Strona 424 z 474 PierwszyPierwszy ... 324374414420421422423424425426427428434 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,691 do 12,720 z 14198

Wątek: Liga Mistrzów i Europejska

Legionista
    Strzel dwa gole ze spalonego, przeciwnikowi nie uznają jednej bramki, powiedz, że graliście lepiej. Typowy Bjelica. Po porażkach w lidze też zawsze był dumny ze swoich zawodników. Liczę, że Lech teraz będzie grał jak za późnego Skorży, może akurat, że spadną. I nie, nie mówcie "kto nas będzie reprezentował" bo tai Lech w dwumeczu pokazał się z gorszej strony niż taka Arka Gdynia.

Legionista Awatar r9robins
    Cytat Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    Nie zapominajmy że pierwszą bramkę strzelili z metrowego spalonego, a na pałce odgwizdano faul z kapelusza. Na niewykorzystane okazje się nie gra tak więc bye bye Leszki.
    Nie było chyba dobrej powtórki drugiego gola dla Lecha ale wydaje mi się, że też śmierdziało spalonym.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta
    Nie było chyba dobrej powtórki drugiego gola dla Lecha ale wydaje mi się, że też śmierdziało spalonym.
    Oba były ze spalonego.

Legionista Awatar aDHd
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta

Śmiejcie się z tego Lecha, ale wolałbym, żeby Legia odpadała po takim meczu, niż po biedzie, jaką pokazali we wczorajszym meczu.
    A ja bym jednak wolał, żeby nie odpadała, nawet po najchvjowszym meczu.

Legionista Awatar Bonhart
    Ludzie,nie ma o czym gadac. Lech od paru lat gra w pucharach taka biede,ze rozpatrywanie ich stylu to jakas kompletna paranoja.

Legionista
    Zróbcie sobie(niektórzy) taki podpis do postów: Wolę przegrywać w stylu Lecha, niż Legijnie wygrywać. Już któryś raz z kolei czytam takie pierdoły(np. po obu meczach 2-1 z Lechem) czy hit od Mario, wolę przegrać w finale Pucharu z Arką xD

Legionista Awatar Piwosz1916
    Bjelica to bardzo dobry trener, tylko wyników nie ma

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez aDHd Zobacz posta
    A ja bym jednak wolał, żeby nie odpadała, nawet po najchvjowszym meczu.
    Może źle się wyraziłem. Oczywiście zawsze lepiej jest wygrać, nawet grając piach. Porażka w lepszym stylu byłaby nieco łatwiejsza do strawienia, niż to co pokazaliśmy w dwumeczu z Kazachami, o lidze nie wspominając.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar LOL3K
    Poziom naszej ligi to poniżej dna mułu.

Paradoksalnie najlepiej zaprezentowała się Arka, którą każdy skazywał na mocny wpierdool. Zapierdalali aż miło było patrzeć.
    Leszki też na kurvie wyszły i indolencja strzelecka okazała się zbyt duża

Tak tragicznego roku w pucharach dobre 7-8 lat nie było, a może być tylko gorzej jak dalej będziemy jako liga zaczynać od pierwszych rund eliminacji na początku lipca, ale jak ma być kurva inaczej jak tylko my coś tam punktujmy w rankingu...
    I się dziwić, że Nikolić, Priović czy Vadis nie chcieli dłużej w tej lidze uczestniczyć...
    Kto dostanie ofertę z poważnej ligi to sperdala, logiczne.

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Wszystko fajnie, tylko że Leszki nie będą teraz grać co 3-4 dni

Cytat Zamieszczone przez Strudzi Zobacz posta
    Wszystko fajnie, tylko że Leszki nie będą teraz grać co 3-4 dni
    Grają tak od kilu sezonów już i co zwojowali?

Dodatkowo, to kadrę mają na taką grę. Smród w szatni gwarantowany, no chyba, że zacznie się nagła wyprzedaż.
    Against Modern Football

Legionista
    Ponad miliard euro wpierdolone w stadiony w ostatnich 10 latach w samej tylko ekstraklasie, jak to nie było w stanie podnieść nieco poziomu tej ligi to ja już nie wiem co może to zrobić.

Legionista Awatar brachu
    Lech naściągał zawodników aby zaatakować eliminacje do LE a skończyło sie jak zawsze Jednak trzeba oddnotować ,że te transfery mają prawo wypalić na naszym podwórku co pokazuje iż idze wyrwać sensownych graczy za relatywnie nie duże pieniądze. Inna sprawa to slepa wiara w trenera który w przeciągu 11 miesięcy przegrał wszystko co cie dało: MP ,PP teraz LE. Nawet spocony Arek nie wali w bęben po wczorajszym meczu a to znaczy ,że naprawde mają duże zaufanie do trenera w Poznaniu.
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Wczoraj Ajax dzis PSV żegna się z pucharami.
    Ajax odpada w tej samej rundzie co Legia i się żegna z pucharami, a Legia odpada w tej samej rundzie co Ajax i jako jedyna drużyna z Polski nadal reprezentuje kraj na arenie międzynarodowej?

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Ajax odpada w tej samej rundzie co Legia i się żegna z pucharami, a Legia odpada w tej samej rundzie co Ajax i jako jedyna drużyna z Polski nadal reprezentuje kraj na arenie międzynarodowej?
    Oj było już późno
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez brachu Zobacz posta
    Lech naściągał zawodników aby zaatakować eliminacje do LE a skończyło sie jak zawsze Jednak trzeba oddnotować ,że te transfery mają prawo wypalić na naszym podwórku co pokazuje iż idze wyrwać sensownych graczy za relatywnie nie duże pieniądze. Inna sprawa to slepa wiara w trenera który w przeciągu 11 miesięcy przegrał wszystko co cie dało: MP ,PP teraz LE. Nawet spocony Arek nie wali w bęben po wczorajszym meczu a to znaczy ,że naprawde mają duże zaufanie do trenera w Poznaniu.
    Nie chciałbym być w skórze Bielicy teraz
    Ciekawe czy go wyjebią już czy po wpadkach w lidze.

