Strona 331 z 450 PierwszyPierwszy ... 231281321327328329330331332333334335341381431 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,901 do 9,930 z 13495

Wątek: Liga Mistrzów i Europejska

Legionista Awatar SzydeL
    Nie wiem- jak tam uważacie.Ja sądziłem, że Ruch spokojnie może wygrać bez straty bramki.Widać przeliczyłem się.
    Ktoś pisał, że nasze ekipy będą zaraz grały od I rundy.Owszem będą i to już za rok.Wg.angielskiej Wikipedii 2 i 3 zespół ekstraklasy zacznie od I r.el.LE, a tylko zwycięzca PP od II r.el.LE.
    http://en.wikipedia.org/wiki/2015%E2..._Europa_League
    Legia Warszawa - to coś więcej niż bramki i trofea.To przede wszystkim Barwy, Honor i Zasady.

To naprawdę duża sztuka€“ być czterokrotnie lepszym i ani razu nie wygrać. Gdyby piłkarze Śląska w ogóle nie wychodzili na boisko na mecze z Legią, efekt byłby dokładnie ten sam. Zero punktów i brak awansu.Tak naprawdę piłkarze i trenerzy Śląska po starciach z Legią zawsze mówią to samo. Pytanie tylko, jak długo będą się na to nabierać wrocławscy kibice.

Legionista Awatar St.Maro
    Cytat Zamieszczone przez SzydeL Zobacz posta
    Ktoś pisał, że nasze ekipy będą zaraz grały od I rundy.Owszem będą i to już za rok.Wg.angielskiej Wikipedii 2 i 3 zespół ekstraklasy zacznie od I r.el.LE, a tylko zwycięzca PP od II r.el.LE.
    http://en.wikipedia.org/wiki/2015%E2..._Europa_League
    Jest to nowy podział na lata 2015-18. Tutaj więcej o tym:
    http://www.footballseeding.com/europ...ist-for-15-16/

Cytat Zamieszczone przez 6xir Zobacz posta
    Pierwsza sensacja tej rundy LE. FC Astana rozjechała Hapoel Tel-Aviv 3:0.
    Na pewno wynik zaskakujący, ale nie traktowałbym go w kategoriach sensacji. Drużyny kazachskie robią bardzo szybki postępy i tak np w poprzednim sezonie zdobyli 3,125 pkt do rankingu UEFA czyli więcej niż np drużyny z Cypru, Norwegii, Serbii i tyle samo co my. Na pewno ciężej im przychodzi zdobywanie tych punktów ze względu na brak rozstawienie i granie z teoretycznie lepszymi drużynami.
    W tym sezonie:
    LE
    Ir
    Szirak Giumri (Arm) 1-2 Szachtior Karaganda
    Szachtior Karaganda 4-0 Szirak Giumri

Kajrat Ałmaty 1-0 FK Kukësi (Alb)
    FK Kukësi 0-0 Kajrat Ałmaty

Pjunik Erewan (Arm) 1-4 FK Astana (2)
    FK Astana (2) 2-0 Pjunik Erewan

II r
    Atlantas Kłajpeda (Lit) 0-0 Szachtior Karaganda
    FK Astana (2) 3-0 (Isr) Hapoel Tel Awiw
    Kajrat Ałmaty 1-1 (Den ) Esbjerg fB

LM
    Dinamo Tbilisi (Geo) 0-1 FK Aktobie

Mają po dzisiejszym dniu już 2,125 pkt do rankingu Uefa (najwięcej ze wszystkich państw do tej pory - my 0,375) i całkiem fajne perspektywy na awanse (dużo lepsze niż my) . Niedługo, więc to oni będą rozstawiani a my nie będziemy chcieli z nimi grać

Legionista Awatar voytek
    Cytat Zamieszczone przez robinfromeast Zobacz posta
    Niedługo, więc to oni będą rozstawiani a my nie będziemy chcieli z nimi grać
    My (kibice) nie, ale w głowach kopaczy nadal będzie funkcjonować po losowaniu niczym nieuzasadnione poczucie wyższości nad połową Europy i nie zmieniają tego coroczne eurovvpierdole. Niestety, zarobkami piłkarzy zbliżamy się do europejskich średniaków - szkoda że nie idzie za tym poziom sportowy.

