Strona 433 z 448 PierwszyPierwszy ... 333383423429430431432433434435436437443 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,961 do 12,990 z 13412

Wątek: Liga Mistrzów i Europejska

Legionista
    Być może analizował mecz na podstawie flashscore czy czegoś takiego. Mój znajomy też jest w stanie komentować mecz mając do dyspozycji tylko takie narzędzie.

Gwoli ścisłości , Berchiche, świetny zawodnik sprowadzony z Realu Sociedad, a Lo Celso, o tym transferze było głośno dwa lata temu, gdy ściągnęli go z Argentyny, bo ściągali potencjał.

W drugiej połowie PSG z gry miało znacznie więcej niż Real. Poza tym powinien być karny za rękę Ramosa, a drugi gol Realu padł po faulu, zdaje się na Kimpembe. PSG zwyczajnie ma pecha do sędziów w lidze mistrzów. Zobaczymy jak będzie w Paryżu, taktycznie ten mecz ze strony Emerego wypadł całkiem dobrze, ale błędy sędziowskie i indywidualne zawodników w ostatnich 10 minutach spowodowały, że znów w Paryżu poczuli gorąco.

Legionista Awatar Antares
    Gwoli ścisłości , Berchiche, świetny zawodnik sprowadzony z Realu Sociedad, a Lo Celso, o tym transferze było głośno dwa lata temu, gdy ściągnęli go z Argentyny, bo ściągali potencjał.
    No tak dwa lata temu ściągali potencjał, który dzisiaj niesamowicie pokazał. Co do ręki Ramosa to pomimo, że dla mnie to najbardziej uprzywilejowany zawodnik świata i często uchodzą płazem jego przewinienia to ręka taka 50/50 jeden sędzia by podyktował karnego, drugi nie. Na pewno to nie była jednoznaczna ocena.

A Ronaldo nie dotknął nawet w tej akcji Kimpembe, a więc o żadnym faulu nie może być mowy. A jeśli według ciebie ten Lo Celso sobie radził na boisku, a Areola nie mógł się przy tych dwóch bramkach lepiej zachować to chyba ty oglądałeś na livescore I PSG mogło ten mecz nawet wygrać, nie mówię, że od Realu odstawali, ale beznadziejny karny potem trochę siatkówki bramkarza i sytuację przed rewanżem mają bardzo ciężko.

I nie czepiam się gry Berichiche tylko tego skąd on się tam wgl w tym Paryżu wziął.
    Ostatnio edytowane przez Antares ; 14-02-2018 o 23:07
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    Być może analizował mecz na podstawie flashscore czy czegoś takiego. Mój znajomy też jest w stanie komentować mecz mając do dyspozycji tylko takie narzędzie.

W drugiej połowie PSG z gry miało znacznie więcej niż Real. Poza tym powinien być karny za rękę Ramosa, a drugi gol Realu padł po faulu, zdaje się na Kimpembe. PSG zwyczajnie ma pecha do sędziów w lidze mistrzów. Zobaczymy jak będzie w Paryżu, taktycznie ten mecz ze strony Emerego wypadł całkiem dobrze, ale błędy sędziowskie i indywidualne zawodników w ostatnich 10 minutach spowodowały, że znów w Paryżu poczuli gorąco.
    Ten "mój znajomy", to jak "kolega pyta jak się ona nazywa"? Oglądałeś Ty w ogóle dobre spotkanie? Szkoda czasu mi marnować na odpisywanie. Piszesz o dobrym meczu Emery'ego. Pochwal go jeszcze za zmiany.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Faceci w kefijach na pewno nie są zadowoleni z wyniku . Tyle szmalu wydali i koniec przygody z LM na 1/8 finału ? Z drugiej strony Real aby uratować sezon też musi awansować . Rewanż zapowiada się pasjonująco .

