Strona 434 z 448 PierwszyPierwszy ... 334384424430431432433434435436437438444 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,991 do 13,020 z 13415

Wątek: Liga Mistrzów i Europejska

Legionista Awatar Raffels
    Dzięki Marciniakowi w Poznaniu znowu odżył temat.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Cisneli ich przez większość meczu, w Turynie też byli lepsi od Włochów. Wynik nie odzwierciedla tego kto był lepszy podczas dwumeczu.
    Juventus miał jeszcze niewykorzystany rzut karny w Turynie. Przy 3-0 mogło być po zawodach. Ponadto w dwumeczu Buffon puszcza dwie kuriozalne bramki (strzał w krótki róg z wolnego i dzisiaj kładzie się na linii).

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Dzięki za cynk. Są niemożliwi.
    Ostatnio edytowane przez Chmielo ; 07-03-2018 o 21:56
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Przy 3-0 mogło być po zawodach.
    Gdyby strzelił było by 3:1 .

Legionista Awatar Alek
    Juventus miał jeszcze niewykorzystany rzut karny w Turynie. Przy 3-0 mogło być po zawodach. Ponadto w dwumeczu Buffon puszcza dwie kuriozalne bramki (strzał w krótki róg z wolnego i dzisiaj kładzie się na linii).
    Przy wolnym aż tak kuriozalnego błędu nie popełnił, dla Dunczyka takie wolne to niemal jak karny.
    Może się położył, ale pilka po strzale Sona zmieniła tor lotu, więc też bym nie obwinial za to Buffona.
    Mecz w Turynie był 50/50 okej, ale w Londynie to Tottenham wyraznie przewazal. Zdecydowały detale.
    Mi szkoda Totkow, bo pokazali ładny futbol także w fazie grupowej gdzie nie odpuszczali w żadnym meczu.

Legionista Awatar Kempes
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Lech to się samozaorał na Twitterze. Współczują Tottenhamowi braku karnego za rękę obrońcy Juve. Wstawiając jednocześnie kadr meczu z Legią gdzie... mieli pretensje za podyktowanie karnego w takiej samej sytuacji.
    Jesteś panem własnego losu.

Legionista
    Cisneli ich przez większość meczu, w Turynie też byli lepsi od Włochów. Wynik nie odzwierciedla tego kto był lepszy podczas dwumeczu.
    Lepszy był ten co wygrał dwumecz. Aczkolwiek wiem co chciałeś przekazać, Juventus z 6 sytuacji strzelił 4 gole. Nie mniej uważam, że sa o wiele słabsi niż rok temu, obrona poza Chiellinim, istnieje tylko teoretycznie.
    edit.
    Przy wolnym aż tak kuriozalnego błędu nie popełnił, dla Dunczyka takie wolne to niemal jak karny.
    Może się położył, ale pilka po strzale Sona zmieniła tor lotu, więc też bym nie obwinial za to Buffona.
    Mecz w Turynie był 50/50 okej, ale w Londynie to Tottenham wyraznie przewazal. Zdecydowały detale.
    Mi szkoda Totkow, bo pokazali ładny futbol także w fazie grupowej gdzie nie odpuszczali w żadnym meczu.
    Znów się nie zgodzę. Bramka z Włoch to ewidentny błąd Buffona, niedopuszczalnym jest puszczenie gola po krótkim z wolnego. No i jakie 50/50, przecież Juve nic nie zagrało poza pierwszymi 10 minutami. Nie kibicuję żadnej z drużyn.
    Ostatnio edytowane przez Darex13 ; 07-03-2018 o 22:30

Legionista Awatar Bonhart
    Dzisiejszy mecz potwierdza, ze VAR w pilce noznej to koniecznosc.

Legionista Awatar Antares
    Gdzie zmienił się tor lotu piłki? Ona się chyba prześlizgnęła obok Chielliniego i jej nie dotknął.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Przecież po meczu w Turynie sam Buffon swoją postawą pokazał czy zawalił, czy nie... Raczej nie jest gościem, który z uśmiechem na ustach przyjmuję porażki/swoje błędy. Uśmiechu nie było, a raczej sportowa złość.

Legionista Awatar Benek
    Jeszcze kilka wnioskow po wczorajszym meczu a w sumie jeden Higuain i Chelini to przekozaki
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Panie a Dybala?!

