Strona 4 z 471 PierwszyPierwszy 123456781454104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 120 z 14108

Wątek: Liga Mistrzów i Europejska

A może właśnie powie, że nie ma się co strzępić w drugiej połowie, bo jeszcze jakaś kontuzja przytrafi.

BiKTOP
    Guest
    Sprawa Wisły jest przesądzona. Ciekawiej będzie na innych stadionach.

Kilka sensacji może być.

Jak myślicie, Anorthosis Famagusta jest tak silny, czy Olympiakos tak beznadziejnie słaby, że aż 0:3 przegrał. Ciekawie jak będzie w rewanżu. Podobnie ma się sprawa BATE Borysów, pogromców Anderlechtu. Interesujące, jak to możliwe że klub który ma podobno budżet na poziomie 8 mln zł, eliminuje Fiołki.

Legionista Awatar M@+
    ***** następny dochodzi komentując mecz..

niektórzy zapominają, że oni sa tylko ludzmi

poza tym widać, że bez Messiego ta drużyna traci połowe swojej wartosci
    Ostatnio edytowane przez M@+ ; 26-08-2008 o 20:53

daimler
    Guest
    Ja tam widze że Barca to odlicza każdą sekundę do końca meczu i ma wyjebane.
    Szczęsnego to niech gdzieś zakopią, błagam

Legionista Awatar M@+
    wiesz daimler, nie ma co się spinac, mają 4 gole i robią sobie trening, poza tym za pare dni lige zaczynają więc nie warto ryzykowac kontuzji

btw. precz z cenzurą

E: zalosne... oglądam bez głosu bo zaczyna mnie to dobijac
    Ostatnio edytowane przez M@+ ; 26-08-2008 o 21:08

Legionista Awatar matx
    Cytat Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
    Ja tam widze że Barca to odlicza każdą sekundę do końca meczu i ma wyjebane.
    Szczęsnego to niech gdzieś zakopią, błagam
    Nic dodać, nic ująć.

PS. No k urwa, "nie wykluczone, ze to mecz, o którym będziemy mówić latami" - aż dziwne, że to nie Szczęsny.

Legionista Awatar PLX
    I co chwila....Maciek jak myślisz....? Maciek jak sądzisz...? Maciek co Ty na to...?

Legionista Awatar M@+
    nie no k urwa, przeciez oni se grają jak na treningu

takich bzdur to ja jeszcze nie slyszalem, najlepiej do reprezentacji wrzucmy całą kadrę Wisły Kraków.
    Ostatnio edytowane przez M@+ ; 26-08-2008 o 21:21

daimler
    Guest
    Co nie zmienia faktu, że wynik idzie w świat.

Legionista Awatar M@+
    ano idzie, Barsie to bez roznicy...Tak czy inaczej polskie gazety mają materiał na 10 stron.

Legionista Awatar nevermind
    mecz o pietruche nie ma czym sie podniecac. jestem ciekaw ilu nowych kibiców bedzie miala Wisla po dzisiejszym meczu

Legionista Awatar raff
    Niesamowity sukces polskiej piłki nożnej. W dwumeczu tylko 4:1 dla Barcelony, jest się z czego cieszyć! Śmiem twierdzić, że jest to sukces na miarę tego, który osiągnęła nasza kadra prowadzona przez Piechniczka - w meczu z Brazylią przegrała tylko 2:4 ! Tak, jak wtedy Pan Antoni, tak dzisiaj komentatorzy niemal nie zeszli ze szczęścia.

Fajnie, że wygrali, ale bez przesady.

Eh, jesteśmy miliard lat świetlnych za światową piłką na poziomie.

Legionista Awatar Sokol
    jeszcze tylko 3min wytrzymajmy yes yes yes koniec meczuuuuuuu!!!!!

Dobry przyklad dla mlodziezy, co z tego ze w dwumeczu 1-4 , w koncu strzelilismy gola i wygralismy mecz o nic.

Gratulacje dla Wisly, dobry wynik zwlaszcza ze Barca nie grala 3 skladem, tak jak zostalo napisane wyzej, wynik idzie w swiat i do historii a kto bedzie pamietal o mini obronie czestochowy

Legionista Awatar Markotny
    Piłkarze pokazali ambicje, wkońcu to wspaniała okazja na wypromowanie sie. Plus dla nich.