Legionista
    Za 20 minut startuje mecz FC Astana - Sporting CP. Zespół który nas wyeliminował z rozgrywek UEFA staje do walki z zespołem którego myśmy wyeliminowali w zeszłym roku, przy czym ten wyeliminowany przez nas ma dużo większe szanse na awans niż ten który nas wyeliminował. Matematyka w sporcie nie ma żadnego sensu xd

Cytat Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    [...]Pochwal go jeszcze za zmiany.
    ? Zdjął Cavaniego, zupełnie niewidocznego. Wstawił obrońcę. Tak, to fakt. Ale obrońcę przez którego przeszły przynajmniej 3 groźne akcje PSG. Z organizacji gry, taktycznego podejścia do rywali PSG nie odbiegało od Realu(no chyba, że odbiegało na plus), ale i tak uważam, że za frajerstwo pod bramką rywala trzeba płacić cenę. W piłce nie dają trofeów i awansów na styl, a za to co w siatce. Tutaj PSG okazało się gorsze. Natomiast nie uważam, żeby było już pozamiatane. PSG u siebie a na wyjazdach, czy to w lidze czy w pucharach to nieco inne zespoły. Rewanż zapowiada się bardzo ciekawie, i mimo wszystko, szanse obu zespołów oceniam jako 50/50.

Frajerstwem to się popisali pod swoją bramką, a nie bramką rywali. Głupi karny, nabicie Ronaldo przez bramkarza, Marcelo nie trafia w piłkę, która wpada praktycznie w środek bramki. To jest drugi sezon Emery'ego w PSG, środki na transfery praktycznie nieograniczone. Drużyna za miliard euro, a w bramce przeciętniak, w środku pola jakiś młokos chociaż na ławce siedzi chociażby Di Maria, który w środka pola jak najbardziej też daje radę. I to ta dwójka w kluczowych momentach zawaliła. Z postawieniem na Kimpembe, który też wielkiego meczu nie zagrał zamiast na Thiago Silve chyba też najlepszym pomysłem nie było.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Astana prowadzi 1-0 ze Sportingiem po fajnej pierwszej połowie. I to naprawdę fajnej, nieźle się ten mecz ogląda. Trzeba przyznać, że pierwsze 30 minut bardzo mocne ze strony Astany, która co rusz stwarzała zagrożenie pod bramką Patricio. Ostatnie 10 minut już ze wskazaniem na Sporting*, który mógł wyrównać, ale sędzia błędnie ocenił spalonego, chwila później(no w zasadzie to nie chwila, tylko jakieś dobre 3 minuty później) Astana mogła podwoić prowadzenie, ale tutaj również sędzia odgwizdał spalonego(ten rzeczywiście był).

*W zasadzie to można się zastanawiac, czy może po prostu przyzwyczaili się do tego, jak piłka skacze po tej specyficznej murawie.

Twierdza Astana się rozsypała po przerwie. Najpierw ręka i karny, a potem zamieszanie w polu karnym, nie wybili piłki, potem znów zamieszanie i Martins ładnym strzałem wyprowadza lwy na prowadzenie.
    Ostatnio edytowane przez Tibo ; 15-02-2018 o 17:11

Legionista Awatar dzikus911
    Dysponuje ktoś linkiem do meczu Bayernu?

Cytat Zamieszczone przez dzikus911 Zobacz posta
    Dysponuje ktoś linkiem do meczu Bayernu?
    Ja oglądam tutaj, ale trochę zacina przynajmniej mnie http://livemecz.com/transmisja8.php

Jakby ktoś posiadał link do Ligi Mistrzów w dobrej jakości coś podobnego jak Dailymotion to byłbym wdzięczny.
    Nikt gorszy nikt lepszy wszyscy równi wszyscy tacy sami. (L)

Legionista
    Wstydziłbym się wydać latem tyle pieniędzy na transfery a grać w taki sposób jak grają zawodnicy Jose Mur Mourinho

Legionista Awatar CW(L)KS
    I tak dobrze że mają w bramce Dejwida De Heę (pozdro dyrektorze Mireczku &#128512. A to co zrobił Pogba w 83 minucie to kryminał...

Legionista
    Kanonierzy tydzień temu wygrali na wyjezdzie z Ostersunds 3:0. Dzisiaj, 25 minuta spotkania rewanżowego na The Emirates i Arsenal przegrywa 0:2. Czy 2018 może być dla fanów Arsenalu gorszy niż 2017?

Legionista Awatar Alek
    O ile zwykle angielskie kluby traktowany z przymrużeniem oka rozgrywki ligi europy to teraz Arsenal mógłby się spiąć, bo to dla nich furtka żeby zakwalifikować się do el. LM.

