Strona 1 z 12 1234511 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 335

Wątek: Legia - Polonia (kibicowsko)

Administrator Awatar Adiq

Legia - Polonia (kibicowsko)

Tutaj piszemy o wszystkim co dotyczy tego meczu od strony kibicowskiej.
    Nieznani Sprawcy

Legionista Awatar szczepan
    no coz niestety mnie nie bedzie ale mam nadzieje ze to co pokazemy na tym meczu bedzie kolejnym sukcesem...

Legionista
    Mnie tez na Nim nie bedzie, bo jestem w Szwecji, ale bede sledzil na zywo w internecie. Ale napewno sobie poradzicie i beze mnie. Pokazcie Polonii ze lepiej zarowno u siebie jak i NA WYJEZDZIE jestesmy gora!
    Spansz The Legionista

Legionista Awatar Aureliusz
    Co by nie mówić, to będzie mecz prestiżowy w wykonaniu kibicowskim. Trochę szkoda, że przypada on na 5 dni przed najważniuejszym meczem rundy z Lechem. To jest dopiero wyzwanie dla CF (ale nie tylko), żeby przygotować 2 oprawy w ciągi 5 dni.
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

I jeszcze jedno. Nie rozumiem dlaczego oba łuki mają być wolne. Ze wzgledów bezpieczeństwa? Bzdura. Przecież z łuków bardzo ciężko (ewentualnie) jest się dostać na krytą. Naprawdę nie rozumiem tej decyzji.
    Legia

Legionista
    Ja mam takie pytanie.Od której będziecie stać po bilety? Bo ja właśnie niewiem, ostatnim razem stłem od 6!!!i niedostałem...ale teraz ich jest 10 razy więcej...więc niewiem co robić...
    Czy deszcz pada, czy nie
    Ja i tak kocham Cie
    W moim sercu LEGIA
    i na dobre i na złe!!!!!!!!!!

Legionista
    mysle ze CF bardziej powinni sie sprezyc na Leszka i znowu zaskoczyc czyms Polske.te nasze derby to przecierz zadne derby.choc z drugiej strony bardzo sie uciesze jak na obudwoch meczach beda jakies kozackie oprawy.

ps.Toudi ile browarow wypiles od tej 6 do otwarcia kas ze nie kupiles biletu?;)

pozdro.
    Legia & Zagłębie !!!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez zajączek
    I jeszcze jedno. Nie rozumiem dlaczego oba łuki mają być wolne. Ze wzgledów bezpieczeństwa? Bzdura. Przecież z łuków bardzo ciężko (ewentualnie) jest się dostać na krytą. Naprawdę nie rozumiem tej decyzji.
    zarzadu waza ze bedzie bezpieczniej i w trosce o nasze bezpieczenstwo wrwali jescze krzeselka z zylety Kochany zarzadzie dziekujemy ze dbasz ***** tak o nas...
    :fu:

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez rkwa
    mysle ze CF bardziej powinni sie sprezyc na Leszka i znowu zaskoczyc czyms Polske.te nasze derby to przecierz zadne derby.choc z drugiej strony bardzo sie uciesze jak na obudwoch meczach beda jakies kozackie oprawy.

ps.Toudi ile browarow wypiles od tej 6 do otwarcia kas ze nie kupiles biletu?

pozdro.
    Niby tak,ale lipa bedzie,jak Polonia zaprezentuje się lepiej od nas 8- :/
    Dla nich to jest najważniejszy mecz w sezonie....

Legionista
    Czy ktoś wie od której będą sprzedawane bilety?
    Wydaje mi sie, że tym razem nie trzeba zapieprzać z samego rana ponieważ biletów jest dużo! Od której planujecie się wbijać pod kasy?

Legionista
    Podobno od 10 rano.
    Ja tam uderzam rano bo cos czuje ze zainteresowanie bedzie duze

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Swierzy
    Podobno od 10 rano.
    jak nie jak tak! ja tez z samego rana udezam

Legionista
    za legia.pl

Bilety na mecz z Polonią
    2003-08-19 13:30:25

Informujemy, że w piątek rozpoczynamy sprzedaż biletów na mecz Polonia - Legia, który odbędzie się na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3 w dniu 24.08 br. o godz. 19:15.
    Sprzedaż prowadzona będzie w kasach przy wejściu na trybunę krytą w godz. 10:00 - 17:00.
    Przypominamy, że gospodarzem organizatorem tego meczu jest Polonia Warszawa, wobec czego wszelkie karnety kibiców Legii na powyższy mecz są nieważne.
    Miejsca dla naszych kibiców są wyznaczone na trybunie otwartej, dla kibiców Polonii pozostaje trybuna kryta. Łuki, zarówno od ul. Łazienkowskiej jak i od ul. Kusocińskiego (kanałek), pozostaną puste.

ja tam jade z rana żeby być pewnym że kupie bilecik.

Legionista
    Na bank od 10 w piątek. Ja mam zamiar wpaść tam około 9. Jest około 4000 biletów do rozprowadzenia także powinienem się załapać ,ale jak będzie o tym się dowiem już jutro. Liczę na to ,że zarząd nie będzie rozdawał biletów swoim znajomym. A potem w dniu meczu wbijamy sie na stadion ,a tam 1,5 tysiacą siedzi , je popcorn , popija colą.

