Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 33

Wątek: Cracovia kapusta?

Administrator Awatar legart

Cracovia kapusta?

http://www.cracovia.krakow.pl/forum/...=66459&t=66459

Jak bym nie zobaczył to bym nie uwierzył 8- . Obok kilku innych w w swoim "spisie" awantur wymieniają nas i Sosnowiec.

Ja rozumiem że nikt nie lubi jak mu się stadion zamyka ,a le posuwać się do takiego frajestrwa (delikatnie mówiąc) to chyba lekka przesada.

Legionista

Re: Cracovia kapusta?

Cytat Zamieszczone przez legart
    to chyba lekka przesada.
    lekka przesada drogi Legarcie to jest 1,5 litra na dwóch

a to jest po prostu... prose pani, bo Mietek mnie ciągnie za włosy i mówi, ze mój tata jest gupi... i nie kce mi oddać mojej łopatki...

Cóż... całe życie na (w) Kałuży robi swoje...
    Niezłomny Związek wolnych republik
    Zespoliła na wieki Wielka Rosja
    Powstały w walce z woli ludu
    Jedyny, potężny Związek Radziecki

Legionista Awatar MaxxxiM
    szkoda czasu na to ich forum. odpowiednik Cracovii mamy niedaleko wiec znamy temat.
    22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Administrator Awatar legart
    Cytat Zamieszczone przez MaxxxiM
    szkoda czasu na to ich forum. odpowiednik Cracovii mamy niedaleko wiec znamy temat.
    Ogólnie nie lubie pisać co na forach klubów z którymi się "nielubimy" ale jakoś mnie to baaardzo zbulwerowało

Cytat Zamieszczone przez legart
    Ogólnie nie lubie pisać co na forach klubów z którymi się "nielubimy" ale jakoś mnie to baaardzo zbulwerowało
    a niech sobie zbieraja "dowody" i "precedensy". przeciez ich PZPN zleje tak jak wszystkich. a tymi postami po prostu pokazuja kim sa.

Legionista Awatar Kempes
    Qrwa co za debile...

Aby obronic sie przed zamknieciem stadionu podają mnóstwo przykładow wsród których jest Legia - Widzew po której...... zamkneli nam stadion 8- gdzie tu logika ?

i pomyslec ze mają jako taką zgode z Polonią.... dobrały sie dwie swiete krowy które za swoje niepowodzenia obarczają cały swiat a najlepiej wroga zza miedzy
    Jesteś panem własnego losu.

kapusta jest odpowiednim okresleniem tych klubow, a jeszcze lepszym jest to co w srodku kapusty :buhaha:
    niech podaja do PZPN przyklady sytuacji po ktorych zamykali stadiony. do bedzie piekny argument.

Legionista
    W I S Ł A TO K O N F I D E N C I !!!!!!!!!!!!!!!!!!

jarcyś
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez cracovia
    W I S Ł A TO K O N F I D E N C I !!!!!!!!!!!!!!!!!!
    z lektury waszego forum wynika zupełnie co innego .

jeśli nie chcesz się szybko pożegnać z tym forum :

a) nie napinaj się
    b) nie obrażaj innych klubów bezpodstawnie

a do tematu :

http://sport.wp.pl/wiadomosc.html?wi...n=Wiadomo%B6ci

nożownikom się upiekło

Legionista Awatar Keleborn
    Jeden mecz w zawiasach na pół roku :fu:

Rzadko mnie coś wpienia, ale to jest po prostu :* przegięcie pały.
    PZPN łaskawy jest. PZPN miłosierny jest.
    Gdyby to się stało u nas zamknęli by nam stadion do końca rundy.

jeden mecz! I to w zawiasach! To się w pale nie mieści. :czary:

All animals are equal but some are more equal then others.
    For those about to rock,
    I salut you!!!

ems
    Guest
    cracovia to jebani nozownicy i tyle... zero tolerancji dla skurwysynow !

a mitomania podchodza pod mistrzow w tym temacie

czyli naszych kochanych sasiadow

Legionista Awatar MaxyM
    Cytat Zamieszczone przez ems
    cracovia to je*** nozownicy i tyle... zero tolerancji dla skurwysynow !

a mitomania podchodza pod mistrzow w tym temacie

czyli naszych kochanych sasiadow
    :baloon:

ems
    Guest

Legionista Awatar MaxyM
    Cytat Zamieszczone przez ems
    Regulamin Ems, regulamin naruszyłeś :> .

ems
    Guest
    moze to pod wplywem dzisiejszego reportazu w TVN, moze pod wplywem dyskusji z kolegami...

ale naprawde sie wkurwilem za ten mord... i nie mam zamiaru doszukiwac sie zadnych pozytywow w tym klubie...