Hapoel Tel Aviv od 14 min. grał w 10, stąd 3-0.
    Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Legionista Awatar Doktor Burski
    Dowodem potencjału Kazachstanu niech będzie fakt, że futsalowa drużyna Kairatu dwa sezony temu wygrała Puchar UEFA (jedyne rozgrywki pucharowe w tej odmianie piłki). Za parę lat rzeczywiście możemy się mocno zdziwić.

Legionista Awatar e(L)egion
    Lech w swoim koszyku jako jednego z potencjalnych rywali ma zespół z ukraińskiego Ługańska...

Legionista Awatar brachu
    dupy nie urwała gra Lecha . A w środe tyle było po naszym remisie puszenia piórek
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Legionista Awatar Chmielo
    Po naszym środowym remisie mało co ze szczęścia w gacie nie narobili, a tutaj proszę.. jeszcze lepszy psikus. Wilusz się koncertowo obciął przy bramce dla gospodarzy, niczym za najlepszych spotkań w kadrze Nawałki. Chciałoby się powiedzieć.. Mariuszu Rumaku trwaj!
    A Melanż Trwa...

Obie bramki Zulte to także popis graczy Zawiszy.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Obie bramki Zulte to także popis graczy Zawiszy.
    Warto tez jednak odnotować piękne bramki Zienczuka i Drygasa.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista
    Lech i Ruch grają o 19 ,marionetki Osucha o 20. Tylko meczyki.pl ,żadna z tv nadal nie chce pokazywać meczów w eliminacjach LE.
    Mój dom Łazienkowska 3

Legionista
    Na chwilę obecną Lech i Ruch grają w 3 rundzie eliminacji LE.Ruch jedzie do Danii , a Lech do Szkocji.
    Ostatnio edytowane przez IX14 ; 24-07-2014 o 20:04

Legionista Awatar m82
    Zawisza już raczej nigdzie nie pojedzie.
    Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Legionista Awatar Antares
    Szkoda Zawiszy gdyby przeszli Belgów byłaby duża szansa na IV rundę, bo potem rywalem byłby Szachtior Soligorsk.

Dobrze, że chociaż Lech i Ruch grają dalej, a rywali w kolejnej rundzie też mogą pokonać.

Największą niespodzianką jest odpadnięcie norweskiego Tromsoe z zespołem z Wysp Owczych za ich zwycięstwo w Norwegii płacili 13 zł. I Besiktas męczy się z Gruzinami, do tego w dogrywce dostali czerwoną kartkę.

I ta szkocka liga wcale taka słaba nie jest. Mówi się, że tam jest tylko Celtic dużo słabszy niż kiedyś. A jednak Aberdeen wyeliminowało Groningen, St Johanstone jest bliskie wyeliminowania Luzerny i Motherwell już w Islandii prowadzi więc w komplecie się przedzierają.

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Szkoda Zawiszy gdyby przeszli Belgów byłaby duża szansa na IV rundę, bo potem rywalem byłby Szachtior Soligorsk.

Dobrze, że chociaż Lech i Ruch grają dalej, a rywali w kolejnej rundzie też mogą pokonać.

Największą niespodzianką jest odpadnięcie norweskiego Tromsoe z zespołem z Wysp Owczych za ich zwycięstwo w Norwegii płacili 13 zł. I Besiktas męczy się z Gruzinami, do tego w dogrywce dostali czerwoną kartkę.

I ta szkocka liga wcale taka słaba nie jest. Mówi się, że tam jest tylko Celtic dużo słabszy niż kiedyś. A jednak Aberdeen wyeliminowało Groningen, St Johanstone jest bliskie wyeliminowania Luzerny i Motherwell już w Islandii prowadzi więc w komplecie się przedzierają.
    Rozumiem, że jak w/w kluby przyjadą na Łazienkowską to będziesz razem z nimi dopingował, łącznie z bluzgami na Legię?
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    I po zabawie. Czerwona kartka dla Vasco.

