Strona 1 z 94 123451151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 27009

Wątek: Ekstraklasa

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
    GieKaeSiak

Ekstraklasa

Za pół godziny zaczynamy

Dziś:
    19:00 ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok
    20:00 Korona Kielce - Wisła Kraków

w obu spotkaniach goście powinni wygrać. Przecież musi być jakiś porządek na świecie
    Wiślaczek z Polski,

Legionista Awatar Z.
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Równiez uwazam, ze fajnie im to wyszło.
    Też tak sądzę, ale może to dlatego, że lubię takie rocznicowe oprawy. To było takie zdecydowanie gorsze, ale jednak Malmo. Co nie zmienia faktu, że umieszczenie wśród 5 czy 6 najważniejszych kart historii Józka Wojciechowskiego to kompromitacja pierwszej wody. Jestem nawet w stanie zrozumieć, że oni chodzą na tą 'Polonię', bo nie każdy ma zapędy do działania w stowarzyszeniu i do organizowania bojkotu czy budowy nowej drużyny od C klasy (w tak nieprzyjaznym środowisku). A na Legię przecież nie pójdą.

Ale tak jawny podliz dla gościa, który do tego doprowadził to jakieś pomieszanie pojęć.

A wynik bardzo dobry, bo Polonia zapewne jeszcze pogubi z 10 punktów do wiosny, przecież są beznadziejni. Ważne, że ziemniaki tracą.
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Wynik dla nas dobry, ale ta oprawa... no nie wiem, jak ja to zobaczyłem to mi się ich żal zrobiło, może i jakiś pomysł mieli, ale wykonanie, i ten JW... i to super sztuczne ognie No, ale może jestem subiektywny.

Legionista
    Z uwagi na grę w LE ,nasze wyjazdowe mecze w Krakowie ,Gliwicach ,Bydgoszczy ,Szczecinie i Łęcznej będą rozgrywane najwcześniej w niedzielę ,a także mecz u siebie z Cracovią.
    Mój dom Łazienkowska 3

W Lechii wydano takie krocie na zawodników że jak szybko nie wywalczą europucharów, to mogą równie szybko marnie skończyć. Góra 1-2 sezony, jest ryzyko jest zabawa. Natomiast w Wiśle zdaje się że mają ciśnienie na mistrzostwo, wszak przy podpisywaniu umowy ze Smudą było powiedziane że Wisła w ciągu 2-3 sezonów pracy z nim ma powalczyć o MP. Stąd te dziwne zagrywki z odpuszczaniem PP i jak najczęstszym oszczędzaniu wąskiego składu wyłącznie na ligę. Nie wiem na ile to decyzja Smudy a na ile Cupiała, ale zdaje się że to właściciel wkłada i wyciąga z klubu kasę, także i stawia warunki. Jakoś nie chce mi się wierzyć że Smuda dostał wolną rękę i ot tak sobie podjął decyzje odpuszczenia PP.

Legionista Awatar Mini
    Cytat Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
    Natomiast w Wiśle zdaje się że mają ciśnienie na mistrzostwo, wszak przy podpisywaniu umowy ze Smudą było powiedziane że Wisła w ciągu 2-3 sezonów pracy z nim ma powalczyć o MP. Stąd te dziwne zagrywki z odpuszczaniem PP i jak najczęstszym oszczędzaniu wąskiego składu wyłącznie na ligę.
    Co ma oszczędzanie składu w tym roku do walki o tytuł za 2 lata ? bo chyba nie wierzysz że ktokolwiek może dzisiaj w Krakowie zakładać walkę o MP z nami przy ich obecnej kadrze...

Olimpia Elbląg
    Dziś w prasie informują ,że w Ruchu może nastąpić zmiana trenera. Powodem są niesatysfakcjonujące wyniki.

Wiślak Awatar Kocur
    Przed Wisłą najważniejszy mecz sezonu Derby, można wiele Smudzie zarzucić ale nie brak świadomości że jak ktoś z podstawowej jedenastki złapie kontuzję przed Debrami to będzie katastrofa.

zdaje się
    Nie wiem
    zdaje się
    Tak, to wiele tłumaczy ...
    MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE

Legionista Awatar Benek
    Pomocnik Zawiszy Michał Masłowski przedłużył kontrakt z bydgoskim klubem do 30 czerwca 2017 roku.

Poprzednia umowa obowiązywała do końca czerwca 2015 roku. 24-letni zawodnik trafił do Zawiszy przed sezonem 2011/12 z Lechii Dzierżoniów.
    90 minut
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Z racji , że jutro wszyscy grają o tej samej porze, od 18 w polskim radiu 1 wraca audycja studio S-13.
    Mój dom Łazienkowska 3

Legionista Awatar dilbert
    taka sytuacja w sprawie ujemnego punktu dla Lechii w sezonie:
    http://www.90minut.pl/news/264/news2...strzymana.html

Absolutne jaja, news już nie jest świeży, bo dziennikarze zaczęli go rozszarpywać w artykułach, ale wrzucam
    Ostatnio edytowane przez dilbert ; 08-04-2016 o 18:54

Legionista
    Ja tu widzę niezły burdel.

