Strona 3 z 69 PierwszyPierwszy 12345671353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 2060

Wątek: PS3 czy XBOX 360?? Pomocy!!!!

Legionista Awatar Numer
    Pykam ostatnio w star wars force unleashed. Nawet jak za trylogia nie przepadałeś to gra sama w sobie jest zajebista.

daimler
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez Numer Zobacz posta
    Ale za ***** nie umielem przejsc Dizziego!
    Moja trauma z dzieciństwa, za ***** nie potrafiłem tego przejść

Legionista Awatar nevermind
    ***** Dizziego, ja to zawsze mielem problem z Turricanem ;/ ile ja na tym joisticków połamałem, ze zlosci oczywiscie.

PS: Moze zalozyc temat stricke o grach "zwyklych" i on line(zeby nie zasmiecac i oswiadczen i tego tematu)?
    CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Legionista Awatar Paluch
    narazisz sie Mortowi
    on nie lubi gier bo zawsze byl w nie kiepski

Legionista Awatar Domino23
    Po co zakladac nowy temat, wystarczy zmienic nazwe tego.

Zeby nie rozmywac wlasnie sie instaluje swiezutko zakupione GTA IV, mam nadzieje ze gra warta wydanej kasy.
    "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Pytanie do kogos kto ma Iksa przerobionego.Czy wszystko hula jak powinno, nic sie nie wiesza??No i czym najlepiej przerobic ewentualnie?

Legionista Awatar Flip
    Powiem tak,ja mam przerobionego od niedawna,póki co zero problemów jeśli chodzi o śmiganie gier...

Ale tak serio to nawet nie wiem w jaki sposób został przerobiony chłopaki pod moją nieobecność gdzieś w Legionowie go zrobili,oczywiście za moją zgodą,jak chcesz to się dowiem i Ci napiszę priva jak będę wiedział.

Wiadomo,że straciłem funkcję Live,ale jakoś nie żałuję,bez kitu codziennie nowe gry!!
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Czyli jak przerobisz to nie da rady grac przez siec?Jakbys mogl to podeslij priv jakim chipem masz przerobiona konsole,bez pospiechu,zamierzam na swieta kupic gre.THX

Legionista Awatar Saska(L)Kępa
    Cytat Zamieszczone przez kamilsson Zobacz posta
    Czyli jak przerobisz to nie da rady grac przez siec?Jakbys mogl to podeslij priv jakim chipem masz przerobiona konsole,bez pospiechu,zamierzam na swieta kupic gre.THX
    Ktoś tutaj już chyba poruszał ten temat, nawet jak można grać przez sieć po przerobieniu, to przy pierwszej jakiejś aktualizacji/rejestracji do netu, zostajesz zbanowany na Live.

Legionista Awatar TZD
    ośw. że gta4 = majstersztyk ma ktoś jakieś gry na handel?

Legionista Awatar Lewy
    Cytat Zamieszczone przez TZD Zobacz posta
    ośw. że gta4 = majstersztyk ma ktoś jakieś gry na handel?
    ASSASSINS CREED - 50 zł , wersja ang.

Legionista Awatar M@+
    ja ze swojej strony wczoraj kupilem Metal Gear Solid 4 na PS3 gra naprawdę wgniata w ziemie...grafika perfekcyjna, a i gra wciągająca.Polecam kazdemu.

Legionista Awatar Paluch
    wczoraj gralem w fife na ps3, fajna, w sumie niewiele pamietam bo jeden z forumowiczow wpadl na pomysl bedac w stanie niewazkosci ze moznaby zagrac. generalnie na 5 bramek ktore padlo w meczu 2 nie byly samobojcze

Legionista Awatar brn
    a grał ktoś z Was na Microprosse Soccer na Commodore 64?
    to była piłeczka hehe, stare czasy

Legionista Awatar Flip
    Powiem tylko tyle.Wsiąkłem.

Mirror's Edge.

