Strona 431 z 450 PierwszyPierwszy ... 331381421427428429430431432433434435441 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,901 do 12,930 z 13495

Wątek: Liga Mistrzów i Europejska

Legionista
    A propo LFC to czy oni nie pobili jakiegoś rekordu ilości bramek strzelonych w fazie grupowej? Jeśli tak to do kogo należy takie osiągnięcie?

Gintleman Awatar księciuniu
    Nawet w tej edycji PSG strzelił więcej od nich
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    Liczyłem w pamięci widocznie nie pamiętałem dokładnie wszystkich wyników. A tak z ciekawości kto ustrzelił najwięcej?

Legionista Awatar (L)ukas
    Cytat Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
    A propo LFC to czy oni nie pobili jakiegoś rekordu ilości bramek strzelonych w fazie grupowej? Jeśli tak to do kogo należy takie osiągnięcie?
    Pobili, ale ilość strzelonych goli przez ANGIELSKIE drużyny. Rekord (20) należał do Manchesteru United z sezonu 98/99 (grupa z Barceloną - pamiętne 2x 3:3, Bayernem i Broendby).
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Właśnie PSG teraz (25).
    Gdyby nie oni, to właśnie Liverpool by pobił rekord (21), który - z naszym udziałem - ustanowiła w zeszłym sezonie Borussia Dortmund.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Legionista Awatar klinton
    Dzisiaj w LE starcie gigantów. Slavia -Astana. Pierwszych co niektórzy na Forumce bardzo obawiali się w kontekście eliminacji do LM, a drudzy bez mydła nas z nich wyebali za pomocą dwóch szybkich murzynów

Legionista
    A widziałeś bramkę Kałabangi w meczu z Villareal? jest nie tylko szybki.

Jak przypomnę sobie jak Jędrzejczykowi uciekał 33 letni Angulo to murzyni byli niczym pendolino.

Legionista
    Można już powiedzieć, że odpadliśmy z ekipami, które wstydu w fazie grupowej LE sobie nie narobiły i mało brakowało, żeby obydwie awansowały. Szeryfów to mi nawet trochę żal. Astana pokazała ile warta była ta demonizowana Slavia.

Legionista Awatar mski
    Cytat Zamieszczone przez 6xir Zobacz posta
    Można już powiedzieć, że odpadliśmy z ekipami, które wstydu w fazie grupowej LE sobie nie narobiły i mało brakowało, żeby obydwie awansowały. Szeryfów to mi nawet trochę żal. Astana pokazała ile warta była ta demonizowana Slavia.
    Astana awansowała dalej.

Legionista
    Dlatego piszę, że mało brakowało, żeby awansowały obydwie

Legionista Awatar mski
    Dlatego piszę, że mało brakowało, żeby awansowały obydwie
    Co można też odczytać, że żadna nie awansowała

Legionista
    O ile po Astanie spodziewałem się, że są w stanie ugrać te 8-10 punktów i że ci którzy nazywają ich trzecim światem, pasterzami, piłkarskim zadupiem itp. to jacyś ignoranci, którzy zatrzymali się w czasach, gdy Rosenborg seryjnie wchodził do LM, o tyle Sheriff to dla mnie ogromne zaskoczenie. Z nami nie grali totalnie nic, ogólnie to ekipa, która gra głownie na 0-0, a w grupie zagrali jeden bardzo dobry mecz z Lokomotiwem w Moskwie i byli o krok od awansu. Tym większa szkoda, bo skoro nawet tacy leszcze ugrali tyle punktów, to i my znajdując się w przeciętnej formie moglibyśmy zawalczyć o wyjście w średniej jakości grupie.
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Legionista Awatar Antares
    Może właśnie to nie tacy leszcze jak się wszystkim wydawało. 9 punktów i brak awansu tylko przez gorszy bilans bramkowy w grupie z Lokomotivem i Kopenhagą to jednak bardzo dobry wynik.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar St.Maro
    Cytat Zamieszczone przez Krawczol Zobacz posta
    Tym większa szkoda, bo skoro nawet tacy leszcze ugrali tyle punktów, to i my znajdując się w przeciętnej formie moglibyśmy zawalczyć o wyjście w średniej jakości grupie.
    Tym bardziej, że my bylibyśmy losowani z drugiego koszyka, czyli potencjalnie moglibyśmy trafić na jakieś słabsze zespoły.

Cytat Zamieszczone przez Krawczol Zobacz posta
    O ile po Astanie spodziewałem się, że są w stanie ugrać te 8-10 punktów i że ci którzy nazywają ich trzecim światem, pasterzami, piłkarskim zadupiem itp. to jacyś ignoranci, którzy zatrzymali się w czasach, gdy Rosenborg seryjnie wchodził do LM, o tyle Sheriff to dla mnie ogromne zaskoczenie.
    Tutaj mam podobne zdanie, co prawda nie sądziłem, że Astana wyjdzie z grupy, ale nie uważałem ich też za jakiś totalnych ogórów (co nie znaczy, że nie powinnyśmy ich wyeliminować). Co do Sheriffa natomiast, to uważałem ich za totalnych leszczy, odpadnięcie z nimi to dla mnie jedna z większych naszych kompromitacji pucharowych i byłem pewny, że w grupie będą mieli bilans 0-0-6 i może ze dwie bramki strzelone.

