Ekstraklasa

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • IX14
    Legionista
    • 12.2009
    • 3019

    Exposito i jego pudło a więc Pogoń zaraz ich połknie.
    Mioduski ,Vukovic OUT !

    Komentarz

    • Tommy Johnson
      Legionista
      • 11.2014
      • 1650

      Starają się Portowcy, różnica względem poprzedniego meczu widoczna, natomiast dzisiaj w bramce Śląska broni bramkarz. Zobaczymy, w Ekstraklasie farfocel może zdarzyć się w każdym momencie.

      3 karny niewykorzystany w tej kolejce.
      Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; 88520.

      Komentarz

      • IX14
        Legionista
        • 12.2009
        • 3019

        Musimy patrzeć na siebie bo zarówno Cracovia i Pogoń są groźnymi rywalami odnośnie wygrania ligi.
        Mioduski ,Vukovic OUT !

        Komentarz

        • Tommy Johnson
          Legionista
          • 11.2014
          • 1650

          Zamieszczone przez IX14
          zarówno Cracovia i Pogoń są groźnymi rywalami odnośnie wygrania ligi.


          W tym sezonie tytuł wraca do Warszawy. Oczywiście rywalizacja będzie trwała do końca(Piłeczka musi się kręcić).

          Komentarz

          • L..
            Legionista
            • 07.2019
            • 405

            Zamieszczone przez IX14
            Cracovia i Pogoń są groźnymi rywalami odnośnie wygrania ligi.

            Komentarz

            • IX14
              Legionista
              • 12.2009
              • 3019

              Zamieszczone przez L..
              Odpowiedź na poziomie Krzysika z 6b , przykład Piasta z poprzedniego sezonu niczego nie nauczył ?
              Mioduski ,Vukovic OUT !

              Komentarz

              • Robert E. Lee
                Legionista
                • 05.2012
                • 5627

                Skład Jagiellonii.


                1 krajowy zawodnik. Debiutant Wdowik, który by nie zagrał gdyby nie przepis o młodzieżowcu. A wszystko w klubie, który jedyne pieniądze jakie zarabia z transferów to na sprzedaży rodzimych zawodników.

                Komentarz

                • lukasz9209
                  Legionista
                  • 05.2008
                  • 1208

                  Niestety przy naszym remisie Cracovia zrównuje się punktami, ich meczu z Lechem nie oglądałem, tylko skrót (czasowo nie wyrobiłem), na skrócie raczej wyrównanie to wyglądało i karny zaważył. Za to Wisła po 2gim zwycięstwie z rzędu pakuje Arke i Koronę w strefę spadkową.
                  LEGIA TO MY
                  Freedom for Mary Wagner!!!

                  Komentarz

                  • Martino1989
                    Legionista
                    • 07.2010
                    • 3663

                    Zamieszczone przez lukasz9209
                    Niestety przy naszym remisie Cracovia zrównuje się punktami, ich meczu z Lechem nie oglądałem, tylko skrót (czasowo nie wyrobiłem), na skrócie raczej wyrównanie to wyglądało i karny zaważył. Za to Wisła po 2gim zwycięstwie z rzędu pakuje Arke i Koronę w strefę spadkową.
                    Dlaczego polska nie grzmi o karnego dla Cracovii? A zapomniałem grzmienie występuje tylko w stosunku do Legii.

                    Komentarz

                    • Benek
                      Legionista
                      • 09.2011
                      • 16085

                      Zamieszczone przez lukasz9209
                      Niestety przy naszym remisie Cracovia zrównuje się punktami, ich meczu z Lechem nie oglądałem, tylko skrót (czasowo nie wyrobiłem), na skrócie raczej wyrównanie to wyglądało i karny zaważył. Za to Wisła po 2gim zwycięstwie z rzędu pakuje Arke i Koronę w strefę spadkową.
                      Cracovia zdecydowanie lepsza . I raczej zasłużenie wygrała aczkolwiek Lech miał piłki na 2-2 ..
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

                      jest tylko jeden King!!!!

                      *dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

                      Komentarz

                      • Tommy Johnson
                        Legionista
                        • 11.2014
                        • 1650

                        Zamieszczone przez Martino1989
                        Dlaczego polska nie grzmi o karnego dla Cracovii? A zapomniałem grzmienie występuje tylko w stosunku do Legii.
                        Którą sytuację Masz na myśli? Karny na 2-1 dla Cracovii prawidłowy.