MIAZGA!!!!
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Legionista Awatar TZD
    Ma ktoś wyrobione zdanie na temat Fify 09 i PES 2009 ? Chodzi o platformę ps3. Zastanawiam się nad kupnem, od małolata zawsze wolałem PES, ale jestem w małej rozterce, bardziej ciągnie mnie do PES, ale czytałem że FIFA zrobiła duży postęp i nie jest już taka przewidywalna. Ma ktoś z Was może któraś z gier w domu i może coś skrobnąć?

Legionista Awatar M@+
    powiem ci, ze na PS3 fifa jest naprawdę bardzo fajna, gram juz dluższy czas i jest to bez wątpienia przełom na PS3 bo na PC cienko.PES takze fajny więc nie wiem... musisz się na coś zdecydować, ale osobiscie polecałbym FIFIE 09, szczególnie ze względu na rozgrywkę internetową.

Legionista Awatar siekan
    Dla mnie Fifa skończyła się w 2000 roku. Osobiście wybrałbym PESa, jak dla mni jeszcze długo Fifa będzie czyściła PESowi buty
    "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Legionista Awatar brn
    gram w PESa od ISS Pro 98 na Play Station, i jeśli grając we wcześniejsze wersje świetnie się bawiłeś (nie sądzę że mogło być inaczej :P ) to polecam zdecydowanie PESa 2009.
    Grałem w obie gry na PS3 i wolę tradycyjnego PESa, grywalność jak zawsze MEGA, grać w FIFE trzeba by było się uczyć od nowa, mi się nie chciało
    Ludzie chwalą nową FIFE ale w moim gronie PES-omaniaków wszyscy nadal szarpią w gałę KONAMI.

Ma ktoś wyrobione zdanie na temat Fify 09 i PES 2009 ? Chodzi o platformę ps3. Zastanawiam się nad kupnem, od małolata zawsze wolałem PES, ale jestem w małej rozterce, bardziej ciągnie mnie do PES, ale czytałem że FIFA zrobiła duży postęp i nie jest już taka przewidywalna. Ma ktoś z Was może któraś z gier w domu i może coś skrobnąć?
    Z tego co grałem w nowego PES'a, nie ma przełomu, dla nowych składów (które, z tego co słyszałem, można uaktualnić nawet na PS3) i dla tybu 'Become a Legend' nie opłaca się kupować nowej wersji. Ja za jakiś czas kupuje PES08, ale najpierw sprawdzę czy da radę uaktualnić składy.
    A Fifa, cóż, mi się dalej nie podoba, ale podobno zrobiła większy postęp, chociaż ja go tam nie zauważam

Legionista Awatar Raffels
    Jako obyty w temacie iss/pes musze powiedziec, ze dwie ostatnie edycje Pro Evolution Soccer to niestety wielkie pomylki. Edycja 09 jest znacznie lepsza od czesci osmej, jednak po przejsciu na next-geny gra ta stracila sporo ze swojej grywalnosci. Na PS3 i xboxa obecnie Fifa 09 jest po za wszelka konkurencja(na pc niestety gra juz tak dobrze sie nie prezentuje). Takze szczerze polecilbym tegoroczne dziecko od ea sports.

PS. Jesli chodzi o gre po sieci to rowniez fifa miazdzy. Widac, ze w tym roku panowie producenci potawili glownie na tryb multi.
    Ostatnio edytowane przez Raffels ; 16-12-2008 o 09:43
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar TZD
    Widziałem w nowej fifie sporo błędów, m.in. przelatująca piłka przez poprzeczkę kiedy powinna się odbić... jest tez bardziej schematyczna bo poznałem opinie innych osób że po pewnym czasie wiemy jak i gdzie uderzyć by bankowo padła bramka no i każdy strzał jak z armaty... pes oczywiście odstaje jeśli chodzi o ruchy piłkarzy i licencję ale grywalność ma o wiele większą, jak zauważyłem każda bramka jest inna... chyba już się zdecydowałem, zawsze wolałem pes od fify bo jemu było bliżej do symulatora a fifa to taka zręcznościówka...