Legionista
    Ale Dziadek właśnie taki ma plan. Zakwalifikować się do LM przez LE. W zeszłym tygodniu wysoko wygrali na wyjeździe i chyba im się wydawało, że już załatwione. Obcinka Kolasinaca zapoczątkowała katastrofę dla Kanonierów.

Ale Ostersunds pisze piękną historię. Na 97% odpadną, ale sam fakt prowadzenia 2:0 do przerwy na The Emirates kibice na pewno będą długo wspominali. Chociaż, może ta historia będzie miała jeszcze ciekawszą kontynuację w dalszych fazach Ligi Europy. Warto dodać, że bramki strzelali Aiesh(22 lata) i Sema(24 lata) po asystach Ghoddosa (24 lata), a u nas na Kurzawę mówi się, że perspektywiczny. W normalnych ligach 24 latek to już jest prawdziwy piłkarz, a u nas wciąż młody i perspektywiczny.

Ogólnie po tej 1/16 LE widać, że ten rozstrzał pomiędzy klubami z topowych lig, a topowymi drużynami ze słabszych lig jest coraz większy. Na 16 drużyn, które będą grały dalej mamy 12 przedstawicieli lig top6 w rankingu + po jednym przedstawicielu z ligi top7 i top8, a jedynymi wyjątkami z gorszych lig są Salzburg oraz Pilzno. Tylko, że w parze Pilzna ten wyjątek musiał być, bo grali z Partizanem.

W LM też mieliśmy tego przykład gdzie solidne kluby jak Basel dostają gładki wpierdol 0-4 na własnym boisku, czy bardzo solidne jak Besiktas 0-5. Nawet po lidze portugalskiej widać, że zaczynają odstawać. Benfica kompromitacja w LM, Porto u siebie 0-5 z Liverpoolem.

To co mi sie rzuca w oczy to trzy ruskie drużyny na etapie 1/8 finału. Kiedy ostatnio tak było? Swoją drogą szkoda mi Atalanty, 7+ minut im zabrakło. Jednak co niemiaszki to niemiaszki, zawsze do końca.

Legionista
    Ogólnie to rosyjska liga poszła w górę poziomem, co ma też odzwierciedlenie w rankingu lig europejskich. Obecnie zajmują 6 lokatę, za Francuską(ledwie dwa punkty im brakuje do Francuzów) a przed Portugalską.

Benfika w ostatnich dwóch latach zbytnio się rozsprzedawała, co w tym sezonie przypłaciła totalną kompromitacją w Lidze Mistrzów, wczesnym odpadnięciem w Pucharze Portugalii i Pucharze Ligi, a także falstartem w lidze, gdzie zdaje się na 5 pierwszych meczów przypadło 3 remisy, porażka i zaledwie jedno zwycięstwo.

Salzburg przeszedł dalej głównie dlatego, że grał z żenującym w tym sezonie Sociedad.

Ogólnie mam wrażenie, że coraz większy rozstrzał robi się nie tylko pomiędzy topowymi ligami, a tymi słabszymi, ale Anglia i Hiszpania coraz bardziej zaczynają reszcie uciekać. Jedynie kroku mam wrażenie, że będą mogły włoskie kluby dotrzymywać gdzie jest Juve, jest fajnie budowane Napoli skąd bardzo trudno kogoś wyciągnąć no i azjatycka kasa płynie w mediolańskie kluby co w końcu będzie musiało zaprocentować. W Niemczech to jest tylko Bayern, we Francji tylko PSG. Oczywiście zdarzają się wyśmienite sezony takiej BVB czy Monaco gdzie się akurat spotyka bardzo utalentowane pokolenie, ale zaraz te kluby zostają rozkupowane. Jak w Bundesligę czy Ligue1 poza Bayernem i PSG nie wpompują większej kasy to tak to będzie wyglądało. Świetnie się w tych krajach szkoli, ale jak ktoś się wybije to zaraz trafia do bogatszych.