Rozumiem, że jak w/w kluby przyjadą na Łazienkowską to będziesz razem z nimi dopingował, łącznie z bluzgami na Legię?
    Czyli rozumiem, najlepiej żeby wszystko zostało w starym grajdole ? Zero rozwoju dla ligi, zero rozwoju dla reprezentacji. Zamiast kibicować ... Polsce, to de facto będziesz kibicował klubom Belgijskim, z Lichenstainu, Austrii, w myśl zasady : mi źle, ale Tobie będzie jeszcze gorzej.

A jak przychodzę na Łazienkowską, to kibicuje Legii, a nie koncentruje się na tym, co jakaś banda idiotów krzyczy z sektora gości.
    Ostatnio edytowane przez Hyhyhy ; 24-07-2014 o 20:38

Legionista Awatar Maciek
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Chyba nie ma nic złego w życzeniu polskim klubom jak najlepiej w europejskich pucharach? Przez punkty, które one zdobędą korzysta liga, możemy liczyć na więcej miejsc w pucharach/zaczynanie od wyższej rundy. Moim zdaniem zwycięstwa polskich drużyn w pucharach są w interesie Legii.
    To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez Hyhyhy Zobacz posta
    a nie koncentruje się na tym, co jakaś banda idiotów krzyczy z sektora gości.
    banda idiotów bo co? bo na wyjazdy jeździ?

jakiej ***** reprezentacji? farbowańce i wkłady do koszulek,zajebista kadra, jest komu kibicować

a jak są zarzucane bluzgi to nie krzyczysz? czy bluzga tylko banda idiotów?

pomijając już aspekty kibicowskie i moralność kalego, to dla Legii najlepiej byłoby gdyby Lechy Ruchy nie zgarniały hajsów za awanse

nie odpisuj

ps. toczyła się tu czy w innym temacie dyskusja na ten temat, chcesz to sobie poszukaj,mój ostatni post na ten temat

Legionista Awatar Maciek
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta

pomijając już aspekty kibicowskie i moralność kalego, to dla Legii najlepiej byłoby gdyby Lechy Ruchy nie zgarniały hajsów za awanse
    Wisła zgarniała i jak na tym wyszła?
    To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Legionista Awatar Raffels
    Dla mnie sprawa jest prosta. Skoro nienawidzimy wszystkich to nie robimy odchyłów od reguły na czas pucharów. Pucharów, które są rozgrywkami klubowymi a nie reprezentacyjnymi. No ja sobie nie wyobrażam kompletnie jak można trzymać kciuki za jakiegoś Lecha, litości...
    I nie rozumiem co ma ranking krajowy do rozwoju ligi? Każdy gra na swoje konto i kropka.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Czyli rozumiem, najlepiej żeby wszystko zostało w starym grajdole ? Zero rozwoju dla ligi, zero rozwoju dla reprezentacji. Zamiast kibicować ... Polsce, to de facto będziesz kibicował klubom Belgijskim, z Lichenstainu, Austrii, w myśl zasady : mi źle, ale Tobie będzie jeszcze gorzej
    Dokładnie tak. Jakie kibicowanie Polsce ? To kluby nie Polska (pomijam żałość obecnej reprezentacji). W weekend nienawidzimy wszystkich, a w środę im kibicujemy bo zbierają jakies śmieszne punkciki do jakiś zabawnych rankingów ?

