Strona 2 z 69 PierwszyPierwszy 1234561252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 2060

Wątek: PS3 czy XBOX 360?? Pomocy!!!!

Legionista Awatar marecki
    a wii?

Legionista Awatar Numer
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Jesli spojrzymy na cene, ilosc i jakosc gier, achievmenty, xboxlive itp. bajery to xbox jest sporo wyzej od konsoli sony. No i nie zapominajmy o jednym waznym plusie PS3 - po zakupie dostajemy wraz z konsola uniwersalnego grilla.

Co do piratow: Na Iksie nie ma z nimi problemow, na niektorych mozna nawet sobie pochulac na multi - patrz fifa 09.
    tylko te wszystkie bajery to są extra, normalna prosta wersja xboxa jest goła. w ps3 jest wszystko, i granie przez internet jest za friko, moze nie jest takie dobre jak xboxlive ale co chwile wychodzą update i patche.

Legionista Awatar Raffels
    X360 ma duzo gier, PS3 ma malo gier - co nie znaczy, ze nie ma w co grac (wszystko zalezy od preferencji gatunkowych). Wiekszosc gier na X360 ma AA(Anti-Aliasing), na PS3 gry rzadko maja AA, ale nie wiadomo dlaczego. Kolorystycznie gry na X360 sa ladniejsze, zywe barwy, dobry kontrast itd, PS3 - niski kontrast, "wyprane" kolory, ale wyrazniejsze elementy.

xbox ma bardzo dobry multiplayer(mimo, ze platny - ok.250zl za rok abonamentu), pacze sciagane online, czeste aktualizacje, sklep z filmami i gierkami.
    PS3 w sumie ma to samo, ale prezentuje sie jakosciowo gorzej. Aczkolwiek np. sklep z grami maja lepiej zorganizowany, bo tam placisz od razu kasa a nie jakimis punktami jak w przypadku wii i microsoft. Multiplatformy sa gorsze na ps3 jakosciowo, jesli mialbys kupowac ps3, to dla gier wychodzacych tylko na ps3.

Oczywiscie to jest kwestia gustu, obie konsole sa porownywalne, jesli jednak patrzec pod katem oplacalnosci i gier to x360 ma przewage nad ps3. I sie tak nie grzeje.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Numer
    Xboxa nie mam, wiec ciężko mi powiedzieć coś na jego temat, ale co do kontrastu z PS3 jest zadowolony. od niedawna zacząłem używać kabla HDMI zamiast component i jest różnica. a co do gier to nie narzekam, tego gry które mam na dzień dzisiejszy mnie zadowalają.
    Ostatnio edytowane przez Numer ; 04-11-2008 o 08:56

Legionista Awatar Maniek
    ja przez 3 lata posiadania PS2 99% czasu spędziłem przy PES'ie, GT4 i sporadycznie GTA SA, więc mały wybór gier akurat do mnie nie przemawia...

jedyne co mnie wkurwia to fakt, ze wycofali 60gb, na ktorej śmigały gry z PS2...

co do nagrzewania to kumpel miał xboxa i po 2 godzinach grania można było na nim jajka usmażyć...
    Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Legionista Awatar M@+
    na PS3 jest mało gierek z wiadomej przyczyny... jest "młodszą" konsolą od xpudła.A premiery na PS3 się zapowiadają obiecująco.

xbox ma bardzo dobry multiplayer(mimo, ze platny - ok.250zl za rok abonamentu), pacze sciagane online, czeste aktualizacje, sklep z filmami i gierkami.
    PS3 w sumie ma to samo, ale prezentuje sie jakosciowo gorzej.
    jak ma to samo to po co przepłacać? Co jest nie tak w multiplayu na ps3? u mnie wszystko działa.

I sie tak nie grzeje.
    Moja się grzeje, a grałem raz 12h na niej non stop, jak jest coś nie tak to się 'odkurzacz' włącza i chłodzi konsole z tego co czytam po internecie to xbox jest dużo bardziej awaryjny niż PS3, ale ja nie mam xboxa, więc to tylko ze 'słyszenia wiem'

Do dużych plusów PS3 należy dodać MGS4 i napęd Blu-ray.