Legionista Awatar dilbert
    Burdel, bo akurat w tym sezonie jest ścisk w środku tabeli jak nigdy. Jeden punkcik "w te czy w tamte" jest na wagę złota i o ile w Gdańsku mogą się cieszyć jak pajace, to nagle pozostałe kluby walczące "uczciwie", na dzień przed ostatnią kolejką mogą się poczuć wyru.. oszukane.

Pod obserwacją
    Czyli wirtualna kaska znów przegrana?
    Nie będzie lekarza?

Legionista Awatar LOL3K
    Gwałt na Pogoni w Krakowie

35. minuta i 4:0...

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Legionista Awatar Bonhart
    No to Lech moze miec ciezka przeprawe za tydzien. O ile oczywiscie pilkarze Wisly wyjda tak samo napompowani.

Portowiec Awatar Bugi B.
    Cytat Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
    Gwałt na Pogoni w Krakowie

35. minuta i 4:0...
    Aż dziwne, że na tym skończyło się. 7 chłopaków z rocznika min. 1995 w pierwszym składzie, a w całej kadrze 12-tu.

Jutro konferencja w sprawie nowego trenera. Ostatnia plota - Skorża z asystentem Rafałem Janasem.

Plus w miejsce Matrasa wzięty Hołota.

Ps. No i od jutra Lipski trenuje z nami - gościnnie.
    Ostatnio edytowane przez Bugi B. ; 22-05-2017 o 11:05
    "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
    hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Legionista Awatar Niko
    Zagracie coś w Gdańsku?

Legionista Awatar Benek
    To chyba jeszcze musi klepnac PZPN czy nie?
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Chyba tak, a pamiętam, że Boniek bronił limitu obcokrajowców jak niepodległości.

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez polsilver Zobacz posta
    Chyba tak, a pamiętam, że Boniek bronił limitu obcokrajowców jak niepodległości.
    Nigdy tego nie rozumiałem.
    Co to za różnica czy przywiozą tabun Słowaków czy Brazylijczyków.

Legionista Awatar Benek
    Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej informuje, iż na posiedzeniu 25 maja 2017 roku w Warszawie, rozpatrzył wniosek Zarządu Ekstraklasa S.A. o zmianie regulaminu systemu punktowania rozgrywek najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Zarząd PZPN po rozważeniu wniosku oczekuje głębszej analizy i szerszego uzasadnienia propozycji, jaka wpłynęła od Ekstraklasy S.A.

312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Junior89
    FT LKS Lodz 0 - 0 Jagiellonia Bialystok

zaczęli pasjonująco

Legionista Awatar hatchet
    Wisła w pupe 1 -0 oby tak do końca
    Their fight is your fight their freedom-your freedom WARSAW '44'
    Miasto, które przeżyło własną śmierć !

Legia Warszawa - nie dla ITIotów !

- Nie ma wykładów o tym co robić z martwą prostytutką - odparł Lash. - To zupełnie inny kurs. Nauki polityczne, zdaje się. C. Moore.

nasluchali sie wszyscy bajeczek o Jimenezie i Petrescu a tu okazalo sie ze bylo 3 kandydatow - Labbadia, Orsi no i nasz Holender
    Ale kto to opowiadał? Wisła? Jak uwierzyłeś w bajania dziennikarzy to nie wina klubu przecież.
    Gość ceniony w Holandii, nie z tej najwyższej półki, ale działa w tamtejszym futbolu od lat i nie miał nigdy problemów ze znalezieniem tam pracodawcy. Jeśli dostanie mocne poparcie od klubu, to da radę.

Legionista Awatar Mini
    Cytat Zamieszczone przez fijut Zobacz posta
    Gość ceniony w Holandii, nie z tej najwyższej półki, ale działa w tamtejszym futbolu od lat i nie miał nigdy problemów ze znalezieniem tam pracodawcy. Jeśli dostanie mocne poparcie od klubu, to da radę.
    no to cześć

Wiślak
    Cytat Zamieszczone przez Mini Zobacz posta
    no to cześć
    no ale jego szefem teoretycznie bedzie jego ziomek...
    zobaczymy jak to bedzie wygladac.
    podpis nieaktualny

Cytat Zamieszczone przez orson Zobacz posta
    no ale jego szefem teoretycznie bedzie jego ziomek...
    Jego szefem będzie Cupiał, który znając jego podejście do trenerów wywali go po Levadii czy innej Valarendze.
    Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele, tak nielicznym.

Legionista Awatar e(L) Pichichi
    Póki co wyniki bardzo dobre dla nas.Nie wiem czemu chcecie jutro remisu,moim zdaniem dla nas lepiej żeby Górnik wygrał.W piątek będzie okazja im i tak odskoczyć.W przekroju rundy nie wierzę,żeby Górnik się liczył z nami w walce o mistrza,jednak to Lech jest najpoważniejszym naszym rywalem dlatego jutro trzymam za żaboli z remisem ewentualnie
    ZMIENIĆ TEJ TRADYCJI NIC NIE JEST W STANIE,LEGIA BYŁA JEST I WIELKA POZOSTANIE! (L)

Uprawnienia umieszczania postów