Legionista Awatar Kamil579
    PES był zajebisty do roku 2007. Wg. mnie to teraz fifa wskoczyła na fotel lidera w tej kategorii gier

Znam osoby grajace czesto po sieci w nowa fife i w ogole sie nie skarza na schematy w tej grze. Fakt, zdarzaja sie czasem drobne bledy ale notabene patch, ktory chyba juz wyszedl poprawia wiekszosc z nich. Animacje zrobione sa w swietny sposob, w ogole fajnie sie czuje cala otoczke meczu. Przede wszystkim w ta fife gra sie inaczej, trza sporo kombinowac w ataku pozycyjnym, nie da rady tak jak w PES-ie przebiec pol boiska jednym zawodnikiem. Dodatkowa wkreta to duza liczba zwodow, co prawda sporo z nich jest tylko dla bajeru, to jednak fajnie jak wyjdzie Ci w meczu po 50 probach. Naprawde nie sadzilem, ze dozyje momentu, w ktorym Fifa tak znacznie pozostawi w tyle japonskiego konkurenta. I tutaj jeszcze raz wspomne: Jezeli liczysz na dobra rozgrywke sieciowa to bierz fife. Zupelny brak lagow, gra sie naprawde przyjemnie.
    Co do PES-a - Niezla gameplay, w miare ladna grafika, tryb "Become a legend" i nic po za tym. Katastrofalne animacje(zwlaszcza podczas biegu) brak licencji(duzy plus za lige mistrzow), bledy w grafice. Ogolnie to taki troche podrasowany klon z poprzedniego roku.
    To taka moja opinia.

Legionista Awatar Aureliusz
    Na PS3 tylko i wyłącznie PES i koniec tematu
    A kto gra w Fifę ten przerzut i chorągiewka.
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Legionista Awatar TZD
    Raffels w fifie na najniższym poziomie trudności i bramkarzem przebiegniesz całe boisko strzelajac bramkę, tak samo w PESie jak i fifie grajac na najwyzszym poziomie trudnosci jest ciezko. Jednak wybiore raczej pes'a ze względu na sentyment i rodzaj rozgrywki, fifa dla mnie zawsze była grą arcade, jak bardzo się nie starają to wychodzi im bardziej taka różowa blondynka w białych kozaczkach zamiast symulator piłki nożnej, dla mnie ważne są też sytuacje w grze zbliżone do normalnego meczu

Ale to wlasnie PES w ostatnich dwoch edycjach poszedl w strone arcade a fifa teraz jest bardziej taktyczna i trudna gra. Nie mowie, ze to ideal a pes to totalna kaszana, ale panowie z easports w tym roku zrobili ogromny krok w przod. Zreszta polecalbym przetestowac, jesli mialbys taka mozliwosc, nowa fife na next-genach. Rowniez postrzegalem fife tak jak ty bo przez kilka ladnych lat gralem tylko i wylacznie w serie iss/we/pes, przy okazji udzielajac sie w najwiekszym serwisie poswieconym tej grze w Polsce. Tym bardziej dziwnie sie czuje polecajac komus fife kosztem...pesa.
    Dodam rowniez, ze do dzis na pc gram ciagle w Pro Evolution Soccer 6. Dla mnie to ostatnia dobra czesc tej serii, niestety.

Legionista Awatar TZD
    Podobno panowie z konami piszą od nowa kod do PES 2010, ciekawe co z tego będzie, no i jestem w rozterce... za bardzo nie mam jak przetestować tych gier, tyle co jutiub, w arkadii można pograć w fife 09 ale tam dzieciarnia siedzi cały dzień

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Nie mowie, ze to ideal a pes to totalna kaszana
    Uzasadnij, bo ja gram, co prawda w PES08, bo nie mam PES09, ale dla mnie ta gierka nie jest taka świetna jak poprzednie, ale Fifie jeszcze do niej zdecydowanie daleko.

za bardzo nie mam jak przetestować tych gier,
    Ściągnij dema.

Legionista Awatar TZD
    czekam na kabelek rj45 by sobie podłączyć ps3 ;d

Uprawnienia umieszczania postów