Co ciekawe, jest spora szansa że wszystkie drużyny które pokonały Polskie zespoły
    Astana, Utrecht, Midtjylland - odpadną w 4 rundzie.
    Ich poziom był słabiutki.
    To tylko zobrazuje jeszcze dobitniej gdzie jest nasza liga

A Polska reprezentacja na 6 miejscu w rankingu światowym ! Fenomen
    Wśród cierniów nocy, w mroku drzew, wezwani na Ojczyzny zew.

GieKaeSiak
    Cytat Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
    Ponad miliard euro wpierdolone w stadiony w ostatnich 10 latach w samej tylko ekstraklasie, jak to nie było w stanie podnieść nieco poziomu tej ligi to ja już nie wiem co może to zrobić.
    To jest takie złudne myślenie jakie mieli politycy zakładając, że np. jak wpakują miliardy w polskie uczelnie wyższe (budynki, sale, sprzęt) to nagle poziom kształcenia się poprawi, choć dalej będą uczyć tym samym programem nieprzystosowanym do współczesnych realiów, z nieruszalną kliką towarzyską, z niejasnym systemem awansów, z zerowym wpływem studentów na wybór nauczyciela (wszakże to studenci są dla wykładowców, a nie wykładowcy dla studentów).

Albo przykład urzędów, sam remont budynków nie podniesie zbytnio jakości usług.

Z piłką jest tak samo. Mamy stadiony i tyle. Ligą zarządzają Ci sami ludzie, w klubach jest ten sam burdel, menedżerowie nadal dostarczają ten sam szrot (gorszy pilkarz z lepszym mendedżerem zrobi większą karierę niż dobry ze słabym menedżerem), i tak się to kręci..

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
    z zerowym wpływem studentów na wybór nauczyciela (wszakże to studenci są dla wykładowców, a nie wykładowcy dla studentów).
    Wiem, że nie ten temat ale ciężko się z tą częścią posta zgodzić. Ja na swoich studiach zawsze mogłem sobie wybrać wykładowcę czy ćwiczeniowca

Obraz przez ostanie lata wyklarował się taki , że u nas brak gry w grupie przynajmniej w LE to katastrofa a u nich jakby nic się nie stało.
    Pokory nigdy chyba nie nabiorą :P niedługo będą i tak teksty typu taką formą to Ajax jedziemy na miękko przychodzą puchary i sraka

Legionista Awatar aDHd
    Cytat Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
    Mamy stadiony i tyle. Ligą zarządzają Ci sami ludzie, w klubach jest ten sam burdel, menedżerowie nadal dostarczają ten sam szrot (gorszy pilkarz z lepszym mendedżerem zrobi większą karierę niż dobry ze słabym menedżerem), i tak się to kręci..

Święta prawda!

Legionista Awatar r9robins
    Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    Oba były ze spalonego.
    Mimo to oni uważają że sędzia był ujowy i robił im pod górę

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta
    Mimo to oni uważają że sędzia był ujowy i robił im pod górę
    Dla mnie hit to i tak Makuszewski który w wywiadzie powiedział, że Utrecht nie zachowywał się, i nie grał jak wielka drużyna. Bjelsa powiedział, że odpadł zespół znacznie lepszy, że więcej bramek im się należało. Śmiechu warte. Ale ważne, że czuje dumę.

Legionista
    Dla mnie hit to i tak Makuszewski który w wywiadzie powiedział, że Utrecht nie zachowywał się, i nie grał jak wielka drużyna. Bjelsa powiedział, że odpadł zespół znacznie lepszy, że więcej bramek im się należało. Śmiechu warte. Ale ważne, że czuje dumę.
    Pyry są niemożliwe. Po każdej porażce w rzeczywistości, są zwycięzcami w internecie. Oby tak dalej.

Legionista Awatar crolick
    U nas też było pierdololo że byliśmy lepsi, więc nie byłbym taki hop-siup z wyśmiewaniem Lechitów.

Legionista
    Ale w meczu w Warszawie byliśmy rzeczywiście lepsi, a nasza bramka nie była ze spalonego, i nie prawidłowo nie uznano przeciwnikowi bramki. Gdyby nie błędy sędziów mecz w Poznaniu skończyłby się wynikiem 0-3.

Ale w meczu w Warszawie byliśmy rzeczywiście lepsi, a nasza bramka nie była ze spalonego, i nie prawidłowo nie uznano przeciwnikowi bramki. Gdyby nie błędy sędziów mecz w Poznaniu skończyłby się wynikiem 0-3.
    Ale liczy się dwumecz, a w tym byliśmy gorsi od Astany i ich awans nie podlegał dyskusji. Więc byliśmy gorsi.
    Trzeba się z tym pogodzić i walczyć o pkt w LE i wyjście z grupy.

Legionista
    A czy ja gdzieś napisałem, że Astana nie zasługiwała na awans? Nie. Ja pisze tutaj tylko w kontekście Lecha i ich meczu z Utrechtem.

Ale drugi gol APOELu

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    Ale drugi gol APOELu
    Etam zobacz sobie bramkę w meczu YBB
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Uprawnienia umieszczania postów