Legionista
    po 1. sa pewnie w tym klubie i normalni kibice-w kazdym klubie sa odchyly tylko ze u nich te odchyly stanowia dosyc duzy procent.
    po 2. nie zycze nikomu zamknietego stadiony czy to jest Craxa,Widzew czy ktokolwiek inny.

pozdro.
    Legia & Zagłębie !!!

ems
    Guest
    pewnie, pewnie sa normalni... ale zobacze to dopiero jutro rano, dzisiaj...

Legionista Awatar MaxyM
    Dla mnie jest to chore, chore to co dzieje się w Krakowie. Przecież z tego co czytam na ich forum od jakiegoś czasu, to cała Nowa Huta jest chyba gorsza od najgorszych slumsów w US, pod względem brutalności i przestępczości. Strach tam pojechać z dziewczyną na zwiedzanie miasta, bo jeszcze jakiś świr nas zadźga nożem, w ramach walki „klubowej”.
    Ten co zabił i inni jemu podobni, którzy latają z siekierami, toporami i cholera wie, z czym jeszcze w łapach, to nie kibice, ba, to nie są nawet ludzie. Czym można usprawiedliwić zwyrodnialca, który wsadza niewinnemu człowiekowi nóż w serce? Niczym, przecież takiego skurwysyna, dla którego życie ludzkie jest nic nie warte, powinno się rozrywać na pół, na rynku głównym, albo rzucić psom na pożarcie – żywego.
    Zastanawiam się co robi szefostwo klubu Cracovia, jeżeli jeszcze nie tak dawno w oficjalnym sklepiku za przyzwoleniem właścicieli, były sprzedawane szaliki: „Śmierć Wiśle”. W ogóle co tu komentować...
    Niech ten rząd coś zacznie robić, bo to się już w głowie nie mieści... Do tego taki bandyta szarga imię wszystkich kibiców w Polsce, bo media nie rozróżniają u nas bandyty od kibica.

Cytat Zamieszczone przez MaxyM
    Ten co zabił i inni jemu podobni, którzy latają z siekierami, toporami i cholera wie, z czym jeszcze w łapach, to nie kibice, ba, to nie są nawet ludzie. Czym można usprawiedliwić zwyrodnialca, który wsadza niewinnemu człowiekowi nóż w serce? Niczym, przecież takiego skurwysyna, dla którego życie ludzkie jest nic nie warte, powinno się rozrywać na pół, na rynku głównym, albo rzucić psom na pożarcie – żywego.
    kara smeirci po prostu jest potrzebna. jesli sa niezaprzeczalne dowody to nie ma litosci. po kilku publicznych egzekucjach, ilosc takich akcji by spadla. co z tego, ze dostanie nawet dozywocie? wszyscy psychologowie twierdza, ze kara wiezienia jest dla skazanego kara przez rok najwyzej i pozniej po prostu sie adoptuje w pierdlu. a do tego kazdy z nas placi na utrzymanie takiego debila. a zycia sie nikomu nie przywroci.

Zastanawiam się co robi szefostwo klubu Cracovia, jeżeli jeszcze nie tak dawno w oficjalnym sklepiku za przyzwoleniem właścicieli, były sprzedawane szaliki: „Śmierć Wiśle”. W ogóle co tu komentować...
    a zaczyna sie od tego, ze dzieciak chodac na mecze dowiaduje sie ze jego ulubiony klub ma kose z tym i z tym. i w zaleznosci od tego jak rodzicom proces wychowania pojdzie, wyrasta taki maly czlowiek np. na morderce, co to nawet niewie dlaczego, ale skoro jest kosa to ten drugi jest nci nie warty. i sa efekty. piosenka na oficjalnej stronie Wisly o paleniu Łazienkowskiej to tez jeden z takich gestow przyzwalajacch na nienawisc.

Niech ten rząd coś zacznie robić, bo to się już w głowie nie mieści... Do tego taki bandyta szarga imię wszystkich kibiców w Polsce, bo media nie rozróżniają u nas bandyty od kibica.
    po pewnych meczach zwyklemu, na codzien nie interesujacemu sie pilka nozna czlowiekowi, moze sie skojarzyc. zobaczymy co bedzie po derbach. zobaczymy ilu debili postanowi wykorzystac okazje do zadymy.
    i to tez nie jest tak ze to tylko mediow wina. kibice tez maja swoja czesc winy. chyba w calej Polsce na trybunach obok kibicow ktorzydbaja o oporawe siedza tzw. hools. i nikt sie tym nie przejmuje. sa strony ktore prowadza rankingi hools ile razy kto zwyciezyl w ustawkach, itd.? widziales zeby kibice wypieli sie na te "bojowki"? bo ja mam wrazenie, ze jest ciche przyzwlenie na takie akcje a lament sie podnosi dopiero kiedy ktos zginie.

