Strona 438 z 439 PierwszyPierwszy ... 338388428434435436437438439 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,111 do 13,140 z 13170

Wątek: Liga Mistrzów i Europejska

Legionista Awatar Chmielo
    Ale kurestwo...
    A Melanż Trwa...

niezrzeszony
    Brak słów

Legionista Awatar Ivan Drugi
    UEFY sędziowie to kurvy sprzedawczykowie .

Legionista Awatar (L)ukas
    Nie sympatyzuje z żadną drużyną, ale trochę obiektywizmu. Wiem, że karny w końcówce zawsze wywołuje sporo emocji ale faul ewidentny. Atak z tyłu na plecy bez szans na wybicie piłki.
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Legionista
    I tak brawa dla Juve. Szkoda że Szczęsny nie wybronił.

Legionista Awatar TNTP
    Tego sie nie da obronić...jedyna rzecz która mnie cieszy to to, ze mam kompletnie wyjebane na ten śmieszny produkt jakim jest tak zwana liga miszczow
    Lieber tot als rot!!

Gintleman Awatar księciuniu
    Za Juve nie przepadam, ale się wkurzyłem (choć gdzieś „w głębi” czułem, że Real wciśnie w końcówce).
    Ehhh..
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    Karny ewidentny dla Realu ,nie wiem co się produkujecie.
    Mój dom Łazienkowska 3

Cytat Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    Karny ewidentny dla Realu ,nie wiem co się produkujecie.

Ten nurek z Madrytu leciał jeszcze przed kontaktem, także nie wiem czego bronisz.
    A Melanż Trwa...

Mi to bardziej wygląda na próbę przyjęcia piłki na klatę tak żeby daleko nie odskoczyła, dlatego jest tak pochylony.

Legionista Awatar Prezio
    Angielscy sędziowie, to...
    Za co Buffon dostał czerwo?

Legionista Awatar Kempes
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta

Ten nurek z Madrytu leciał jeszcze przed kontaktem, także nie wiem czego bronisz.
    Wg mnie kontakt był przed tym zdjęciem, został pchnięty z tyłu. Strasznie mi szkoda Juve ale bądźmy uczciwy, gdyby to była Legia w ataku to byśmy krzyczeli o karnym. Oczywiście, że obrońca go nie zabił, ale zrobił idiotyzm napierając od tyłu, a sędzia z karnego może sie wybronić. Tak jak było z Lechem u nas (mechanizm - głupota obrońcy i danie podstawy do karnego).
    Jesteś panem własnego losu.

Legionista Awatar TNTP
    No szczególnie na tym zdjęciu widać jest jest "pchnięty"...tak samo to jak, że obrońca nie miał szans "na wybicie piłki"
    Lieber tot als rot!!

Legionista
    Ehhh,sugerować się zdjęciami(szczególnie że często fotoszopy fruwają).Błąd Benati,bo Vazguez wygrał pozycje i Marokańczyk wszedł w niego nie dotykając piłki (lekko w nogi i w plecy),a piłkarz Realu czując rywala dodał od siebie jak to zwykle bywa i karny jak najbardziej do odgwizdania.Ogólnie to ja jestem przeciwnikiem istnienia rzutów karnych i według mnie powinny być po prostu rzuty wolne na całym boisku, bo to zbyt duże pole do oszustw-symulacji mających wpływ na ostateczny wynik

Karny ewidentny i nie ma co tu pisać, ale to co robił sędzia w meczu Bayern - Sevilla to dopiero był kabaret, powinny być dwie czerwone kartki dla Sevilli. Ale uj z tym to jest piłka nożna, to są prawdziwe emocje, a nie jak w siatkówce emocje jak na grzybobraniu

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Dawno tego nie pisałem - będzie gładkie zwycięstwo
    Arka 1 - 0 Legia
    44% Posiadanie piłki 56%
    14 Sytuacje bramkowe 4
    5 Strzały celne 0
    7 Strzały niecelne 3
    6 Rzuty rożne 4
    2 Spalone 3
    1 Interwencje bramkarzy 4
    24 Faule 16
    5 Żółte kartki 2

Legionista Awatar Szawar

Nie dość, że było pchnięcie, to nawet obrońca Juve nie dotknął piłki.
    Szkoda Juventusu, ale karny niestety się należał.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista
    Nie wierzyłem, że Juve odrobi gdyż wydawało się, że po wczorajszej wtopie Barcy Real wyciągnie wnioski.

A kontrowersyjność karnego obiegająca internet polega tylko na tym, że był podyktowany w końcówce. Tak samo kontrowersyjna była ostatnio ręka w meczu z Lechem. Szkoda, szkoda, szkoda że Juve poległo...ale wszystko odbyło się uczciwie. Śmiesznie, że to właśnie Włosi odpadają w ten sposób, a to właśnie Real grał "antyfutbol". Dziwny ten rok jest dla włoskiej piłki.

niezrzeszony
    Cytat Zamieszczone przez Viper_86 Zobacz posta
    (...) to co robił sędzia w meczu Bayern - Sevilla to dopiero był kabaret, powinny być dwie czerwone kartki dla Sevilli. (...)
    Ten mecz to była lekcja dla Senegalu i Kolumbii "jak wyłączyć Lewandowskiego". Poniewierali go niemiłosiernie.
    A Robben to momentami był tak irytujący... ciągle ta jego 'firmowa akcja' i brak podań, albo opóźnianie gry.

