędziego, sędzia z poprzedniego meczu przynajmniej równo pierdzielił sędziowanie. Dlaczego UEFA daje takich "magików" sędziowania do najważniejszych meczów w sezonie?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Bonhart
    Brak VAR-u na tym poziomie rozgrywek to kompletny absurd.
    Mozna sie Lewandowskiego czepiac ze nic nie strzelil, ale prawda jest taka, ze w tym dwumeczu byly ze 2
    ewidentne karne po faulach na nim...

Świnie z UFEA chyba zabroniły gwizdać karnych , dziś to tak ze trzy nie odgwizdane .
    Edyta : a jednak można .
    VAR jednak musi być , drugi półfinał i drugi przekręt .
    Ostatnio edytowane przez Ivan Drugi ; 02-05-2018 o 21:41

Legionista
    Dwa kluby, za którymi kulturalnie mówiąc nie przepadam, w finale. Oba przepchnięte przez sędziów. Nie wierzę. Bez VARu ten turniej nie ma sensu. Taka intensywność, nawet gdyby nie było wytycznych z góry kto ma zagrać w finale, to te pachołki z gwizdkami by nie odgwizdywały tego czego trzeba.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    Dwa kluby, za którymi kulturalnie mówiąc nie przepadam, w finale. Oba przepchnięte przez sędziów. Nie wierzę. Bez VARu ten turniej nie ma sensu. Taka intensywność, nawet gdyby nie było wytycznych z góry kto ma zagrać w finale, to te pachołki z gwizdkami by nie odgwizdywały tego czego trzeba.
    W którym momencie Liverpool został przepchnięty do finału przez sędziów ?
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    W którym momencie Liverpool został przepchnięty do finału przez sędziów ?
    Dwa karne dla Romy w drugiej połowie plus czerwona dla bramkarza , jeden karny dla The Reds w pierwszej połowie . Wynik 6:3 , plus gra w 10 przez 30 minut .

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Dwa karne dla Romy w drugiej połowie plus czerwona dla bramkarza , jeden karny dla The Reds w pierwszej połowie . Wynik 6:3 , plus gra w 10 .
    No, ale tam był spalony przecież.
    Zapomniałeś o stykowej na lini sytuacji, gdzie faulowany był Wijnaldum.
    Sędzia się mylił w dwie strony, ale bez przesady, że przepchnął Liverpool do finału.

GieKaeSiak
    Nie było.

Zapomniałeś o stykowej na lini sytuacji, gdzie faulowany był Wijnaldum.
    Sędzia się mylił w dwie strony, ale bez przesady, że przepchnął Liverpool do finału.
    Obejrzyj jeszcze raz .

Legionista
    Może i emocje mnie poniosły(mieszkałem w Rzymie przez 5 lat), obejrzę sobie to na powtórce, ale teraz zwracam uwagę na fakt, że przy golu na 1-2 dla Lpoolu był faul Van Dijka.

Jestem mega dumny z postawy dzisiaj, zwłaszcza w drugiej połowie. Roma to pierwszy zespół, który powiózł Lpool w meczu LM, a mógł też powieźć w całym dwumeczu. No cóż, koniec przygody na ten sezon. Teraz utrzymać miejsce w lidze, dowalić Juventusowi na Olimpico i liczyć na mecz Legia - Roma w fazie grupowej LM. Zabrakło koncentracji na wyjeździe i sędziego z oczyma u siebie.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Obejrzyj jeszcze raz .
    1. Ręka Alexandra - Arnolda karny
    2. Faul Kariusa na Dzeko, faktycznie nie było spalonego
    3. Faul na Mane karny.
    4. Faul na Wijnaldumie chyba jednak przed polem karnym, ale sytuacja z rzutu wolnego z tej odległości jednak mogła by dać korzyść
    5. Ręka Klavana - w mojej ocenie błąd sędziego.

1. Ręka Alexandra - Arnolda karny
    2. Faul Kariusa na Dzeko, faktycznie nie było spalonego
    3. Faul na Mane karny.
    4. Faul na Wijnaldumie chyba jednak przed polem karnym, ale sytuacja z rzutu wolnego z tej odległości jednak mogła by dać korzyść
    5. Ręka Klavana - w mojej ocenie błąd sędziego.
    Alexander wylot z boiska , Karius też mógłby dostać czerwoną . Różnie się to wtedy mogło potoczyć . Gra jest coraz szybsza a sędziowie coraz słabsi , VAR chociaż morduje tempo widowiska a co za tym idzie emocje jest niestety niezbędny .