Legionista
    Witam wszystkich!! jeżeli chcecie wziąć udział ciekawych rozmowach to zapraszam na www.wisla.soccer.com.pl - wejdźcie na forum. A wracając do poprzedników to nie wiem jak jest w Warszawie -czy polonia też tak daje w dupe ale to co zaczyna wyrabiać cracovia jest już żałosne...najpierw zdemolowali hute...teraz śmierć tego chłopaka..
    A pzpn zamyka stadion na jedną kolejke po rozróbach z ruchem-BRAWO-strasznie surowa kara

A najbardziej mnie wpieprza zbiorowa odwaga pasiaków...im więcej tym są matoły pewniejsi

Pozdrawiam
    JAZDA,JAZDA,JAZDA
    BIAŁA GWIAZDA!!!

Administrator Awatar Q_(L)
    Cytat Zamieszczone przez darrekTS4life
    Witam wszystkich!! jeżeli chcecie wziąć udział ciekawych rozmowach to zapraszam na www.Wisła.soccer.com.pl - wejdźcie na forum. A wracając do poprzedników to nie wiem jak jest w Warszawie -czy Polonia też tak daje w dupe ale to co zaczyna wyrabiać cracovia jest już żałosne...najpierw zdemolowali hute...teraz śmierć tego chłopaka..
    A pzpn zamyka stadion na jedną kolejke po rozróbach z ruchem-BRAWO-strasznie surowa kara

A najbardziej mnie wpieprza zbiorowa odwaga pasiaków...im więcej tym są matoły pewniejsi

Pozdrawiam
    Witaj na forum!

Czy mogę prosić o wyjaśnienie pytania o Polonie?
    "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

kara smeirci po prostu jest potrzebna. jesli sa niezaprzeczalne dowody to nie ma litosci. po kilku publicznych egzekucjach, ilosc takich akcji by spadla. co z tego, ze dostanie nawet dozywocie? wszyscy psychologowie twierdza, ze kara wiezienia jest dla skazanego kara przez rok najwyzej i pozniej po prostu sie adoptuje w pierdlu. a do tego kazdy z nas placi na utrzymanie takiego debila. a zycia sie nikomu nie przywroci.
    Wybacz - ale się nie całkiem zgadzam. Jestem zwolennikiem kary śmierci, ale w bardzo ograniczonym zakresie. Kara śmierci nie odstrasza poprzez publiczne wykonanie tylko przez sam fakt że jest. Poz tym to co odstrasza to nie to, że kogoś tam powiesili - ale niuchronność katy, czyli działanie aparatu ścigania i sądów - a z tym wszyscy wiemy jak jest.
    Nie wiem skąd masz informacje o psychologach, wedle tego co tłukli we mnie na studiach człowiek przystosowuje się do życie w więzieniu w 2 do 4 tygodni.
    Poza tym uważam, że dozywocie jest gorszą karą niż czapa. Dotkliwszą.
    For those about to rock,
    I salut you!!!

Cytat Zamieszczone przez Keleborn
    Wybacz - ale się nie całkiem zgadzam. Jestem zwolennikiem kary śmierci, ale w bardzo ograniczonym zakresie. Kara śmierci nie odstrasza poprzez publiczne wykonanie tylko przez sam fakt że jest. Poz tym to co odstrasza to nie to, że kogoś tam powiesili - ale niuchronność katy, czyli działanie aparatu ścigania i sądów - a z tym wszyscy wiemy jak jest.
    nie twierdze, ze kara smierci jest lekiem na cale zlo. ale po prostu nie wierze w cos takiego jak resocjalizacja. myslisz ze tego kolesia kroty zabil chlopaka bo mu sie wydawalo ze kibicuje komus innemu, mozna zresocjalizowac? ja w to nie wierze. z reszta nie wierza w to rowniez ludzie z pracujacy w zakladach karnych.