Co do samych wyników LE, to dla mnie sporym zaskoczeniem jest postawa klubów serbskich. Zarówno Partizan jak i Crvena będą grały na wiosnę i prawdę mówiąc to nie pamiętam kiedy u nich ostatnio ktoś na wiosnę w pucharach grał.
    Ostatnio edytowane przez St.Maro ; 08-12-2017 o 10:58

Można już powiedzieć, że odpadliśmy z ekipami, które wstydu w fazie grupowej LE sobie nie narobiły i mało brakowało, żeby obydwie awansowały.
    Wstyd przynieśliśmy sobie samym i nie ma żadnego usprawiedliwienia, że nasi rywale coś tam punktów uciułali, jak sobie przypomnę powrót z Mołdawii i nastroje to szlak mnie dalej trafia!!!
    Podsumowując - tą całą ligę Europy to trzeba traktować z dość dużym przymrużeniem oka. Bardzo wiele klubów z zachodu podchodzi do tego "na odpier.dol"€. Gramy, rezerwowych grajków spróbujemy/rozruch przed ligą, jak się uda awansować to OK, przejdą kolejną rundę po grupie, wtedy zaczyna się już napinka, a tak to lekkiego chvja na to kładą. Skąd mamy, co roku takie, a nie inne wyniki (patrz Lech jak sobie radził w grupie z Juve i MC).
    LEGIA TO MY
    ACAB!
    Freedom for Mary Wagner!
    Janusz Waluś czekaMY!

"niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
    dla szpiclów katów tchórzy"

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Zapowiadają się ciekawe mecze na najbliższej rundzie Real, Chelsea, Juve i Bayern trafią zapewne na bardzo silnego rywala Najgorzej ma Chelsea bo ma tylko 3 kandydatów (PSG, BARCELONA, Besiktas).

Sam chętnie zobaczył bym już w najbliższej kolejce dwumecz Real-PSG
    NO i pięknie

3 angielskie kluby powinny przejść na pewno. Tottenham jak zagra tak jak z Realem to też sobie poradzi.

Szkoda Chelsea.

Juventus v Tottenham
    Basel v Man City
    Porto v Liverpool
    Sevilla v Man Utd
    Real Madrid v PSG
    Shakhtar v Roma
    Chelsea v Barcelona
    Bayern v Besiktas
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Antares
    Uuua Real nie dostał Besiktasu tylko im od razu PSG rzucili. Swoją drogą nieźle się to ułożyło, Bayern grupę z PSG przegrał w nagrodę ma Besiktas, PSG za zwycięstwo ma Real
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Hiszpańskie (i katalońskie ) drużyny raczej nie mogą być zadowolone z losowania.

Legionista Awatar Chmielo
    Świetne losowanie dla Juventusu. Liczyłem na kogoś z dwójki: Besiktas, Tottenham, choć bardziej celowałem w Angoli i proszę.

Roma też dobrze trafiła, także przy dobrych wiatrach możliwy awans dwóch włoskich klubów.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Świetne losowanie dla Juventusu. Liczyłem na kogoś z dwójki: Besiktas, Tottenham, choć bardziej celowałem w Angoli i proszę.

Roma też dobrze trafiła, także przy dobrych wiatrach możliwy awans dwóch włoskich klubów.
    A skąd takie zadowolenie z rywala dal Juve ?
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Alek
    Obecna forma Totków nie powala dlatego się cieszy. Natomiast jak się zepną i będą grać jak z Realem czy Borussią i co więcej nie pozbedą się kluczowych graczy to awans jak najbardziej mozliwy.

Legionista Awatar Runi
    Teoretycznie obok Besiktasu najsłabszy zespół.
    Jeżeli Juve zagra na swoim dobrym poziomie to ich wyeliminuje.

Mówimy o klubie, który w 3 poprzednich edycjach był finalistą rozgrywek, a trafił na drużynę stosunkowo niedoświadczoną w europejskich pucharach. Ze wszystkich angielskich zespołów zdają mi się być najłatwiejszym rywalem, a z dostępnych łatwiejsi byliby tylko Turcy. Najważniejsze, że udało się ominąć City oraz PSG. Juventus ma to do siebie, że lepiej wygląda w drugiej części sezonu.

Poza tym brakowało mi rywalizacji z przedstawicielem Premier League.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Obecna forma Totków nie powala dlatego się cieszy. Natomiast jak się zepną i będą grać jak z Realem czy Borussią i co więcej nie pozbedą się kluczowych graczy to awans jak najbardziej mozliwy.
    Ewidentnie Tottenham w tym sezonie stawia na LM w której prezentuje się zupełnie inaczej niż w lidze.Jestem podobnego zdania jeśli chodzi o awans.

Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Teoretycznie obok Besiktasu najsłabszy zespół.
    Jeżeli Juve zagra na swoim dobrym poziomie to ich wyeliminuje.
    Meczów nie oglądam ale wydaje mi się, że w tym sezonie Juve ma z tym problem.

