Ekstraklasa

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Viola
    Lechitka
    • 12.2003
    • 4733

    Zamieszczone przez Bugi B.
    osobną kwestią jest bilans wyjazdowy Lecha - 9-0-1 i 15-5 w bramkach to kosmos.
    Nie zupełnie ... 10-0-1 i 17-5

    Co do samego meczu, nawet byłam zaskoczona naszym występem w miarę się to wszystko kleiło. Chociaż Murawski powinien zginąć w odmętach piekieł.

    Co do "Efektu nowej miotły" Po tym meczu znienawidziłam to powiedzenia. Murawski ( co jest z tymi Murawskimi nie tak ) powiedział to jakieś 2 i pół miliona razy do przerwy.
    NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

    Jak długo trwa pamięć o grobach, tak długo trwa siła związku z ojczyzną.

    Komentarz

    • Bugi B.
      Portowiec
      • 03.2008
      • 3790

      Zamieszczone przez Viola
      Nie zupełnie ... 10-0-1 i 17-5
      Niezupełnie razem, ale pewnie z euforii ten błąd, tak więc rozumiem. Bilans miałem na myśli w trakcie mecz w dzisiejszym meczu Lech po prostu potwierdził, że ten bilans skądś się bierze, a my potwierdziliśmy, że na wiosnę gramy najgorzej, mamy najgorszą obronę i najgorszy atak. Zresztą... tabela poniżej wszystko mówi i zdziwiłbym się, gdybyśmy zdobyli chociaż jeden punkt.

      "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
      hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

      Komentarz

      • e(L)egion
        Legionista
        • 09.2004
        • 4797

        Zamieszczone przez Skw_
        Jak Rumak nauczy się innej taktyki niż gry z kontrataku, to może odpali
        Z tym to się akurat nie zgodzę. Zarówno z czarnuchami jak i z Bełchatowem, Lech miał sporo sytuacji ale nie potrafił strzelić bramki. Zwłaszcza z Bełchatowem sam Reiss powinien im zapewnić zwycięstwo. Logika nakazuje oczekiwać, że wreszcie zacznie im wpadać, bo mając tyle okazji w meczu trudno wierzyć, że do końca będą ciągle na Bułgarskiej przegrywać tudzież remisować.

        Jeśli Lechowi dalej tak będzie "żarło" na wyjazdach i wreszcie przełamią niemoc u siebie, to zapowiada się, że o tytuł będziemy walczyli do samego końca. Osobiście trochę mnie ta perspektywa przeraża, bo im bliżej końca tym nasi "gwiazdorzy" będą pod większą presją. Prasa już w zimie przyznała im tytuł. Poznaniacy w wywiadach też starają się Legii wpychać tytuł do rąk, dobrze wiedząc, że to jeszcze zwiększy presje i co za tym idzie zwiększy ich szanse. Marzy mi się aby ligę odsadzić tak jak zrobiła to Wisła chociażby podczas pierwszego sezonu Urbana u nas, bo się boję że pod koniec nasi się posrają jak zwykle...
        "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

        Komentarz

        • Buzz
          Legionista
          • 08.2011
          • 2294

          Legia

          Legia - Zagłębie
          Wisła - Legia
          Legia - Pogoń
          Piast - Legia
          Legia - Lechia
          Jagiellonia - Legia
          Legia - Lech
          Widzew - Legia
          Ruch - Legia
          Legia - Śląsk


          Lech

          Lech - Lechia
          Piast - Lech
          Lech - Zagłębie
          Jagiellonia - Lech
          Lech - Wisła
          Lech - Widzew
          Legia - Lech
          Lech - Podbeskidzie
          Śląsk - Lech
          Lech - Korona