Cytat Zamieszczone przez *PRZEMO*
    Cytat Zamieszczone przez Swierzy
    Podobno od 10 rano.
    jak nie jak tak! ja tez z samego rana udezam
    Ja tak przyjdę około 8, ale nie dlatego, żebym się bał, że nie starczy dla mnie, ale dlatego, że im później, to będzie więcej ludzi i dłużej trzeba będzie stać w kolejce.
    Legia

Legionista
    Ja będe na działce i meczyku też nie obejrze.... :fu:

Ale licze na was chłopaki!!!

pokarzcie im gdzie raki zimują :ksp: :ksp: :wnogi:

Legionista
    Więc ja też ide rano. Myślę że tak przed 8 już będe na Legii. A co do oprawy to może poloniści się postarają wreszcie i zaskoczą czymś nas?W końcu mają całą trybunę dla siebie. Dlatego uważam że oprawa z naszej strony także powinna być godna najlepszych kibiców w Polsce i czołowych w Europie
    Czy deszcz pada, czy nie
    Ja i tak kocham Cie
    W moim sercu LEGIA
    i na dobre i na złe!!!!!!!!!!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Grochów

ps.Toudi ile browarow wypiles od tej 6 do otwarcia kas ze nie kupiles biletu?;)

pozdro.
    Niby tak,ale lipa bedzie,jak Polonia zaprezentuje się lepiej od nas 8- :/
    Dla nich to jest najważniejszy mecz w sezonie....
    niby masz racje,ale ostatnio na derby Polonia zapowiadala super oprawe,a prawie nic ciekawego nie zaprezentowali.
    mysle ze nie ma takiej mozliwosci zeby zaprezentowali sie lepiej od nas-zreszta w niecale 500 osob raczej trudno bedzie sie dobrze zaprezentowac,zreszta juz w niedziele zobaczymy jak bedzie.

pozdro.
    Legia & Zagłębie !!!

Legionista
    kurcze, nie tak wyobrazalem sobie swoj pierwszy "wyjazd", ile bedzie dokladnie biletow? ja tez wybijam sie po bilety z samego rana. 9 rano chyba wystarcy...
    Imielin zawsze z Legią!!!

Legionista
    Zborek-to nie jest wyjazd.
    Legia & Zagłębie !!!

Adis
    Guest
    ...
    Ostatnio edytowane przez Adis ; 02-12-2012 o 19:35

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Adis
    Zborek-to nie jest wyjazd.
    Przeciez Zborek napisal wyjazd w " " cudzyslowiu 8)
    ja tam po bilet nie bede musial stac... :+:
    sorawa nie zauwarzylem i sie poruszylem bo niektorzy wymieniaja jako wyjazd np Konwiktorska albo Plonsk-jeszcze raz sorawa.
    a co do meczu to caly czas uwazam ze priorytetem powinien byc Leszek.

pozdrowy.
    Legia & Zagłębie !!!

Legionista
    Leszek lechem... a derby derbami

Legionista
    A ja za moment idę na stadion po bilety i życzę wszystkim Forumowiczom aby je nabyli (odstając swoje w kolejce :> )

Legionista
    ja ajde na 10 pod kasy i mam nadzieje, ze to wystarczy abym kupil bilet
    I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi, zawsze wrócę Warszawo do Ciebie, kiedy zegar życia się zatrzyma, spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem

Legionista
    Właśnie rozmawialem z "moim czlowiekiem" '8 (pozdro dla niego!) i jak sie wyrazil, "ludzi jest w ****". Czyli tradycyjnie wejsciowki powinny zejsc po pierwszym uderzeniu.

Takich problemow nie maja nasi sasiedzi zza miedzy. Rozmawialem ze znajomym, ktory ma w robolu jednego takiego rodzynka. Otoz ow rodzynek molestuje go, zeby koniecznie poszedl z nim na ten mecz, bo to sprawa honorowo-prestizowa, oferujac przy tym, ze zaplaci za niego za taksowki i bilet na mecz... Nie wiem kogo oni w ten sposob oszukuja - nas czy siebie samych?

Administrator Awatar legart
    Cytat Zamieszczone przez Lolek
    Właśnie rozmawialem z "moim czlowiekiem" '8 (pozdro dla niego!) i jak sie wyrazil, "ludzi jest w ch**". Czyli tradycyjnie wejsciowki powinny zejsc po pierwszym uderzeniu.

Takich problemow nie maja nasi sasiedzi zza miedzy. Rozmawialem ze znajomym, ktory ma w robolu jednego takiego rodzynka. Otoz ow rodzynek molestuje go, zeby koniecznie poszedl z nim na ten mecz, bo to sprawa honorowo-prestizowa, oferujac przy tym, ze zaplaci za niego za taksowki i bilet do domu... Nie wiem kogo oni w ten sposob oszukuja - nas czy siebie samych?
    `

Może to ichniejszy sposób przeprowadzenie akcji pełny stadion 8-

Legionista Awatar MaxyM
    Czyli możemy się spodziewać, że jeden z drugim typ, pod pozorem niedzielnej wycieczki do Auchan, zawiezie rodzinę ku jej zdziwieniu nie do supermarketu, a na stadion W.P. .

Administrator Awatar legart
    Cytat Zamieszczone przez MaxyM
    Czyli możemy się spodziewać, że jeden z drugim typ, pod pozorem niedzielnej wycieczki do Auchan, zawiezie rodzinę ku jej zdziwieniu nie do supermarketu, a na stadion W.P. .
    dlatego jestem za zakazem handlu w niedziele

Legionista
    no wiec bilecik mam, wiec jestem hepi, jeszcze bardziiej mnie uszcześliwił fakt że miałem bilecik o 9.30 to wogóle szok, i kolega forumowicz PRZEMO uratowaal mi dupe od kanara za co wielkie pozdro dla niego
    a kolejka jak kolejka, jestesmy kibicami popularnego klubu, co za licznymi honorami, ma w tym jedynym chyba wypadku ten wlasnie minus
    "...i na dobre i na złe"

Uprawnienia umieszczania postów