Ciekaw jestem wyniku, gdyby tam grała szajka Janka
    Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Administrator Awatar arczi
    Cytat Zamieszczone przez PLX Zobacz posta
    I co chwila....Maciek jak myślisz....? Maciek jak sądzisz...? Maciek co Ty na to...?
    Daj śrubokręt

Sukces w ****. Skoro taki minimalizm wbija w umysły Polaków nasza piąta władza, to jakim prawem mają czelność krytykować ciągle poziom polskiej piłki? Słuchając tych debili komentatorskich miałem wrażenie, że jesteśmy jakimś Azerbejdżanem. Tam dwumecz 4:1 z Barcą faktycznie mógłby stać się wydarzeniem ogólnonarodowym. Miejscowa ludność otrzymałaby tydzień wolnego, aby móc bez przeszkód świętować i palić dziewice na ołtarzu.
    Zwycięstwo zwycięstwem, a i owszem. Ale przy stanie 4:0 to sie można na boisku niemalże położyć. Wisła wcale nie grała porywającego futbolu. Braki techniczne, złe przyjęcia i podania, widać że byli spięci przez większość meczu. Barca na minimum obrotach a i tak gdyby im się odrobinę bardziej chciało to by Pawełek vel. klej w łapach, mógł tylko pozamiatac w polu karnym. Zagrali ile umieli, ok. Ale te debile z TVP swoimi złotymi cytatami zabili entuzjazm którego i tak być nie powinno.
    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

daimler
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez Doktor Zobacz posta
    Ciekaw jestem wyniku, gdyby tam grała szajka Janka
    Arrumbacośtam strzelił by hattricka!

Jednego z ketchupem, jednego z musztardą i jednego z sosem salsa

Legionista Awatar Sokol
    Cytat Zamieszczone przez arczi Zobacz posta

Sukces w ****. Skoro taki minimalizm wbija w umysły Polaków nasza piąta władza, to jakim prawem mają czelność krytykować ciągle poziom polskiej piłki? Słuchając tych debili komentatorskich miałem wrażenie, że jesteśmy jakimś Azerbejdżanem. Tam dwumecz 4:1 z Barcą faktycznie mógłby stać się wydarzeniem ogólnonarodowym. Miejscowa ludność otrzymałaby tydzień wolnego, aby móc bez przeszkód świętować i palić dziewice na ołtarzu.
    o to to

Legionista Awatar Tom Kruz
    Zachowując dystans do dzisiejszego meczu myślę, że nie ma co aż tak bardzo umniejszać sukcesu Wisły. Zostali jednak pierwszym polskim klubem, który pokonał Barcę w oficjalnym meczu pucharowym. Z pewnością Barca grała na pół gwizdka, ale trzeba też wziąć pod uwagę, że Skorża miał duże problemy ze skompletowaniem składu.
    Jak zostało już powiedziane wynik idzie w świat. Należy wiec pogratulować Krakusom bo mają powody do satysfakcji, tak samo jak my czulibyśmy ją na ich miejscu oraz cieszyć się, że Wisełka nie awansowała do LM (wariant francuski - Lyon, czy norweski - Rosenborg, kiedy kluby te na wiele lat zdominowały krajową ligę zarabiając duże pieniądze w LM wybitnie mi nie odpowiada, no chyba, że chodziłoby o Legię hehe). No i są punkty do rankingu krajowego.
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Legionista Awatar M@+
    Cytat Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
    Zachowując dystans do dzisiejszego meczu myślę, że nie ma co aż tak bardzo umniejszać sukcesu Wisły. Zostali jednak pierwszym polskim klubem, który pokonał Barcę w oficjalnym meczu pucharowym. Z pewnością Barca grała na pół gwizdka, ale trzeba też wziąć pod uwagę, że Skorża miał duże problemy ze skompletowaniem składu.
    Jak zostało już powiedziane wynik idzie w świat. Należy wiec pogratulować Krakusom bo mają powody do satysfakcji, tak samo jak my czulibyśmy ją na ich miejscu oraz cieszyć się, że Wisełka nie awansowała do LM (wariant francuski - Lyon, czy norweski - Rosenborg, kiedy kluby te na wiele lat zdominowały krajową ligę zarabiając duże pieniądze w LM wybitnie mi nie odpowiada, no chyba, że chodziłoby o Legię hehe). No i są punkty do rankingu krajowego.
    Właśnie to mnie martwi, że musimy się cieszyc takimi "sukcesami"

Legionista Awatar Sokol
    Cytat Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
    No i są punkty do rankingu krajowego.
    i to jest najlepsze

Legionista Awatar rzaba
    Też czuliście jak na waszych oczach tworzyła się historia?