          Do meczu między nami a Lechem mamy praktycznie taki sam terminarz. Gramy z tymi samymi drużynami, z tym, że Lech ma Wisłę u siebie, a my mecz z Pogonią przed sobą. Oni mają łącznie 4 mecze w Poznaniu, my tylko 3 w Warszawie. Jeśli Lech dalej będzie ślad w ślad tak za nami szedł, to nie możemy zbyt wielu punktów stracić. No chyba, że i oni stracą, wtedy jedynie ucieknie szansa na odskoczenie. Myślę, że mamy nawet korzystny układ terminarza. Na pewno ciężko będzie, o ile w ogóle możliwe zapewnić sobie mistrza już po meczu z Lechem. Do tego musimy mieć 9 punktów przewagi nad nimi. Obecnie są 4, plus 3 za przyszłe zwycięstwo wtedy dają 7, to zostają jeszcze 2 punkty do wypracowania. Warunek nie tracić punktów i nie przegrać z Lechem.

          Tak mnie tchnęło cuś

          Komentarz

          • Fatman
            Czerwona kartka
            • 02.2012
            • 2579

            Jak przegrają tytuł, to na pewno nie będę ich tłumaczył przytłaczającą presją, pod którą może być co najwyżej chirurg, a nie zawodowy piłkarz. Będą słabi i tyle.

            Choć też muszę przyznać, że byłbym zadowolony, jeśli ta walka by trochę potrwała. Dobrze grający Lech może co najwyżej natchnąć naszych piłkarzy (w końcu najlepiej grają, jak im się grunt pod nogami pali), a zwycięstwo nad nimi u nas, jeśli by mieli jeszcze jakiekolwiek nadzieje na tytuł przed tym meczem, smakowałoby wyśmienicie. Jak zdobywać mistrzostwo, po tylu latach wyczekiwania, to już na pełnej pizdzie.

            A z tym przełamaniem Lecha u siebie, to jest tak, że owszem, mogą zacząć wygrywać przy bułgarskiej, ale dział to też w drugą stronę- zawsze może przyjść seria porażek na obcych stadionach.

            Nie kupuje też twierdzenia, że jak Poznaniacy graliby dobrze u siebie, to mistrz byłby znany. Na razie, to my mamy 4pkt przewagi i to my ojeb@liśmy ich w miarę gładko. Są słabsi i tyle.

            Komentarz

            • Adqs
              Legionista
              • 03.2011
              • 624

              oby Wdowiec nie śmiał czegoś w Warszawie zdobyć, jak cała Polska puszcza mecze to i nam ktoś by mógł, no bo co?

              Komentarz

              • Skw_
                Legionista
                • 03.2011
                • 560

                Zamieszczone przez e(L)egion
                Z tym to się akurat nie zgodzę. Zarówno z czarnuchami jak i z Bełchatowem, Lech miał sporo sytuacji ale nie potrafił strzelić bramki. Zwłaszcza z Bełchatowem sam Reiss powinien im zapewnić zwycięstwo. Logika nakazuje oczekiwać, że wreszcie zacznie im wpadać, bo mając tyle okazji w meczu trudno wierzyć, że do końca będą ciągle na Bułgarskiej przegrywać tudzież remisować.
                Poczekajmy, aż przyjedzie do nich ekipa, która potrafi się bronić i w miarę grać z kontry (w skrócie - grać w piłkę) - z Bełchatowem równie dobrze mogli wygrać 5:0 jak i przegrać 0:1, ale przypomnę że w ostatnich meczach jesieni: z nami, Śląskiem i Jagą chcieli zagrać otwartą piłkę i dostali 8 gongów. A sytuacji już tak dużo nie mieli.

                Komentarz

                • Adqs
                  Legionista
                  • 03.2011
                  • 624

                  kto będzie pauzował w Zaglebiu w sobotę?

                  Komentarz

                  • Benek
                    Legionista
                    • 09.2011
                    • 16124

                    Zamieszczone przez e(L)egion
                    Kuźwa ten Lech coś nie chce odpuścić, choć z drugiej strony dzisiaj grali z tak słabą Pogonią, że nawet nie musieli się zbytnio wysilać. Przyznam jednak, że liczyłem na efekt "nowej miotły". Pogoń z taką grą to niech się ogląda za siebie.
                    Chyba przyszedł czas aby Janukiewicz wrócił do bramki. Jak dla mnie wczorajsze bramki to wina bramkarza.
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

                    jest tylko jeden King!!!!