                        Środowisko powinno grzmieć jeżeli chodzi o sytuację w meczu ŁKS-Płock, w dobie VAR taka decyzja to skandal. Ten cały Pan Sławek niczym nie różni się od Wita Żelazki i jest tak samo żałosny jak reszta tych pseudo dziennikarzy i ekspertów. Mecze dalej są kręcone i jest to jeden z głównych powodów degrengolady sportowej w Ekstraklasie.

                        A co do naśmiewania się z poziomu Ekstraklasy. Trener Probierz oburzony jak tak można, "pokazujecie tylko kiksy" itp.

                        Nikt tego złośliwie nie robi, problem jest taki że w tej lidze nie ma czego pokazywać. Wy trenerzy i piłkarzyki nie dajecie żadnego przykładu który można by wyróżnić. Więc o co te pretensje Panie Probierz?

                        Tak, nawet w najlepszych ligach w Europie co weekend zdarzają się kiksy, babole bramkarzy itd. Tylko że w normalnych ligach za chwilę można zobaczyć akcje składające się z kilku przynajmniej celnych podań których w Ekstraklasie nie uświadczysz. Więcej jest udanych dryblingów niż potykania się o własne nogi, więcej pięknych bramek niż farfocli i przestrzelonych karnych.

                        I między innymi właśnie Probierz i ten Wasz "trenerski warsztat" jest powodem tej "hooyni" którą mamy "zaszczyt" oglądać co tydzień.
                        Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; 88520.

                        Komentarz

                        • Alek
                          Legionista
                          • 10.2011
                          • 7739

                          Klub z Poznania potwierdził wypożyczenie prawego obrońcy z Szachtara Donieck. Ukrainiec spędzi w Lechu drugą część sezonu. W klubowym komunikacie nie ma informacji o zawarciu w umowie opcji wykupu.

                          Butko przybył do Poznania w niedzielę, ale nie jest to jego pierwsza wizyta w stolicy województwa wielkopolskiego. W trakcie pierwotnych testów u zawodnika wykryto kontuzję, która uniemożliwiła mu treningi z drużyną. Uraz nie okazał się jednak poważny i Lech po przeprowadzeniu kolejnych badań zdecydował się pozyskać 29-latka.

                          - Jestem bardzo zadowolony z tego, że jestem tutaj i dołączam do Lecha Poznań. To nowy rozdział w mojej karierze i chciałbym zaprezentować się jak najlepiej. Przyszedłem tutaj nie tylko po to, żeby grać, ale też żeby pomóc wywalczyć trofea. Jednak równocześnie jest to ważny czas dla mnie, ponieważ chciałbym po dłuższym czasie wrócić do kadry i pojechać na Euro 2020 - powiedział Butko po transferze.

                          32-krotny reprezentant Ukrainy jest wychowankiem Szachtara, który wypożyczał go również do innych klubów, w tym FK Mariupol oraz Amkara Perm. W barwach zespołu z Doniecka rozegrał 64 spotkania (gol i 13 asyst). W obecnym sezonie ani razu nie wybiegł na murawę.
                          transfery.info

                          Komentarz

                          • L..
                            Legionista
                            • 07.2019
                            • 405

                            Zamieszczone przez Martino1989
                            Dlaczego polska nie grzmi o karnego dla Cracovii? A zapomniałem grzmienie występuje tylko w stosunku do Legii.
                            Przecież tam był karny

                            Cracovia i tak się wypompuje

                            Komentarz

                            • Chmielo
                              Legionista
                              • 08.2010
                              • 10093

                              Pietrzak idzie do Lechii, czyli ruch pod odejście/nieprzedłużenie umowy przez Mladenovića.
                              A Melanż Trwa...

                              Komentarz

                              • Benek
                                Legionista
                                • 09.2011
                                • 16085

                                Zamieszczone przez Chmielo
                                Pietrzak idzie do Lechii, czyli ruch pod odejście/nieprzedłużenie umowy przez Mladenovića.
                                Mladenovic pomoc ma.isc do Groznego.
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

                                jest tylko jeden King!!!!

                                *dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

                                Komentarz

                                Pracuję...