Antares w punkt. Nie sposób tych różnic nie zauważyć. Ja dodam jeszcze od siebie, że chciałbym zobaczyć Lewandowskiego w końcu w tym Realu. Może i przechodzą ostatnio kryzys, ale to nadal jest Real. U szkopów zdobył już chyba wszystko co było do wygrania. Brakuje mu jeszcze LM, a sądze (idąc tym tropem) że z Realem ma jednak większe szanse. Bayern jest w czołówce europejskiej i tego nie neguje, ale zawsze im czegoś brakuje w tych decydujących momentach. Wracając już bardziej do tematu, to mam nadzieje że ten cały Lipsk jest taką Termalicą LE i więcej nie będzie tego typu tworów w pucharach. Inna sprawa, że Napoli samo sobie winne. W ogóle ta edycja LE wydaje mi sie być jakaś mdła. Na pewno nudniejsza od poprzedniej. Czekam na spotkania w stylu zeszłorocznego dwumeczu Liverpool-Borussia itp.

P.S. Arsenal jest fenomenem 😁

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Ogólnie mam wrażenie, że coraz większy rozstrzał robi się nie tylko pomiędzy topowymi ligami, a tymi słabszymi, ale Anglia i Hiszpania coraz bardziej zaczynają reszcie uciekać. Jedynie kroku mam wrażenie, że będą mogły włoskie kluby dotrzymywać gdzie jest Juve, jest fajnie budowane Napoli skąd bardzo trudno kogoś wyciągnąć no i azjatycka kasa płynie w mediolańskie kluby co w końcu będzie musiało zaprocentować. W Niemczech to jest tylko Bayern, we Francji tylko PSG. Oczywiście zdarzają się wyśmienite sezony takiej BVB czy Monaco gdzie się akurat spotyka bardzo utalentowane pokolenie, ale zaraz te kluby zostają rozkupowane. Jak w Bundesligę czy Ligue1 poza Bayernem i PSG nie wpompują większej kasy to tak to będzie wyglądało. Świetnie się w tych krajach szkoli, ale jak ktoś się wybije to zaraz trafia do bogatszych.
    Ogólnie się zgadzam, ale z tym PSG to błagam. Przecież nie można zaliczać do ścisłego europejskiego topu klubiku, którego największym sukcesem jest 1/4 LM (w obecnej erze, bo ogólnie to raz byli w półfinale ale dawno temu) a i w swojej przeciętnej lidze nie jest nawet mistrzem.

UEFA dziś potwierdziła, Mistrz Polski zaczyna grę od 1 rundy.

Legionista Awatar dilbert
    Marciniak w LM też gwiżdże wszystko pod Legie

Legionista Awatar Kempes
    No to Pan Marciniak będzie jeb@ny po meczu... Dla Juventusu karny ewidentny, a idąc logiką gwizdania ręki na Legii - dwa karne dla Tottenhamu (lub minimum jeden)
    Jesteś panem własnego losu.

Legionista
    Już piszą, że Marciniak spier*olił 3setki i odpadł w 1/8

Legionista Awatar Chmielo
    Raczkowski stał przy linii jak ta *****.
    A Melanż Trwa...

Marciniak notuje spadek do Intertoto.

Legionista Awatar Benek
    Szkoda wielka, liczyłem że w 1/8 będzie trochę więcej świeżości niż zawsze. No ale jak na tym etapie nie ma miejsca dla leszczy a takimi są Londynczycy skoro nie potrafią dobić rywala
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Fart niesamowity, ale sprawdziło się to o czym pisałem. Bardziej doświadczona, mocniejsza ekipa by tego nie wypuściła. A będący w słabszej dyspozycji, przetrzebiony kontuzjami Juventus po prostu to wykorzystał.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Szkoda wielka, liczyłem że w 1/8 będzie trochę więcej świeżości niż zawsze. No ale jak na tym etapie nie ma miejsca dla leszczy a takimi są Londynczycy skoro nie potrafią dobić rywala
    Cisneli ich przez większość meczu, w Turynie też byli lepsi od Włochów. Wynik nie odzwierciedla tego kto był lepszy podczas dwumeczu.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Koguty ewidentnie spuchły , Juventus spokojnie poczekał i obciął im łby . Niezły kurs był na Basel , chłopaki Guardioli dorabiają do pensji ?

Uprawnienia umieszczania postów