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Koguty ewidentnie spuchły
    Żeby kazda druzyna tak wyglądała kiedy spuchnie.
    Zadnej z druzyn nie kibicuje i wszystko mi jedno było, która awansuje, ale Tottenham przegrał wygrany mecz, w dwumeczu w mojej ocenie był lepszy i grał fajniejszą piłkę. Juventus oddał 3 celne strzały na bramkę i wygrał fartem.
    Buffon nie zawalił bramki Sona, kto by się spodziewał, że machnie jedną nogą, a strzeli drugą, kuriozum, że to wpadło.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Kucharz
    Cytat Zamieszczone przez Makrel Zobacz posta
    Panie a Dybala?!
    Wczoraj akurat nic specjalnego nie grał.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kucharz Zobacz posta
    Wczoraj akurat nic specjalnego nie grał.
    Napastnika rozlicza się ze strzelania bramek. Wczoraj strzelił i to w bardzo ważnym momencie, ponieważ jego gol dał awans Juventusowi do dalszego etapu Ligi Mistrzów.

Jak patrzeć po grze to Higuain też nic nie grał.

Większość rankingów ocenia jego wczorajszy mecz na ocenę dobrą/bardzo dobrą. Był na drugim miejscu wraz z Higuainem i Chiellinim pod względem pracowitości na boisku w drużynie z Włoch. Pierwszy Costa.

Legionista Awatar Benek
    Napastnika rozlicza się ze strzelania bramek. Wczoraj strzelił i to w bardzo ważnym momencie, ponieważ jego gol dał awans Juventusowi do dalszego etapu Ligi Mistrzów.

Jak patrzeć po grze to Higuain też nic nie grał.

Większość rankingów ocenia jego wczorajszy mecz na ocenę dobrą/bardzo dobrą. Był na drugim miejscu wraz z Higuainem i Chiellinim pod względem pracowitości na boisku w drużynie z Włoch. Pierwszy Costa.
    Nie wiem ja tam Dybale zobaczyłem na boisku dopiero jak strzelił gola

Higuain 3 bramki i asysta (i to jaka) w dwu meczu a o Chelinim chyba nie muszę pisać
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Kucharz
    Napastnika rozlicza się ze strzelania bramek.
    Jak najbardziej. Aczkolwiek wątek zapoczątkowany przez Benia dotyczył przekozaków po wczorajszym meczu. Moim zdaniem Dybalę
    trudno więc za takiego uznać.

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Żeby kazda druzyna tak wyglądała kiedy spuchnie.
    Zadnej z druzyn nie kibicuje i wszystko mi jedno było, która awansuje, ale Tottenham przegrał wygrany mecz, w dwumeczu w mojej ocenie był lepszy i grał fajniejszą piłkę. Juventus oddał 3 celne strzały na bramkę i wygrał fartem.
    Buffon nie zawalił bramki Sona, kto by się spodziewał, że machnie jedną nogą, a strzeli drugą, kuriozum, że to wpadło.
    Tak samo ja mogę napisać, że Juventus zremisował wygrany mecz u siebie. Gdyby nie błąd Buffona i niestrzelony karny to mogliby sobie, na względnym luzie, zrobić wycieczkę do Londynu. Poza tym wczoraj należał się im ewidentny karny. Uprzedzam, że na Wyspach nie ma płaczu o zagrania ręką w polu karny, jakbyśmy mieli zejść na temat kto powinien otrzymać ich więcej.

A co do bramki to Buffon kładł się już przed strzałem, piłka poszła w środek, czyli tam gdzie stał i ten gol idzie na jego konto.

Teraz poproszę United albo Liverpool.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Szawar

Teraz poproszę United albo Liverpool.
    Jestem za.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Ogólnie dla postronnych obserwatorów szkoda Totków. Na pewno w ćwierćfinale zapewniliby lepsze mecze z jakąś Barceloną czy Realem niż catenaccio Juve. I trochę więcej świeżości mogło być w decydujących fazach, bo zaraz znowu w półfinałach wyląduje Real, Juve, Barcelona i Bayern.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar CW(L)KS
    Antares, z tymi pólfinałami to tak nie do końca sie zgadzam. O ile Real, Barca i Bayern do porzygu, to Juve jednak nie gra tam notorycznie więc dla mnie spoko 😉

Liga Europy też jakaś dziwna. Borussia dostaje od Salzburga i to u siebie, a Arsenal dostający regularne vvpierdole od początku roku, ładuje rewelacyjny Milan na ich terenie. Jeszcze brakuje żeby Dynamo jebuo w Rzymie Lazio, raj dla hazardzistów z STSów hahaha 😂

Legionista
    Rewelacyjny Milan?!

