Strona 69 z 70 PierwszyPierwszy ... 1959656667686970 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,041 do 2,070 z 2071

Wątek: PS3 czy XBOX 360?? Pomocy!!!!

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez marian9871 Zobacz posta
    Ja swojemu w zeszłym roku na komunię kupiłem Xbox One. Miałem ten sam dylemat i przeważył kinect, który jest w Xbox. Fajna sprawa, ale jak się okazało technologia nie będzie rozwijana i w związku z tym nie będzie nowych gier. Wybór jest niewielki tym bardzie, że gry kinect z Xbox 360 nie działają na wersjo One. Szkoda bo jest fajna zabawa i dla dzieci jak i dorosłych. Podobno kierunek jest VR dlatego wycofują się z kinect.

Ej, to wszyscy polecający Xbox'a piszą, że to z uwagi na ten kinect, a okazuje się, że na to już nie będzie gier??

Cytat Zamieszczone przez marian9871 Zobacz posta
    Decyduj Metallica czy Depeche Mode
    Tu wybór prostszy, bo różne style.
    Metallica
    Ostatnio edytowane przez księciuniu ; 02-03-2018 o 14:40
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar GUłag
    Kinect w 360 jest rewelacyjny w One jest spaprany, dla dziecka tak naprawdę to 360 plus kinect, dwa pady, gry używki są tanie i ma rewelacyjną zabawę.

Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Ej, to wszyscy polecający Xbox'a piszą, że to z uwagi na ten kinect, a okazuje się, że na to już nie będzie gier??

Metallica
    Pamiętam taki podział 50/50 z podstawówki
    Teraz już wiem, że wybierzesz prawidłowo.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez GUłag Zobacz posta
    Kinect w 360 jest rewelacyjny w One jest spaprany, dla dziecka tak naprawdę to 360 plus kinect, dwa pady, gry używki są tanie i ma rewelacyjną zabawę.
    Tu się nie zgodzę. Gralem na obu i jak dla mnie one na duży plus. 360 nie zawsze widział, gubił się itd.

Wysłane z mojego XT1580 przy użyciu Tapatalka

Legionista Awatar (L)ukas
    Co byś nie kupił to i tak będzie dobrze Jako, że jestem posiadaczem XO (PS3 miałem, ale tylko do Singstara i Buzza), to plusem jest dobry serwis gwarancyjny, stabilniejsza infrastruktura sieciowa (co jakiś czas czytam o awariach na serwerach Sony), możliwość grania w gierki z Xbox 360 (nie wszystkie, ale lista jest naprawdę długa). Menu też wydaje mi się, że jest przyjaźniejsze niż to w Sony, chyba że masz wstręt do Windowsa Większość gier i tak wychodzi na obydwie konsole, więc decydującym argumentem powinno być to którą konsolę mają koledzy, żeby można było pograć po sieci lub wymieniać się grami.
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Legionista Awatar naszetrybuny
    Ja swoją pierwszą konsolę (Playstation) dostałem również na komunię z tym, że było to prawie 20 lat temu. Od tego czasu kupowałem jej kolejne wersje. Ogólnie zawsze byłem bardzo zadowolony, a w stronę Xboxa nie spoglądałem pewnie ze względu na sentyment. Ktoś mi kiedyś jednak pożyczył Xboxa 360, ale w ogóle w niego nie grałem ze względu na jedną rzecz. Zdecydowanie wolę pada do Playstation, a ten od Xboxa zabijał moją radość z gry (choć wielu znajomych mówi, że im bardziej odpowiada niż ten od Playstation). Z tym, że pad od 4 jest specyficzny, bardzo mały i również nie każdemu może odpowiadać, więc warto przejść się do jakiegoś media i pograć chwilę na obu konsolach, bo pad wbrew pozorom jest istotnym czynnikiem przy wyborze

Legionista Awatar Alek
    Ksieciuniu koniecznie kupuj ps4 i do tego fife 2018
    Wznowimy forumowa lige na ps4 w fife i będziemy orac po nocach, aż Nam kobiety pady pochowaja