Mówimy o klubie, który w 3 poprzednich edycjach był finalista rozgrywek, a trafił na drużynę stosunkowo niedoświadczoną w europejskich pucharach. Ze wszystkich angielskich zespołów zdają mi się być najłatwiejszym rywalem, łatwiejsi byliby tylko Turcy. Najważniejsze, że udało się ominąć City oraz PSG.

Poza tym brakowało mi rywalizacji z przedstawicielem Premier League.
    Ale mówimy też o klubie, który w tej edycji LM wyszedł z grupy przez Realem i BVB a w składzie ma takich piłkarzy jak Kane, Ali czy Eriksen
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Ale mówimy też o klubie, który w tej edycji LM wyszedł z grupy przez Realem i BVB a w składzie ma takich piłkarzy jak Kane, Ali czy Eriksen
    Juventus ma Dybalę, Pjanića, Costę i Mandziukića.

Fakt, że Młoty mają bardzo fajnych, kreatywnych zawodników w ataku, ale obrona nie wygląda już tak okazale. Generalnie nie są dla mnie jeszcze zespołem kompletnym. Juventus jest teraz w nieco słabszym okresie, wielu zawodników znajduje się w przeciętnej formie, jednak z całym szacunkiem, ale Tottenham jest do przejścia, nawet w obecnej formie. Nie chciałbym dyskredytować ich grupowych osiągnięć, lecz Realowi czasem zdarzają się takie mecze jak w Londynie, a BVB jest w wyraźnym kryzysie, więc ja bym aż tak nie przeceniał ich całościowego potencjału. Dobry atak, nieszablonowi piłkarze drugiej linii, natomiast mają też duże braki w obronie i brak ogrania.

PS e(L)egion chyba z nimi sympatyzuje. Ciekaw jestem jego zdania o losowaniu.
    Ostatnio edytowane przez Chmielo ; 11-12-2017 o 12:59
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Benek
    Juventus ma Dybalę, Pjanića, Costę i Mandziukića.

Fakt, że Młoty mają bardzo fajnych, kreatywnych zawodników w ataku, ale obrona nie wygląda już tak okazale. Generalnie nie są dla mnie jeszcze zespołem kompletnym. Juventus jest teraz w nieco słabszym okresie, wielu zawodników znajduje się w przeciętnej formie, jednak z całym szacunkiem, ale Tottenham jest do przejścia, nawet w obecnej formie. Nie chciałbym dyskredytować ich grupowych osiągnięć, ale Realowi czasem zdarzają się takie mecze jak w Londynie, a BVB jest w wyraźnym kryzysie, więc ja bym aż tak nie przeceniał ich całościowego potencjału. Dobry atak, nieszablonowi piłkarze drugiej linii, ale duże braki w obronie i brak ogrania.

PS e(L)egion chyba z nimi sympatyzuje. Ciekaw jestem jego zdania o losowaniu.
    Ta niezbyt okazała obrona w zeszłym sezonie straciła najmniej bramek w lidze

Czekam z niecierpliwością na tej pojedynek
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

A Nasi starzy znajomi - Astana i Sporting Lizbona razem w LE. Super sprawa dla wyjazdowiczów - "tylko" 6200 km
    Liga Europy jak nic
    Ostatnio edytowane przez martinus88 ; 11-12-2017 o 15:59 Powód: Korekta odległości

Ta niezbyt okazała obrona w zeszłym sezonie straciła najmniej bramek w lidze

Czekam z niecierpliwością na tej pojedynek
    Juventus strzelił mniej bramek niż Roma i Napoli, a mimo to został mistrzem i nikt nie powie, że mają słaby atak. Higuain świetnie radzi sobie w Serie A, zaś w europejskich pucharach jest cieniem zawodnika i często zawodzi w kluczowych momentach.

Dlatego osiągnięcia ligowe mają niewiele wspólnego z tym, co dzieje się na arenie międzynarodowej. Zwłaszcza, że weszliśmy w fazę pucharową i tutaj będzie decydował dwumecz.

Moim zdaniem, na tym etapie, gorzej byłoby trafić na City, United, czy Liverpool.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Alek
    Juventus strzelił mniej bramek niż Roma i Napoli, a mimo to został mistrzem i nikt nie powie, że mają słaby atak. Higuain świetnie radzi sobie w Serie A, zaś w europejskich pucharach jest cieniem zawodnika i często zawodzi w kluczowych momentach.

Dlatego osiągnięcia ligowe mają niewiele wspólnego z tym, co dzieje się na arenie międzynarodowej. Zwłaszcza, że weszliśmy w fazę pucharową i tutaj będzie decydował dwumecz.

Moim zdaniem, na tym etapie, gorzej byłoby trafić na City, United, czy Liverpool.
    No nie powiedziałbym, bo Tottenham ich rozniósł 4-1. Atak owszem mają przedni, ale Coutinho za to jest jedną nogą w Barcelonie a ich obrona dupy nie urywa.

Uprawnienia umieszczania postów