                    *dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

                    Komentarz

                    • Szawar
                      Legionista
                      • 10.2003
                      • 11333

                      Zamieszczone przez Benek
                      Chyba przyszedł czas aby Janukiewicz wrócił do bramki. Jak dla mnie wczorajsze bramki to wina bramkarza.
                      To co zrobili obroncy przy drugiej bramce, to jakies zarty wielkanocne.
                      Zero krycia, za duzo zostawionego wolnego miejsca. Owszem bramkarz sie nie popisał, ale w duzej mierze, odpowiedzialnosc za obie bramki musza wziąć na siebie również obrońcy.
                      04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

                      Komentarz

                      • Benek
                        Legionista
                        • 09.2011
                        • 16124

                        jasne, że tak. Zgadzam się w pełni ale wydaje mi się, że bramkarz nie miał dobrego dnia. A z tego co pamiętam Janukiewicz nie popełniła błędów i był pewnym punktem drużyny.
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

                        jest tylko jeden King!!!!

                        *dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

                        Komentarz

                        • Szawar
                          Legionista
                          • 10.2003
                          • 11333

                          Zamieszczone przez Benek
                          jasne, że tak. Zgadzam się w pełni ale wydaje mi się, że bramkarz nie miał dobrego dnia. A z tego co pamiętam Janukiewicz nie popełniła błędów i był pewnym punktem drużyny.
                          Daleko szukać, w meczu z Legia zawalił.
                          04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

                          Komentarz

                          • Benek
                            Legionista
                            • 09.2011
                            • 16124

                            Zamieszczone przez Szawar
                            Daleko szukać, w meczu z Legia zawalił.
                            To było po koleżeńsku
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

                            jest tylko jeden King!!!!

                            *dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

                            Komentarz

                            • symbicort
                              Legionista
                              • 05.2010
                              • 801

                              "Zarząd Emitenta po przeanalizowaniu wraz ze swoimi doradcami prawnymi złożonej sytuacji Ideon SA zarówno w aspekcie prowadzonej od dwóch miesięcy egzekucji komorniczej skutkującej nakładaniem na Spółkę przez kontrahentów wysokich kar finansowych, jak i w związku z brakiem płatności z tytułu kontraktu rosyjskiego i związaną z tym koniecznością utworzenia szeregu dodatkowych rezerw mających negatywny wpływ na wyniki Spółki w 2012 roku, stosując także zasadę równego traktowania wierzycieli, postanawia w ciągu kilku najbliższych dni złożyć do Sądu Rejonowego w Katowicach wniosek o upadłość Spółki Ideon SA." - poinformowała spółka.
                              Źródło parkiet.com

                              Nie dość, że dziewczyny mają problem między sobą to jeszcze ich właściciel niedługo ogłosi upadłość. No tak, wszyscy są przeciwko czarnulkom Niech upadają jak najniżej kurvy.
                              Bez nas nie ma widowiska. Bez nas nie ma piłki !

                              Komentarz

                              • zizou
                                Legionista
                                • 07.2010
                                • 627

                                Zamieszczone przez symbicort
                                Źródło parkiet.com

                                Nie dość, że dziewczyny mają problem między sobą to jeszcze ich właściciel niedługo ogłosi upadłość. No tak, wszyscy są przeciwko czarnulkom Niech upadają jak najniżej kurvy.
                                Nie cieszmy się zawczasu - w ciszy i spokoju poczekajmy na decyzję komisji licencyjnej, koniec sezonu, itd., itp.

                                Jeżeli będzie okazja, to poświętujemy
                                "Zastanów się dwa razy zanim powiesz coś głupiego. Lepiej utrzymywać innych w niewiedzy niż od razu dać im pewność".

                                Komentarz

                                Pracuję...