Cytat Zamieszczone przez Keleborn
    Nie wiem skąd masz informacje o psychologach, wedle tego co tłukli we mnie na studiach człowiek przystosowuje się do życie w więzieniu w 2 do 4 tygodni.
    Poza tym uważam, że dozywocie jest gorszą karą niż czapa. Dotkliwszą.
    dozywocie jest tez kara dotkliwa dla spoleczenstwa. bo czy mi sie to podoba czy nie to musze utrzymywac np. morderce. poza tym skazani na dozywocie dosc czesto maja szanse wyjsc warunkowo.
    przede wszystkim kara pozbawienia wolnosci ma sluzyc (przede wszystkim) zresocjalizowaniu przestepcy. o tym pisalem wyzej. wszyscy wiedza ze to fikcja

(...)
    przede wszystkim kara pozbawienia wolnosci ma sluzyc (przede wszystkim) zresocjalizowaniu przestepcy. o tym pisalem wyzej. wszyscy wiedza ze to fikcja
    Generalnie tak, z tym że szansę na resocjalizację udaną mają ci, którzy nie siedzą dłużej niż 1,5 -2 lata. Potem nawrót do przestępstwa jest b. duży i kara ma wyłącznie charakter izolacyjny.

Dla nożownika - dożywocie.
    Wolałbym czapę.
    Dobry papuga udowdni że był niepoczytalny.
    For those about to rock,
    I salut you!!!

Legionista Awatar Kempes
    Wg. mnie samo to że zalozmy bedzie istnieć kara śmierci niewiele pomoże gdyż każdy kto ma oczy otwarte wie jaki procent wszystkich zbrodni jest karane ....

jak taki skurczysyn lubi poslugiwac sie narzedziami to wysłac kmiota do kopalni niech zapierdala albo przy budowie drog - przynajmniej sie na coś przyda.

odsiadka w wiezieniu po paru latach przestaje byc tak wielką kara a pozatym standarty niektórych wiezien są czasem porównywalne ze słabymi hotelami.

telewizorków sobie życza itp

wyciąć ścierwo
    Jesteś panem własnego losu.

Legionista
    Dla mnie jest to chore, chore to co dzieje się w Krakowie. Przecież z tego co czytam na ich forum od jakiegoś czasu, to cała Nowa Huta jest chyba gorsza od najgorszych slumsów w US, pod względem brutalności i przestępczości. Strach tam pojechać z dziewczyną na zwiedzanie miasta, bo jeszcze jakiś świr nas zadźga nożem, w ramach walki „klubowej”.
    WG. mnie kibice Hutnika należą do najspokojniejszych w Krakowie ale nie zauważają tego pasiaki dla których w krakowie są tylko oni i "jakaś" wisła.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Q_(L)
    Cytat Zamieszczone przez darrekTS4life
    Witam wszystkich!! jeżeli chcecie wziąć udział ciekawych rozmowach to zapraszam na www.Wisła.soccer.com.pl - wejdźcie na forum. A wracając do poprzedników to nie wiem jak jest w Warszawie -czy Polonia też tak daje w dupe ale to co zaczyna wyrabiać cracovia jest już żałosne...najpierw zdemolowali hute...teraz śmierć tego chłopaka..

Pozdrawiam
    Witaj na forum!

Czy mogę prosić o wyjaśnienie pytania o Polonie?

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda w Warszawie relacja: Legia-Polonia...chodziło mi o to czy Poloniści też są silni tylko w grupie i rajcują ich tylko zadymy jak cracovie

Pozdrawiam i życzę zwycięstwa w jutrzejszych derbach!!!
    JAZDA,JAZDA,JAZDA
    BIAŁA GWIAZDA!!!

Legionista Awatar Foxx
    Po pierwsze nie podzielam Twojej oceny Cracovii (zwłaszcza w porównaniu z Wisłą). Po drugie - o jakiej awanturze Polonii słyszałeś?

Pzdr.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Stone
    Po pierwsze nie podzielam Twojej oceny Cracovii (zwłaszcza w porównaniu z Wisłą). Po drugie - o jakiej awanturze Polonii słyszałeś?

Pzdr.
    W porządku każdy ma prawo do swojego zdania-ja jako że zamiast pępowiny miałem podobno szalik Wisły mogę być nieco stronniczy,fakt

A wracając do Poloni to nie znam sytuacji jaka panuje w Wa-Wie i chciałem się dowiedzieć jak u Was jest? kto może nie "rządzi" bo to głupie określenie ale pseudokibice której drużyny wywołują więcej zadym?
    JAZDA,JAZDA,JAZDA
    BIAŁA GWIAZDA!!!

Legionista Awatar Foxx
    I znowu: po pierwsze - to nie jest forum chuligańskie, więc nie będę się rozpisywał. Po drugie - Twoje pytanie jest retoryczne :armia:

Uprawnienia umieszczania postów