Ekstraklasa

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Huxley
    Legionista
    • 09.2010
    • 3257

    Nie śmiejmy się z Lecha, bo nasze "gwiazdy" wcale nie wyglądają lepiej...
    Mamy Kezmana z Serbii Tarana

    Komentarz

    • mundurowy
      Legionista
      • 05.2014
      • 67

      Ja to bym chciał widzieć miny PZPNowców i twórców tego projektu, gdy po podziale na grupy mistrzowską i spadkową, w tej pierwszej grałyby Nieciecza, Gliwice,Lubin,Kielce, Białystok i Szczecin A Lecha,Lechię, Wisłę czekałyby potyczki o utrzymanie

      Komentarz

      • Benek
        Legionista
        • 09.2011
        • 16124

        Zamieszczone przez Huxley
        Nie śmiejmy się z Lecha, bo nasze "gwiazdy" wcale nie wyglądają lepiej...
        5 porazek a dwie to chyba jednak roznica...
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

        jest tylko jeden King!!!!

        *dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

        Komentarz

        • Bugi B.
          Portowiec
          • 03.2008
          • 3790

          Zamieszczone przez mundurowy
          Ja to bym chciał widzieć miny PZPNowców i twórców tego projektu, gdy po podziale na grupy mistrzowską i spadkową, w tej pierwszej grałyby Nieciecza, Gliwice,Lubin,Kielce, Białystok i Szczecin A Lecha,Lechię, Wisłę czekałyby potyczki o utrzymanie
          To jakaś reguła, że w mistrzowskiej grają miasta, a w spadkowej kluby ....?
          "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
          hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

          Komentarz

          • księciuniu
            Gintleman
            • 10.2010
            • 21054

            Zamieszczone przez Bugi B.
            To jakaś reguła, że w mistrzowskiej grają miasta, a w spadkowej kluby ....?
            Celny strzał
            Lubię sobie jebnąć posta.

            „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

            Komentarz

            • Peace
              GieKaeSiak
              • 08.2005
              • 5041

              Zamieszczone przez Chmielo
              O i tu się z Tobą nie zgodzę. Najsłabszy mistrz od lat... 13 remisów, 5 porażek i wyścig żółwi z sabotującym mecze Bergiem. Upajali się mistrzostwem, zamiast wzmocnić się przed nowym sezonem. Przecież to jest ten sam zespół, który regularnie kompromitował się w Pucharze Polski (w tamtym sezonie byli o włos) i od kilkunastu lat nie potrafił nic zagrać w pucharach. Mogą Łysego z uefy po jajach całować, że im ten Videoton wylosował, bo mieliby stypę jeszcze przed końcem wakacji.
              Sezon 2008/2009, 1/16 LE, porażka z Udinese
              Sezon 2010/2011, 1/16 LE, porażka z Bragą

              W ostatnich latach z grupy wyszedł Lech (2x), Legia (2x), Wisła (1x).

              Komentarz

              • Chmielo
                Legionista
                • 08.2010
                • 10142

                Chodziło mi raczej o ostatnie kompromitacje od czasu tego legendarnego sezonu z MC, Juve i Red Bullem.

                E: Zresztą wynika, to z całości mojego posta, bo nie zauważyłem, żeby dalej grał tam Stilić, Arboleda, czy Rudnevs, także nie wiem czemu ma służyć wyciąganie akurat tego fragmentu z kontekstu.
                Ostatnio edytowany przez Chmielo; 28436.
                A Melanż Trwa...

                Komentarz

                • heretico
                  Legionista
                  • 04.2013
                  • 1544

                  jednego mniej .

                  Maciej Gajos przenosi się do Lecha.

                  Temat tego transferu pojawił się już przed tygodniem, ale w ostatnich dniach bardzo ucichł. Jeszcze dziś rano do walki o pomocnika włączyła się ponoć Legia, która po raz kolejny miała pokrzyżować plany największego rywala, ale ostatecznie do niczego nie doszło. 24-latek podpisał czteroletnią umowę, o czym klub z Poznania poinformował swych karnetowiczów za pośrednictwem SMS.