Legionista Awatar Stout
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Metallica
    Kill'em all.
    Reszta to komercha

A dyskusję ,jako że niedługo będę stał przed identycznym dylematem,śledzę z uwagą.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

PS4 zdecydowana większość znajomych moich ma tą konsolę
    Rewelacją bedzię nowa opcja w PS Play Link są to gry towarzyskie idealne do domowej popijawy wystarczy mieć tylko smartfona i do 6 osób można grać i nieźle z tych gier śmiać
    Najelpiej podpytaj co on chce PS czy Xboxa te minecrafty to śmieszne pieniądze kosztują a żeby grał przez sieć musisz wykupić konto premium żeby grać przez sieć . Po wykupieniu konta premium dostajesz co miesiąc darmowe gry na swoją konsolę czasami wrzucają całkiem spoko tytuły.

Legionista Awatar Chmielo
    PS4:

- więcej gier singlowych (kampanie dla jednego gracza),
    - więcej tytułów ekskluzywnych,
    - dużo użytkowników w Polsce, a tym samym niskie ceny gier na rynku wtórnym,
    - bardziej przystępny interfejs konsoli.

Xbox:

- lepszy (wygodniejszy, solidniejszy) pad, do którego można dokupić akumulatorki i nie ma konieczności grania na kablu, jak się rozładuje,
    - stabilniejsze usługi sieciowej,
    - więcej gier opartych o multiplayer, co wiąże się z punktem wyżej,
    - fajne usługi, tj. EA Access, Xbox Pass, gdzie w abonamencie ogrywa się gry za grosze.

Ja korzystam z plejki, wcześniej miałem xboxa360, ale nie mam czasu na granie online, dlatego wybrałem Sony. Gry od nich też bardziej mi podchodzą i przede wszystkim kupuje je w rozsądnych cenach (używki). Wybór w zależności od preferencji.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Rados(L)aw
    Cytat Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
    dzięki, gdzieś wyczytałem, że zależy też jaki region zamieszkania wpiszesz, masz różne gry.
    Ostatnio edytowane przez Rados(L)aw ; 03-03-2018 o 20:22

ja mam xbox one i mi to styka dzieciom moim tez

TOM CLANCY'S THE DIVISION PS4 PL

http://allegro.pl/tom-clancy-s-the-d...319630200.html

TOM CLANCY'S GHOST RECON WILDLANDS PL PS4

http://allegro.pl/tom-clancy-s-ghost...319633722.html

Legionista Awatar bkt
    Cytat Zamieszczone przez naszetrybuny Zobacz posta
    Ja swoją pierwszą konsolę (Playstation) dostałem również na komunię z tym, że było to prawie 20 lat temu. Od tego czasu kupowałem jej kolejne wersje. Ogólnie zawsze byłem bardzo zadowolony, a w stronę Xboxa nie spoglądałem pewnie ze względu na sentyment. Ktoś mi kiedyś jednak pożyczył Xboxa 360, ale w ogóle w niego nie grałem ze względu na jedną rzecz. Zdecydowanie wolę pada do Playstation, a ten od Xboxa zabijał moją radość z gry (choć wielu znajomych mówi, że im bardziej odpowiada niż ten od Playstation). Z tym, że pad od 4 jest specyficzny, bardzo mały i również nie każdemu może odpowiadać, więc warto przejść się do jakiegoś media i pograć chwilę na obu konsolach, bo pad wbrew pozorom jest istotnym czynnikiem przy wyborze
    Mam identycznie, próbowałem się do x'ow przyzwyczaić ze 4 razy, za cholerę nie mogłem. Inna sprawa, że w ostatnich latach ze 3 gry może mnie zainteresowaly w xach, w które nie mogłem zagrać na pc albo ps.
    A już idealna jest przeróbka ps3 i teraz ps4)

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Legionista Awatar bkt
    Btw pogralem trochę w gta v online i czy to jest takie nudne jak mi się wydaje?
    Single było fajne a tu nie wiem co robić...