Nie umniejszając zwycięstwa Wisły itd., chciałem zauważyć, że w 52 minucie miała korner, po którym strzeliła bramkę. Był to drugi korner w meczu, drugi dla Wisły. Osiem minut później, jak Barca zaczęła grać, w rogach było 2-6. No ale jak się ma skuteczność Włodara, to staliśmy się świadkami historycznego wydarzenia.
    nowy podpis

Legionista
    Po tym meczu stwierdzam, że Pawełek jest naszą ostatnią szansą na mistrza w tym sezonie.

Legionista
    Lech teraz gra o fazę grupową UEFA a Wisła bezpośrednio tam awansuje czy jeszcze coś grają ? jak to tam jest ? :P

Legionista Awatar nevermind
    Wisla bedzie jeszcze musiala pokonac kogos zeby do tych grup wejsc, tak jak Lech i My. Faza grupowa to jest 2 runda UEFA.

Legionista Awatar M@+
    jezeli awansujemy co do czego mam wątpliwosci

Legionista Awatar kiubz
    Jako podsumowanie tego meczu został mi w pamięci obrazek schodzącego w 68 minucie Boguskiego. Bo komu się spieszy, przecież tylko ***** by powiedział, że możemy tu jeszcze 3 bramki strzelić, lepiej nie ryzykować i nie kusić losu bo nie daj Boże zremisujemy.

Legionista Awatar Z.
    Oni pokonali Barcelone (powiecie w meczu o nic, o wiadomym wczesniej wyniku etc etc). Powiem Wam tyle, ze my tam tez kiedys dostalismy w dupe, a potem u siebie 1-0 nie wygralismy. Oni pokonali tez Inter - rowniez w meczu o nic.

Nasze mecze z Barca za Koseckiego to starozytnosci, wiec sie nie wypowiem.

Prawda jest taka, ze oni pokonuja 1-0 Barcelone, a my bysmy pokonali Espanol Barcelona II, bo Tito nie miesci sie u nas w skladzie
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Cytat Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
    Oni pokonali Barcelone (powiecie w meczu o nic, o wiadomym wczesniej wyniku etc etc). Powiem Wam tyle, ze my tam tez kiedys dostalismy w dupe, a potem u siebie 1-0 nie wygralismy. Oni pokonali tez Inter - rowniez w meczu o nic.Nasze mecze z Barca za Koseckiego to starozytnosci, wiec sie nie wypowiem.

Prawda jest taka, ze oni pokonuja 1-0 Barcelone, a my bysmy pokonali Espanol Barcelona II, bo Tito nie miesci sie u nas w skladzie

Nie przesadzaj, ze w meczu o nic. Pamiętasz wolnego Szymkowiaka w 87 minucie, gdy piłka odbiła się od wewnętrznej strony słupka i nie wiem jakim cudem wyszła w pole? Była by dogrgywka i podejrzewam,zebysmy wygrali tamten mecz.

BiKTOP
    Guest
    Jako że się strasznie Wiślaki napinają, to rzyczę im teraz w losowaniu Milanu lub Sevilli. Niech pokażą co potrafią jeszcze raz, skoro tacy dobrzy są.

P.S To że wylosują Milan jest bardzo prawdopodobne, bo tyle farta co z Barceloną dawno już chyba nie mieli. Cały limit szczęścia w tym meczu wykorzystali. No bo jak wytłumaczyć to, że np. Krikić marnuje stuację w sposób godny Grzelaka w "najlepszym" okresie, a Piquet strzela na wiwat niczym Wojtek Szala.

Administrator Awatar arczi
    Daj spokój WIktor... Kto się napina? Prędzej media i pikniki jakieś obsrane ze szczęścia. Ze strony Wiślaków napinki nigdzie nie zauważyłem.
    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Uprawnienia umieszczania postów