                  Kwota transakcji powinna wynieść około dwóch milionów złotych. Początkowo sugerowano, że kluczowy piłkarz Jagiellonii trafi na Bułgarską w miejsce Karola Linettego, ale ten ostatecznie zostaje w zespole. Razem mają stanowić więc o sile drugiej linii drużyny prowadzonej przez Macieja Skorżę, która ostatnio nie spisuje się najlepiej.
                  ------------------------------------------------
                  Hey man, you know I'm really OK
                  The gun in my hand will tell you the same

                  Komentarz

                  • Peace
                    GieKaeSiak
                    • 08.2005
                    • 5041

                    Zamieszczone przez Chmielo
                    Chodziło mi raczej o ostatnie kompromitacje od czasu tego legendarnego sezonu z MC, Juve i Red Bullem.

                    E: Zresztą wynika, to z całości mojego posta, bo nie zauważyłem, żeby dalej grał tam Stilić, Arboleda, czy Rudnevs, także nie wiem czemu ma służyć wyciąganie akurat tego fragmentu z kontekstu.
                    To jeden legendarny sezon? Ja widzę dwa. Tyle co Legia. Z całego twojego posta wynikało, że Lech był i jest cały czas beznadziejny, w swojej bajce walnąłeś nawet taki tekst, który pogrubiłem. Ja też nie widzę, żeby u was grał np. Ljuboja i nie ma tu nic do rzeczy w temacie "nic nie osiągnęli w europucharach przez kilkanaście lat".

                    Komentarz

                    • heretico
                      Legionista
                      • 04.2013
                      • 1544

                      i dalej - ponoć Peszko o podpis od gry w Gdańsku .
                      ------------------------------------------------
                      Hey man, you know I'm really OK
                      The gun in my hand will tell you the same

                      Komentarz

                      • Chmielo
                        Legionista
                        • 08.2010
                        • 10142

                        Zamieszczone przez Peace
                        To jeden legendarny sezon? Ja widzę dwa. Tyle co Legia. Z całego twojego posta wynikało, że Lech był i jest cały czas beznadziejny, w swojej bajce walnąłeś nawet taki tekst, który pogrubiłem. Ja też nie widzę, żeby u was grał np. Ljuboja i nie ma tu nic do rzeczy w temacie "nic nie osiągnęli w europucharach przez kilkanaście lat".
                        Zamieszczone przez Chmielo
                        Przecież to jest ten sam zespół, który regularnie kompromitował się w Pucharze Polski (w tamtym sezonie byli o włos) i od kilkunastu lat nie potrafił nic zagrać w pucharach.
                        Przecież wyraźnie napisałem "ten zespół", a nie "ten klub"... jest chyba różnica między Lechem z sezonów, które wymieniłeś, a tym który odpadał z kompromitującym stylu z Pucharu Polski, czy klubem z Litwy, lub Islandi prawda?

                        Przeczytaj sobie jeszcze raz na spokojnie, bo "z tego całego twojego posta wynika", że nie za bardzo zrozumiałeś.
                        Ostatnio edytowany przez Chmielo; 28436.
                        A Melanż Trwa...

                        Komentarz

                        • Peace
                          GieKaeSiak
                          • 08.2005
                          • 5041

                          I jak możesz winić TEN ZESPÓŁ, że nie potrafił nic ugrać przez kilkanaście lat w europucharach, jeśli według Ciebie TEN ZESPÓŁ istnieje ze trzy latka?

                          Edit: Tak w ogóle, to TEN KLUB istnieje 9 latek
                          Ostatnio edytowany przez Peace; 4401.

                          Komentarz

                          • Chmielo
                            Legionista
                            • 08.2010
                            • 10142

                            Zamieszczone przez Peace
                            I jak możesz winić TEN ZESPÓŁ, że nie potrafił nic ugrać przez kilkanaście lat w europucharach, jeśli według Ciebie TEN ZESPÓŁ istnieje ze trzy latka?
                            Bo właśnie o ten okres mi chodzi, co wyraźnie zaznaczyłem w kolejnym poście. Ale fakt, że przez nieuwagę popełniłem błąd i zamiast "kilku", napisałem "kilkunastu". Sprawa jest już jasna?

                            E:
                            Ostatnio edytowany przez Chmielo; 28436.
                            A Melanż Trwa...

                            Komentarz

                            • Peace
                              GieKaeSiak
                              • 08.2005
                              • 5041

                              Komentarz

                              • Benek
                                Legionista
                                • 09.2011
                                • 16124

                                Można się było tego spodziewać...

                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

                                jest tylko jeden King!!!!

                                *dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

                                Komentarz

                                Pracuję...