Może ewentualnie ktoś szuka na ps4 albo wymienie sie albo sprzedam.

Mam jeszcze dwa wolfy new order i old blood.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

W gta v online to w sumie heisty sa ciekawe .. a reszta to dojenie kasy za mikroplatnosci :/

Legionista Awatar (L)ukas
    1. Numeru konta nie, ale może zapytać o numer karty (debetowej lub kredytowej). Nie pamiętam czy można to pominąć, ale jakby co, to później można usunąć kartę z systemu.
    2. Zestaw spoko (okablowanie kompletne, wystarczy zasilacz i hdmi), ale w Auchan masz za 799zł + 6 miesięcy abonamentu Gold. Proponuję szukać zestawu konsola + gra/gry.

Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Jaki pach zainstalować do PESa 18 na PS4 żeby były prawdziwe nazwy klubów i cała reszta?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Perła Zobacz posta
    Jaki pach zainstalować do PESa 18 na PS4 żeby były prawdziwe nazwy klubów i cała reszta?

Sprawdzony patch

i filmik
    https://www.youtube.com/watch?v=VzTIpEEI1lY

PS według mnie są lepsze.

Legionista Awatar Kaczor14
    Sklep elektrostar.com.pl --> ktoś korzystał i może polecić? Szukam konsoli dla Bratanka w wersji z Fifa 18 i różnica między nimi a sieciówkami typu Euro etc. to bagatela 400-500 zł. Realne? Sklep nie ma żadnych opinii w necie a i końcówka "com.pl" mnie martwi, ale 5 paczek piechotą nie chodzi. Ktoś ma jakieś doświadczenia?
    "***** się cieszy jakby pińć złotych fałszywe znalazła..."

Legionista Awatar Kusza
    Cytat Zamieszczone przez Kaczor14 Zobacz posta
    Sklep elektrostar.com.pl --> ktoś korzystał i może polecić? Szukam konsoli dla Bratanka w wersji z Fifa 18 i różnica między nimi a sieciówkami typu Euro etc. to bagatela 400-500 zł. Realne? Sklep nie ma żadnych opinii w necie a i końcówka "com.pl" mnie martwi, ale 5 paczek piechotą nie chodzi. Ktoś ma jakieś doświadczenia?
    W zakładce kontakt mają adres Rzgowska 44 Łódź co na pierwszy rzut oka wydaje się spoko. Ale rzuć okiem na google street view jak wygląda ten adres
    ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
    Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
    O dziecko polskie, za Twojego dziada,
    Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
    O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
    I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
    Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
    Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Legionista Awatar Kaczor14
    Cytat Zamieszczone przez Kusza Zobacz posta
    W zakładce kontakt mają adres Rzgowska 44 Łódź co na pierwszy rzut oka wydaje się spoko. Ale rzuć okiem na google street view jak wygląda ten adres
    Patrząc jak to wygląda na street view, chyba jednak zapłacę więcej

Nie mniej dziękuję
    "***** się cieszy jakby pińć złotych fałszywe znalazła..."

Legionista Awatar Dolu

Legionista Awatar invictus
    Mam na sprzedaż poniższy zestaw Xbox One S 500 GB - nowy.

https://www.euro.com.pl/konsole-xbox...-edition.bhtml

Jeżeli ktoś zainteresowany zapraszam na pw - co do ceny jakoś się dogadamy.

Legionista Awatar Aureliusz
    Wychodzą jeszcze jakieś ciekawe gry na PS3?
    Wypadłem ostatnio w ogóle z obiegu, ale bym sobie w coś hmchyba pograł.
    Rodzaj w sumie obojętny, najlepiej jakaś przygodówka, ale przede wszystkim gra musi być ciekawa.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Legionista Awatar startowiec55
    Czy ktoś nie chce się pozbyć swojego PS4 ?
    Może gdzieś zalega..
    "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Legionista Awatar Dolu
    RDR2 GAMEPLAY

Legionista Awatar Raffels
    Miazga.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Uprawnienia umieszczania postów