Strona 432 z 450 PierwszyPierwszy ... 332382422428429430431432433434435436442 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,931 do 12,960 z 13488

Wątek: Liga Mistrzów i Europejska

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Emery pod ścianą , jeżeli odpadnie na tym etapie to pewnie pożegna się z pracą . Z najdroższym piłkarzem świata w składzie nie wypada kończyć przygody z LM na 1/8. Po upokarzającej porażce z Barceloną margines błędu w LM ma niewielki .

Legionista Awatar Szawar
    Dwóch przedstawicieli portugalskiego futbolu odpadło z LM, czas pożegnać ostatniego.
    Ogólnie to szczęście w losowaniu miał Liverpool, lepiej nie można było trafić. (raz na Basel się przejechali).
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Czemu Zvezda grała dzisiaj z CKSA, liga Europy (chyba) zawsze była w czwartki?
    LEGIA TO MY
    ACAB!
    Freedom for Mary Wagner!
    Janusz Waluś czekaMY!

"niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
    dla szpiclów katów tchórzy"

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez lukasz9209 Zobacz posta
    Pewnego info nie mam, ale tak na logikę to obie drużyny z Belgradu wylosowały pierwszy mecz u siebie i pewnie dlatego.

Legionista Awatar St.Maro
    Bo w czwartek gra Partizan z Viktorią Pilzno również w Belgradzie i UEFA jeden z tych meczów przeniosła dwa dni wcześniej.

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    A skąd takie zadowolenie z rywala dal Juve ?
    A Melanż Trwa...

Olimpia Elbląg
    Juventus już 2-0 Higuain (dwa trafienia).

Legionista Awatar Alek
    link do meczu gdzie nie tnie poproszę

na sports 365 przerywa

ps: Chmielo mecz sie jeszcze nie skończył

Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Pewnego info nie mam, ale tak na logikę to obie drużyny z Belgradu wylosowały pierwszy mecz u siebie i pewnie dlatego.
    Szpecem od tego typu zdarzeń nie jestem, zrozumiałbym na logikę, gdyby Zvezda i Partizan grały na jednym/wspólnym stadionie (jak Milan i Inter), a tak nie jest. Ale dzięki za wyjaśnienie, co było przyczyną meczu LE w dni LM Jeśli już jesteśmy przy LM to Juve i MC mogą już dzisiaj przypieczętować awansik.
    LEGIA TO MY
    ACAB!
    Freedom for Mary Wagner!
    Janusz Waluś czekaMY!

"niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
    dla szpiclów katów tchórzy"

Legionista Awatar b.
    Szpecem od tego typu zdarzeń nie jestem, zrozumiałbym na logikę, gdyby Zvezda i Partizan grały na jednym/wspólnym stadionie (jak Milan i Inter), a tak nie jest.
    Stadiony Zvezdy i Partizana są obok siebie. Maks 1km.

Nie sądzę, żeby psy ogarnęły dwa mecze w Belgradzie o tej samej porze

Tottenham i już 2-1. Dziwnie to zabrzmi w tej sytuacji, ale Anglicy mimo szybkiego 2-0 dla Juve wyglądają na o klasę lepszą drużynę. Naprawdę fajnie się to ogląda.

Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    link do meczu gdzie nie tnie poproszę

na sports 365 przerywa

Meczosy.pl i drugi link do Aliez

Legionista Awatar Alek
    działa

o ******* co za mecz

Co oni prezenty rozdają to
    W sumie wisi mi kto wygra ten dwumecz, ale Tottenham fajnie gra w piłkę. Natomiast Juve rzuciło się od razu i wykorzystało prawie wszystko co się napotoczyło.

Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Fakt, ale sprawdza się to o czym pisałem, czyli:
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Fakt, że Młoty mają bardzo fajnych, kreatywnych zawodników w ataku, ale obrona nie wygląda już tak okazale. Generalnie nie są dla mnie jeszcze zespołem kompletnym.
    Juventus popełnia stare grzechy. Zamiast iść za ciosem to mając już wynik stoją, cofają się do obrony i tym wyrachowaniem próbują utrzymać wynik. A, że Totki mają ciekawą ofensywę to o błędy nie trudno. Zobaczymy co się będzie działo w drugiej połowie.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Alek
    Fakt, ale sprawdza się to o czym pisałem, czyli:

Juventus popełnia stare grzechy. Zamiast iść za ciosem to mając już wynik stoją, cofają się do obrony i tym wyrachowaniem próbują utrzymać wynik. A, że Totki mają ciekawą ofensywę to o błędy nie trudno. Zobaczymy co się będzie działo w drugiej połowie.
    Z tą defensywa się zgodzę. Totkow stać na lepszego LO, niż Davies. No i brakuje Tobiego Aldera na środku obrony, który zapewnilby więcej spokoju pod bramką.

ed: niech że Mauricio wprowadzi Trippiera za Auriera bo zaraz czerwień będzie
    Ostatnio edytowane przez Alek ; 13-02-2018 o 21:05

Chytra sztuka ten Duńczyk

Buffon na emeryturę.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Tottenham świetnie zagrał od 10 do mniej więcej 75 minuty. Ale serce zastukało mocniej przy drugim karnym. Ogólnie, świetny mecz do oglądania, mega mi się podoba to jak Koguty operują piłką. Z taką grą, trochę na aferę, to ciężko będzie Juventusowi awansować dalej. Costa starał się szarpać do końca, ale to było za mało aby mieć dzisiaj korzystny rezultat.

Legionista Awatar Benek
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Ale nie miałem racji?

PS dwumecz się jeszcze nie skończył.
    A Melanż Trwa...

Olimpia Elbląg
    Juventus na wyjeździe nie ma nic do stracenia, ale będzie bardzo trudno awansować dalej.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Buffon na emeryturę.
    Oby swoim przywiązaniem do pierwszego składu nie doprowadził do akcji Gigi Out .

Legionista Awatar Benek
    Ale nie miałem racji?

PS dwumecz się jeszcze nie skończył.
    No właśnie, a Ty się cieszyłes po paru minutach
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

niezrzeszony
    Po 10 minutach wczorajszego meczu miałem napisać na Forum "szkoda Kogutów, teraz Juve pozamiata, nie wypuszczą tego". Sam Higuain mógł 4 władować do przerwy... Jednak fajny jest ten futbol

Legionista Awatar Antares
    Kto to jest Lo Celso? Stać PSG wydać 400 mln na dwóch zawodników, a tu w takim meczu wychodzi jakiś Lo Celso, a jak go nie zdejmie to zaraz oprócz karnego z drugą żółtą wyleci.

I jak zwykle pieniądze w piłce to nie wszystko, ale z drugiej strony jak PSG ma w środku tego Lo Celso, ma w obronie jakiegoś Berchiche, na bramce ma siatkarza to coś chyba nie tak.
    Ostatnio edytowane przez Antares ; 14-02-2018 o 21:40
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Kto to jest Lo Celso? [...] w takim meczu wychodzi jakiś Lo Celso, a jak go nie zdejmie to zaraz oprócz karnego z drugą żółtą wyleci.

[...] PSG ma w środku tego Lo Celso, ma w obronie jakiegoś Berchiche, na bramce ma siatkarza to coś chyba nie tak.

Nie obraź się, ale tymi fragmentami wpisu się ośmieszyłeś.

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    Nie obraź się, ale tymi fragmentami wpisu się ośmieszyłeś.
    Nie oglądam PSG jak goli ogórków w swojej lidze więc wybacz, ale nie mam pojęcia kto to jest Lo Celso jakiś. Wiem, że zagrał dzisiaj dramatycznie, a ten karny na takim poziomie to kryminał. A na ławce chociażby Di Maria siedział, który przecież w środku pola może też grać. I ten ich Areola to też nie jest żaden wielki bramkarz, zarówno przy drugim jak i trzecim golu się nie popisał.

Widać Emery'ego nic nie nauczył mecz w tamtym roku na Camp Nou kiedy wyszli z założeniem tylko się bronienia. Dzisiaj w drugiej połowie też widać pasowało im 1-1, Zidane zrobił ofensywne zmiany i PSG znowu poleci w 1/8.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Tomereek
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Kto to jest Lo Celso? Stać PSG wydać 400 mln na dwóch zawodników, a tu w takim meczu wychodzi jakiś Lo Celso, a jak go nie zdejmie to zaraz oprócz karnego z drugą żółtą wyleci.

I jak zwykle pieniądze w piłce to nie wszystko, ale z drugiej strony jak PSG ma w środku tego Lo Celso, ma w obronie jakiegoś Berchiche, na bramce ma siatkarza to coś chyba nie tak.
    Berchiche obok Rabiot najlepszy dzisiaj w ekipie PSG. Oglądałeś w ogóle ten mecz?

Uprawnienia umieszczania postów