Legionista Awatar Chmielo
    Kolejny mecz i znów wałek. Żenada.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Tak czy inaczej ta edycja jest kapitalna. Już w zasadzie skład ćwierćfinałów najlepszy z możliwych (no, może zamieniłbym Sevillę na Koguty), a półfinały kapitalne. Aczkolwiek sędziowie niestety nie dostosowali się do poziomu.

Legionista Awatar LegiaCoin
    Kto zagra w finale Ligi Europejskiej? W meczu Red Bull Salzburg - Olympique Marsylia Austriacy mogą powtórzyć wyczyn z ćwierćfinałowego meczu z Lazio, w którym wygrali 4-1 odrabiając trzy bramki z pierwszej potyczki w Rzymie, gdzie przegrali 2-4. Olympique słabo gra na wyjazdach i to może zadecydować, że Austriacy zagrają w finale.
    W drugiej parze Atletico Madryt zmierzy się z Arsenalem. Hiszpanom wystarczy remis, jednak na pewno nie zagrają asekuracyjnie. Natomiast Arsenal, jeżeli myśli o zagraniu w finale musi zaatakować i strzelić przynajmniej jedną bramkę, co przy ewentualnym golu Atletico dawałoby dogrywkę lub rzuty karne.
    W obu meczach emocji na pewno nie zabraknie. Pozostaje mieć nadzieję, że sędziowie (drukarze) nie wypaczą wyniku w kolejnych meczach o najwyższą stawkę.
    Zagraj już dzisiaj i wytypuj finalistów Ligi Europy. Dla zwycięzców czeka nagroda w postaci 30 mln LEGIA (LegiaCoin.eu), nowej kryptowaluty opartej na platformie Waves.
    Udział w typowaniu pary finalistów Ligi Europy mogą brać udział użytkownicy forum, którzy zamieszczą wpis do godziny 21:05 03.05.2018.

Legionista Awatar CW(L)KS
    Ten Salzburg to takie troche Dnipro z 2015. Za 3 lata słuch o nich zaginie 😉

Legionista Awatar crolick
    Klasyczny Arsenal, ehhh

Legionista
    Tragiczny sedzia meczu w Salzburgu, po kolei:
    -Uznaje gola ze spalonego
    -nie dyktuje oczywistego karnego
    -każe rozegrać rożnego którego nie powinno być, pada po nim gol dla Marsylii
    Dodając do tego uznanie gola strzelonego ręką sprzed tygodnia dla Marsylii i nie podyktowanie karnego, wychodzi na to, że to Salzburg został w półfinałach przekręcony najbardziej.

Szkoda, bo gol Marsylli z rożnego, którego przypominam, być nie powinno, był ich jedynym celnym strzałem w meczu i dogrywce. Żenujące.

Co do Arsenalu.... to było doprawdy żenujące. Oni nawet nie próbowali nic zrobić.

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    Tragiczny sedzia meczu w Salzburgu, po kolei:
    -Uznaje gola ze spalonego
    -nie dyktuje oczywistego karnego
    -każe rozegrać rożnego którego nie powinno być, pada po nim gol dla Marsylii
    Dodając do tego uznanie gola strzelonego ręką sprzed tygodnia dla Marsylii i nie podyktowanie karnego, wychodzi na to, że to Salzburg został w półfinałach przekręcony najbardziej.

Szkoda, bo gol Marsylli z rożnego, którego przypominam, być nie powinno, był ich jedynym celnym strzałem w meczu i dogrywce. Żenujące.

Co do Arsenalu.... to było doprawdy żenujące. Oni nawet nie próbowali nic zrobić.
    Szkoda ci tego tworu z Salzburga? Bardzo dobrze, że ich przekręcili.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Niech giną. Mnie nurtuje sytuacja z tym nieprawidłowo przyznanym kornerem. Czy VAR mógłby cofnąć tę decyzję czy jednak nic się nie dało z tym zrobić?

Uprawnienia umieszczania postów