Legionista
    Swoją drogą czy Robben podał choć raz do Lewandowskiego?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
    Ten mecz to była lekcja dla Senegalu i Kolumbii "jak wyłączyć Lewandowskiego". Poniewierali go niemiłosiernie.
    A Robben to momentami był tak irytujący... ciągle ta jego 'firmowa akcja' i brak podań, albo opóźnianie gry.
    Co do pierwszego pełna zgoda, aż żal było patrzeć momentami.
    Robben. Była taka akcja co ją można nazwać "kwintesencją Robbena" gdy ściął i prowadził piłkę wzdłuż pola karnego aby po swojemu walnąć lewą, i tak sobie przekładał i przekładał aż mu się pole karne skończyło i zaczął wracać. Często wygląda jakby komuś w padzie przycisk od podań się spierdylił. To jest tak irytujący charakter piłkarski, że głowa boli, ciekawe czy w życiu też z niego taki buc.

Legionista Awatar Tomereek
    Angielski błazen wypaczył wynik meczu, nie ma o czym gadać. Benatia ewidentnie trafił w piłkę. Mam nadzieję, że zostanie wykończony jak Frisk

Cytat Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta
    Benatia ewidentnie trafił w piłkę.
    Nie trafił. Nie sugeruj się wrzuconym tu zdjęciem.

Zabawne, jak optyka postrzegania karnych i używane w takich sytuacjach argumenty zależą od tego, czy dotyczy to "naszej" drużyny, czy nie.

Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Nie dość, że było pchnięcie, to nawet obrońca Juve nie dotknął piłki.
    Szkoda Juventusu, ale karny niestety się należał.
    Dla mnie sytuacja 50/50. Sędzia się z tego wybroni, ale ten ****** z Madrytu już leciał, co widać choćby po nogach. Zresztą nie chce mi się ciągnąć tego tematu.
    A Melanż Trwa...

Sędzia się z tego wybroni, ale ten ****** z Madrytu już leciał, co widać choćby po nogach.
    Zwyczajnie złapał obrońcę na karnego. Wygrał pozycję, zasłonił piłkę i czekał na kontakt, co widać było po samym fakcie przyjmowania piłki, z której można było uderzyć na bramkę.

To, że ktoś karnego szukał, nie unieważnia faktu samego przewinienia, które nastąpiło potem. Niezależnie od wywodów rozpalonych, rozemocjonowanych głów.

Legionista Awatar Kucharz
    Cytat Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta
    Angielski błazen wypaczył wynik meczu, nie ma o czym gadać. Benatia ewidentnie trafił w piłkę. Mam nadzieję, że zostanie wykończony jak Frisk
    Widziałeś to na jakiejś powtórce czy tak Ci się tylko wydawało? Bo w ujęciach z kilku kamer, zarówno podczas transmisji jak i skrótów, widać było, że Benatia w piłkę nie trafił. Ta się natomiast odbiła od klatki Vasqueza, na wysokości której Benatia miał nogę. Opierając się na powtórkach z tv według mnie karny podyktowany słusznie. Inna sprawa to to, żeby taka drużyna jak Juventus popełniła taki błąd w defensywie w ostatniej akcji takiego meczu, to aż się w głowie nie mieści (polecam prześledzić akcję Realu początku).

Legionista Awatar midzi
    Karny oczywiście słuszny. Kontrowersyjne tylko to, że miał on miejsce w 95 minucie meczu

Legionista Awatar (L)ukas
    Taaak, już przed podaniem od Ronaldo wiedział, że będzie "nurkował". Mając 2m do bramki i czystą sytuację, to wolał karnego, który niekoniecznie oznacza gola. Do tego nie mógł mieć pewności, że sędzie gwizdnie, więc teorie kompletnie z d.u.p.y. Gdyby to była sytuacja z 30 minuty, to nie byłoby takiego lamentu i teorii spiskowych. Obrońcy dali ciała z kryciem i tyle w temacie, czekamy na półfinały.
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Legionista
    Zajeżdża mi tu Bjelica i ogólnie Poznaniem
    Mnie też było szkoda Juve, miałem nadzieję, że Szczęsny to obroni ale tak się nie stało. Trudno. 50 na 50 to mógł być spalony przy bramce Isco.

Legionista Awatar rey
    A już pomijając to, że karny - również w mojej opinii - był ewidentny, to wszyscy piszą tak, jakby brak gola dla Realu oznaczał awans Juve, a nie dogrywkę.
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Uprawnienia umieszczania postów