Nie jestem mocny w statystykach, ale ostatnią porażke zanotowali 23 Grudnia z Atalantą. Nie wiem jaką serie miało City, ale 2 i pół miesiąca to sporo. Chyba że pijesz stricte do dzisiejszego meczu.

Legionista
    Oczywiście, zgadzam się - ostatnio mają zwyżkę formy ale do rewelacji to im ciągle sporo brakuje
    Wyniki w coraz słabszej Serie A nie mogą być wyznacznikiem (tym bardziej, że ani z Juve ani z Napoli w tym czasie nie grali). Owszem, pyknęli Romę i ogólnie są na wznoszącej ale to IMHO taki typowy efekt nowej miotły. Wczoraj, aż żal na nich było patrzeć.

Legionista Awatar Benek
    Wiem, że jeszcze jutro sa mecze ale zobaczyłbym takie ćwierćfinały:

Sevilla - Liverpool
    City-Real
    Bayern - Barca
    Juve-Roma

Byłoby co oglądać
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

GieKaeSiak Awatar Peace
    Ile jeszcze kibice MU będą się męczyć z Mourinho?
    "Mnie jest potrzebna prawda, nawet nie po to, żebym mógł kogoś potępić, tylko po prostu po to, żebym wiedział, z kim rozmawiam. Komu podaję rękę, z kim piję bruderszaft. To jest moje prawo człowieka i obywatela." Śp. Maciej Rybiński

-----------------

#ratujemyGKS

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Wiem, że jeszcze jutro sa mecze ale zobaczyłbym takie ćwierćfinały:

Sevilla - Liverpool
    City-Real
    Bayern - Barca
    Juve-Roma

Byłoby co oglądać
    Juve-Sevilla
    Real-Bayern
    City-Liverpool
    Juve-Chelsea

Tak bym widział 😉

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez CW(L)KS Zobacz posta
    Juve-Sevilla
    Real-Bayern
    City-Liverpool
    Juve-Chelsea

Tak bym widział 😉
    Juve musi wygrać dwa dwumecze, żeby awansować z 1/4 do 1/2?:P

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez CW(L)KS Zobacz posta
    Juve-Sevilla
    Real-Bayern
    City-Liverpool
    Juve-Chelsea

Tak bym widział ��
    a ja wyznaję zasadę, że mecze drużyn z tego samego kraju można obejrzeć przy okazji ligi / krajowego pucharu i im mniej tego typu spotkań w rozgrywkach międzynarodowych tym lepiej. Z chęcią zobaczyłbym Juve pko City. Prawdziwy test dla defensywy Juve i ofensywnego walca City. Starcie Allegri pko Guardiola, patrząc w przeszłość, byłoby czymś konkretnym. No i odpadnięcie jednej z tych drużyn na etapie ćwierćfinału, przy odpowiednim układzie pozostałych par, dałoby szansę na "świeżego" półfinalistę (Roma/Sevilla/Liverpool).

Sevilla znowu pokazała, że może w Anglii mają większą kasę, ale w Hiszpanii lepsze kluby. Pewne gdyby Atletico nie miało takiej zadyszki jesienią to w obecnej formie z Costą byłyby 4 zespoły z Hiszpanii w ćwierćfinale.

A jak już pisałem zaraz się może okazać, że odrodzenie angielskich drużyn w pucharach gdzie w piątkę wjechali do 1/8 LM skończy się na wyeliminowaniu Basel i Porto w rundzie pucharowej gdzie się poważne granie zaczyna.

Legionista
    2016 - Sevilla z Krychowiakiem wygrywajaca finał Ligi Europy.
    2018 - Sevilla w ćwierćfinale Ligi Mistrzów, po rozbiciu wicelidera Premier League, a Krychowiak na cenzurowanym, w przyszłym spadkowiczu z tej ligi.

Kto by przewidział, że tak się porobi.

Uprawnienia umieszczania postów