Legia ma być na tyle silna, ze ma lać wszystkich bez względu na rundę. Reszta ma odpadać po pierwszej rundzie. Tyle.
    I plan to live forever or die trying

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez Maciek Zobacz posta
    Wisła zgarniała i jak na tym wyszła?
    Zdominowała ligę na kilka dobrych lat.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    banda idiotów bo co? bo na wyjazdy jeździ?

jakiej ***** reprezentacji? farbowańce i wkłady do koszulek,zajebista kadra, jest komu kibicować

a jak są zarzucane bluzgi to nie krzyczysz? czy bluzga tylko banda idiotów?

nie odpisuj
    Odpiszę, bo widzę że już tworzysz własną ideologię.
    1. Farbowańce ? Najłatwiej powiedzieć "nie bo nie" nie podając argumentów. Czemu Smuda powoływał Obraniaka, Perquisa lub Boenisha. Chyba nie dlatego, że podobała mu się ich fryzura. Brakowało i brakuje nam piłkarzy, którzy poznali by smak grania w europejskich pucharach i nie srali by w gacie. Przykładów wiele, choćby tydzień temu.
    2. Taaa, a jak wygrywali z Portugalią, to byli zajebiści ? Nie zawsze jest dobrze, a to też nie ich wina, że trenerem został gość, który ma chody w PZPN. Wychodzą lata zapaści, gierki Majewskiego, Koseckiego(starego) i Laty.
    3. Jasne, że bluzgam. To normalne, na zawodników, na drużynę, na sędziego. Tylko, ze nienawiść do innych klubów, osób, kibiców nie jest sensem mojego życia i nie przysłania mi priorytetów. A tutaj na forumce ostatnio rozkminy : czemu w pierwszym meczu nie pojechaliśmy takich kelnerów 5:0, czemu żaden polski klub już nie goli przysłowiowych ogórków. Sami stajemy się takimi ogórkami, tylko w ładniejszej otoczce. Jak z reklamy : to nie jest zwykły banan, to banan ...
    Wychodzi w tym momencie szydło z worka.
    Najlepiej byłoby dla Legii gdyby się poziom ligi podnosił, a nie jeszcze spadał, bo potem może być już tak, że nie trzecia, a druga runda będzie dla nas twardym orzechem do zgryzienia.
    Ostatnio edytowane przez Hyhyhy ; 24-07-2014 o 21:05

Legionista Awatar Antares
    Po pierwsze my tych punktów niestety nie zdobywamy na tyle dużo, żeby być pewnym rozstawień. A te ułamki dorzucane przez inne polskie drużyny mogą zadecydować o tym czy będziemy rozstawieni np. w III rundzie eliminacji LM (łatwiejszy rywal, przy zwycięstwie pewna przynajmniej faza grupowa LE).
    Po drugie jakoś tak lepiej i poważniej brzmiałoby, że zostaliśmy mistrzem ligi, której trzy drużyny grały w fazach grupowych pucharów niż to, że zostaliśmy mistrzem ligi w której jedyny rywal, który może nam przeszkodzić jest słabszy od wicemistrza Estonii.
    Po trzecie na dłuższą metę sami tej ligi nie pociągniemy jak inne kluby nie będą się rozwijać to i nam będzie o to trudniej.
    A po czwarte w lidze będzie nam łatwiej, bo wiadome, że taki Lech ma wąską kadrę i przy natłoku spotkań ciężko im będzie pogodzić jedno z drugim.

Także nie siedzę z szalikiem Lecha przed relacją tekstową (bo w telewizji nie ma), ale też nie martwi mnie to, że nasz główny rywal okazał się lepszy od jakiegoś Kalju.

Legionista Awatar b.
    z Lichenstainu,
    ja tworzę swoje ideologie, ty nowe państwa

do kibicowania Lechom Wisłom czy innym Piastom - powtarzał się nie będę, poza tym po wpisie Xth nie ma czego dodawać

odniosę się do "reprezentacji": wyjebane mam czy smuda **** powoływał farbowańców dlatego, bo byli ograni w europie, czy mu się ich fryzura podobała czy gałe mu trzaskali po treningu

dla pazi, którzy nie znają polskiego nie ma miejsca w kadrze

za słabi są na swoje kadry, to sobie przypomnieli że mają dziadka czy stryjka z Polski