No wlasnie, po co przeplacac? x360 bije cenowo ps3 i tego sie nie da zaprzeczyc. Nawet dodajac te 250zl za roczny abonament za naprawde bardzo dobrze zrobiony xboxlive. Fakt, PS3 ma swoje koronne tytuly, ktorych nie ma klocek i na odwrot. Iks ma wiecej gier nie dlatego, ze ps3 jest mlodzsze ale w duzej mierze przez trudnosci w pisaniu gier na te konsole. Ja tam zadnych z tych konsol nie posiadam, opieram sie tylko na wlasnej wiedzy i testach. W przeszlosci zdecydowanie preferowalem konsole od sony, w tym roku jednak Microsoft ze swoim klockiem postawil wielki krok naprzod. No i jeszcze raz radze spojrzec na ceny obu produktow.

Maniek: Maly wybor gier - chodzi oczywiscie o ps3 a nie o ps2. Tam tytulow bylo od groma, teraz sytuacja wyglada troche inaczej.

No wlasnie, po co przeplacac?
    akurat mi chodziło o cenę abonamentu

ja tam się przyznaję, że kupiłem ps3 bo to najtańszy i jednej z najlepszych Blu-ray playerów, chociaż jak pograłem w parę gierek to mnie zagięło i teraz więcej gram niż oglądam

Legionista Awatar Flip
    Mam porównanie bo dosyć dużo gierczę na obu konsolach...Jestem jednak laikiem,jeśli chodzi o grafikę czy takie tam,dla mnie i tu i tu jest kozak.

Ale róźnicę robią pady.Ten z X360,biję na głowę te z plej stacji.Ewidentnie.
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Konsoli nie kupuje sie na 1-2 lata tylko na 4-5,a za 2-3 lata Xbox zostanie wciagniety przez ps3 chociazby ze wzgledu na to ze Blue ray wygral z hddvd i tego drugiego nosnika nikt nie bedzie supportowal.

Za 2-3 lata to będzie zapewne nowy Xbox wychodził. Poza tym w 360 jest napęd DVD a nie HDDVD. Ten drugi, to tylko opcja, którą można sobie dokupić do oglądania filmów na tym właśnie nośniku.

no wlasnie xbox nie ma innego wyjscia jak wypuscic nowa konsole za 2-3 lata, bo ta pojedynek przegrala(przegra),ps3 od xboxa360 jest duzo bardziej przyszlosciowa ze wzgledu na blue ray.Cena po swietach spadnie na 99%,poza tym z sony jest tak, ze wszystkie mozliwosci graficzne konsoli sa wykorzystywane po 2-3 latach na rynku.Jak wyjdzie nowy xbox to i nowe sony,i tak w kolo macieju.

Legionista Awatar Aureliusz
    Chcę sobie kupić nowy telewizor pod nowy sprzęcik (jak szaleć to szaleć ), tylko się zastanawiam, czy lepiej już teraz, czy poczekać do świąt, może będzie taniej.
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Ponoc ceny sprzetu rtv i agd maja isc teraz w gore.

Czy grę z płytki można jakoś skopiować na dysk i odpalać potem bez płytki?
    Legia

Legionista Awatar Grzechu_1990
    Cytat Zamieszczone przez Aureliusz Zobacz posta
    Czy grę z płytki można jakoś skopiować na dysk i odpalać potem bez płytki?
    Robisz obraz ISO płyty np. CloneCD i wrzucasz w DeamonTools i masz
    Ochota->Rakowiec. Dzielnica Gdzie Tylko Legie Można Spotkać!
    Pozdro dla Powiśla i Mokotowa [;

Powiedzcie mi, bo nie mogę tego ogarnąć.
    Przegrałem na dysk PS3 kilka filmów z komputera, ale mogę ich odpalić razem z napisami. Da się w ogóle to zrobić?
    Legia

Cytat Zamieszczone przez Aureliusz Zobacz posta
    Powiedzcie mi, bo nie mogę tego ogarnąć.
    Przegrałem na dysk PS3 kilka filmów z komputera, ale mogę ich odpalić razem z napisami. Da się w ogóle to zrobić?
    z tego co wiem, inaczej się nie da -> http://forum.videohelp.com/topic284761.html ale ja to robiłem dość dawno, może najnowsze FW już daje obsługę txt.