a z Polską mają tyle wspólnego co ja z Liechtensteinem o było Euro, była opcja pokazania się i podpisania lepszego kontraktu to zrobili z siebie szmaty

i tak samo wchuju mam czy ograli Potrugalie Brazylie czy Liechtenstein

pokazali raz - gdy smuda **** wyrzucał Boruca, że nie mają jaj, żeby się postawić

pokazali drugi raz na fuck euro, że najważniejsze dla nich są bilety

na temat repry tyle ode mnie

zresztą to nie ten temat

Legionista Awatar crolick
    I nie rozumiem co ma ranking krajowy do rozwoju ligi? Każdy gra na swoje konto i kropka.
    Ano to, że ranking UEFA jest tworzony na podstawie średniej wyników dla krajów z poszczególnych federacji.
    Rozstawienie klubów - tak, każdy gra na swoje konto.
    Liczba klubów (i faza rozpoczęcia gry w pucharach) - nie, jesteśmy bardzo zależni od reszty.

Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Zdominowała ligę na kilka dobrych lat.
    Ale nie za pieniądze z pucharów, tylko na kredyt od Cupiała.

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez crolick Zobacz posta

Ale nie za pieniądze z pucharów, tylko na kredyt od Cupiała.
    A to znaczonymi banknotami było płacone, że wiadomo za którą kasę kupowała?

A poza tym można przypuszczać, że gdyby nie jako takie występy w pucharach (towarzyszące temu ciułaniu punktów), to Cupiał by tak chętnie kasą nie sypał.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Czerwona kartka
    Ojamaa po wejściu na lajfsportsa pewnie się uśmiechnął

W dzisiejszym futbolu nie ma już słabych drużyn

p.s. Hafnarfjordur czy St.Polten - czy ktoś może wylosować te kluby w którejś z dalszych rund?

Legionista Awatar Neg
    odniosę się do "reprezentacji"
    W Legii Warszawa grają goście, którzy całowali herby innych klubów, grają goście, którzy psioczyli na kibiców, grają i goście dla których ten klub jest jedynie przystankiem w karierze i nic dla nich nie znaczy, grają i goście, którzy przychodzili tu z najbardziej wrogich nam kibicowsko klubów, Legie trenował też gość który uważał za nic szczególnego ten klub. Skoro jesteś taki zasadowy to pewnie na Choto plułeś i buczałeś ? Na Juniora rozumiem też plujesz ? Masz wyjebane na Legie Warszawa ?

To, że grało kilku farbowanych lisów w reprezentacji naszego kraju nie oznacza, że mamy mieć wyjebane na ludzi, którzy grają z Godłem Polski na piersi i jednak barwy narodowe coś dla nich znaczą, można pluć i gwizdać na farbowanych lisów, ale nie oni tworzą reprezentację to nie oni są pępkiem reprezentacji, ją też tworzą takie postacie jak Artur Boruc i przede wszystkim wychodząc na murawę słyszymy hymn naszego kraju, na hymn Polski też masz wyjebane bo gdzieś stoi jakiś murzyn w koszulce reprezentacji ? Na Godło też masz wyjebane bo Obraniak nie mówi po Polsku ? Co to ma ***** do rzeczy, że w reprezentacji grał kiedyś jakiś Olisadebe ? Będziesz teraz pluł na wszystkich ? To podejdź do Boruca jak będzie kiedyś na trybunach i powiedz, że się zhańbił, że miał czelność grać godłem na piersi i śpiewać hymn razem z jakimś Obraniakiem i **** wie kim jeszcze.
    Fanatyczny Tarchomin

Legionista
    W Poznaniu pewnie dopiero kładą się spać , opijali awans.Rozmawiając z kibicem Lecha mówił , że Legia nie może awansować do LM bo odjedzie finansowo klubom z naszej ligi Zatem Cala WLKP za Celticem.
    Ostatnio edytowane przez IX14 ; 25-07-2014 o 05:40

Uprawnienia umieszczania postów