Legionista Awatar yossarian1916
    Odświeże temat, bo mam pytanie.Są rózne wersje xboxa, arcade, live, elite i może jeszcze coś...
    Czym się od siebie różnią?Bo różnice w cenach są duże.Czy wszystkie gry działają na wszystkich konsolach, czy każda odmiana ma sobie właściwe?
    No hay otro como Durán.

Legionista Awatar Kamil579
    Tutaj masz tabelkę z różnicami http://pl.wikipedia.org/wiki/Xbox_360
    Generalnie różnią się tym, że niektóre posiadają dysk twardy a niektóre nie. No i elite oraz arcade są podobno mniej awaryjne

Wszystkie gry działają na każdej wersji

PS. Xbox live to nie wersja konsoli tylko system (?) przez który możesz grać przez net

Legionista Awatar yossarian1916
    Dzięki, nie wiem co teraz pojedyńcze słowa znacząCo gra i pudło z konsolą to inne oznaczenia.
    No hay otro como Durán.

Legionista Awatar Maniek
    a ja mam głupie pytanie... do czegą służą twarde dyski w ps3 ??
    Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Legionista Awatar Cipciuś
    Cytat Zamieszczone przez Maniek Zobacz posta
    a ja mam głupie pytanie... do czegą służą twarde dyski w ps3 ??
    Dema, trailery, bankowo mozna wrzucac tam filmy, muzyke, zdjecia...
    Nie wiem czy gry nie wrzucaja tam jakis plikow, o juz wiem gry sie instaluja na dysku
    NIe wykluczone ze mozna tez z dysku gry odpalac

ps. Nie wiem bo nie mam
    "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Legionista Awatar Flip
    Powiem tak... x-box został przerobiony w zeszłym tygodniu za...50zł !!!

naściągałem już natomiast gier za....3700zł!!

zaczynam się bać,że się uzależnie,wczoraj w NBA 2K9 graliśmy do 4 rano,gra miażdży,trybuny,odgłosy,coś niewiarygodnego jeszcze się nie spotkałem z taką grą... Oprócz tego m.in Ice Combat,Mortal Kombat vs DC United /mistrzowska nawalanka/,nowy fallout,Virtua Tennis 3,NFS undercover,ja po prostu nie wiem co mam robić

Jak ktoś zna jakieś mistrzowskie tytuły to dawajcie...
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Legionista Awatar Paluch
    Cytat Zamieszczone przez Flip Zobacz posta
    ja po prostu nie wiem co mam robić

Jak ktoś zna jakieś mistrzowskie tytuły to dawajcie...
    Nasrac i tak chodzic

A w Mario Brosa i Pacmana to kurwunia graliscie?!

Legionista Awatar Flip
    Cytat Zamieszczone przez Paluch Zobacz posta
    Nasrac i tak chodzic

A w Mario Brosa i Pacmana to kurwunia graliscie?!
    sio patologu!

pacman to hwdp!

Legionista Awatar Paluch
    pacman to jest dobry ale kiedy indziej

a za patologa

nie znacie sie na dobrych grach!

Legionista Awatar Flip
    wielki znawca się znalazł co od 1995 Contry nie może przejść

a pacmana trzeba będzie dzisiaj ogarnąć

Legionista Awatar Paluch
    Contre to ja tylem na rekach na czarnobialym telewizorze przeszedlem
    Ale za ***** nie umielem przejsc Dizziego!

Uprawnienia umieszczania postów